PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Banalnie łatwy sposób, aby odebrać 100 zł do Allegro.pl za założenie konta w PKO

Bank PKO BP wystartował z bardzo fajną okazją dla wszystkich osób w wieku od 18 do 26 lat. Już za samo otwarcie bezpłatnego konta, otrzymujecie 100zł na zakupy na Allegro.pl. Nie trzeba robić nic dodatkowo, a konto można zamknąć po odebraniu bonusu.

Promocja nie ma haczyków, ani podstępów ukrytych małym druczkiem – sprawdziłem regulamin. Wystarczy, że na stronie promocyjnej założycie konto (koniecznie z kartą) i voucher do Allegro powędruje do Was. Zobacz szczegóły:

WAŻNE: Dostępnych jest tylko 3 500 nagród (100 zł w każdej), dla pierwszych 3 500 osób, które założą konto. Po wyczerpaniu limitu kont w promocji linki w tym artykule automatycznie wygasną. Jeśli po kliknięciu w link widzisz możliwość założenia konta (a nie komunikat “Promocja Zakończona”) to znaczy, że promocja jest aktywna i możesz wziąć w niej udział.

Czy możesz wziąć udział?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między od 18 do 26 lat, oraz:

1) nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo)

LUB

2) Miałeś kiedyś konto w PKO (lub Inteligo) ale nie w roku 2017 (wykluczone są osoby, które posiadały choć przez chwilę konto między 1.01.2017, a 31.12.2017)

Promocja obejmuje konto “PKO Konto dla Młodych”, które jest bardzo atrakcyjne:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (aby karta była darmowa trzeba wykonać w miesiącu 5 dowolnych płatności kartą, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 zł miesięcznie)

Do akcji dołączyć możesz nie później niż 30 marca 2018r. do godziny 23:59. Domyślam się, że promocja skończy się przed czasem po skończeniu limitu promocji, o którym wspomniałem powyżej.

Do końca zostało:

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę i ciesz się z darmowej stówki)

Co należy zrobić?

Wszystkie kroki do zdobycia 100 zł na zakupy na Allegro są proste jak drut:

 1. Załóż “Konto Dla Młodych” w banku PKO. Kliknij tutaj, aby założyć konto przez internet >> (polecam wybrać podpisanie umowy przez KURIERA, który przyjedzie do Ciebie z gotową umową)
 2. Wypełniając formularz otwarcia konta, zaznacz, że chcesz konto z kartą (wymaga tego regulamin).
 3. Wypełniając formularz otwarcia konta wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania vouchera (wymaga tego regulamin).
 4. Do 30 marca 2018r. (najlepiej zrobić to wcześniej) zarejestruj się na pkobp.pl/mozeszwszystko

I to wszystko! Pierwsze 3 500 osób otrzymuje voucher o wartości 100zł na zakupy na Allegro.pl. O kolejności przyznawania nagród decyduje data spełnienia wszystkich powyższych kroków.

Wskazówka: Wypełniając formularz o konto w PKO pamiętaj, aby nie zmieniać wizerunku karty. To jest usługa dodatkowa i kosztuje jednorazowo 14,90 zł.

Oczywiście konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu nagrody. Po zamknięciu konta voucher będzie dla Ciebie nadal aktywny i nie będziesz musiał go zwracać.

Vouchery będą przyznawane w 2 turach: 16 marca i 20 kwietnia 2018. Kod promocyjny dostaniesz, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodu do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Kod wpiszesz w pole widoczne na obrazku powyżej, po wybraniu metody płatności (voucher jest jednorazowy ale nie ma wymogu minimalnej kwoty zakupów).

Kliknij tutaj i odbierz 100 zł za założenie Konta Dla Młodych >>
(złóż wniosek przez internet, podpisz umowę o konto i ciesz się z darmowej stówki)

Małe podsumowanie promocji:

Promocja jest prosta jak drut. Prościej chyba już się nie dało jej przygotować. Wystarczą Ci 3 minuty, założenie konta i 100 zł wpada do Twojej kieszeni.

Dostajesz 100 zł do Allegro.pl do odebrania za samo założenie konta! Bez zobowiązań i haczyków. Polecam!

Moja ocena promocji: 5star

Działaj szybko – vouchery dostanie tylko 3 500 osób. Załóż teraz konto przez internet i zdobądź 100 zł na dowolne zakupy z Allegro: Zakładam konto i odbieram bonus 100 zł >>

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 4

 1. Kamil pisze:
  Czy późniejsze bezpłatne usunięcie konta jest możliwe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pewnie, po odebraniu nagrody można spokojnie zamknąć konto 🙂
 2. Kamyk pisze:
  Konto raczej nie do końca za darmo. Skoro karta jest darmowa to dlaczego płacę za utrzymanie karty miesięcznie 0,39zł? (naklejki zbliżeniowej, która została nadana wraz z kartą do bankomatu)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przystępowałeś do tej promocji? Ja nie wiem dlaczego płacisz 0,39 zł – to proszę skonsultować z Bankiem.

Napisz komentarz