Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowy program poleceń Credit Agricole – po 50 zł dla polecającego i poleconego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Osoba polecająca: 50 zł za każde skuteczne polecenie, maksymalnie 500 zł.

Osoba polecana: 50 zł za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków promocji.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Move lub Konta Dla Ciebie z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji ( w kolejnych miesiącach kalendarzowych licząc od daty podpisania umowy trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł przy Koncie Move/1000 zł przy Koncie dla Ciebie lub przy każdym z tych kont wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł/m-c )

Ile to kosztuje?

Konto Dla Ciebie Move (dla osób od 18 do 27 roku życia): 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 3 zł); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce po spełnieniu warunku jednej płatności kartą/BLIKiem (inaczej 3 zł).

Konto Dla Ciebie: 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem oraz zapewnienia wpływu min. 1000 zł/m-c (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem oraz zapewnienia wpływu min. 1000 zł/m-c (inaczej opłata wyniesie 9 zł).

Kiedy bonus?

Do 30-tego dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które rok przystąpieniem do programu nie posiadały w Credit Agricole rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeżeli masz konto w Credit Agricole, a Twoja druga połówka/mama/tata/siostra/brat/sąsiadka jeszcze nie, to teraz jest dobry moment by to zmienić.

Dlaczego? Ponieważ możesz tej osobie polecić konto. Ty zyskasz 50 zł za każde polecenie (max. 500 zł), a osoba polecana zgarnia 50 zł.

Obecna edycja promocji potrwa aż do 31 marca 2021 roku. Jeśli jesteś chętny, aby zgarnąć 50 zł za skuteczne polecenie, maksymalnie 500 zł – zapraszam do lektury.

Czy mogę wziąć udział w programie poleceń?

Ty – osoba polecająca

Jeśli chcesz polecać konto wystarczy, że posiadasz w banku Credit Agricole konto osobiste. Jakie konta możesz polecać? To zależy od tego, jakie konto Ty posiadasz:

 • jeśli masz konta dla Ciebie GO!, możesz polecać tylko Konto dla Ciebie GO!
 • jeśli masz Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE lub Konto dla Ciebie VIP, możesz polecać wszystkie konta poza Kontem dla Ciebie GO!

UWAGA

Za polecenie konta dla Ciebie Go! przysługuje premia 10 zł, za pozostałe 50 zł, zarówno dla polecającego, jak i polecanego.

Znajomy – osoba polecana

Z polecenia mogą skorzystać jedynie osoby, które w ciągu ostatniego roku nie posiadały konta w Credit Agricole.

Ile kosztuje konto? Czy muszę za nie płacić?

Osoby, które skorzystają z poleconego konta, będą musiały założyć konto, aby otrzymać swoją premię. Aby ułatwić sprawę, opisujemy ile dokładnie to kosztuje i na co warto zwrócić uwagę. Omówimy dwa najpopularniejsze konta: konto dla Ciebie MOVE!, przeznaczone dla osób od 18 do 27 lat oraz Konto dla Ciebie.

Konto dla Ciebie MOVE!

Osoby pomiędzy 18 a 27 rokiem życia mogą korzystać z Konta dla Ciebie MOVE! Wystarczy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu, aby było darmowe.

 • 0 zł/ 3 zł – za prowadzenie konta – konto będzie darmowe po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 10 zł – za wydanie karty z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł – za miesięczną obsługę karty – bezwarunkowo;
 • 0 zł/ 3 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – ta usługa będzie darmowa po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;

Konto dla Ciebie

Jeżeli co miesiąc spełnisz łącznie dwa warunki: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł oraz 1 transakcja kartą (również przez Google Pay oraz Apple Pay) lub Blikiem to w kolejnym miesiącu kalendarzowym za konto i kartę nie zapłacisz ani złotówki. Dodatkowo wszystkie bankomaty w Polsce będą dla Ciebie za darmo.

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł – za złożenie i realizację zlecenia stałego przez Internet;
 • 7 zł – przelew expresowy przez Internet.

Podsumowując: aby konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów były za 0 zł musisz zapewnić co miesiąc wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonać minimum 1 płatność kartą lub BLIK’iem.

Jak zgarnąć nagrodę za polecenia?

Skoro już wiemy, ile kosztuje konto, to śmiało możemy przejść do sedna sprawy. Prześwietlmy zatem warunki jakie trzeba spełnić aby cieszyć się dodatkowo zarobioną gotówką od Banku.

