PROMOCJA ZAKOŃCZONA

A Ty co sobie kupisz za 120zł? Bank da Ci dokładnie tyle, za złożenie bezpłatnego konta!

A ty co sobie kupisz za Twoje 120 zł? Jaki jest Twój wymarzony produkt za 100 parę złotych?

Przytoczę Ci ciekawą historyjkę. Pewnie Ciebie też to spotkało nie raz.

Prawie każda osoba jaką znam ma swój jakiś wymarzony produkt, który kosztuje w granicach 100 zł, ale z jakiegoś dziwnego powodu go nie kupuje. Jednak wydaje się, że to może być trochę za drogo…

…A gdy zapytam czy ta osoba chciałaby 120 zł za darmo, wystarczy wziąć udział w jednej z promocji, które opisujemy na Moniakach, to mówi, że szkoda jej poświęcić łącznie 15-20 minut na wzięcie udziału. Tylko co następuje potem…

Potem okazuje się, że poświęciła co najmniej GODZINĘ lub często nawet DWIE na oglądanie tego produktu za 100 zł i zastanawianie się czy go kupić! Więc szkoda nam 15 minut, żeby to zdobyć, a poświęcamy o WIELE WIĘCEJ na samo oglądanie??

Tacy już jesteśmy, ja też czasami miewam takie sytuacje. Nie potrafimy dobrze kalkulować.

To teraz wyobraź sobie jaki Ty byś kupił produkt? Nawet nie za 100, a za 120 zł (lub dorzuć jeszcze parę groszy i zakup coś droższego). Możesz mieć to za darmo, wystarczy poświęcić 15-20 minut łącznie na tę promocję bankową. Koniec z poczuciem winy i męczenie się z myślą, czy wydać te 100 parę złotych na ten produkt czy nie!

Po prostu go kupisz i będzie Twój – będziesz miał na niego dodatkowe środki, z poza portfela. Koniec męczenia się. 🙂

niedowiarek

—- Przerwa dla niedowiarków —-

Zanim przejdziemy do szczegółów promocji ZATRZYMAJ SIĘ na chwilę.

Jeśli nie brałeś udziału jeszcze w żadnej promocji bankowej, które opisujemy możesz być nastawiony sceptycznie – czy to prawdziwe, że bank rozdaje pieniądze za darmo? Przecież nie ma nic za darmo. Słyszę to w kółko, więc pozbądźmy się tego fałszywego przekonania raz na zawsze.

Więc zanim przejdziesz dalej zapoznaj się z działem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi do promocji bankowych, sukcesami naszych czytelników oraz tym artykułem Roberta, pt. “Światełko w tunelu, czyli co zrobić, aby zarabiać na bankach, zamiast one na nas?”. Pozwiedzaj sobie też cały blog, np. pobierz poradnik “Jak zarabiać na promocjach bankowych” i koniecznie odwiedź nasz Moniakowy fanpage.

Obejrzyj też koniecznie to video Dominiki:

Dominika wyjaśnia dlaczego banki rozdają nam darmowe pieniądze w promocjach. 🙂 Obejrzyj koniecznie to krótkie nagranie: Posted by Moniaki.pl – Prześwietlamy Oferty Bankowe on Thursday, March 24, 2016

 

A tu jeszcze post z Facebooka na temat przyznania bonusu z poprzedniej promocji (kliknij zobacz więcej i przejdź też do Facebooka aby poczytać komentarze od uczestników):

Dominika ????: No i takie niespodzianki to ja lubię! W ubiegłym roku założyłam konto w BZ WBK, a o to co zyskałam do tej… Posted by Moniaki.pl – Prześwietlamy Oferty Bankowe on Monday, February 29, 2016

 

Więc jak prosto zdobyć 120 zł w tej nowej promocji?

Teraz dobrze skup się na tym co piszę, bo pokażę Ci jak odebrać Twoje 120zł i kupić to co sobie wymarzyłeś. 🙂

Promocja jest organizowana przez bank BZ WBK i polega na założeniu bezpłatnego konta (zgadza się, nic nie musisz płacić więc 120 zł to będzie czysty zysk) i spełnieniu kilku bardzo prostych wytycznych, aby bank mógł wypłacić Ci premię.

