Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł od Banku Millennium za założenie karty kredytowej

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

To już kolejna edycja promocji od Banku Millenium, gdzie za spełnienie kilku prostych warunków do zgarnięcia 200 zł w gotówce i rok bez opłaty za obsługę karty kredytowej.

Promocja niezmiennie dla obecnych klientów ale jak pisaliśmy już wcześniej – jeżeli nie jesteś klientem Banku to nic nie stoi na przeszkodzie abyś nim został. Udział możesz wziąć do 31 lipca 2019 ale musisz się spieszyć, bo promocja jest limitowana i tylko pierwsze 3 000 osób, które założą kartę kredytową otrzymają gwarantowaną premię. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Dla kogo promocja i premia w wysokości 200 zł?

Kolejny raz promocja skierowana jest dla obecnych klientów banku, którzy nie posiadają karty kredytowej.

Za klienta banku uważa się każdą osobę posiadającą dowolny produkt w Banku Millennium. Co oznacza, że aby wziąć udział w promocji wystarczy założyć np. lokatę, rachunek oszczędnościowy czy inny dowolny produkt z oferty banku.

UWAGA! Z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Jeżeli nie jesteś klientem Banku Millennium to możesz nim zostać. Dodatkowo możesz zgarnąć nawet 200 zł za założenie konta w banku. Jak założyć konto i skorzystać z dodatkowej promocji? Poniżej wyjaśniamy krok po kroku co należy zrobić:

Jeżeli jesteś już klientem zgodnie z powyższymi wytycznymi to śmiało możesz brać udział w promocji. A jak tego dokonać? Po prostu wejdź na stronę banku, gdzie złożysz wniosek o kartę.

Do wyboru mamy dwie karty Impresja i Gold jednak ja opisuję najtańszą opcję. Bo po co przepłacać? Nie warto! Nam zależy na zarabianiu a nie wydawaniu, więc polecam skorzystać z najtańszej opcji i nie martwić się o opłaty.

Opłaty – ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?

Moja propozycja to karta kredytowa Impresja. Co tu dużo pisać, to najtańszy wybór. Wybierając kartę Impresja, masz dostęp do dodatkowych korzyści. A przy spełnieniu prostego warunku karta jest całkowicie za 0 zł. Dobra! Sprawdźmy szczegóły.

Millennium Impresja Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie.
 • W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowe korzyści z posiadania kart.

Dodatkowe korzyści karty Impresja – 5% zwrotu za zakupy

Jeżeli przejdziesz już przez proces wnioskowania o kartę i skorzystasz z promocji, to warto zyskać dodatkowe bonusy, 5% zwrotu za zakupy u partnerów:

Zwroty naliczane są automatycznie podczas zakupów. Po dokonaniu płatności u powyższych partnerów bank nalicza zwrot do 5% wartości zakupów. Zwroty otrzymujesz na swoją kartę kredytową na początku każdego miesiąca następującego po dokonaniu płatności.

W przypadku zakupów w sklepach Carrefour premie o wartości 1,50 zł za każde wydane 30 zł otrzymujesz niemalże od razu w postaci e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Premia w sieci Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w poniedziałki i piątki z wyłączeniem: alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań energetycznych i telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. ubezpieczeń, kart podarunkowych, Lotto, Eurojackpot, a także usługi „Moje Rachunki).

Jak zgarnąć bonus? Instrukcja krok po kroku

Teraz już wiesz na pewno, która karta jest dla Ciebie! Czas złożyć wniosek i spełnić warunki promocji. Pamiętaj, że liczba wniosków jest ograniczona, więc należy się spieszyć i jak najszybciej złożyć wniosek o kartę.

# Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem 3 000 zł. Jak to zrobić? Masz dwie możliwości:

 • bankowość elektroniczna;
 • aplikacja mobilna na telefonie.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium, to do założenia karty wystarczy Twój dowód osobisty.

Jeżeli dostajesz wynagrodzenie na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:

 • zaświadczenie o dochodach;
 • PIT za 2018 rok;
 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy.

# Krok 2 – spełnij warunek, płać kartą

Jeżeli masz już kartonik w ręku to czas na zakupy. Aby spełnić warunki promocji należy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (tj. sierpień, wrzesień i październik) dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 350 zł.

Płać kartą za zakupy, obiad, kino, paliwo i wiele innych.

Bank zastrzega sobie prawo do nie wypłacenia premii w przypadku kiedy wykonane transakcje w danym miesiącu będą:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Złota rada: transakcje najlepiej dokonać na początku miesiąca aby mieć pewność, że zostaną one zaksięgowane w danym miesiącu.