Jak zostać osobą polecającą?

Jak już wcześniej wspomniałam, osobą polecającą może zostać klient Banku posiadający rachunek osobisty w Credit Agricole. Jak zatem skutecznie polecić konto aby zgarnąć bonus?

Wygeneruj kod polecający i przekaż go osobie polecanej

Aby skutecznie polecać założenie rachunku w CA zarejestruj się w programie poleceń. Zgłoszenia można dokonać w dowolnej placówce Banku, na infolinii CA24 lub w aplikacji mobilnej (propozycje dla Ciebie -> Program Poleceń).

Musisz wyrazić wymagane zgody:

 • na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych związanych z programem poleceń,
 • na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w programie,
 • na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Po rejestracji otrzymasz kod poleceń w wiadomości sms oraz email podany podczas zakładania konta. W każdym momencie możesz go sprawdzić również w aplikacji mobilnej.

Jak zostać osobą polecaną?

#Krok 1- otwórz rachunek z kodem poleceń

Jeśli łapiesz się do promocji jako osoba polecana to teraz czas na otwarcie rachunku z wykorzystaniem kodu polecającego. Co musisz zrobić?

 • do 31 marca 2021 roku 🔎 złóż wniosek o konto i kartę z wykorzystaniem kodu poleceń;
 • podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w związku z programem poleceń, zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w programie, oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • we wniosku podać swój nr telefonu i adres e-mail;
 • do 30 dni od dnia złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną CA24.

Jeżeli nie masz nikogo zaufanego, kto może przekazać Ci w 100% działający i sprawdzony kod polecający, skorzystaj z naszego, moniakowego kodu: 4718021.

#Krok 2 – spełnij warunki promocji

Po założeniu konta pozostaje Ci w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto spełnić wybrany przez siebie warunek aktywności.

Jeśli masz konto MOVE!:

 • 🔎 zapewnij dowolny jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – możesz po prostu przelac pieniądze np. z twojego konta w innym banku LUB
 • 🔎 wykonaj płatności kartą na łączną wartość min. 300 zł w miesiącu

Jeśli masz inne konto:

 • 🔎 zapewnij dowolny jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – tak jak w przypadku konta MOVE możesz po prostu przelać te pieniądze z konta w innym banku LUB
 • 🔎 wykonaj płatności kartą na łączną wartość min. 300 zł w miesiącu

I to już wszystko. Za chwilę dowiesz się, kiedy otrzymacie nagrody.

UWAGA

Nie zamykajcie kont ani kart ani nie odwołujcie wyrażonych zgód przynajmniej do momentu otrzymania premii.

Kiedy dostanę swoją premię?

Po spełnieniu warunków nagrody są przekazywane przelewem na konto do 30-tego dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Pamiętaj, że jeśli otwierasz konto z programu poleceń nie musisz czekać, aż spełnisz wszystkie warunki – możesz przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom. Konto możesz polecać już od następnego dnia po otwarciu konta.

Podsumowanie

Bardzo prosta promocja która nie wymaga wysiłku. Warunki do uzyskania premii można w bardzo łatwy sposób spełnić – wybierasz jeden z dwóch łatwiejszych dla Ciebie warunków.


Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 48

 1. Maciej pisze:
  Polecam swój kod: 4718337
  Konto zostanie utrzymane jeszcze przez długi czas, mam wyrażone wszystkie wymagane zgody.
  Pozdrawiam
  • Johny pisze:
   Gdyby ktoś potrzebował działający kod polecający to proszę. Oto mój kod Programu Poleceń: 4804220
 2. Grzegorz pisze:
  Witam,
  podaję dla zainteresowanych nowy kod poleceń.
  3696485
  zachęcam, wszyscy skorzystają 😉
 3. Tomek pisze:
  Polecam swój kod: 4718386
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 4. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń IV” trwającego od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. – KOD POLECENIA: 4717496
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 3% za płatności KK). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 5. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 6. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 7. Krystyna pisze:
  Pewny kod z aktualnej edycji programu poleceń: 
  ——-> 4717772
  Spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii 50 zł.
  Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 8. Tomek pisze:
  Polecam swój kod 4745618
  Mam w tym banku swoje główne konto.
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
 9. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718383
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 10. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 11. Alicja pisze:
  Cześć,

  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 4726948.

