Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak poświęcając zaledwie 8 minut odebrać GWARANTOWANĄ premię 100 zł oraz UWAGA – po 50 zł za każde polecenie konta znajomemu?

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

UWAGA! Promocja zostaje przedłużona. Możesz z niej skorzystać do 9 GRUDNIA 2016 roku DO GODZ. 23:59!

W tym roku worek ze świątecznymi prezentami otwiera się już teraz! Tylko do 7.12.2016  9.12.2016 masz czas na skorzystanie z najnowszej promocji Millennium Banku, dzięki której możesz odebrać, na śmiesznie prostych warunkach – 100 zł premii podstawowej oraz jeżeli trochę się postarasz –  po 50 zł za każde polecenie znajomego!

Już sam bonus 100 zł jest całkiem kuszący i pozwoli Ci na zakup czegoś drobnego, ale fajnego. Może od dłuższego czasu z czegoś rezygnujesz bo budżet się nie spina? Ale wyobraź sobie ile możesz zyskać dodatkowo, jeżeli polecisz 10 osób i dzięki każdej z nich odbierzesz po 50 zł premii za polecenie? Czyżby dodatkowe 500 zł – czemu nie!

Masz wolne 8 minut? Super – usiądź wygodnie i razem krok po kroku prześwietlimy całą promocję, aby jak najbardziej zoptymalizować Twój zysk.

tysia

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Powodów tradycyjnie można znaleźć bardzo dużo, główny to oczywiście pokaźny bonus – mało która promocja bankowa pozwala na zdobycie nawet 600 zł prawie za nic. Ponadto założę się, że promocja wpadnie Ci w oko ponieważ przystępując do niej decydujesz się na:

 • udział w promocji, w której wygrywa każdy – nagroda pieniężna jest gwarantowana i odbierze ją każdy kto spełni opisane w dalszej części artykułu warunki
 • w promocji zakładasz konto, oczywiście będzie ono dla Ciebie darmowe jeżeli w każdym miesiącu zapewnisz na nie wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku, może to być przelew z Millennium, ale nie z Twojego konta, możesz te pieniądze przelać, a później cofnąć – proste) oraz wykonasz min. 1 dowolną transakcję kartą na dowolną kwotę. Mocne strony Konta 360:

– WYPŁATY Z BANKOMATÓW W POLSCE – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków

– WYPŁATY Z BANKOMATÓW ZA GRANICĄ – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków + 2% przewalutowanie

– PRZELEW ZWYKŁY – 0 zł

– ZLECENIE STAŁE/POLECENIE ZAPŁATY – 0 zł

– możliwość założenia konta oszczędnościowego na 2,7% dla kwoty do 100 000 zł

 • kartę debetową – jej założenie i miesięczne utrzymanie jest darmowe pod warunkiem wpływu 1 000 zł w każdym miesiącu + wykonaniu min. 1 dowolnej transakcji kartą. Karta ma również swoje plusy:

– możliwość realizacji płatności zbliżeniowych oraz internetowych

– usługa cashback

 • samo konto z kartą i nic więcej – żadnych dodatkowych usług

Na temat Konta 360 mogę osobiście się wypowiedzieć ponieważ do kilku dobrych miesięcy mam konto w Millennium. Muszę przyznać, że to rachunek idealny dla osób potrzebujących darmowego konta osobistego oraz karty. Fajne jest również konto oszczędnościowe, a w razie potrzeby dostępne są fajne propozycje lokat.

Tobie również proponuję przetestowanie tego konta, myślę że Ci się spodoba. Ale jeżeli to konto nie będzie spełniać Twoich oczekiwań to zawsze po odebraniu premii możesz z niego zrezygnować.

Kto powinien koniecznie skorzystać z tej promocji?

Jak widzisz, na razie nie ma żadnych warunków mega trudnych do przejścia, uwierz mi – tak będzie do samego końca, obiecuję. :) Ale zanim przejdę do poszczególnych kroków, chcę od razu zaznaczyć – kto tak naprawdę może bez problemu do tej promocji przystąpić. Do grona szczęśliwców zaliczamy:

Osoby które:

 • nie składały ostatnio wniosku o jakikolwiek produkt banku – żaden Twój wniosek nie jest w trakcie realizacji
 • nie posiadają w Banku Millennium żadnego produktu od 1.04.2015 roku
 • nie są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie jest i nie była w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid.

Czyli generalnie do promocji przystępują tylko nowi klienci banku lub osoby powracające do Millennium, które zamknęły konto bądź inny produkt przed rozpoczęciem tej promocji.

>>Konto 360 z premią – 100 zł + po 50 zł za polecenie<<

Jak łatwo i szybko skorzystać z promocji?

Tradycyjnie dla ułatwienia cały proces zdobywania premii opiszę w prostych krokach. Więc od początku, premia podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich to 100 zł premii GWARANTOWANEJ za samo założenie konta i proste warunki. Druga zakłada przyznanie po 50 zł premii dodatkowej za każde polecenie konta i spełnienie warunków przez Poleconego.

KROK#1 – ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJI

Dokonasz tego za pośrednictwem specjalnej, dedykowanej przez bank strony internetowej. Po kliknięciu w link podaj swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy, a następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

>>Konto 360 z premią – 100 zł + po 50 zł za polecenie<<

Powinieneś zostać od razu automatycznie zalogowany do strony promocyjnej, ale gdyby to się nie stało to na maila otrzymałeś dane do logowania.

Do końca promocji pozostało:

KROK#2 – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSOBISTE [do 9.12.2016]

Kiedy masz już przed sobą główną stronę promocji, kliknij w przycisk „Przejdź do strony banku”. Teraz następuje proces zakładania Konta 360. To nic trudnego wypełnij po kolei wszystkie okienka i nie zapomnij założyć konta z kartą oraz wyrazić następujących zgód marketingowych:

 • na otrzymywanie informacji marketingowych i nie odwoływać ich w okresie trwania promocji
 • zwolnić bank z tajemnicy bankowej w zakresie promocji (chodzi tu o informacje kto spełnił lub nie spełnił warunków promocji)

Jeżeli wniosek o konto został złożony to teraz wystarczy, że podpiszesz umowę o konto – masz na to czas maksymalnie do 13.12.2016 roku. Ale radzę nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

KROK#3 PREMIA 100 ZŁ

Aby uzyskać tę premię wcale nie musisz się napracować. Wystarczy tylko, że w styczniu i lutym 2017 roku zapewnisz dowolny wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz również w styczniu i lutym 2017 wykonasz min. po 1 (jednej) dowolnej transakcji kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych – możesz zapłacić za pieczywo lub butelkę wody (transakcje internetowe się nie liczą)

Zwróć uwagę, że warunek jest o tyle prosty, że przecież dokładnie to co opisałam powyżej musisz zrobić żeby Twoje konto i karta były darmowe. Możesz więc połączyć darmowe konto z premią – zgodzisz się ze mną, że to fajne rozwiązanie?

TO WSZYSTKO: Teraz do 20.03.2017 otrzymasz maila z informacją o przyznaniu premii i zostaniesz poproszony o uzupełnienie swojego aktywnego numeru rachunku w Millennium Banku do 24.03.2017 – na nie zostanie przelana premia do 31.03.2017 roku.

KROK#4 PREMIA DODATKOWA PO 50 ZŁ

Moja ulubiona część tej promocji, czyli polecasz konto w Millennium znajomym i zarabiasz po 50zł za każdego kto spełni poniższe warunki. Jest to niesamowicie fajna możliwość, aby odrobinę zwiększyć swoją premię podstawową, czyli 100 zł.

W pierwszej kolejności musisz pobrać ze strony promocji kod polecający składający się z ośmiu znaków. Następnie wręczasz go tym, których chcesz polecić.

Polecić możesz maksymalnie 10 osób i za każdą która:

 • założy konto na tej stronie przy użyciu Twojego kodu polecenia oraz wpisze Twoje imię, nazwisko oraz adres mailowy jako osoby polecającej – do 9.12.2016 oraz podpisze umowę o konto do 13.12.2016
 • zapewni wpływ po 1 000 zł w styczniu i lutym 2017 roku
 • wykona min. po 1 transakcji w styczniu i lutym 2017 roku przy użyciu karty lub BLIK

otrzymasz po 50 zł, natomiast osoba Polecona oczywiście odbiera 100 zł. To fajne rozwiązanie, ale to nie wszystko. Osoba która do tej pory występowała jako Polecona, może również wygenerować sobie kod i polecić komuś konto i ona również za każdego Poleconego odbierze po 50 zł. 🙂

TO WSZYSTKO: O przyznaniu premii zostaniecie poinformowani do 20.03.2017 roku poprzez wiadomość mailową, następnie do 24.03.2017 uzupełniamy numer aktywnego konta w Millennium. Natomiast do 31.03.2017 premia wpłynie na wasze konta.

UWAGA! Z tej promocji skorzystają również studenci

Wystarczy tylko, że jako student założysz zupełnie darmowe (po wykonaniu 1 dowolnej transakcji kartą) Konto 360 Student i spełnisz warunki: wpływu 1000 zł w styczniu i lutym oraz w tych miesiącach wykonasz min. po 1 transakcji kartą. Możesz również polecać promocję znajomym i również zarabiać!