Po zakończeniu promocji możesz spokojnie zamknąć konto (nikt nie będzie starał się zatrzymać Ciebie na siłę), ale moim zdaniem warto je zachować, bo ma naprawdę fajne warunki. Tym bardziej, że jest oprocentowane aż na 4% w skali roku – można dodatkowo zarobić na odsetkach, które będą automatycznie wpływać na Twój rachunek. Patrz niżej.

 

Jakie korzyści oferuje nam konto, które będziemy zakładać?

Oprócz, że dostaniemy 120 zł to mamy bardzo fajne konto:

 • RACHUNEK OPROCENTOWANY – 4% bez konieczności systematycznych wpływów na konto i wykupowania dodatkowych produktów bankowych.
  środki na koncie do 4 000 zł – oprocentowanie 4% w skali roku środki na koncie powyżej 4 000 zł – oprocentowanie 1% w skali roku
 • DARMOWE KONTO – bez konieczności przelewania na konto pensji i bez konieczności wykonywania transakcji kartą na określoną kwotę
 • DARMOWE ZLECENIA STAŁE
 • DARMOWE POLECENIA ZAPŁATY
 • DARMOWE PRZELEWY ONLINE – bez limitów i ograniczeń

Więcej o tym koncie możesz sobie poczytać na stronie banku – kliknij aby otworzyć w nowym oknie, tylko pamiętaj żeby zarejestrować się przez stronę którą podam poniżej jeśli chcesz wziąć udział w promocji! Nie przez stronę banku lub w placówce, wtedy nici z bonusu (promocje w raz z bankiem organizuje firma zewnętrzna – Agora S.A.). Uwaga: konto w promocji ma też lepsze warunki, np. darmową kartę.

Darmowe konto mamy GWARANTOWANE minimum do 30.06.2017 roku. Bank NIE wprowadzi żadnych dodatkowych opłat, więc możemy być o to spokojni.

 

Dodatkowo: Darmowa karta płatnicza w dwóch wersjach dla chętnych

Nie trzeba jej zakładać, aby dostać premię, ale jak ktoś chce rachunek na dłużej to warto się zainteresować. Osobiście wziąłbym kartę z pkt. payback, aby wyciągnąć maks z każdej wydanej złotówki. Niech one na mnie pracują. 🙂

Ważna informacja: karta MasterCard PAYBACK Omni jest darmowa tylko w tej promocji. Normalnie kosztuje 7zł miesięcznie.

mc_omin_151x151_26050

MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – po wyrażeniu zgód marketingowych
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • wypłaty z bankomatów za granicą – 5 zł
 • karta umożliwia płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass,
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego
 • przewalutowanie – 2,8%
karta-mastercard-omni-198px_25878

MasterCard PAYBACK Omni (POLECAM!)

 • utrzymanie karty – 0 zł/m-c – po wyrażeniu zgód marketingowych
 • za płacenie, tą kartą, otrzymujemy punkty w programie PAYBACK i możemy wymienić je na nagrody – każde wydane 6 zł = 1 pkt
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta zbliżeniowa, co gwarantuje nam swobodne płacenie w systemie MasterCard PayPass
 • przewalutowanie – 2,8%

 

Wszystkie kroki które trzeba spełnić po kolei, aby bank wypłacił nam 120zł

Oprócz założenia bezpłatnego konta, które przed chwilą opisałem, trzeba spełnić jeszcze parę naprawdę prostych kroków, które zajmą nam zaledwie po kilka minut. Skoro dają nam 120 zł to będzie jak mrugnięcie okiem.

Znam osoby, które by wyłączyły teraz stronę, bo trzeba kiwnąć lekko palcem, ale wiem że Ty do takich osób nie należysz i doczytasz do końca
(tak, tak a potem jeszcze skorzystasz z tej promocji, bo sam zrozumiesz jaka jest korzystna). 🙂

 

Krok #1 – Zarejestruj się na oficjalnej stronie promocji

Przejdź tutaj do oficjalnej strony promocji >>

Wystarczy podać maila i zaznaczyć wszystkie zgody (nikt nie będzie nas spamował, więc to jest ok – pamiętaj, że zaznaczenie wszystkich zgód to niezbędny krok aby otrzymać 120 zł).

