Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 580 zł od Millennium: 220 zł za konto + 300 zł za kartę kredytową + 60 zł za konto dla dziecka

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na konto + 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie.

Dodatkowo:

300 zł w formie e-karty Goodie za kartę kredytową

50 zł w formie e-karty Goodie za konto Junior

Za co?

-za otwarcie konta i karty z dedykowanego linku

-za zapewnienie we wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy):

wpływów na łączną kwotę min. 1 000 PLN oraz;

jednej płatności kartą lub BLIKiem

-za aktywację aplikacji mobilnej do 31 sierpnia.

Ile to kosztuje?

0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);

0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);

0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

200 zł: przelewem do 31 grudnia

20 zł do Goodie – sms-em do 30 września

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 20 000 kont.

Skorzystaj z tej promocji »

Każdy z nas musi wykonywać przelewy: rachunki same się nie opłacą. Również każdy z nas na co dzień płaci kartą: zakupy same się nie zrobią. Większość z nas używa również aplikacji mobilnych banków – dla mnie osobiście ułatwiają życie w stopniu do nie wypowiedzenia. A gdyby tak ktoś Ci zaproponował 220 zł za zrobienie 3 przelewów i za 3 płatności kartą oraz aktywowanie aplikacji?

Masz okazję żeby zdobyć te pieniądze w promocji konta 360 banku Millennium. Warunki do spełnienia już w skrócie opisałam, przyznasz chyba że zapowiada się nieźle 🙂

Kiedy już będziesz miał konto, możesz wziąć udział w jeszcze jednej promocji (tym razem karty kredytowej) i zgarnąć 300 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie!

A dla rodziców jeszcze jeden bonus: za założenie konta Junior i złożenie wniosku o świadczenie Dobry Start do wzięcia jest kolejne 60 zł w firmie e-karty Goodzie.

Konto w promocji możesz otworzyć 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów wynoszących 20 000 pierwszych wniosków. Ze swojej strony mogę dodać, że nie spodziewam się niebezpieczeństwa wyczerpania limitu przed zakończeniem promocji. Gdyby tak się jednak stało to strona promocji będzie nieaktywna i nie złożysz wniosku.

Szczegóły promocji z kartą kredytową i kontem Junior omówimy pod koniec artykułu – na początku zajmiemy się promocją konta osobistego.

Dla kogo przygotowana jest ta promocja?

Promocja konta osobistego przygotowana jest dla nowych klientów banku. Co to oznacza? Aby wziąć w niej udział musisz spełnić dwa warunki:

 • 🗓 na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 3 lipca 2020 roku nie byłeś klientem banku. Oznacza to, że nie mogłeś mieć w banku Millennium żadnego produktu, nie mogłeś również być pełnomocnikiem dla innej osoby lub przedstawicielem ustawowym;
 • nigdy nie brałeś udziału w żadnej z poprzednich edycji promocji konta 360 lub 360 Student. Ku naszemu rozczarowaniu bank nadal nie zmienił tego warunku i na chwilę obecną uczestnicy poprzednich edycji są dożywotnio wykluczeni.

Ale jeśli jeszcze nie brałeś udziału w żadnej promocji tego banku to śmiało, to jest bardzo dobra okazja by zarobić 220 zł. A może Ty już nie możesz wziąć udziału, ale Twoja żona, mąż, mama, brat, partner lub partnerka do tej pory nie korzystali? Zawsze możesz zaproponować im spełnienie warunków i podzielenie się nagrodą 🙂

Konto za 0 zł – możliwe?

Jak najbardziej możliwe!

W promocji biorą udział konto 360 Student, dla osób do 26 roku życia, oraz konto 360 dla osób starszych. Nieważne ile masz lat, w obu przypadkach uzyskanie darmowego konta nie będzie wcale trudne.

Konto 360 Student

Opisałam już trochę promocji w swoim życiu, przejrzałam setki razy wszelkiego rodzaju tabele opłat i prowizji a nadal konto 360 Student mi imponuje. Jeśli masz od 18 do 26 lat to konto to będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Abyś miał wszystko za darmo tylko raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem. Oprócz darmowego konta zyskasz przy okazji nowoczesną aplikację, w której możesz kupić na przykład bilety komunikacji miejskiej.

Konto 360 Student

  Aktualne na dzień: 3 lipca 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/4 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Bankomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Konto 360

A teraz czas na wersję konta dla osób, które świętowały już swoje 26 urodziny. Musisz wykonać o jeden krok więcej, by mieć wszystko za darmo – ale wcale nie wymaga to od Ciebie wielkiego wysiłku.

Wystarczy, że w miesiącu na konto przelejesz lub wpłacisz 1000 zł (nie musi to być jeden wpływ, liczy się suma) oraz raz zapłacisz kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę).