>>Konto 360 Student z premią – 100 zł + po 50 zł za polecenie<<

Kalendarium promocji:

millenium-100

Podsumowanie

Promocja jest w zasięgu ręki dosłownie każdego! Nie dość, że zakładasz konto – przyznaj na naprawdę dobrych warunkach to jeszcze po spełnieniu minimum warunków zdobywasz 100 zł premii gwarantowanej oraz nawet 500 zł za polecenie konta znajomym.

Szczerze muszę przyznać, że jeżeli chodzi o konta osobiste to lepszej promocji w chwili obecnej nie znajdziesz. Konto jest darmowe, karta również, a do tego nie zapłacisz nic za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą, a także przelewy. Moim zdaniem nie powinieneś zwlekać tylko jak najszybciej zarejestrować się do promocji.

>>Konto 360 z premią – 100 zł + po 50 zł za polecenie<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 57

 1. Tomek pisze:
  Czy jeżeli polecę promocję znajomemu, to ja dostaję 50zł za polecenie, a on 100zł premii na start?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli polecisz ją znajomemu to:
   1. jeżeli on założy konto w Millennium zgodnie ze wskazówkami opisanymi w artykule + dopisze Twój kod polecenia
   2. spełni warunek wpływu 1000 zł w styczniu i lutym na konto
   3. wykona w styczniu i lutym po min. 1 transakcji kartą
   to wtedy Ty dostajesz 50 zł a on 100 zł. Dodatkowo teraz to Twój znajomy może polecić komuś konto (tak jak Ty) i również zarobić dodatkowe 50 zł. 🙂
 2. Tomasz pisze:
  Żeby uniknąć jakichkolwiek opłat, jeśli założę konto w listopadzie, to trzeba mieć wpływ 1000 zł i jedną płatność kartą w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym, marcu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, zgadza się. 🙂 Możesz zrobić dowolny przelew na 1 000 zł, a po zaksięgowaniu przelać te pieniądze na poprzednie konto i również będzie dobrze. 🙂
 3. Michael pisze:
  Z artykułu wynika, iż w momencie otrzymania premii w marcu 2016, wszystkie środki z konta można przelać na inne konto a to konto od razu zamknąć, czy tak?
  Czy można to zrobić internetowo czy tylko w placówce banku?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Dokładnie tak, wniosek o zamknięcie konta możesz złożyć przez MilleNet, czyli system transakcyjny banku, na infolinii – całodobowo, 7 dni w tygodniu, bądź w placówce banku.
 4. Tomasz pisze:
  Co z punktem regulaminu, ktory mowi ze promocja nie laczy sie z ta w ktorej mozemy otrzymac 360zl zwrotu za zakupy? Przy zakładaniu konta wspomniano o tym ze dostane zwrot za zakupy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi o to, że standardowo Millennium Bank ma w swoich zasobach promocję 360 zł zwrotu za zakupy. Robiąc zakupy przy użyciu karty lub blik otrzymujemy odpowiednio 2% oraz 5% zwrotu za zakupy. Jednak regulamin tej promocji wyklucza to żeby promocje się łączyły. Nie wiem czemu bank udzielił takiej informacji, może konsultant był z tych mało przeszkolonych. 🙂
 5. Maciej pisze:
  W artykule napisane jest, że mogę przelewać pieniądze z innego konta (Chodzi o ten 1000zł) żeby konto nie było płatne. W tabeli opłat jak byk stoi, że konto jest płatne 8 zł, chyba, że wpływy na konto są min 1000zł/mies z wykluczeniem wpływów z kont osobistych.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Maciej – odpowiedziałam Ci już na Twój komentarz na fanpage. Może być przelew w Twojego konta ale w innym banku, nie możesz zrobić przelewu z innego swojego konta w Millennium. 🙂
 6. Art pisze:
  No ale co z karta debetową ? Robiac nia zakupy lub zakup bedzie sie musiała rozliczyc z konta. To rozliczenie jest raz w miesiacu a w przypatku systemu visa rozliczamy sie po chyba 45 dniach. Na koncie beda musiały byc srodki lub zapłacimy odsetki karne połączone z powiadomieniem pisemnym ( ok 15 pln).Na jaki okres jest karta i czy wypowiedzenie jej wczesniejsze nie jest powiazane z opłatą. Zazwyczaj karty debetowe sa zwalniane z opłat na tylko 1 rok.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Art, jeżeli na konto w danym miesiącu wpłynie 1 000 zł i wykonasz transakcje 1 (min.) to konto i karta są darmowe, co więcej – warunkiem promocji jest wykonanie tych czynności w styczniu i lutym (warto zrobić to też w grudniu żeby nie załapać się na opłaty). Na konto i tak musisz coś przelać więc nie wiem w czym widzisz problem?

   Jeżeli chodzi o transakcje kartą to przecież możesz raz w miesiącu zapłacić za butelkę wody dla świętego spokoju i już warunek promocji spełniony. 😉 I nie wydaje mi się, aby z tego powodu bank naliczał komuś karę 15 zł. 😉

 7. Kasia pisze:
  Jeśli założę konto Student w listopadzie, to żeby nie ponosić żadnych opłat i otrzymać premię muszę jedynie w styczniu i lutym dokonać wypływu na konto 1000 zł oraz w miesiącach listopad, grudzień, styczeń i luty dokonać jednej transakcji bezgotówkowej kartą? Chodzi mi o to czy nie muszę już przelewać 1000 zł w listopadzie i grudniu jeśli to konto Student?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Dokładnie tak, nie musisz w listopadzie i grudniu przelewać 1000 zł. Wystarczy, że dokonasz 1 transakcji kartą, aby nie ponosić za nią opłat.
 8. Wojtek pisze:
  można polecić żonę?
 9. Michael pisze:
  A ja dzisiaj zakładałem konto i Pani w placówce powiedziała, że zgodnie z ich regulaminem i tak przez pierwsze dwa miesiące nie trzeba wykonywać transakcji kartą ani zasilać konta na kwotę 1000 PLN żeby mieć darmowe konto, więc tak naprawdę wynika z tego, że wystarczy zrobić to w styczniu i w lutym, przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
  Podzielę się swoimi uwagami za 3 miesiące 🙂
  P.S jest możliwość założenia konta oszczędnościowego na nowe środku na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,6% co również wydaje się niezłą opcją.
  Pozdrawiam
 10. Michal pisze:
  W którym momencie można polecać osobą znajomym skorzystanie z promocji, aby uzyskać za nie dodatkową premię (50zł)? Można bezpośrednio po rejestracji, czy trzeba czekać na kontakt telefoniczny/podpisać umowę z kurierem?
  Pozdrawiam i dzięki za fajnie przygotowany artykuł :P)
 11. Adam pisze:
  Moja dziewczyna ostatnio zalozyla w placowce konto student 360, ale nie zarejestrowala sie w promocji, jest szansa na skorzystanie z promocji czy juz po ptakach?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie da się w tym momencie dołączyć do promocji. Wszystko polega na tym,że najpierw rejestrujesz się w promocji, później zakładasz konto. ????
 12. Łukasz pisze:
  A ja zarejestrowałem się w promocji i wypełniłem wniosek przez internet i chciałem podpisać dokumenty w placówce. W placówce powiedzieli mi że mojego wniosku nie ma.

  Co mam teraz zrobic?