Zajmie to góra 15 sekund.

 

Krok #2 – Złożenie wniosku o konto

Po rejestracji powyżej zostaniesz przeniesiony na stronę banku gdzie złożysz wniosek o konto.

Wszystko będzie prosto wyjaśnione. Bank poprosi Ciebie o skan dowodu osobistego, aby potwierdzić Twoją tożsamość, więc go sobie wcześniej przygotuj. To normalna procedura.

Zajmie Ci to około 5 minut.

 

Krok #3 – Zawarcie umowy

Otwarcie umowy może nastąpić na dwa sposoby. Szybszy i wygodniejszy czyli przelew weryfikacyjny 1 zł z innego Twojego konta lub tradycyjny – podpisanie umowy w obecności kuriera. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

To też tylko 5 minut.

 

Krok #4 – Wykonanie 3 przelewów w kolejnych miesiącach

Aby bank wypłacił Twoje 120 zł wykonaj 3 zewnętrzne przelewy NA założone konto – po jednym w kwietniu, maju i czerwcu. Są one bezpłatne i bardzo proste do wykonania.

Instrukcja do przelewów:

 • przelewy wykonujesz NA to nowo założone konto
 • przelew wykonujesz z innego banku niż BZ WBK
 • przelew może być od Ciebie lub od znajomego (wtedy może być nawet z BZ WBK), nie ma to znaczenia od kogo
 • minimalna kwota każdego z tych trzech przelewów, aby wziąć udział w promocji to 800 zł
  (na pewno masz już konto w innym banku i możesz zrobić sobie taki przelew od ręki w 2-3 minuty, a gdy kwota zostanie zaksięgowana możesz od razu przelać ją z powrotem na konto z którego częściej korzystasz – WIĘC TEN WARUNEK JEST WBREW POZOROM BARDZOOO PROSTY)
 • Takie przelewy na co najmniej 800 zł wykonasz trzy, w kolejnych miesiącach – kwiecień, maj, czerwiec (to może być nawet te same 800 zł, które przerzucasz sobie między kontami, więc to jest do spełnienia od ręki – każdy da radę)

Szacunkowy czas na całość (3 przelewy) to 9 minut.

 

TO WSZYSTKO! Potem czekamy tylko na przelew, który przyjdzie na konto.

Możesz też zapoznać się z bardziej szczegółową instrukcją poniżej. Aby przejść na kolejny slajd kliknij strzałki pod obrazkiem (na czarnym pasku):(Zmień stronę na następną klikając strzałkę w prawo obok napisu 1 of 8)
Uwaga: link do promocji podany na pierwszym slajdzie nie jest aktywny, kliknij tu: konto.zpremia.pl aby przejść do strony promocyjnej.

Po zarejestrowaniu się w promocji będziesz miał powtórzoną instrukcję, więc nie przejmuj się tym teraz. Podałem wszystko co niezbędne. Gdy widzę takie warunki w jakiejkolwiek promocji to od razu się uśmiecham, bo to zrobienie takich przelewów to tylko chwila. To jest tylko przerzucenie środków z jednego miejsca na drugie, a potem można jeszcze przelać je z powrotem. O czym w ogóle rozmawiamy?

Dla ułatwienia przygotowałem kalendarium promocji:

 

Kalendarium promocji

20
KWIETNIA

Ostatni dzień promocji – koniecznie zarejestruj się w promocji do końca tego dnia. A następnie złóż wniosek i zawrzyj umowę o konto

30
KWIETNIA

Do tego dnia, na Twoim nowo założonym koncie musi zostać zaksięgowany pierwszy wpływ w wysokości min. 800 zł

31
MAJA

Do tego dnia, na Twoim Koncie Godnym Polecenia musi zostać zaksięgowany drugi wpływ w wysokości min. 800 zł

30
CZERWCA

Do tego dnia, na Twoim Koncie Godnym Polecenia musi zostać zaksięgowany trzeci wpływ w wysokości min. 800 zł

