Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Program poleceń banku Santander – po 80 zł dla polecającego i poleconego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: maksymalnie 5 nagród miesięcznie za polecanie konta, do 400 zł miesięcznie (do wyboru: 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Helios lub Cinema City).

Dla poleconego: do wyboru: 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Helios lub Cinema City.

Za co?

Polecający: za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej i wykonanie min. 1 płatności fizyczną kartą do konta do 30 czerwca 2022 roku oraz;

Polecany: za otwarcie przez osobę polecaną Konta Jakie Chcę wraz z kartą do konta z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną płatności fizyczną kartą do konta na min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta.

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę: 0 zł pod warunkiem wpływu min. 500 zł i min. 1 płatności kartą lub BLIK, inaczej 6 zł; karta 0 zł pod warunkiem wpływu min. 500 zł i min. 1 płatności kartą lub BLIKiem, inaczej 8 zł

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od momentu, kiedy osoba polecająca i polecana spełnią wszystkie warunki.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku, którzy na moment polecenia konta posiadający konto osobiste w złotówkach oraz fizyczną kartę do konta w Santanderze oraz mają aktywną bankowość internetową lub aplikację.

Jako osoba polecona: osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w Santander Bank Polska rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Polecanie konta w Santander Bank Polska się po prostu opłaca. I to opłaca się obustronnie, ponieważ zyskujecie oboje: i Ty, jako polecający, i osoba, którą polecisz.

Polecający może otrzymać nagrody za maksymalnie 5 poleceń w miesiącu, co oznacza, że łącznie możesz odebrać nagrody o wartości aż 400 zł miesięcznie.

Natomiast osoba polecana otrzyma jedną nagrodę o maksymalnej wartości 80 zł oraz dodatkowo może otworzyć konto w drugiej promocji i odebrać 300 zł gotówki.

Jakie są nagrody w programie poleceń? Już mówię. Możecie wybierać spośród: voucherów o wartości 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 biletów do kina Helios lub Cinema City.

Promocja potrwa do 🗓 30 czerwca 2022 roku.

Jakie warunki musicie spełnić, by otrzymać nagrody z programu poleceń

#Polecający

 • ma dowolne konto osobiste w złotówkach w Santanderze
 • ma fizyczną kartę do konta
 • ma dostęp do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
 • nie wyraził sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną oraz na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK);
 • podał numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu;
 • wygenerował kod polecającego i zaakceptowała Regulamin Programu (przez bankowość internetową lub aplikację).

Jeśli masz zamiar polecać konto na początek sprawdź w ustawieniach wyrażone zgody marketingowe oraz EKK:

#Polecany

czyli osoba, która 🗓 w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miała w Santanderze konta osobistego jako właściciel lub współwłaściciel.

Jak odebrać nagrody – instrukcja

#Polecający

1. Zapisz się do programu poleceń

Zaloguj się do bankowości internetowej i w zakładce Oferta Banku 🔎 zapisz się do programu poleceń, wygeneruj kod i zaakceptuj regulamin promocji. Następnie 🔎 przekaż kod znajomym i rodzinie 🗓 do maksymalnie 30 czerwca 2022 roku.

2. Zapłać kartą do konta min. 1 raz

Drugim krokiem, który musisz wykonać, jest 🔎 wykonanie minimum 1 płatności kartą do Twojego konta. Masz na to czas 🗓 od momentu przystąpienia do promocji do 30 czerwca 2022 roku. Nie policzą się płatności BLIKiem lub mobilną kartą do konta – musi to byc karta fizyczna.

#Polecany

1. Otwórz konto Jakie Chcę z kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej

🗓 Do 30 czerwca 2022 roku 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą i bankowością internetową i podpisz umowę. Konto możesz otworzyć z TEGO LINKU w drugiej promocji – dzięki temu dostaniesz nagrodę z programu poleceń + dodatkową nagrodę za konto. Szczegóły znajdziesz w artykule:

Wypełniając wniosek pamiętaj o tym, by:

 • zaakceptować oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem promocji;
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (w zakresie przekazania polecającemu informacji o spełnieniu warunków);
 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu;
 • wyrazić zgodę na Elektroniczny kanał kontaktu (EKK) – we wniosku w kroku 5 (patrz screen poniżej).

2 – wpisz kod polecenia

🗓 W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta, ale maksymalnie do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i wpisz kod polecenia osoby, która poleca Ci konto. Kod wpiszesz w zakładce Program Poleceń. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6

3 – zapłać kartą

🗓 Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta 🔎 zapłać kartą do konta na łączną kwotę min. 300 zł.. Nie policzą się płatności mobilną kartą debetową i BLIKiem.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płać kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Może to być jedna duża płatność, a może być kilkanaście drobnych.

Zakupy możesz zrobić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych, pubach, restauracjach, w kinie lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych – ważne, żeby zostały zaksięgowane do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta z polecenia. Nie zostaną wzięte pod uwagę wypłaty gotówki, płatności BLIK czy mobilną kartą do konta.

PAMIĘTAJCIE – zarówno polecany, jak polecający muszą mieć otwarte konto i kartę na dzień wypłaty nagród.

Bank udostępni Wam (czyli i poleconemu, i polecającemu) opcję wyboru nagrody w bankowości elektronicznej w ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków. Z polskiego na nasze: jak obydwoje spełnicie wszystkie warunki to w ciągu 5 dni roboczych będziecie mogli zalogować się na konto i wybrać nagrodę. Nie musicie wybierać takich samych nagród, jedna osoba może wziąć na przykład 80 zł do Biedronki, a druga 80 zł do RTV Euro AGD.

Na odbiór nagród macie 30 dni od momentu jej udostępnienia w bankowości – nie przegapcie tej daty, bo nagroda przepadnie. Po wyborze nagrody nie będziecie mogli już jej zmienić na inną.

Konto Jakie Chcę w Santanderze za 0 zł

Jeśli masz więcej niż 26 lat to konto i karta będą za darmo, jeśli wykonasz co miesiąc dwie czynności:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ min. 500 zł

ORAZ

 • min. 1 raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem.

Jeśli tego nie zrobisz konto będzie Cię kosztować 6 zł miesięcznie, a karta 8 zł miesięcznie.

Jeśli masz mniej niż 26 lat to konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Żeby natomiast nie płacić za kartę wystarczy jedna płatność miesięcznie kartą lub BLIKiem.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Podsumowanie

Program poleceń Santander Bank Polska jest jednym z najlepszych spośród polskich banków. Zyskują obie osoby. Dlatego, jeśli masz konto w Santander Bank Polska i lubisz je, to poleć je rodzinie i znajomym. Skorzystajcie na tym oboje.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla I-szej edycji programu poleceń: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Maciek pisze:
  Potwierdzam, że spełniam warunki bieżącego programu poleceń (poprzednich też spełniałem, więc temat mam sprawdzony). Mój kod to: 6U2HCF

  Polecam nie tylko z uwagi na premię ale osobiście chwalę sobie 1% zwrotu od przelewów za rachunki (za prąd, gaz, TV, internet, telefon). Wracając do polecania – maksymalnie można otrzymać 5 nagród w miesiącu, jeśli wyczerpię mój limit to napiszę poniżej komentarz by było wiadomo by korzystać z kodów innych osób a do tego czasu zachęcam do skorzystania z mojego kodu 🙂

 3. Andrzej pisze:
  Witam, mój kod poleceń to
  BDAWTD.
  Zachęcam do skorzystania gdyż mogę skorzystać ja i osoba która wpisze mój kod BDAWTD przy zakładaniu konta w banku Santander.
  Polecam bank i założenie konta gdyż to już trzeci rok użytkowania konta osobistego mam z niego same profity: m.in. zwrot co miesiąc za rachunki 1%, zero opłat za prowadzenie oczywiście po spełnieniu warunków (wpływ 500pln i jedna płatność kartą), promocyjne % lokat co jakiś czas, zero problemów. Ja także korzystałem z kodu z tej strony i zadziałało. Polecam wszystkim
  Kod BDAWTD.
 4. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 5. Marcin pisze:
  Witam,
  Polecam mój kod Z3RG4W , mamy szanse dostać po 80zł , bo jeśli przekroczycie liczbę zaproszeń powyżej 5 osób, nie uuda się
  (W każdym miesiącu możesz odebrać aż 5 nagród za 5 zaproszonych osób)
  Pozdrawiam i Polecam
 6. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam aktualny kod:
  EUWUVE
  Podany kod obowiązuje do 30.06.2022r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 7. Natalia pisze:
  Cześć. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu KXU2H9
  Spełniam wszystkie warunki, kod ważny do końca czerwca 2022.
  Pozdrawiam i z góry dziękuję 🙂
 8. Agnieszka pisze:
  Aktualny kod polecający, który spełnia warunki promocji od 11.10.2022 (Ważne! nie został przekroczony limit 5 osób, który wyklucza z promocji):
  REHDJ9

  zapraszam i pozdrawiam,
  Agnieszka

 9. Krzysztof pisze:
  Nowy kod promocji , jeszcze nikt nie skorzystał : D72KGE
 10. Maria pisze:
  Kod promocji na rok 2023 : MM8627, aktywny.

Napisz komentarz