Możesz iść do wpłatomatu i wpłacić gotówkę, możesz przelewać na konto swoje wynagrodzenie lub zrobić przelew ze swojego konta w innym banku – nieważne. Wszystko się liczy 🙂 Ważne, by w miesiącu nazbierało się tych wpływów min. 1000 zł. I nie zapomnij oczywiście raz zapłacić kartą lub BLIKiem za zakupy.

Konto 360

  Aktualne na dzień: 3 lipca 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/8 zł

0 zł jeśli w danym miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Opłata za kartę

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w danym miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Bankomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczona zostanie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Abyś miał czas przyzwyczaić się do nowego konta pierwsze dwa miesiące masz gratis :) Oznacza to, że w miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym, nawet jeśli nie spełnisz warunków do bezpłatnego konta, opłata i tak nie zostanie pobrana.

2 proste kroki do zgarnięcia 220 zł

Zapoznałeś się już z opłatami i sposobami na ich sprytne ominięcie. Czas na rozebranie na części pierwsze sedna tej promocji, czyli co masz zrobić, żeby 220 zł było Twoje. I z wstępu już wiesz, że to również będzie dziecinnie proste.

200 zł otrzymasz przelewem na swoje konto, natomiast 20 zł otrzymasz w formie kodu cashback Goodie.

⭐️  Czym jest Goodie?

Goodie jest to aplikacja rabatowa banku Millennium (polecam, sprawdziłam i cashbacki działają). Otrzymasz sms-em kod, dodajesz go do Goodie. Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy.

Kto czyta od jakiegoś czasu moje artykuły ten wie, że sporo rzeczy kupuję na Allegro. I jeśli tylko pamiętam o tym to wchodzę na Allegro przez Goodie, robię zakupy i dostaję cashback (do 3%, w zależności od kategorii). Sęk w tym, by o tym pamiętać 🙂 Oczywiście cashback obejmuje nie tylko Allegro, ale całe mnóstwo innych sklepów. Sprawdź koniecznie, kilka złotych zwrotu za zakupy, które i tak chcesz zrobić zawsze się przyda.

#Krok 1 – złóż wniosek i podpisz umowę

Pierwszym krokiem do nagrody będzie 🔎 założenie konta 360 wraz z kartą z dedykowanego linku. Pamiętaj, że musisz się wyrobić ze złożeniem wniosku i podpisaniem umowy 🗓 do 31 sierpnia.

UWAGA!

Ta promocja nie łączy się z programem poleceń!

Jak możesz złożyć wniosek? Masz do wyboru dwie metody:

 • na telefonie w opcji Online: wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Konto będzie aktywne nawet w ciągu 15 minut.
 • na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji Kurier: wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera.

Jeżeli nie lubisz czekać i chcesz mieć konto jak najszybciej aktywne, lub po prostu nie chcesz podpisywać umowy z kurierem wybierz opcję złożenia wniosku na telefonie.

Jak złożyć wniosek na telefonie:

 • przygotuj dowód osobisty;
 • kliknij w dedykowany link na telefonie;
 • wypełnij wniosek, zrób zdjęcie dowodu i twarzy – zgodnie z instrukcjami, jakie będą Ci się wyświetlać podczas wypełniania wniosku;
 • wyślij wniosek – bank go zweryfikuje (nawet w ciągu 15 minut);
 • jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo Twoje konto będzie aktywne – dokumentację otrzymasz na maila.

UWAGA

Jeśli składasz wniosek „na selfie” to może pojawić Ci się komunikat o konieczności wizyty w banku celem potwierdzenia tożsamości. W takim przypadku niestety wizyta będzie niezbędna – masz na to 90 dni.

Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku w tradycyjny sposób to umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu wniosku zadzwoni do ciebie konsultant z banku, potwierdzi dane z wniosku i zamówi kuriera. Pamiętaj, w obu przypadkach musisz 🔎 podpisać umowę o konto i kartę 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku.

Wypełniając wniosek musisz koniecznie 🔎 zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgody marketingowe.

UWAGA

Nie możesz odwołać wyrażonych zgód przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Otworzyłeś konto i wiesz co? Spełniłeś już warunek do otrzymania 20 zł na Goodie! Kod wraz z instrukcją użycia zostanie Ci przesłany sms-em 🗓 do 30 września.

#Krok 2- korzystaj aktywnie z konta

Teraz czas na to, co zapowiedziałam we wstępie: 3 przelewy, 3 płatności oraz aktywowanie aplikacji.

WAŻNE!!!

Aplikację musisz pobrać i aktywować 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku. Najlepiej zrobisz, jeśli aktywujesz ją od razu po założeniu konta, tego samego dnia. Sam wiesz, jak to jest – odłożysz w czasie, jutro, jutro i w końcu zamiast nagrody będzie jedno wielkie nic – tylko dlatego, że zapomniałeś o aktywacji apki, co zajmuje może max. 5 minut.