  Kod jest aktualny, konto posiadam od dawna w tym banku i nie zamierzam z niego rezygnować. Posiadam wszystkie spełnione warunki jako polecająca dlatego masz 100% gwarancji wypłaty premii jeśli tylko Ty spełnisz warunki jako polecony 🙂
  Dziękuję i powodzenia.

 12. Bogusia pisze:
  Polecam swój aktualny kod z IV edycji ( najnowszej ): 4760766
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody.
  Zapraszam do skorzystania.
 13. Pawel pisze:
  Czy w czasie otwierania konta w placówce banku będzie możliwość skorzystania z kodu polecającego?
  • Pawel pisze:
   Potwierdzam, że można skorzystać z promocji 200 zł za przenoszenie konta i 50 zł z polecenia przy zakładaniu w placówce.
 14. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 15. Marzena pisze:
  Oto mój kod Programu Poleceń: 4786980
 16. Kamil pisze:
  Witam serdecznie, mam wyrażone wszystkie wymagane zgody.
  Mój kod polecenia: 4789353
  Pozdrawiam
 17. Tomasz pisze:
  Witam, zapraszam do skorzystania z mojego sprawdzonego kodu poleceń: 4577707
 18. Tomek pisze:
  Polecam swój kod: 4718386
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 19. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia 4786980. zapraszam do skorzystania
 20. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 21. Johny pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował działający koxd polecający to proszę. Oto mój kod Programu Poleceń: 4804220
 22. Michał pisze:
  Polecam swój działający na 100% kod: 4813849
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziękuję
 23. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718383
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 24. Szymon pisze:
  Hej, podaję także mój kod polecenia: 4829811. Jest w 100% sprawdzony, a konto prowadzone jest od wielu lat i na pewno nie będzie likwidowane. Pozdrawiam
 25. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 26. Ewa pisze:
  Dzień dobry,

  Spełniam wszystkie warunki promocji, a mojego konta na pewno nie będę likwidować ze względów osobistych.
  Mój kod polecenia to: 4839025
  Zapraszam do korzystania z niego 🙂

 27. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 28. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 29. Tomek pisze:
  Polecam swój kod: 4718386
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 30. Michał pisze:
  Polecam swój kod z aktualnej edycji programu poleceń: 4813849.
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziękuję.
 31. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718383
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 32. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 33. Marcin pisze:
  Posiadam Konto dla Ciebie. Klientem banku jestem już od ok. 10 lat, a więc daję gwarancję, że nie zamknę konta 🙂

  Kod polecenia: 4987432

  Pozdrawiam!

 34. Tomek pisze:
  Pytanie:
  Czy mozna realizować warunki naprzemiennie? czy trzeba trzymac się jednego?
  np: wplata 1000 /trnsakcja /wplata 1000 czy w trzech mieisacach wplaty lub transakcje?
 35. Tomek pisze:
  Miesiac kalendarzowy czy miesiac od zalozenia konta?
 36. ewa pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂
 37. Tomek pisze:
  Mam sugestię abyście podawali okres rozliczeniowy banku,. czy to jest od 1-30, od np 10-9 dnia miesiąca żeby każdy ustawił tak zgłoszenie żeby nie wskoczyły mu opłaty bo z transakcjami nie zdąży.
 38. Tomek pisze:
  Mam pytanie bo mi w systemie wyświetla konto dla Ciebie a nie MOVE chyba konsultant cos poknocil jak to sprwdzic?
 39. Kamila pisze:
  Witam zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego- 5225535
  Mam wyrażone wszystkie zgody 🙂 pozdrawiam 🙂
 40. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu z aktualnego programu poleceń.
  Kod polecenia: 4804155
  Jest to sprawdzony, w pełni działający kod.
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 41. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718383
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam
 42. Wioletta pisze:
  Dzień dobry, mój świeżutki kod polecający: 5564849, konto w credit agricole jest moim głównym kontem, wszystkie warunki spełniane regularnie i zgody wyrażone. Zapraszam 🙂 Wiola
 43. Karolina pisze:
  Polecam swój kod: 4718375
  Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody, z góry dziekuje i pozdrawiam
 44. Piotr pisze:
  Zachęcam do skorzystania: 4986916 .
  Zostaję z nimi na co najmniej rok po tym, gdy w dniu złożenia wypowiedzenia umowy otrzymałem ofertę pozostania z nimi i otrzymywania 25 zł miesięcznie przez rok za to, że będę wykonywał proste czynności w każdym z miesięcy 😉
  Dziękuję i pozdrawiam.

Napisz komentarz