Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Naucz dziecko zarządzania pieniędzmi i zgarnij 50 zł kieszonkowego z pakietem PeoPay KIDS od Pekao S.A. + 100 zł dla Ciebie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł przelewem na konto dziecka;

2% na 120 dni na koncie oszczędnościowym dziecka do 3 000 zł;

DODATKOWO

100 zł dla Ciebie za założenie konta i spełnienie warunków.

Za co?

-za założenie konta, konta oszczędnościowego i aplikacji dla dziecka;

-wyrażenie zgód marketingowych.

Ile to kosztuje?

Konto i karta są bezpłatne.

Kiedy bonus?

Do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 6-12 lat, które nie miało konta w Pekao S.A. od 1 stycznia 2019 roku do 26 maja 2020 roku.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Zawsze uważałam że nigdy nie jest za wcześnie by uczyć dzieci zarządzania finansami. Im wcześniej tym lepiej. Wiedza praktyczna wyniesiona w dzieciństwie zostaje na całe życie, dużo dłużej niż wiedza o pierwszych królach Polski nabyta w szkole. Skąd bowiem dziecko ma wiedzieć jaka jest wartość pieniądza i jak się z nim obchodzić jeśli go tego nie nauczono w dzieciństwie?

Bank Pekao S.A. postanowił wspierać w tym zadaniu rodziców i przygotował specjalny pakiet dla rodzica i dziecka. Twoje dziecko otrzymuje konto, własną kolorową kartę i specjalną „dziecięcą” aplikację na telefon (tak zwany pakiet PeoPay Kids), a Ty otrzymujesz bardzo dobre konto z kartą wielowalutową, kontem oszczędnościowym oraz nowoczesną „dorosłą” aplikacją mobilną.

Dodatkowo za założenie pakietu dla dziecka i rodzica otrzymujecie nagrody: dla dziecka 50 zł+ 2% na jego koncie oszczędnościowym, a dla Ciebie za otwarcie konta 100 zł gotówką.

Promocja potrwa 🗓 do 31 października.

Pakiet PeoPay – promocja i dla dziecka, i dla rodzica

Wiadomo, że trudno oczekiwać że Twoje dziecko od samego początku będzie wiedzieć, jak właściwie zarządzać pieniędzmi i jak zacząć oszczędzać. Każdy rozsądny rodzic chciałby mieć kontrolę nad tym, co jego dziecko robi – aby nauka była efektywna, trzeba mieć wiedzę o tym, w którym kierunku idzie Twoje dziecko.

Dlatego pakiet PeoPay to tak naprawdę połączone ze sobą konta – Twoje i dziecka. Dziecko ma własne konto, własną kartę i własną aplikację, Ty posiadasz swoje, ale jednocześnie masz pełen wgląd w to, co Twoje dziecko robi. Wyobraź sobie sytuację: zakładasz konto dla dziecka, wpłacacie tam jego oszczędności, a dziecko w ciągu tygodnia wydaje to wszystko na zabawki i słodycze. Na szczęście tutaj tak nie będzie: to Ty ustalasz, co dziecko może, a czego nie i robisz to wszystko zdalnie, z poziomu swojej aplikacji PeoPay.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Pekao S.A. to bardzo dobrze się składa: możesz otworzyć je w promocji i zyskać nie tylko 50 zł kieszonkowego dla dziecka, ale również 100 zł dla siebie.

Co musisz zrobić by otrzymać nagrodę dla siebie? To bardzo proste:

 • zakładasz konto wraz z kartą do konta z dedykowanego linku (warunek: nie miałeś konta osobistego w Pekao S.A. 🗓 od 1 stycznia 2019 do 30 września 2020);
 • podczas składania wniosku wyrażasz zgodę na przystąpienie do promocji i oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem;
 • podpisujesz umowę sms-em;
 • przez kolejne 4 miesiące spełniasz proste warunki: logujesz się do aplikacji mobilnej, zapewniasz wpływ min. 500 zł miesięcznie na konto i min. raz w miesiącu płacisz kartą (dzięki temu masz również zapewnione bezpłatne konto i kartę).

Więcej szczegółów na temat promocji dla rodzica znajdziesz w poniższym artykule:

Jakie warunki musi spełniać dziecko, by wziąć udział w promocji?

Ponieważ promocja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat to Ty, jako przedstawiciel ustawowy, zawierasz umowę w imieniu dziecka (musisz mieć w banku swoje konto).

Oprócz wspomnianego już wieku Twoje dziecko nie mogło mieć konta w banku Pekao S.A. 🗓 od 1 stycznia 2019 roku do 26 maja 2020 roku.