Jeśli pobrałeś już aplikację to zostały nam już tylko przelewy i płatności. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, to znaczy 🗓 we wrześniu, październiku i listopadzie:

 • 🔎 zasil konto na kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Co miesiąc musisz zasilić swoje konto na kwotę min. 1000 zł. Mogą być to przelewy z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jeden jednorazowy przelew – możesz na przykład przelać 5×200 zł i to również zostanie uznane.

Nie będą liczyć się jedynie przelewy z Twojego innego konta w banku Millennium.

📄 Płatności kartą lub BLIKiem – sprawdzamy definicję

Raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – nawet 1 zł. Możesz zapłacić w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nie wliczą się do promocji:

 • wypłaty gotówki,
 • transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi (czyli na przykład doładowania Revoluta),
 • transakcje związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
 • transakcje zwrócone (kupiłeś coś, dokonałeś zwrotu i środki wróciły na konto).

Tak jak obiecałam: było prosto i przyjemnie. Zresztą, jeśli masz więcej niż 26 lat i konto 360 to i tak musisz zapłacić raz w miesiącu oraz przelać 1000 zł żeby mieć konto za darmo. Więc jednym przelewem i jedną płatnością załatwiasz sobie dwie sprawy na raz: darmowe konto i warunki promocji.

A 200 zł trafi na Twoje konto 🗓 do 31 grudnia 2020 roku

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Promocja nr 2: 300 zł w formie karty podarunkowej Goodie za kartę kredytową

Mając już aktywne konto i dostęp do bankowości internetowej możesz złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej w promocji. Dzięki temu zyskasz nie 220 zł, a już 520 zł: 220 zł za konto + 300 zł za kartę kredytową. Z promocji na kartę skorzystasz, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś w Millennium żadnej głównej karty kredytowej.

Co należy zrobić?

🗓 Do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli 10 000 promocyjnych wniosków 🔎 złóż wniosek o jedną z kart: Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold lub Millennium Visa Platinum z minimalnym limitem 3 000 zł(Impresja, Alfa) lub 5 000 zł (Gold) lub 20 000 zł (Platinium)..

Wniosek musisz złożyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (jeśli nie masz przygotowanej oferty karty złóż wniosek kontaktowy: Millenet: OFERTA/Nowa karta kredytowa lub po zalogowaniu do Aplikacji mobilnej: Zakładka Kontakt\Zamów rozmowę – należy wybrać kartę kredytową).

Karta Impresja i Alfa oferują zwroty Cashback, nawet do 5%. O zwrotach Impresji przeczytasz TUTAJ, natomiast więcej informacji o zwrotach karty Alfa znajdziesz TUTAJ.

Następnie, 🗓 we wrześniu, październiku i listopadzie 🔎 zapłać kartą (lub BLIKiem podłączonym do karty kredytowej) na min. 250 zł co miesiąc. Liczy się suma transakcji w miesiącu – nie musi to być jednorazowa płatność, może być wiele drobnych. Nie liczą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone, nieautoryzowane – i oczywiście transakcje gotówkowe z rachunku karty.

300 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie otrzymasz maksymalnie 🗓 do 31 grudnia 2020 roku. Masz 60 dni na aktywację karty w Goodie, a po aktywacji karta jest ważna 12 miesięcy. Możesz podłączyć ją do Google Pay/Apple Pay i płacić w sklepach stacjonarnych (jeśli masz NFC) oraz internetowych. Uwaga – zapłacisz nią tylko w sklepach na terenie Polski.

Opłaty za kartę

Oprócz nagrody w promocji otrzymujesz również darmową kartę kredytową przez rok (licząc od daty wydania karty). Wystarczy że 🔎 będziesz nią płacił min. 1 raz w miesiącu przez 12 promocyjnych miesięcy. Po upływie roku będzie Cię obowiązywać aktualna dla Twojej karty tabela opłat i prowizji.

Promocja nr 3: 60 zł za konto dla dziecka

Jeśli jesteś rodzicem niepełnoletniego dziecka, które na dodatek idzie do szkoły to doskonale trafiłeś. Załóż mu konto Junior w Millennium, złóż wniosek o świadczenie „Dobry Start” za pośrednictwem banku i odbierz kolejne 60 zł w formie e-karty podarunkowej Goodie. Jest jeden warunek: Twoje dziecko nigdy nie miało zakładanego w promocji konta w Millennium.

Co musisz zrobić:

 1. 🗓 Do 31 sierpnia lub do wyczerpania limitu 10 000 promocyjnych wniosków 🔎 zaloguj się do swojego Millenetu i załóż Konto 360 Junior dla swojego dziecka;
 2. Otwierając konto 🔎 zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych lub handlowych przez kanały elektroniczne;
 3. Za pośrednictwem Millenet 🔎 złóż wniosek o świadczenie „Dobry Start” (zakładka MilleUrząd) najpóźniej 🗓 do 31 sierpnia;
 4. Jeśli Twoje dziecko ma ukończone 13 lat to 🗓 do 30 września 🔎 wykonajcie min. 1 płatność BLIKiem lub kartą do konta dziecka;
 5. Również 🗓 do 30 września na Twoje konto 🔎 musi wpłynąć przyjnamniej jedno świadczenie w ramach programu „Dobry Start”.

I to wszystko – 🗓 do 30 wrześnianie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych ani nie zamykaj konta dziecka, a nagroda zostanie przesłana sms-em 🗓 do 31 października.

Konto Junior (a dokładniej karta do konta) oraz wszystkie bankomaty w Polsce będą bezpłatne przy min. 1 płatności kartą lu BLIKiem w miesiącu. Inaczej karta będzie kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł.

Podsumowanie

W promocjach organizowanych przez Millennium żałuję tylko jednego: dożywotniego okresu karencji dla osób, które już z promocji skorzystały. Niemniej wciąż gdzieś tli się nadzieja, że w końcu i my będziemy mogli powtórnie skorzystać 🙂 A jeśli dołączyć do tego promocję karty kredytowej i konta Junior to robi się już naprawdę fajna sumka: 580 zł. Czego chcieć więcej?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 18

 1. Moniaki.pl - Magda pisze:
  UWAGA! Ponieważ ta promocja nie łączy się z programem „Lubię to, polecam”, komentarze z kodem polecającym będą usuwane, by nie wprowadzać pozostałych czytelników w błąd.
 2. Ewa pisze:
  Czy, aby otrzymać premię można zasilić konto poprzez wpłatę we wplatomacie?Czy to też się liczy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja bym powiedziała że tak: regulamin nie definiuje tego w żaden sposób, mowa jest tylko o wpływach zewnętrznych. O tym samym jest mowa przy zwolnieniu z opłaty za konto, a tam wpłaty się liczą.
 3. Mikołaj pisze:
  Jeśli założyłem konto w lipcu, to wpłaty mam dokonać sierpień, wrzesień, październik czy jak jest napisane na stronie – wrzesień, październik, listopad? Dziękuje za odpowiedź
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak jak jest w artykule 🙂 Miesiące są stałe w tej promocji, niezależnie od miesiąca założenia konta.
 4. Ewa pisze:
  Witam Chcę zaliczka pożyczyć 5tys ?Mam karta Millenium. Mam pytania.odp.pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. W sprawie pożyczki trzeba kontaktować się bezpośrednio z bankiem, my niestety w tej sprawie nie pomożemy.
 5. Rafał pisze:
  Witam nie pamiętam czy byłem klientem banku lub czy miałem kredyty w banku Millennium czy można sprawdzić to w internecie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, w Internecie tego nie sprawdzisz w żaden sposób. Możesz sprawdzić maila czy nie ma jakiegoś potwierdzenia zamknięcia lub wypowiedzenia umowy, a jeśli nie to pozostaje kontakt z bankiem.
 6. Andrzej pisze:
  A JAK potraktują kogoś, kto u nich konto założyć (chciał skorzystać z ich promocji), ale po 3 tygodniach konto zamknął i niczego od nich nie dostał, a nawet nie wykonał żadnej transakcji kartą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, pytanie czy konto było zakładane w promocji – jeśli tak to wydaje mi się, że niestety wykluczą taką osobę. Liczy się fakt założenia w promocji, nie spełnienia warunków do otrzymania nagrody. Ewentualnie możesz zadzwonić na infolinię i dopytać, czy było to konto promocyjne – w systemie powinni mieć taką informację.
 7. Darek pisze:
  Witam, czy dobrze rozumiem że skoro założyłem konto z promocji 220 zł, (ok 2 tyg temu z Waszej wrzutki :)) mogę teraz domówić kartę kredytową i załapać się na kolejne 300 :)?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Darek, bardzo dobrze zrozumiałeś 🙂 Tak jak jest w artykule, musisz zrobić to przez swoją bankowość internetową lub aplikację (wnioski w oddziale się nie liczą do promocji).
  • Darek pisze:
   Dziekuje 🙂
   Dopytam jeszcze, artykul jest z 3 lipca, ale pojawil sie na gorze strony i promocja na KK jest nadal aktualna.
   Zgadza sie :)?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Darek, dokładnie tak, o karcie i koncie dla dziecka dopisywałam informacje przed weekendem i wtedy były aktualne 🙂

Napisz komentarz