Kiedy otrzymam swoja premię?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, bank zasili konto Twojej karty kredytowej o dodatkowe 200 zł najpóźniej do końca listopada 2019.

WAŻNE! Do czasu otrzymania premii powinieneś w dalszym ciągu być posiadaczem karty, o którą wnioskowałeś w okresie promocji. Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł to nie możesz też złożyć wniosku o zamknięcie karty przed otrzymaniem nagrody.

Podsumowanie

To już kolejna edycja dobrze znanej nam promocji Millennium. Tym razem wprowadzono małą zmianę a mianowicie poprzednio aby spełnić warunek należało dokonać płatności na kwotę 400 zł miesięcznie – teraz o 50 zł mniej. To chyba dobra wiadomość. Promocja jest łatwa, nie skomplikowana a do tego wszystko szczegółowo opisane powyżej. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i miłego wydawania zarobionych 200 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Czarny pisze:
   Polecenie działa też dla klientów powracających?
  • Kacper pisze:
   Tylko jeżeli konto nie było wcześniej otwierane z polecenia. Ja np. kiedyś otworzyłem konto z premia na start (chyba 200 zł) i teraz otwierając z polecenia premie dostałem. Jak wcześniej było otwarte z polecenia to raczej premii nie będzie niestety (ale tego nie testowałem).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak.
 2. Kacper pisze:
  Takie małe sprostowanie: w tej edycji (lipcowej) KK Alfa nie bierze udziału w promocji. Cytat z regulaminu:
  „WARUNKI UCZESTNICTWA W PROMOCJI
  2. Karty kredytowe objęte Promocją to: Millennium
  MasterCard Impresja, oraz Millennium MasterCard
  Gold.”
 3. Dominik pisze:
  Podanie kodu pleceni powoduje wykluczenie z promocji Kont 360+Junior 200zł+100zł
 4. Tomasz pisze:
  Czy jeśli limit jest większy niż 3000 pln również bierze się udział w tej promocji?
  • Kacper pisze:
   W regulaminie jest zapis:
   „a) minimum 3 000 zł dla kart Millennium
   MasterCard Impresja,
   b) minimum 5 000 zł dla kart kredytowych Millennium
   MasterCard Gold”
   Więc z tego wynika, ze żadnych przeciwwskazań co do wyższych limitów nie ma (przynajmniej ja to tak interpretuję).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, tylko ważne jest, żebyś wybrał kartę kredytową, która bierze udział w promocji.
 5. olo pisze:
  Po złożeniu wniosku i wizycie w oddziale czekam już 2 tygodnie na akceptacje wniosku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety, czasem zdarzają się poślizgi. Zwłaszcza, że jest sezon urlopowy. Mam nadzieję, że wniosek zostanie szybko rozpatrzony.
 6. Oszukany pisze:
  Ja 4 razy musiałem chodzić do banku (ze względu ze wypłata wpływała mi na inne konto niż w banku milenium):
  – podczas pierwszej wizyty raz na zaświadczeniu o dochodach nie było napisane ze konto nie jest obciążone żadnymi kredytami zakładowymi,
  – podczas drugiej wizyty nie zgadzało się, że kwota jest podana brutto a nie netto,
  – podczas trzeciej wizyty powiedzieli ze oni jednak zaświadczenia o dochodach nie przyjmują, ze chcą abym na miejscu w banku zalogował się do mojego konta na które wpływa mi wynagrodzenie i wydrukował przy nich wyciąg z 3 miesięcy.
  Całość trwało ok 3 tygodni. Po spełnieniu tych warunków w ciągu tygodnia otrzymałem telefon, ze papiery do podpisania czekają w wybranej prze ze mnie placówce banku (wybrałem placówkę na piotrkowskiej w Łodzi). Udałem się tam a Pani mówi, abym przyjechał jutro. Tłumaczę, że nie jestem z Łodzi i nie będę specjalnie przyjeżdżał, że był telefon to przyszedłem.
  Także tę placówkę radzę omijać szerokim łukiem.
 7. Agata pisze:
  Cześć! Właśnie dostałam 200 zł nagrody. Czy mogę wykonać przelew na swoje konto bankowe czy taka transakcja podlega opłacie?
  Nie widzę informacji w cenniku opłat
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Agata, opłata wynosi 3,99% min. 9,99 zł. Najlepiej będzie po prostu zapłacić kartą na to 200 zł i w ten sposób wykorzystać nagrodę.

Napisz komentarz