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Kurcze Łukasz, trudno mi cokolwiek doradzić. Tutaj w grę wchodzą już wewnętrzne procedury banku, więc najlepiej będzie pewnie skontaktować się bezpośrednio z bankiem (jakimś innym kanałem niż placówka) lub napisz bezpośrednio do MeneyManii: [email protected]
 13. Andrzej pisze:
  Witam! Przez jak długi okres czasu jest to konto (do 100000 pln)oprocentowane na 2,7% ?
 14. Adrian pisze:
  Czy rejestrując się do promocji muszę wyrazic zgodę na otrzymywanie na email informacji handlowych od kontrahentów agory ? Trzecie ostatnie okienko przy rejestracji do promocji ? Dzięki z góry za odpowiedź 🙂
 15. Paweł pisze:
  Składałem ostatnio w listopadzie 2016r. wniosek o założenie konta w banku Millenium, jednak konta nie założyłem, umowy nie podpisałem. Czy zatem mogę skorzystać z prezentowanej promocji 100 zł na start? Czy jestem wykluczony z promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście że możesz ponieważ nie jesteś klientem Millennium. ????
 16. Paweł pisze:
  Ale wnioskowałem o otwarcie rachunku, choć z niego zrezygnowałem.
  Z góry dziękuję za odpowiedź ????.
 17. Cezary pisze:
  Witam, próbuję złożyć wniosek o otwarcie konta, jednak brak jest możliwości podpisania umowy i dostarczenia przez kuriera. A niestety do najbliższego oddziału mam ok. 50km. Czy może cos Państwu wiadomo, że uległy zmianie warunki zawierania umów?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Nie wiadomo mi nic, o tym że regulamin się zmienił i nie ma możliwości podpisania umowy poprzez wizytę kuriera. Nie masz możliwości wyboru wizyty kuriera podczas składania wniosku, czy tak powiedział Ci konsultant?
 18. Mariusz pisze:
  ma ktos kod polecajacy zeby szybko podac bo wlasnie zakladam konto?
 19. AGA pisze:
  GDZIE UZUPEŁNIAMY NR KONTA, TERMIN JEST DO 24 MARCA …….
 20. Aga pisze:
  dziękuje ale niestety ta aplikacja już jest nieaktywna……
  po zalogowaniu wyświetla się komunikat:
  Upłynął czas na składanie wniosków o założenie konta.
  Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm…w takim przypadku poproś Organizatora o udostępnienie przekierowania na stronę, na której będziesz mogła uzupełnić dane: [email protected].
 21. Wojciech pisze:
  Czy ktoś z Was nie dostał przemii? Ja składałem reklamacje i dowiedziałem się, że niby nie założyłem konta z linku z ich aplikacji, choć jestem pewien, że to zrobiłem. Warunki wszystkie też spełniłem…
  • Marcin pisze:
   Rownież mam podobny przypadek a wiem ze rejestrowałem sie w promocji bo z poziomu rejestracji zostałem przekierowany automatycznie do promocyjnego otwarcia konta… ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcinie rozumiem, proszę więc o wiadomość prywatną, myślę że da się to wyjaśnić. 🙂
 22. Paweł pisze:
  Ja również nie dostałem żadnej informacji na swój email, nie miałem jak przekazać danych swojego aktywnego konta. Konto w Millennium zakładałem ze strony moniaki.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Również proszę o prywatną wiadomość i będziemy to wszystko rozwiązywać. 🙂
 23. Michael pisze:
  Hmmm a ja zrobiłem wszystko zgodnie z opisem na stronie moniaki i 17 lutego dostałem wiadomość z prośbą o wypełnienie danych i teraz czekam tylko na przelew premii na moje konto na co mają jeszcze kilka dni.
 24. Sandra pisze:
  Dzisiaj otrzymałam premię, dziękuję. Czy teraz mogę konto zamknąć? mam jeszcze lokatę do 16 kwietnia i po tym terminie nie potrzebuje dodatkowego konta. Czy muszę przelewać w kwietniu 1000 zł i raz zapłacić kartą żeby nie mieć opłat? W jaki sposób zamknąć konto aby nie mieć żadnych kosztów?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super, bardzo cieszę się, że premia do Ciebie trafiła. Po otrzymaniu premii możesz oczywiście zamknąć konto, ale rozumiem że Ty spokojnie poczekasz do wygaśnięcia lokaty. Naturalnie w kwietniu powinnaś przelać na konto pieniądze i dokonać płatności kartą ponieważ w przeciwnym razie bank pobierze Ci opłatę.

   Konto możesz zamknąć na kilka sposobów: przez MilleNet, czyli system transakcyjny banku, na infolinii lub w placówce. Generalnie już możesz złożyć dyspozycję zamknięcia konta, a w kwietniu przelać 1 000 zł na konto i wykonać jedną transakcję kartą. Pozostałe środki możesz zwrócić sobie na inne konto i z końcem kwietnia konto zostanie zamknięte. 🙂

 25. Andrzej pisze:
  Dzięki! Premia już na moim koncie 🙂

  Biorę się teraz za następne promocje!
  Pozdrawiam,

 26. Michael pisze:
  Ja również dziękuje, dzisiaj premię dostałem i mam zamiar korzystać z innych promocji 🙂
  • Michael pisze:
   AAA i dodatkowo środki z lokaty promocyjnej na 3% (podczas gdy w banku gdzie mam główne konto miałem nie więcej niż 1%) i środki z rachunku oszczędnościowego w promocji na 2,7% to łącznie kolejnych kilkadziesiąt złotych do przodu 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nooo fajnie, fajnie skumulowałeś sobie tę promocję 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super, gratulujemy! 🙂
 27. Kerad pisze:
  Witam

  Ja 17 marca otrzymałem maila z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Mimo późniejszej informacji, że premia wypłacona będzie do 31 marca to na dzisiejszy dzień nic na moje konto nie wpłynęło 🙁 Czy mam to gdzieś zgłaszać?
  Pozdrawiam

 28. Kamil pisze:
  Hej, powiedzcie mi, gdyż wyleciało mi z głowy, jeżeli dopiero dziś uzupełniłem informacje na stronie kontozpremia – otrzymam przelew za otworzenie konta i polecenie znajomych?

Napisz komentarz