Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

5,5% na lokacie do 400 000 zł w banku PBS w Ciechanowie [zakładasz on-line]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA PBS Ciechanównowy klientKonto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

Od zawsze (no dobra, 3 lata w Moniakach) dostaję od Was zapytania o lokaty i konta oszczędnościowe. Ostatnio oprocentowania zmieniają się tak szybko, ze nie nadążam z aktualizowaniem rankingu, który stworzyłam. Niedawno dostałam wiadomość od czytelnika: czemu nie ma u nas lokaty Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie na 6%? Ano dlatego, ze nie jestem w stanie śledzić wszystkich banków w Polsce 😉 A oferta, jak się okazało po mojej wnikliwej analizie, jest naprawdę godna uwagi.

6% do 400 000 zł Od 30.05 bank zmienia oprocentowanie na 5,5% na okres od 3 do 12 miesięcy lub 5% do 1 mln zł na 3-12 miesięcy w banku z polskim BFG. Skoro już się zagłębiłam w temat – szkoda nie opisać. I od razu uprzedzam: nie musisz być z Ciechanowa i okolic. Możesz założyć i zamknąć lokatę on-line.

Powiem szczerze: nie znalazłam na stronie banku, do kiedy obowiązuje to oprocentowanie. Postaram się często zaglądać, ale przed założeniem lokaty sprawdź na stronie banku PBS w Ciechanowie, czy lokata nadal jest dostępna.

Kto może założyć lokatę na 5,5% lub 5% w Polskim Banku Spółdzielczym w Ciechanowie?

Skupię się na jednej lokacie, czyli 5,5% na 3 miesiące do 400 000 zł. Dlaczego? Są dwa powody. Po pierwsze, oprocentowania w bankach zmieniają się ostatnio tak szybko, że moim prywatnym zdaniem nie ma sensu zakładać lokat na dłuższy czas. Popatrz: założysz lokatę na rok, a za miesiąc banki podniosą oprocentowania na 8% i będziesz stratny. Po drugie, BFG obejmuje gwarancją wkład do 100 000 euro, czyli pi razy drzwi 450 000 zł. Ja osobiście bym nie ryzykowała trzymania większej kwoty w jednym banku. W razie upadłości odzyskasz tylko równowartość tych 100 000 euro (a pracując w bankach przeżyłam 2 wypłaty z BGF na rzecz klientów upadłych banków, więc to wcale nie jest takie nierealne).

Oferta jest prosta: mogą z niej skorzystać nowi klienci banku, którzy otworzą darmowy rachunek depozytowy przez Internet. Nowi klienci, czyli tacy, którzy do tej pory nie mieli żadnych produktów w PBS w Ciechanowie. Biorąc pod uwagę fakt, że to lokalny bank spółdzielczy – jest duża szansa na to, że nic tam nigdy nie miałeś. Lub wręcz o tym banku nie słyszałeś, tak jak ja 😉

Parametry lokaty w PBS w Ciechanowie

Lokata dla nowych klientów na 5,5% ekstraLOKATA 3M:

 • 5,5% w skali roku
 • na 3 miesiące
 • kwota minimalna 1 000 zł
 • kwota maksymalna 400 000 zł
 • możesz założyć wiele lokat, ale ich suma nie może przekroczyć 400 000 zł
 • lokata odnawialna (po jej odnowieniu możesz ją zerwać w bankowości internetowej)
 • odsetki naliczane na koniec lokaty
 • w przypadku wcześniejszego zerwania tracisz odsetki.

Na takich samych warunkach możesz założyć ekstraLOKATĘ 6M na pół roku lub ekstraLOKATĘ 12M na rok.

Jak założyć lokatę lub lokaty w PBS w Ciechanowie?

 1. Najpierw zakładasz darmowy rachunek depozytowy przez Internet ze strony banku.
 2. Podczas składania wniosku musisz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej oraz nie możesz wyrazić sprzeciwu co do wykorzystania automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez PBS w Ciechanowie.
 3. Umowę podpisujesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Dane w obu bankach muszą być takie same.
 4. Po otrzymaniu dostępu do bankowości internetowej zakładasz lokatę lub lokaty. Teoretycznie z lokaty dla nowych klientów można skorzystać w ciągu 85 dni od założenia rachunku, ale jednocześnie bank gwarantuje dostępność lokaty z tym oprocentowaniem tylko przez 5 dni roboczych od momentu złożenia wniosku o otwarcie rachunku depozytowego.

Rachunek depozytowy w PBS w Ciechanowie – parametry

Rachunek prowadzony jest za darmo. Przelewy wewnątrz banku na swoje inne konta masz darmowe, natomiast przy przelewie zewnętrznym do innego banku przez Internet pobierana jest opłata 1 zł.

Zamknięcie konta

Zaczęłam się zastanawiać, co z zamknięciem konta. Czy trzeba się fatygować osobiście do Ciechanowa? Na szczęście okazało się, że nie trzeba 🙂 Można zamknąć rachunek przez bankowość lub przez formularz kontaktowy.

Szukasz innych lokat lub kont oszczędnościowych? Sprawdź mój ranking!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Jolanta pisze:
  Złożyłam taki wniosek o założenie konta depozytowego w bs ciechanów, w ciągu 5 dni roboczych miałam otrzymać login i hasło na podanego maila, minęły 3 tygodnie, nikt z banku się do mnie nie odezwał, mało to profesjonalne, a nawet żenujace
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Faktycznie, kiepsko to wygląda. Próbowałaś zadzwonić na ich infolinię?
 2. Jolanta pisze:
  Złożyłam taki wniosek o założenie konta depozytowego w bs ciechanów, w ciągu 5 dni roboczych miałam otrzymać login i hasło na podanego maila, minęły 3 tygodnie, nikt z banku się do mnie nie odezwał, mało to profesjonalne, a nawet żenujace
  • Jolanta pisze:
   Hej Magda,
   Powiem tak: odechciało mi się kontaktowania z nimi w tej sprawie. Zdeponowałam środki w innym bardziej przyjaznym banku.
   W bs w Ciechanowie sama procedura założenia lokaty on-line to długie wypełnianie kwestionariusza, następnie jeszcze dłuższe czekanie aż przyslą login i hasło. W moim przypadku nic nie przysłali, chyba ilość złożonych wniosków przez potencjalnych klientów przerosła możliwości pracowników banku. Pozdrawiam Jola
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jest to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że jest to mały, lokalny bank z pewnie kilkoma pracownikami. Gdyby nie informacja od innego czytelnika to by mi nawet nie przyszło do głowy, żeby szukać takiego banku.
 3. marta pisze:
  Dla mnie to oszustwo bo jesli zadalam pytanie po co im ksero dokumentu to odrazu odrzucili rozmowe i cisza w telefonie a tu przez internet nie da sie musze podjechac do banku
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dlaczego nie da się przez Internet? Przecież to lokata właśnie internetowa. A umowę podpisujesz przelewem z innego banku, więc na którym etapie wymagają ksera? Zdjęcia na pewno, nie założysz konta w żadnym banku bez okazania dowodu osobistego, a w przypadku wniosków przez Internet bez jego zdjęcia.

Napisz komentarz