Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja programu poleceń w mBanku – polecaj konta osobiste i firmowe bez ograniczeń

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Od 75 do 300 zł za skuteczne polecenie konta w mBanku (w zależności od rodzaju konta). Nie ma limitu poleceń.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej ORAZ;

– Za bycie aktywnym klientem w mBanku (5 transakcji płatniczych kartą wykonanych do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona założyła konto) ORAZ;

– Za otwarcie przez osobę polecaną konta z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji (5 płatności kartą i 1 płatność BLIKiem lub w przypadku rachunku firmowego min. 5 płatności kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta).

Ile to kosztuje?

Zgodnie z TOiP – uzależnione od rodzaju otwieranego konta.

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełni warunki.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci mBanku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie miały w mBanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

mBank wystartował z kolejną edycją programu poleceń. Za polecenie konta możesz otrzymać od 75 zł do nawet 300 zł za każde konto! Polecasz zarówno konta osobiste jak i firmowe. Na dodatek, nie ma limitu poleceń – im więcej kont polecisz, tym więcej zarobisz.

Obecna edycja programu poleceń potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2021 roku.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Na początek musimy wyodrębnić dwie osoby. Pierwszą z nich jest osoba polecająca, czyli osoba, która posiada w mBanku dowolne konto osobiste i zapisze się do programu poleceń.

Drugą z nich jest osoba polecana, czyli ktoś, kto nie ma w mBanku konta, ale chciałby je założyć. Osoba polecana musi spełniać jeden warunek: nie mogła 🗓 od 1 stycznia 2017 roku posiadać w mBanku konta osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Polecony nie mógł być również współwłaścicielem lub pełnomocnikiem do takiego konta.

Jeśli chcesz założyć konto możesz skorzystać z naszego zaufanego KODU POLECENIA: moniaki

Jak zdobyć premię za polecenia – instrukcja w 3 krokach

#Krok 1 – wygeneruj kod polecenia i przekaż go znajomym

Na początku jako osoba polecająca musisz zapisać się do programu poleceń i wygenerować kod polecenia. Aby to zrobić:

1. Zaloguj się do swojego konta i kliknij w ustawienia.

2. Kliknij z zakładkę „POLECAMBANK”.

3. Kliknij w ikonkę „DOŁĄCZ DO „PolecamBank”.

4. Wpisz swój indywidualny kod polecający i kliknij w ikonę „DOŁĄCZ” – możesz po prostu wymyślić swój własny kod, na przykład „kopytko” ;). 🔎 Zaakceptuj również zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin programu poleceń.

#Krok 2 – przekaż kod znajomemu, który otworzy konto

Masz wygenerowany kod, i co dalej? Przekazujesz go znajomemu, a 🔎 znajomy otwiera w mBanku konto wraz z kartą i z Twoim kodem polecenia. Może otworzyć konto zarówno przez Internet, jak i w placówce banku. Ważne, by 🔎 nie zapomniał wpisać (lub podać dla pracownika) Twojego kodu poleceń.

#Krok 3 – spełnijcie warunki aktywności

To już prawie koniec – pozostało dla Was ostatnie zadanie do wykonania. Mianowicie, abyś otrzymał nagrodę za polecenie:

  • Ty musisz 🔎 wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty. Musisz je wykonać 🗓 w miesiącu, w którym polecany otworzył konto lub w miesiącu kolejnym.
  • Osoba polecana która otworzy konto osobiste musi 🔎 wykonać min. 5 płatności kartą do konta oraz min. 1 transakcję BLIKiem. Płatności te muszą zostać wykonane najpóźniej 🗓 do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym polecany otworzył konto.
  • Osoba polecana która otworzy konto firmowe z Twojego polecenia musi 🗓 do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym polecany otworzyła konto 🔎 wykonać min. 5 płatności kartą.

📄 Transakcje kartą – sprawdzamy definicję

To płatności na dowolne kwoty, zarówno w sklepach stacjonarnych jak też przez Internet. Liczą się również płatności kartą podpiętą pod Google/Apple Pay, w tym płatności telefonem. Nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje, które nie są zapłatą za towar (na przykład doładowanie Revoluta).

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

To zarówno płatności kodem BLIK za zakupy w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, jak również wypłata gotówki BLIKiem lub przelew BLIK na telefon.

Przykład:

Polecany otwiera konto z kodem polecającym w kwietniu. Warunki aktywności musicie spełnić do końca maja (możecie spełnić je już w kwietniu lub dopiero w maju).

Ile dostanę za każde polecenie?

Jak już wcześniej wspomniałam, nie ma limitu co do ilości poleconych kont. Możesz polecać bez ograniczeń. Za polecenie konta osobistego możesz otrzymać od 75 do nawet 200 zł. Za konto firmowe dostaniesz 200 lub 300 zł.

Poniżej możesz sprawdzić, ile otrzymasz za poszczególne konto.

Jak widzisz za polecenie najbardziej popularnego i darmowego eKonto możesz zgarnąć 100 zł. To naprawdę duża kwota. Poleć eKonto np. 3 znajomym, którzy spełnią warunki a na Twoje konto trafi 300 zł. Pamiętaj nie ma limitów! Dostaniesz premię, za każde skuteczne polecenie.

Kiedy otrzymam swoją premię za polecenie mBanku?

Premię otrzymasz 🗓 od 20-tego do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym Ty i znajomy spełniliście warunki.

Pamiętaj aby w tym czasie być aktywnym klientem banku. Tylko wtedy możesz otrzymać swoją premię za polecenie.

Co ma z tego osoba polecana? Bezpośrednio nic (oczywiście oprócz naprawdę fajnego konta w nowoczesnym banku) – nagroda jest przyznawana tylko osobie polecającej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po założeniu konta osoba polecana stała się osobą polecającą i zaczęła zarabiać na kolejnych poleceniach. A jeżeli bardzo się z osobą polecaną lubicie, zawsze możecie podzielić się nagrodą za polecenie 🙂

Przykład:

W kwietniu polecasz mBank znajomemu, który zakłada konto podając Twój kod. Do końca maja spełniacie warunki aktywności. Premię otrzymasz od 20-tego do 30-tego czerwca.

Podsumowanie

Czas zmienić podejście i dzielić się z otoczeniem nie tylko negatywnymi opiniami, ale przede wszystkim tymi dobrymi 🙂 Szczególnie że dzięki temu tak łatwo można na tym zarobić – i to bez limitu 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz