Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

ING: 100 zł za polecenie konta oraz 50 zł dla poleconego + premie dodatkowe

ING Bank Śląskinowy klient obecny klientKonto osobiste

I startujemy z kolejnym programem poleceń, tym razem uruchomił go ING. Za każde skuteczne polecenie, obecny klient otrzyma 100 zł. Maksymalnie można zgarnąć premię za 10 poleceń czyli 1 000 zł (sporo).

Z kolei osoba polecona czyli nowy klient ING może odebrać 50 zł premii. Dodatkowo nowy klient ING program poleceń może połączyć z jedną z dwóch obecnie obowiązujących promocji i zgarnąć dodatkowe 140 zł. Jeżeli ktoś zdąży założyć konto do 10.11.2018 roku to będzie mógł zgarnąć jeszcze 30 zł za płatności telefonem. W najlepszym przypadku nowa osoba może odebrać aż 190 zł.

Kto może skorzystać z programu poleceń ING?

Osobą polecającą będzie każdy kto posiada w ING konto osobiste przez min. 30 dni. Bank od razu jednak zaznacza, że polecającym nie może być osoba, która założyła konto w tym (opisywanym dziś) programie poleceń. Polecający musi mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Z kolei nowym klientem będzie osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała w ING żadnego konta osobistego.

Konto w ING – charakterystyka 

Już wiemy kto z promocji skorzysta jako nowy i obecny klient. Teraz kolej na garść informacji o tym jakie konto trzeba będzie założyć, aby odebrać wspomniane premie.

Produkt banku jest bardzo wysoko ceniony, głównie ze względu na nowoczesną i przystępną aplikację mobilną. Dodatkowym plusem jest możliwość korzystania z finansometra – dzięki któremu można zarządzać domowym budżetem.

Konto Direct 

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/15 zł – za wydanie karty – wydanie karty ze standardowym wizerunkiem nic nie kosztuje, w przypadku jego zmiany zapłacimy 15 zł;
 • 0 zł/7 zł – za miesięczną obsługę karty – będzie ona darmowa jeżeli w okresie rozliczeniowym od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca wykonamy nią płatności na 200 zł (dla osób 18-24 lata) lub 300 zł dla osób powyżej 24 lat;
 • 0 zł – za wypłatę z bankomatów ING oraz Planet Cash;
 • 0 zł/2,50 zł – za pierwszą wypłatę z pozostałych bankomatów, druga i każda kolejna będzie kosztować 2,50 zł;
 • 3% + 3% – za wypłatę z bankomatów za granicą – 3% wartości wypłaty + 3% za przewalutowanie;
 • 0 zł – za przelewy internetowe, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty;
 • 5 zł – za przelew ekspresowy;
 • 5 zł – za przelew SEPA;
 • 10 zł/35 zł – za przelew SORBNET dla kwoty min. 1 mln – 10 zł/ dla kwoty poniżej 1 mln – 35 zł;

Dodatkowo do konta można założyć konto oszczędnościowe na 2,50% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Konto oszczędnościowe jest oczywiście zupełnie darmowe.

Konto Mobi (dla osób 13-26 lat)

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty;
 • 0 zł – za przelewy internetowe, zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty;
 • 0 zł – za wypłatę z bankomatów ING oraz Planet Cash;
 • 0 zł/2,50 zł – pierwsza wypłata z pozostałych bankomatów jest darmowa, druga i każda kolejna kosztuje 2,50 zł;
 • 0 zł – za wypłatę BLIK (niezależnie od tego z jakiego bankomatu);

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń? 

Więc teraz tak – promocja „Poleć konto znajomemu” trwa do 11 grudnia 2018 roku i musimy do tego dnia podpisać umowę o konto. Z kolei promocje, w której możemy odebrać 140 zł trwają do 31 grudnia 2018 roku. A promocja z premią 30 zł za płatności telefonem do 10 listopada 2018 roku.

Jeżeli więc chcemy połączyć ze sobą te 3 promocje to konto w ING wypada założyć do 31 października 2018 roku. Wtedy połączymy promocję z premią 140 zł + 30 zł + program poleceń.

Jeżeli ktoś założy konto w okresie 1.11.2018 roku do 10.11.2018 roku to skorzysta z programu poleceń + 30 zł za płatności telefonem.

Konta założone po 10.11.2018 roku do 11.12.2018 roku będą objęte tylko programem poleceń oraz promocję z premią 140 zł.

#1 KROK – jako obecny klient ING zaloguj się do bankowości online, opcjonalnie udaj się do placówki Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu „Poleć konto znajomemu”. Dzięki temu uzyskasz unikalny kod polecenia, który możesz przekazywać znajomym i rodzinie.

#2 KROK – do 11.12.2018 roku osoba przez Ciebie polecona musi założyć konto osobiste w ING, proponuję zrobić to w jednej z dwóch obecnie obowiązujących promocji (do 31.10.2018 roku):

Podczas składania wniosku o konto, polecony musi wpisać Twój kod polecenia oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. W trakcie składania wniosku polecony powinien zgłosić swój udział w promocji „Poleć konto znajomemu”. Jeżeli zapomni tego zrobić to po założeniu konta może przystąpić do programu w bankowości online.

#3 KROK – jeżeli konto zostało założone z polecenia to teraz zarówno osoba polecająca jak i polecona muszą spełnić warunki, aby skutecznie odebrać należną premię:

 • POLECAJĄCY – do 11.12.2018 roku – musi wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 300 zł (mają być one wykonane i zaksięgowane);
 • POLECONY – w każdym z dwóch miesięcy od momentu podpisania umowy wykonujemy płatności bezgotówkowe kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł – mają być one wykonane i zaksięgowane.

Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w październiku to płatności na 300 zł można wykonać już w październiku oraz w listopadzie LUB w listopadzie i grudniu.

Przypominam, że jeżeli ktoś zakładał konto w promocji 140 zł to musi spełnić również warunki uzyskania tej premii (nie wystarczy spełnić warunków z programu poleceń, ale warunki jakie spełnisz w programie poleceń wchodzą na poczet warunków które musisz spełnić, aby odebrać 140 zł), ich szczegóły znajdziesz w artykułach:

Przypominam również o premii 30 zł za płatności telefonem – jej szczegóły znajdziesz tutaj.

To wszystko!

Premia w programie poleceń będzie wypłacana do 25 dnia miesiąca w okresie od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku.

Przypominam, że polecony odbierze 50 zł za założenie konta wg instrukcji oraz wykonanie płatności kartą i/lub BLIKiem – 2 x 300 zł. Polecający odbierze 100 zł za to, że wykona płatności na 300 zł do 11.12.2018 roku oraz pod warunkiem, że swoje warunki wykona polecony.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Mirela pisze:
  Dzień dobry. Mam pytanie co do promocji – jeżeli z mojego polecenia trzy osoby założą konto, to warunek z płatnościami karta na minimum 300 zł muszę spełnić raz czy x3, czyli 900 zł?
 2. Jarek pisze:
  Witam, mam pytanie do tej części:
  W trakcie składania wniosku polecony powinien zgłosić swój udział w promocji „Poleć konto znajomemu”. Jeżeli zapomni tego zrobić to po założeniu konta może przystąpić do programu w bankowości online.

  Wchodzę na stronę i klikam pobierz kod polecający i mam komunikat:
  „Nie możesz przystąpić do promocji ‚Poleć konto znajomemu’. Twoje konto zostało otwarte mniej niż 1 miesiąc przed przystąpieniem do promocji lub w ramach bieżącej edycji promocji.”

  To znaczy że już mam zgłoszone i mam się nie martwić? ;p Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Polecać konto możesz dopiero po upływie min. 30 dni odkąd Ty założyłeś konto w ING. 🙂

Napisz komentarz