Pakiet PeoPay Kids – co zawiera

W skład pakietu wchodzą trzy produkty: Konto Przekorzystne dla Młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS. Pakiet jest przygotowany z myślą o dzieciach od 6 do 13 roku życia (ale promocja obowiązuje do 12 lat).

Konto Przekorzystne dla Młodych

Twoje dziecko nie musi za nic płacić. Zyskuje całkowicie darmowy rachunek – prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów i przelewy są bezpłatne. Dodatkowo to konto Twoje dziecko może mieć aż do ukończenia 26 lat.

Karta do konta ma aż 6 wzorów do wyboru. Maksymalny limit, który możesz ustawić na karcie to 50 zł dziennie (domyślnie ustawiony jest limit 20 zł). To Ty decydujesz (w panelu rodzica, o którym opowiem za chwilę) jakie limity ustawić na karcie. Pamiętaj, że na początek karta ma domyślnie wyłączoną funkcję płatności zbliżeniowych i wypłat z bankomatów – możesz ją w każdym momencie uruchomić lub wyłączyć. Dziecko nie zapłaci kartą w Internecie.

Kolejny posmak dorosłości: tylko dziecko ustawi PIN do swojej karty w aplikacji PeoPay KIDS. Aby to zrobić musi wybrać sekcję Karta -> Uruchom kartę. Aby aktywować kartę, dziecko musi wprowadzić wymyślony przez siebie PIN do karty – 4 cyfry. Zastanawia mnie, jak wiele dzieci zapomni ustawionego PIN-u, czy też będą tak przejęte że będą go pamiętać 🙂

Po ukończeniu 13 lat przez dziecko możesz zamówić mu zwykłą kartę. Karta PeoPay KIDS będzie automatycznie zastrzeżona, gdy Twoje dziecko ukończy 14 lat.

Konto Przekorzystne dla Młodych

  Aktualne na dzień: 2 lipca 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Opłata za sms autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo to zmienisz na bezpłatną autoryzację aplikacją – szczegóły pod tabelą.

Zatwierdzanie operacji wiąże się z wysłaniem sms-a autoryzacyjnego, który kosztuje 0,20 zł. Aby uniknąć tej opłaty zmień sposób autoryzacji na aplikację. O tym, jak to zrobić, przeczytasz TUTAJ.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb

Darmowy rachunek oszczędnościowy, na którym Twoje dziecko może zbierać drobne kwoty na realizację swoich marzeń. Rachunek Mój Skarb jest prowadzony do ukończenia przez dziecko 18 lat.

Pewnie znasz to: „Mamooo, kup mi nową grę!”, „Tatooo, Ola ma nowe rolki, ja też chcę!”. Niech Twoje dziecko ma możliwość samodzielnego odłożenia na swoje marzenia – i przekonania się, że to nie takie proste i pieniądze nie biorą się znikąd.

Zakładając rachunek Mój Skarb oszczędności Twojego dziecka do wysokości 3 000 zł będą promocyjnie oprocentowane na 2% przez 4 miesiące, od momentu otwarcia rachunku.

Możesz założyć dziecku dwa rachunki Mój Skarb (ale tylko jedno będzie promocyjnie oprocentowane):

 • jedno, na którym dziecko zbiera swoje oszczędności – widoczny dla dziecka w aplikacji PeoPay KIDS. W jego ramach dziecko może stworzyć sobie różne skarbonki na swoje cele (to nadal to samo konto Mój Skarb, tylko lepiej zwizualizowane);
 • drugie, na którym oszczędza większe sumy na przyszłość – widoczny tylko dla Ciebie.

UWAGA

Jako że są to konta dla dzieci pamiętaj o limicie zwykłego zarządu, powyżej którego nie wypłacisz pieniędzy z konta dziecka (nawet jeśli to będą Twoje pieniądze). Limit jest równy przeciętnemu miesięcznemu wynagrodzeniu w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku; kwota publikowana jest co miesiąc przez GUS.

Środki z rachunku można wypłacić tylko przelewem.

Aplikacja Peopay KIDS

Powiem szczerze że wygląda bardzo sympatycznie – dzieciom na pewno się spodoba, a i będą mogły zaimponować kolegom na podwórku że mają swój własny bank 🙂 Dziecko ma w nim podgląd do tego, ile wydało, ile środków posiada i ile udało mu się już zaoszczędzić. Może zrobić przelew lub doładować telefon (po Twojej akceptacji).

Pakiet PeoPay od strony rodzica

To nie tak że zakładasz dziecku konto i będzie ono mogło szaleć do woli. W każdym momencie z panelu rodzica na swoim własnym koncie będziesz mieć pełen podgląd w to, co Twoje dziecko robi. Dziecko może samodzielnie przelewać pieniądze pomiędzy swoimi kontami, tworzyć skarbonki na które odkłada pieniądze

Co zrobisz w panelu rodzica:

 • aktywujesz lub blokujesz aplikację na telefonie dziecka
 • wygenerujesz nowy kod do logowania jeśli dziecko zapomni kodu do aplikacji;
 • ustawiasz funkcje widoczne w aplikacji dziecka;
 • sprawdzasz środki i historię transakcji;
 • szybko przelać pieniądze na konto dziecka lub doładować mu telefon;
 • zarządzać kartą: zablokować, odblokować, zmienić limity, wyłączyć lub włączyć płatności zbliżeniowe lub wypłaty z bankomatów;
 • zaakceptować lub odrzucić przelew wychodzący na konto zewnętrzne z konta dziecka lub doładowanie telefonu (masz na to 24 godziny, potem transakcja zostaje anulowana);
 • ustawić zlecenie stałe ze swojego konta na konto dziecka (i przelewać kieszonkowe).

Jak założyć?

Jeśli jesteś już klientem Pekao S.A. to sprawę masz prostą: otwierasz pakiet dla dziecka we własnej bankowości internetowej, wg wskazówek z dalszej części tego akapitu. Jeśli jeszcze nie masz konta, najpierw musisz je założyć dla siebie. Koniecznie skorzystaj z promocji – w łatwy sposób zyskasz 100 zł (szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ). Wystarczy że:

 • złożysz wniosek o konto wraz z kartą do konta z TEGO LINKU i wyrazisz zgodę na przystąpienie do promocji oraz oświadczysz, że zapoznałeś się z regulaminem (umowę podpiszesz sms-em);
 • w 4 kolejnych miesiącach spełnisz proste warunki: logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie jednorazowego wpływu min. 500 zł miesięcznie na konto i min. jedna w miesiącu płatność kartą.

Kiedy masz już aktywne konto:

#Krok 1🔎 Załóż pakiet Peopay dla dziecka. Wejdź do Panelu rodzica w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24, podaj dane dziecka, załóż mu rachunek osobisty dla Portfela i oszczędnościowy dla Skarbonek oraz zawnioskuj o jego pierwszą kartę.

Zakładając konta musisz 🔎 wyrazić zgody:

 • zgodę na przystąpienie do Promocji oraz potwierdzenie zapoznanie się z Regulaminem Promocji i jego akceptację;
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w Promocji oraz odebrania nagrody;
 • potwierdzić, że przyjmujesz do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem RODO.

#Krok 2🔎 Ustaw funkcje dostępne dla dziecka. Wskaż funkcje aplikacji i karty, do których chcesz, by dziecko miało dostęp.

#Krok 3🔎 Pobierzcie z dzieckiem aplikację na jego telefon.. Aplikację pobierzecie ze sklepu Google Play lub App Store.

#Krok 4🔎 Aktywujcie aplikację. Przekaż dziecku kod do aktywacji, który wraz z Twoim numerem telefonu wpisze przy pierwszym uruchomieniu aplikacji PeoPay KIDS.

I to wszystko. Nagroda zostanie przelana na rachunek dziecka maksymalnie 🗓 do do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Twoje dziecko otrzyma pierwsze kieszonkowe na własne konto – i od tej pory będzie się uczyć zarządzać pieniędzmi.

Podsumowanie

O ile zazwyczaj dość sceptycznie podchodzę do ofert banków dla dzieci (sama czasami gubię się w aplikacjach, a co dopiero dziecko) to o tyle stworzenie dedykowanej i łatwej w obsłudze aplikacji – kurczę, to jest coś! Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że podoba mi się bardzo 🙂

komentarzy 6

 1. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli otwierasz konto i chciałbyś wspomóc studenta weterynarii to zachęcam Cię do skorzystania z mojego kodu polecenia. Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję za okazałą pomoc. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
  • Zofia pisze:
   Mam pytanie, moje dziecko wylogowało się z aplikacji (do zera) i nie wiem gdzie dokładnie mogę znaleźć ten kod aktywacyjny. Ktoś może wie gdzie dokładnie można go znaleźć?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podejrzewam, że najszybciej na infolinii podpowiedzą.
 2. Zofia pisze:
  Mam pytanie, moje dziecko wylogowało się z aplikacji (do zera) i nie wiem gdzie dokładnie mogę znaleźć ten kod aktywacyjny. Ktoś może wie gdzie dokładnie można go znaleźć?

Napisz komentarz