PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 200 zł od Banku Millennium za założenie karty kredytowej

To już kolejna edycja promocji od Banku Millenium, gdzie za spełnienie kilku prostych warunków do zgarnięcia 200 zł w gotówce i rok bez opłaty za obsługę karty kredytowej.

Promocja niezmiennie dla obecnych klientów ale jak pisaliśmy już wcześniej – jeżeli nie jesteś klientem Banku to nic nie stoi na przeszkodzie abyś nim został. Udział możesz wziąć do 31 lipca 2019 ale musisz się spieszyć, bo promocja jest limitowana i tylko pierwsze 3 000 osób, które założą kartę kredytową otrzymają gwarantowaną premię. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Dla kogo promocja i premia w wysokości 200 zł?

Kolejny raz promocja skierowana jest dla obecnych klientów banku, którzy nie posiadają karty kredytowej.

Za klienta banku uważa się każdą osobę posiadającą dowolny produkt w Banku Millennium. Co oznacza, że aby wziąć udział w promocji wystarczy założyć np. lokatę, rachunek oszczędnościowy czy inny dowolny produkt z oferty banku.

UWAGA! Z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Jeżeli nie jesteś klientem Banku Millennium to możesz nim zostać. Dodatkowo możesz zgarnąć nawet 200 zł za założenie konta w banku. Jak założyć konto i skorzystać z dodatkowej promocji? Poniżej wyjaśniamy krok po kroku co należy zrobić:

Jeżeli jesteś już klientem zgodnie z powyższymi wytycznymi to śmiało możesz brać udział w promocji. A jak tego dokonać? Po prostu wejdź na stronę banku, gdzie złożysz wniosek o kartę.

Do wyboru mamy dwie karty Impresja i Gold jednak ja opisuję najtańszą opcję. Bo po co przepłacać? Nie warto! Nam zależy na zarabianiu a nie wydawaniu, więc polecam skorzystać z najtańszej opcji i nie martwić się o opłaty.

Opłaty – ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?

Moja propozycja to karta kredytowa Impresja. Co tu dużo pisać, to najtańszy wybór. Wybierając kartę Impresja, masz dostęp do dodatkowych korzyści. A przy spełnieniu prostego warunku karta jest całkowicie za 0 zł. Dobra! Sprawdźmy szczegóły.

Millennium Impresja Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie.
 • W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowe korzyści z posiadania kart.

Dodatkowe korzyści karty Impresja – 5% zwrotu za zakupy

Jeżeli przejdziesz już przez proces wnioskowania o kartę i skorzystasz z promocji, to warto zyskać dodatkowe bonusy, 5% zwrotu za zakupy u partnerów:

Zwroty naliczane są automatycznie podczas zakupów. Po dokonaniu płatności u powyższych partnerów bank nalicza zwrot do 5% wartości zakupów. Zwroty otrzymujesz na swoją kartę kredytową na początku każdego miesiąca następującego po dokonaniu płatności.

W przypadku zakupów w sklepach Carrefour premie o wartości 1,50 zł za każde wydane 30 zł otrzymujesz niemalże od razu w postaci e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Premia w sieci Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w poniedziałki i piątki z wyłączeniem: alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań energetycznych i telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. ubezpieczeń, kart podarunkowych, Lotto, Eurojackpot, a także usługi „Moje Rachunki).

Jak zgarnąć bonus? Instrukcja krok po kroku

Teraz już wiesz na pewno, która karta jest dla Ciebie! Czas złożyć wniosek i spełnić warunki promocji. Pamiętaj, że liczba wniosków jest ograniczona, więc należy się spieszyć i jak najszybciej złożyć wniosek o kartę.

# Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem 3 000 zł. Jak to zrobić? Masz dwie możliwości:

 • bankowość elektroniczna;
 • aplikacja mobilna na telefonie.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium, to do założenia karty wystarczy Twój dowód osobisty.

Jeżeli dostajesz wynagrodzenie na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:

 • zaświadczenie o dochodach;
 • PIT za 2018 rok;
 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy.

# Krok 2 – spełnij warunek, płać kartą

Jeżeli masz już kartonik w ręku to czas na zakupy. Aby spełnić warunki promocji należy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (tj. sierpień, wrzesień i październik) dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 350 zł.

Płać kartą za zakupy, obiad, kino, paliwo i wiele innych.

Bank zastrzega sobie prawo do nie wypłacenia premii w przypadku kiedy wykonane transakcje w danym miesiącu będą:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Złota rada: transakcje najlepiej dokonać na początku miesiąca aby mieć pewność, że zostaną one zaksięgowane w danym miesiącu.

Kiedy otrzymam swoja premię?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, bank zasili konto Twojej karty kredytowej o dodatkowe 200 zł najpóźniej do końca listopada 2019.

WAŻNE! Do czasu otrzymania premii powinieneś w dalszym ciągu być posiadaczem karty, o którą wnioskowałeś w okresie promocji. Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł to nie możesz też złożyć wniosku o zamknięcie karty przed otrzymaniem nagrody.

Podsumowanie

To już kolejna edycja dobrze znanej nam promocji Millennium. Tym razem wprowadzono małą zmianę a mianowicie poprzednio aby spełnić warunek należało dokonać płatności na kwotę 400 zł miesięcznie – teraz o 50 zł mniej. To chyba dobra wiadomość. Promocja jest łatwa, nie skomplikowana a do tego wszystko szczegółowo opisane powyżej. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i miłego wydawania zarobionych 200 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Czarny pisze:
   Polecenie działa też dla klientów powracających?
  • Kacper pisze:
   Tylko jeżeli konto nie było wcześniej otwierane z polecenia. Ja np. kiedyś otworzyłem konto z premia na start (chyba 200 zł) i teraz otwierając z polecenia premie dostałem. Jak wcześniej było otwarte z polecenia to raczej premii nie będzie niestety (ale tego nie testowałem).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak.
 2. Kacper pisze:
  Takie małe sprostowanie: w tej edycji (lipcowej) KK Alfa nie bierze udziału w promocji. Cytat z regulaminu:
  “WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI
  2. Karty kredytowe objęte Promocją to: Millennium
  MasterCard Impresja, oraz Millennium MasterCard
  Gold.”
 3. Dominik pisze:
  Podanie kodu pleceni powoduje wykluczenie z promocji Kont 360+Junior 200zł+100zł
 4. Tomasz pisze:
  Czy jeśli limit jest większy niż 3000 pln również bierze się udział w tej promocji?
  • Kacper pisze:
   W regulaminie jest zapis:
   “a) minimum 3 000 zł dla kart Millennium
   MasterCard Impresja,
   b) minimum 5 000 zł dla kart kredytowych Millennium
   MasterCard Gold”
   Więc z tego wynika, ze żadnych przeciwwskazań co do wyższych limitów nie ma (przynajmniej ja to tak interpretuję).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, tylko ważne jest, żebyś wybrał kartę kredytową, która bierze udział w promocji.
 5. olo pisze:
  Po złożeniu wniosku i wizycie w oddziale czekam już 2 tygodnie na akceptacje wniosku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety, czasem zdarzają się poślizgi. Zwłaszcza, że jest sezon urlopowy. Mam nadzieję, że wniosek zostanie szybko rozpatrzony.
 6. Oszukany pisze:
  Ja 4 razy musiałem chodzić do banku (ze względu ze wypłata wpływała mi na inne konto niż w banku milenium):
  – podczas pierwszej wizyty raz na zaświadczeniu o dochodach nie było napisane ze konto nie jest obciążone żadnymi kredytami zakładowymi,
  – podczas drugiej wizyty nie zgadzało się, że kwota jest podana brutto a nie netto,
  – podczas trzeciej wizyty powiedzieli ze oni jednak zaświadczenia o dochodach nie przyjmują, ze chcą abym na miejscu w banku zalogował się do mojego konta na które wpływa mi wynagrodzenie i wydrukował przy nich wyciąg z 3 miesięcy.
  Całość trwało ok 3 tygodni. Po spełnieniu tych warunków w ciągu tygodnia otrzymałem telefon, ze papiery do podpisania czekają w wybranej prze ze mnie placówce banku (wybrałem placówkę na piotrkowskiej w Łodzi). Udałem się tam a Pani mówi, abym przyjechał jutro. Tłumaczę, że nie jestem z Łodzi i nie będę specjalnie przyjeżdżał, że był telefon to przyszedłem.
  Także tę placówkę radzę omijać szerokim łukiem.

Napisz komentarz