Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 600 zł w Bezcennych Chwilach dla posiadaczy kart BNP Paribas [dla nowych i obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Od niedawna BNP Paribas przyłączył się do popularnego programu Mastercard Bezcenne Chwile. W skrócie chodzi o to, że płacisz kartą, za to zbierasz punkty, które z kolei wymieniasz na nagrody (katalog jest dość szeroki).

W obecnej promocji można odebrać 3×16.000 punktów za płatności mobilne, co daje nagrody o wartości 600 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania limitu 15.000 nagród, każda po 16.000 punktów.

Na 7 dni przed przewidywanym wyczerpaniem limitu informacja o tym ma się pojawić na stronie banku BNP Paribas. Tak samo, jak informacja o wcześniejszym zakończeniu promocji w przypadku wyczerpania limitu.

Kto może skorzystać z promocji Bezcenne Chwile w BNP Paribas?

Posiadasz karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard od BNP Paribas, który przed 🗓 9 października 2023 r. nie miał zarejestrowanej żadnej karty od BNP w programie Bezcenne Chwile.

Jak odebrać nawet 600 zł w Bezcennych Chwilach?

 1. 🗓 Do 31.12.2023 r. 🔎 zapisz się do Bezcennych Chwil. Zrobisz to przez bankowość, aplikację mobilną, na infolinii banku lub w oddziale. Jeśli masz już rachunek w Bezcennych Chwilach, możesz dopisać do niego kolejną kartę.
 2. Zakładając nowe konto, poczekaj na jego aktywację. Z reguły jest to natychmiastowe, ale regulamin mówi, że może potrwać do 14 dni roboczych.
 3. 🗓 W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty uruchomienia rachunku programu Bezcenne Chwile (nowi klienci) lub dopisania karty (jeśli masz profil na BCH i tylko dopisujesz kartę) 🔎 zapłać kartą przy użyciu portfela cyfrowego za zakupy co najmniej 5 razy daną kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Dostępne metody płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Nie liczą się zwykłe płatności kartą, czy to stacjonarne, czy też przez internet. Muszą być to transakcje w PLN i wykonane w sklepach w Polsce.

Za wykonanie opisanych płatności otrzymasz 16.000 punktów o wartości 200 zł. Jeśli chcesz zgarnąć maksymalną nagrodę, musisz wykonać co najmniej 15 transakcji na co najmniej 1500 zł, ale trzema różnymi kartami. Do konta możesz mieć zwykłą kartę fizyczną lub kartę mobilną, możliwe jest także zamówienie płatnej karty Otwartej na eŚwiat lub na Świat.

Punkty są przyznawane w ciągu 30 dni od momentu wykonania ostatniej wymaganej płatności i są ważne 6 miesięcy.

Z powodu licznych kontrowersji na temat tej promocji napiszę, jaką odpowiedź uzyskałam od pracownika banku:

1. Po rejestracji pierwszej karty wszystkie kolejne automatycznie są dopisywane do Bezcennych Chwil. Czyli rejestrujesz tylko jedną.

2. Można zamówić sobie kilka kart do konta i każdą spełnić warunki do promocji.

3. Jeśli w momencie zarejestrowania pierwszej karty masz ich więcej, to na wykonanie płatności mobilnych wszystkimi masz 30 dni od daty rejestracji.

4. Czekam na odpowiedź (tym razem od Bezcennych Chwil), jak liczony jest okres na płatności, jeśli dziś zarejestruję jedną kartę, a dopiero potem zamówię kolejne. EDIT: Dostałam odpowiedź, że kluczowa jest data dodania kolejnej karty. Czyli jeśli dziś dodasz pierwszą, a dopiero za dwa tygodnie drugą, to 30 dni na płatności drugą kartą masz od momentu zarejestrowania tej drugiej karty w Bezcennych Chwilach.

5. Wg informacji od Mastercard, w programie powinny być widoczne wszystkie zarejestrowane karty, nie tylko pierwsza.

Zwróć uwagę na listę wykluczeń, jest dość długa i są tam np. apteki czy drogerie.

BNP Paribas promocje

Konto osobiste – 425 zł gotówki

Jeśli nie masz jeszcze rachunku w BNP, to połącz promocje. Zgarniesz nagrodę za konto i za płatności mobilne.

Karta kredytowa – 300 zł do Biedronki

Możesz skorzystać z kolejnej promocji, tym razem karty kredytowej, i odebrać 300 zł w bonach do Biedronki.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 39

 1. Jarosław pisze:
  „Nie liczą się zwykłe płatności kartą, czy to stacjonarne, czy też przez internet.” – czyli jakie się liczą? Poprawcie.

  „Jeśli chcesz zgarnąć maksymalną nagrodę, musisz wykonać co najmniej 15 transakcji na co najmniej 1500 zł.” – może warto dodać, że jedna karta=jedna nagroda. Można wykonać i 100 transakcji na 1000000 zł jedną kartą a i tak otrzymamy 16000 pkt.
  Żeby dostać komplet punktów należy mieć trzy różne karty!

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kartą, ale przez np. google pay, czyli zbliżeniowo telefonem w sklepach stacjonarnych albo przez internet, ale w opcji google pay, a nie podając dane karty.
 2. Damian pisze:
  Muszę mieć 3 karty z banku czy mogę jedną wydać 1500 zł ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jedna wystarczy 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, po dokładnej weryfikacji i kontakcie z bankiem jednak trzeba mieć 3 różne karty. Jedna karta = jedna nagroda.
  • ciekawski1 pisze:
   Pytanie jak należy rozumieć 3 różne karty. W regulaminie jest następujący zapis: „Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (konsumentami) z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych.” Czy przykładowo 3 karty debetowe: Otwarta na Dzisiaj MC, Otwarta na eŚwiat MC, Otwarta na Świat MC będą traktowane jako 3 różne? Użytkownicy zgłaszają, że w Bezcennych Chwilach widnieje tylko jedna i pozostałe karty dodane później zbierają punkty również na nią, a nie osobno.
 3. Dawid pisze:
  przejdą transakcje z notino?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem mogą wykluczyć, jeśli notino ma kod MCC jako jeden z wykluczonych np. drogerie. Przed transakcją trudno stwierdzić, trzeba by zapłacić i pisać do banku, żeby podali Ci kod MCC z jakim została zaksięgowana płatność.
 4. Michał pisze:
  Czy można zrobić to kartą wirtualną do konta ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, możesz podpiąć kartę wirtualną – ale pamietaj, żeby robić płatności przez wymienione metody mobilne, nie samą kartą.
 5. Michał pisze:
  Mam 2 karty jedna debetowa i druga wirtualna (dawny limit allegro) rejestrujac jedna w programie druga automatycznie weszla na moje konto w Bezcennych Chwilach. Czy promocja jest jedna na obie karty czy moge zgarnąć 2 promocje na obie karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jedna karta=jedna nagroda. Trzeba zrobić płatności różnymi kartami, by zgarnąć 600 zł, czyli robisz płatności i zwykłą i wirtualną (przez portfel cyfrowy rzecz jasna).
 6. Tomasz pisze:
  Witam
  Czyli mam rozumieć, że jeśli zapłacę np. w październiku 15 razy po 100 PLN to otrzymam 600 PLN w punktach? Czy np. 5 razy w październiku 5 razy w listopadzie i 5 razy w grudniu????
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, wszystkie płatności w ciągu 30 dni. Ale żeby zdobyć komplet punktów, muszą to być różne karty, np. fizyczna i wirtualna.
 7. Michał pisze:
  Czy mogę zamówić 3 różne karty wirtualne, dodać je do Applepay i otrzymam 600zl jeśli wydam 1500 zł ?
  Pozdrawiam
 8. Michał pisze:
  Czy mogę zamówić 3 różne karty wirtualne, dodać je do Applepay i otrzymam 600zl jeśli wydam 1500 zł ?
  Pozdrawiam
  • ciekawski1 pisze:
   Nurtuje mnie to samo pytanie. Co oznaczają 3 różne karty. Niektórzy mają problem, żeby dodać dodatkowe karty debetowe do bezcennych chwil – widać tylko jedną.
 9. Grzechu pisze:
  Sporo wątpliwości widzę w komentarzach 🙂

