Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 500 zł premii od NC+ dla nowych i obecnych klientów oraz dodatkowe 200 zł dla bardziej zaangażowanych w promocję

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nic tak nie odpręża po ciężkim dniu pracy jak kubek ciepłej herbaty i ulubiony serial – w przypadku nas – kobiet, albo spotkanie z kolegami i emocjonalny mecz ulubionej drużyny piłkarskiej – w przypadku mężczyzn. Ale fajnie też „pozbyć się” na chwilę dzieciaków włączając im ulubioną bajkę.

W telewizji każdy znajdzie coś dla siebie, ale żeby tak było, warto mieć bogaty pakiet kanałów telewizyjnych i móc spokojnie wybierać. A jeżeli ktoś jeszcze dopłaci nam za oglądanie telewizji to bomba!

Tak właśnie jest w przypadku NC+, która nagradza nowych oraz obecnych klientów kartami przedpłaconymi w kwocie aż 500 zł, a osoby bardziej zaangażowane w promocję mogą zyskać nawet 700 zł – prawdziwym telewizjomaniakom polecam skupić się na dzisiejszym artykule.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Tak jak wspominałam, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci NC+, którzy przedłużą lub podpiszą umowę na świadczenie usług telewizyjnych na okres 24 miesięcy. Zainteresowani mają do wyboru jeden z 8 pakietów telewizyjnych i w zależności od tego, który wybiorą to taką otrzymają premię.

>>Przejdź na stronę NC+ i odbierz nawet 500 zł premii<<

#1 PAKIET COMFORT+ – 100 zł premii

Pakiet ze 111 kanałami w cenie promocyjnej (po wyrażeniu zgód marketingowych) zaledwie 39,99 zł miesięcznie. Oferta dostosowana więc do kieszeni każdego z nas, to zaledwie trochę ponad 1 zł/dziennie, a pakiet telewizyjny naprawdę bardzo bogaty. Niektóre z kanałów:

  • AleKino+,Kuchnia+, MiniMini+, Planete+,nSport+, Demo+, Teletoon+, ActiveFamily, CNN, TVNStyle itd.

Premia gwarantowana dla nowych i obecnych klientów to 100 zł – sensowny bonus!

#2 PAKIET EXTRA+ – 150 zł premii

Bogaty pakiet aż 148 kanałów telewizyjnych – bardzo fajna oferta kanałów filmowych, sportowych oraz dziecięcych, do tego kanały tematyczne oraz ponad 50 kanałów typowo rozrywkowych. Pakiet idealnie spełni się dla rodziny, która ceni sobie wspólne spędzanie czasu.

  • Romance TV, 13 ULICA, Comedy Central Family, FOX HD, Kino Tv, MiniMini, Cartoon Network, Discovery Historia i wiele innych

Cena pakietu to 59,99 zł miesięcznie – cena promocyjna po wyrażeniu zgód marketingowych, a w ramach tego klient otrzymuje premię 150 zł.

#3 PAKIET START+ Z CANAL+ – 150 zł premii

Pakiet 82 kanałów, który sprawdzi się dla osób, które nie lubią przepłacać, ale są wymagający. W skład oferty wchodzą oczywiście pakiety podstawowe oraz niektóre dodatkowe. W ramach umowy otrzymujesz aż 8 kanałów Canal + (np. Discovery, Family, Sport), kanały tematyczne (np. AleKino+, Demo+, Kuchnia+) oraz ponad 50 kanałów rozrywkowych.

Pakiet ten to koszt miesięczny – 69,99 zł w ramach promocji za wyrażone zgody marketingowe. Jeżeli ktoś otrzyma ten pakiet to może liczyć na premię w wysokości 150 zł na karcie przedpłaconej.

#4 PAKIET COMFORT+ Z CANAL + – 200 zł premii

Pakiet 119 kanałów w cenie promocyjnej 89,99 zł. Oferta obejmuje 8 kanałów tematycznych Canal+ (m.in. Seriale. Film i Discovery) do tego otrzymujemy ponad 100 kanałów tematycznych – rewelacyjne rozwiązanie dla wymagających. Każdy otrzyma również dostęp (100 godzin) do aplikacji nc+GO co umożliwi oglądanie tv np. w podróży lub podczas stania w korku – to lubię! 🙂

  • TVN Fabuła, FOX TV, TVN Turbo, TVP Sport, Active Family, Stopklatka, TLC, Kuchnia+ i wiele innych

Cena tego pakietu (oczywiście już promocyjna po wyrażeniu zgód marketingowych) to 89,99 zł miesięcznie. Za podpisanie lub przedłużenie tej umowy klient otrzyma 200 zł premii.

#5 PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ – 250 zł premii

To bogaty pakiet aż 156 kanałów telewizyjnych, w których dominują te sportowe, a to prawdziwa gratka dla fanów sportu, którzy będą mogli swobodnie śledzić najważniejsze wydarzenia. Pakiet ten daje dostęp (do 100 godzin) do aplikacji NC+ GO dzięki czemu możesz korzystać z telewizji w każdym miejscu i czasie.

  • Canal+ Sport, Canal+ Sport2, nSport, Eurosport1 HD, Canal+ Family, Canal+ Film, TVN Style, TVP Sport, TVP Seriale, 13ULICA, Kino Polska itp.

Cena tego pakietu to 99,99 zł miesięcznie, a w ramach tego mamy bogaty pakiet kanałów, a do tego premię aż 250 zł.

#6 PAKIET SUPERPREMIUM+ – 300 zł premii

Pakiet 161 kanałów dla miłośników dobrego kina. Dzięki temu pakietowi masz dostęp do szerokiej oferty filmów z całego świata – możesz więc organizować w swoim domu prawdziwe seanse filmowe dla rodziny lub znajomych – pomysł idealny na długie zimowe wieczory. Oczywiście pakiet wzbogacony jest o dostęp do aplikacji NC+ GO (100 godzin)

  • Canal+, HBO, AleKino, Filbox, Cinemax, ComedyCentral, ActiveFamily, MiniMini, Neck, BBC BRIT i inne

Cena miesięczna tego pakietu to 129,99 zł, a w zamian klient otrzymuje aż 300 zł premii, czyli tak jakby dwa miesiące telewizji za darmo.

#7 PAKIET VIP+ – 400 zł premii (tylko dla przedłużających umowę)

#8 PAKIET VIP+ MAX – 500 zł premii

176 kanałów dla wielbicieli filmów oraz wrażeń sportowych w cenie promocyjnej 199,99 zł miesięcznie, za co klient odbiera 500 zł premii od NC+. Pakiet zawiera ponad 40 kanałów filmowych, 15 kanałów sportowych oraz ponad 50 kanałów rozrywkowych, a także 6 kanałów z rodziny FilmBox. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do aplikacji NC+ GO (aż 744 godziny).

  • nSport, Canal+ Sport, MotoWizja, Kino TV, AXN Block, TVP abc, AMC, Comedy Central, TVN Fabuła, FOX HD, Universal Channel i wiele innych

Jak przystąpić do promocji i odebrać wybraną premię?

#1 KROK – UMOWA

Przejdź na stronę NC+ i tam zawrzyj umowę (jeżeli jesteś nowym klientem) lub przedłużysz (jeżeli jesteś już w NC+) umowę na jeden z opisanych wyżej pakietów telewizyjnych. Umowę możesz zawrzeć/przedłużyć internetowo lub telefonicznie – jak będzie Ci wygodniej.

#2 KROK – AKTYWUJ KARTĘ

  • dla przedłużających umowę:

W ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy o wybrany pakiet, przejdź na stronę moje.ncplus.pl i aktywuj Kartę Przedpłaconą, którą otrzymasz w prezencie

  • dla nowych klientów:

W ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy o wybrany pakiet, przejdź na stronę moje.ncplus.pl i aktywuj Kartę Przedpłaconą, którą otrzymasz w prezencie. Dodatkowo opłać pierwszą fakturę, a w przypadku pakietu VIP+ MAX pierwszą i drugą.

To wszystko!

Po wykonaniu tych kroków, w ciągu 25 dni roboczych karta przedpłacona będzie zasilona kwotą należnej Ci premii. W przypadku Pakietu VIP+MAX karta zostanie zasilona w dwóch transzach – 250 zł po opłaceniu pierwszej faktury i 250 zł po opłaceniu drugiej faktury.

Środki na karcie będzie można wykorzystać na płatności bezgotówkowe najpóźniej do 31 maja 2018 roku – możesz więc swobodnie robić dowolne zakupy.

>>Przejdź na stronę NC+ i odbierz nawet 500 zł premii<<

Dodatkowe 200 zł dla zaangażowanych

Podstawową premię możesz zwiększyć o dodatkowe 200 zł, wystarczy tylko, że w ciągu 30 dni od dnia przedłużenia lub podpisania umowy na telewizję zawrzemy dodatkowo umowę na internet (+100 zł) oraz telefon (+100 zł) na okres 24 miesięcy.

Łącznie karta przedpłacona może być zasilona kwotą 200 zł. Wiadomo – telewizja to naprawdę fajna propozycja – w szczególności dla kogoś kto i tak miał przedłużać umowę lub zastanawiał się nad jakimś fajnym pakietem telewizyjnym. O tyle internet i telefon zazwyczaj każdy w jakiejś sieci ma i może nie chcieć nic zmieniać.

>>Przejdź na stronę NC+ i odbierz nawet 500 zł premii<<

Podsumowanie

Telewizję ogląda każdy z nas to idealna forma relaksu, oderwania się od natłoku obowiązków. Ktoś może powiedzieć, że ona ogłupia, zabiera czas i lepiej poczytać wartościową książkę – tak, ale ja (chyba już pracoholik) czasami mam ogromną radochę kiedy mogę rzucić wszystko w kąt, zrobić sobie gorącą  czekoladę, okręcić się kocem i obejrzeć jakiś fajny serial lub wzruszający mnie film.

Jeżeli ktoś lubi takie „ucieczki” częściej to może zafundować sobie i swojej rodzinie świąteczny prezent – pakiet telewizyjny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto zainteresować się promocją ze względu na bonus – nawet 500 zł, ale również ze względu na bogaty wybór pakietów, które są dostosowane do każdej kieszeni i wymagań klienta.

>>Przejdź na stronę NC+ i odbierz nawet 500 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz