Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Weź udział w promocji Banku Millennium i chwyć 200 zł premii w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste

Czas na kolejną, gorącą promocję tej jesieni. Tym razem Bank Millennium oferuje gwarantowaną premię aż 200 zł w gotówce dla wszystkich nowych klientów, którzy założą konto i spełnią proste warunki. Promocja jest limitowana, więc przejdźmy od razu do sedna.

Promocja trwa do 4 listopada 2019 roku, jednak jak wspominałam, jest limitowana. Sprawdź więc, czy ta strona promocji wciąż działa. Jeśli działa – masz szczęście – załapałeś się na promocję.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest dla nowych klientów Banku Millennium, czyli do tych wszystkich, którzy na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 4 października 2019 roku), nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium lub w Eurobanku (konta osobistego, kart pre-paid, lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej). Nie możesz być też współposiadaczem, osobą uprawnioną do składania dyspozycji ani poręczycielem.

Podobnie, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student – nie możesz wziąć udziału w tej edycji.

Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millennium lub w Eurobanku – to świetna okazja, żeby przetestować słynne konto 360° oraz dodatkowo sporo na tym zarobić.

Wystarczy, że złożysz wniosek o konto na stronie promocyjnej i spełnisz kilka naprawdę prostych warunków – a bank przeleje okrągłe 200 zł na Twoje nowe konto.

Ile kosztuje konto w promocji?

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. Jak wyglądają opłaty? Bardzo pozytywnie. W prosty sposób możesz mieć to konto całkiem za darmo. Zobacz sam:

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Czy muszę zmieniać swoje konto w banku tylko po to, żeby otrzymać premię?

Bardzo często otrzymujemy takie pytania od czytelników. Prawda jest taka, że nie musisz zmieniać swojego banku zwłaszcza, jeśli jesteś z niego zadowolony. A z drugiej strony, warto sprawdzić jak działają inne konta. Poza tym konto zapasowe przydaje się w wielu okolicznościach.

Ja na przykład na konto zapasowe przelewam stała kwotę co miesiąc, którą chcę mieć “na wszelki wypadek”. Takie zaskórniaki, których staram się nie wydać, chyba, że są mi naprawdę potrzebne.

Poza tym, wyobraź sobie sytuację, kiedy wypłacasz pieniądze w bankomacie i ups… Twoja karta zostaje “połknięta”. Klops. Jesteś uziemiony. Musisz iść do banku, żeby wypłacić gotówkę. Nie możesz zrobić zakupów, bo kartę też straciłeś, a na nową musisz czekać kilka dni. To jest duży problem.

Jeśli masz zapasowe konto – po prostu robisz sobie przelew i korzystasz z niego normalnie do czasu otrzymania nowej karty. To bywa naprawdę przydatne!

Możesz też zwyczajnie założyć konto w Banku Millennium tylko po to, żeby zgarnąć premię – a po odebraniu nagrody zamknąć je bez żadnych konsekwencji. Nie podpisujesz umowy z bankiem na konkretny czas. Testujesz konto, jeśli Ci się nie spodoba – po prostu zamykasz.

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student

Najpóźniej do 4 listopada 2019 roku wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o konto. Jeśli chcesz zgarnąć 200 zł w gotówce, wniosek MUSI zostać złożony przez stronę internetową. Pamiętaj, że promocja jest limitowana. Nie czekaj więc i zarejestruj się od razu.

Zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie Twoich danych kontaktowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, SMS, kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy;
 • na używanie Twojego numeru telefonu w celach marketingu telefonicznego.

Dobra wiadomość jest taka, że zaraz po otrzymaniu nagrody możesz cofnąć wszystkie zgody marketingowe. Z drugiej strony – sama mam konto w Banku Millennium i nie pamiętam, żeby ktoś do mnie dzwonił w celach marketingowych, więc jest to zupełnie nieuciążliwe.

KROK 2. Otwórz konto oraz zainstaluj aplikację mobilną

Najpóźniej do 7 listopada 2019 roku podpisz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową Możesz zdecydować, jak będzie Ci wygodniej to zrobić. W zależności od tego, bank przygotuje Ci umowę w oddziale lub wyśle kuriera do Twojego domu lub pracy.

Najlepiej zaraz po podpisaniu umowy, jednak nie później niż do 3 stycznia 2020 roku zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną banku Millennium.

Pamiętaj, aby umowę o konto podpisać najpóźniej do 7 listopada 2019 roku.

KROK 3. Aktywnie używaj swojego nowego konta

W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w listopadzie i grudniu 2019 roku oraz w styczniu 2020 roku):

 • zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, może być kilka mniejszych wpłat. Ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 1000 zł wpływu na konto. Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelać sobie te pieniądze dalej. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millennium ani wypłata kredytu.
 • w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

UWAGA!! Z promocji wykluczone są transakcje, które nie są zapłatą za towary lub usługi, płatności związane z grami hazardowymi oraz transakcje zwrócone lub anulowane.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki, bank wypłaci Ci bonus przelewem na Twoje nowe konto najpóźniej do 28 lutego 2020 roku.

Pamiętaj, aby do czasu otrzymania premii nie zamykać konta oraz nie odwoływać zgód marketingowych.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z ciekawszych promocji, które pojawiły się ostatnio. Jak już się zarejestrujesz, łatwo spełnisz warunki i otrzymasz 200 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Tomek pisze:
  Jeśli chcecie jeszcze dostać bon do empiku albo Zalando, to załóżcie sobie z numerem polecenia!
  22969255
 2. Ewa pisze:
  Wniosek złożyłam przez internet przez Wasz link, a w oddziale chcę dokończyć całą procedurę.
  Czy w tym przypadku dostanę premię 200zł?
 3. Ewa pisze:
  Chcę założyć to konto, ale bank żąda skanu mojego dowodu osobistego. Ja nie chcę tego zrobić, gdyż obawiam się kradzieży mojej tożsamości.
  Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych mówi, że wystarczy jedynie spisanie danych z dokumentu tożsamości.
  Zdaniem Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych art. 112b ustawy Prawo bankowe nie pozwala bankom wykonywać kserokopii i skanów dowodów osobistych klientów, żeby np. założyć konto bankowe czy zbadać zdolność kredytową klienta. Wystarczy wówczas spisanie danych z dokumentów tożsamości.

  Sporządzenie kopii dowodów tożsamości jest legalne jedynie wtedy, kiedy wynika to wprost z przepisów rangi ustawy. Tymczasem art. 112b Prawa bankowego pozwala przetwarzać do celów prowadzonej działalności bankowej informacje zawarte w dokumentach tożsamości osób fizycznych. Przepis ten nic nie mówi o tym, że banki mogą sporządzać kopie dowodów tożsamości.

  Ksero nie przy każdej czynności

  Takie stanowisko przedstawił Prezes UODO w odpowiedzi na pismo Prezesa Związku Banków Polskich, które pod wpływem jednego z komunikatów na stronie internetowej Urzędu poprosiło o analizę regulacji w tym zakresie. W odpowiedzi Prezes Urzędu wskazuje, że kopiowanie dokumentów tożsamości niemal przy każdej czynności budzi wątpliwości organu nadzorczego. Dlatego Prezes UODO stanowczo sprzeciwia się takiej praktyce przy każdej czynności. Zwraca też uwagę, że decyzja wydana przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z 22 lutego 2013 r. sygn. DOLIS/DEC-211/13 opiera się na nieobowiązujących obecnie przepisach prawnych. Ponadto sporządzanie kopii dokumentów tożsamości ułatwia ich wykorzystywanie do innych celów przez podmioty nieupoważnione, w tym do kradzieży tożsamości.
  Załączam link dotyczący tej sprawy. Znajdźcie prosty sposób na ukrucenie tej samowoli bankowej.
  https://uodo.gov.pl/pl/138/1182

  Czasem możliwe jest kopiowanie dokumentów

  Prezes UODO w swojej odpowiedzi do Prezesa ZBP wskazuje, że w niektórych sytuacjach kopiowanie np. dowodów osobistych jest legalne. Podstawę do sporządzania kopii dokumentów tożsamości stanowią przepisy ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmowi. Z tym, że jest to możliwe w określonych w tej ustawie przypadkach takich jak np. przeprowadzanie transakcji okazjonalnej o równowartości 15 tys. euro lub większej albo przypadkach, gdy zachodzi podejrzenie prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu.

  Prezes UODO zaznacza jednak, że możliwość kopiowania dokumentów tożsamości w przypadkach określonych w tej ustawie nie jest równoznaczna z takim obowiązkiem po stronie banków. Ponadto za każdym razem, gdy bank na podstawie art. 34 ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmowi zamierza skopiować dokument tożsamości, to decyzje o tym powinien poprzedzić analizą i zweryfikowaniem czy rzeczywiście taka czynność jest niezbędna, zgodnie z zasadami celowości i minimalizacji, o których mowa w art. 5 ust. 1 lit b) i c) RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

  • Moniaki.pl pisze:
   Ewa, czy na pewno masz na myśli Millennium Bank? Oni nie proszą o skany dowodów podczas składania wniosku, a jedynie serię i numer dowodu oraz datę ważności. Dopiero kurier potwierdza czy podane dane zgadzają się z dowodem (przy czym kurier nie robi żadnej kopii). Sam przez to przechodziłem, bo mam tam konto.
 4. Ewa pisze:
  Zakładając konto w Oddziale banku chcą robić skan dowodu osobistego.
  • Moniaki.pl pisze:
   Przykro słyszeć, że żądają od Ciebie skanu dowodu osobistego w oddziale banku. Może mają jakiś powód. Co odpowiedzieli na Twój sprzeciw? Wysłałem zapytanie do rzecznika banku, czy rzeczywiście jest to wymagana procedura i czy to bezpieczne (w końcu bank obejmują ścisłe regulacje dotyczące bezpieczeństwa, bo inaczej naraża się na ogromne kary).
  • Ewa pisze:
   Wyraziłam swój sprzeciw na skanowanie mojego dowodu, ale powiedziano, że bez tego nie załażę konta. Istna ściana betonu.
   Zrezygnowałam z walki i dałam zeskanować, konto założyłam.
 5. Ciekawy pisze:
  Witam ,czy ktoś orientuje się o co chodzi z tymi promocjami 360 co wykluczają ze wszystkich aktualnych promocji ? Bo wychodzi na to że, za to iż brałem kiedyś udział w tamtej promocji to jestem już wykluczony z millenium do końca świata .Zna ktoś przyczynę tych wykluczeń byłych łowców ?
  • Ewa pisze:
   Ja w 2017 brałam udział w promocji banku Millenium i teraz założyłam konto promocyjne.
  • Moniaki.pl pisze:
   No niestety regulamin wyklucza wszystkich, którzy brali już udział kiedyś w promocji na Konto 360 lub Konto 360 student. Widocznie chcą wyeliminować wszystkich łowców, którzy zakładają konta dla bonusu, a potem je zamykają żeby wziąć udział ponownie.

   @Ewa jeśli brałaś już udział w promocji, nawet jeśli to było w 2017 to jesteś wykluczona. 🙁 Daj znać jeśli Ci się poszczęści, bo może nie sprawdzają tego dokładnie.

 6. Arek pisze:
  Teraz bank chyba zmienił na 300 zł premii z 200 zl.
 7. Ryszard pisze:
  Ale pie ……dolocie nie można założyć konta jeśli kiedykolwiek brało się udział w jakiej kolwiek promocji i BASTA

Napisz komentarz