25
LIPCA

Do tego dnia uzyskasz maila z informacją o przyznaniu premii 120 zł

31
LIPCA

Do tego dnia uzupełnij dane do przelewu (nr Konta Godnego Polecenia, adres, imię i nazwisko) – dostaniesz mail gdzie to zrobić

24
SIERPNIA

Do Tego dnia na Twoje aktywne Konto Godne Polecenia, przelana zostanie premia

 

Praktyczne porady

Warto mieć te rzeczy na uwadze:

 • ustaw sobie przypomnienia na telefonie, aby nie zapomnieć o przelewach
 • pamiętaj o tym, aby wyrazić niezbędne zgody marketingowe (jak wynika z poprzednich promocji, ten bank nie będzie nas spamował, więc to nie jest problemem)
 • po otrzymaniu nagrody, możesz zamknąć konto (co jest bardzo łatwe), choć zdaje mi się że większość czytelników przy nim zostanie – bardzo fajne warunki, zwłaszcza gwarantowane oprocentowanie 4%
 • nagroda jest zwolniona z podatku, więc możesz być spokojny o formalności
 • z jednego profilu w promocji, można założyć tylko jedno takie konto z bonusem
 • promocja jest przeznaczona, tylko dla nowych klientów banku BZ WBK, jeśli masz już tam rachunek to niestety nie możesz skorzystać z promocji

 

Na co czekasz? 🙂

Co prawda trzeba będzie trochę poczekać na te 120 zł, ale to nawet fajniej – bo będzie to zasłużona nagroda za spełnienie warunków promocji. 🙂 Dla mnie to taka promocja, że nie trzeba myśleć aby podjąć decyzję o udziale, tylko zrobić to od razu. Darmowe pieniądze – zdziwisz się jak przyjdzie przelew (przyjdzie na to nowe konto WBK). Tylko nie wydaj na głupoty!

Złożenie wniosku o konto to 5 minut, potem zawarcie umowy przy kurierze to kolejne 5 minut, następnie 2-3 minutki w kwietniu, maju i czerwcu na przelewy i tyle. Nie trzeba się w ogóle napracować, a można fajnie zarobić. Tak zwana propozycja nie odrzucenia.

Jeśli już się przekonałeś do udziału w tej promocji to pogratuluj sobie dobrej decyzji i sprytu.

 

Na dole tekstu jak zawsze załączam regulamin promocji i wszelkie inne dokumenty jeśli byś chciał coś zweryfikować. Tymczasem zapraszam do składania wniosku, naprawdę warto bo takie promocje pojawiają się rzadko – łap okazję póki jest:

Przejdź na stronę promocji i skorzystaj z okazji na 120 zł >>

Gdy zdasz sobie sprawę, że ten tekst czytałeś dłużej niż zostało Ci do wypełnienia wszystkich kroków tej oferty (włącznie z przelewami) to szkoda byłoby zmarnować już zainwestowany czas. To naprawdę dobra oferta i może się już nie powtórzyć.

Ja mam taką zasadę, że jak jest coś dobrego to chwytam to od razu. Bo jak już wyjdę ze strony to wiem, że sprawy codzienne sprawdzą, że to przepadnie w zapomnienie. Więc łap to póki pamiętasz:

Przejdź teraz na stronę promocji, weź udział i zgarnij 120 zł >>

Jak łatwo podjąć decyzję o udziale: udział w całej promocji (spełnienie wszystkich kroków) nie powinno zająć Ci więcej niż 30 minut, a w zamian dostaniesz 120 zł. Więc jeśli normalnie zarabiasz mniej za godzinę swojej pracy, w swoim obecnym miejscu zatrudnienia, to decyzja jest bardzo łatwa!

>> CHCĘ 120 zł – przejdź do strony promocji i weź udział <<

 

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

[sharify]

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Komentarze: 1

 1. MArcin pisze:
  Jak coś to promocja jest tylko dla klientów, którzy konta w BZWBK jeszcze nie mają. Na pocieszenie dodam, że takich kont na 4% (do 4tys zł) można mieć jednocześnie 3 🙂

Napisz komentarz