  1. Xiaomi Pay
  2. Google pay
  3. Apple wallet

  Jeżeli w każdej z trzech opcji powyżej mam podpiętą tą samą kartę i wszędzie wykonam obrót + liczba transakcji to czy mogę uzyskać maxa w tej promocji?

  Pizdrawiam

 10. Wiktor pisze:
  Jak sprawdzić czy miało sie kiedyś podpięta kartę w w Bezcennych Chwilach? Czy chodzi o to że nie mogło być żadnej karty na dzień 🗓9 października 2023 r.?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przed 9 października nie mogłeś mieć w Bezcennych Chwilach żadnej karty od BNP Paribas. Inne banki się nie liczą. BNP przyłączył się do Bezcennych Chwil bardzo niedawno, dosłownie kilka miesięcy temu, więc powinieneś raczej pamiętać 🙂 Możesz zalogować się na konto w Bezcennych Chwilach i sprawdzić lub do nich zadzwonić i zapytać, powinni móc to sprawdzić w systemie.
 11. Wiktor pisze:
  Jeśli w aplikacji mobilnej wszystkie karty są podłączone do Bezcennych Chwil, a na stronie internetowej Bezcennych Chwil widać tylko pierwszą z nich, to i tak pozostałe 10 transakcji na 1000 zł na dwie karty (min 5 transakcji na obie karty po 500zł) naliczą mi się bez problemu do Bezcennych Chwil i zgarnę bonus?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak być powinno, aczkolwiek pracownik BNP nie umiał mi na to pytanie odpowiedzieć i odesłał do Bezcennych Chwil. Bezcenne Chwile do tej pory nie odpowiedziały na wiadomość.
 12. villemo09 pisze:
  Czy jeżelia się stary telefon, bez NFC i możliwości płacenia telefonem, to czy jest jakiś inny sposób żeby wykonać płatność mobilną?
 13. Hhh pisze:
  Jeżeli kupiłem buty i muszę je zwrócić, bo zły rozmiar kupiłem i w między czasie zdążyłem już otrzymać bonusowe 16000 to coś się stanie jeżeli zwrócę teraz te buty? Czy mogą cofnąć mi te punkty bonusowe?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W definicji są wykluczone transakcje zwrócone, ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia, czy mogą cofnąć naliczone już punkty. Takiej sytuacji nie spotkałam, a przynajmniej nikt z czytelników o niej nie pisał.
 14. Rafał pisze:
  To jak to w końcu działa? Podpiąłem główną kartę do konta (wirtualna) pod bezcenne chwile, założyłem potem dwie kolejne wirtualne i z ich podpięciem mam już problem, wyskakują błędy, gdy próbuję zarejestrować. A nie wyglądają jakby były już podpięte pod bezcenne chwile.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, napisałam to, co dostałam w odpowiedzi z Bezcennych Chwil i banku. Jeśli masz problem i te karty nie są widoczne, skontaktuj się z Bezcennymi Chwilami, niech sprawdzą.
  • Mateusz pisze:
   Witam,

   ja dołączyłem do programu z moją plastikową debetówką kilka tyg. temu, spełniłem już warunki i szybko otrzymałem bonusowe punkty w BCh.

   Kilka dni temu zamówiłem dodatkową kartę wirtualną, otrzymałem od razu wirtualną jej wersję. Dołączyłem tą kartę do Bezcennych Chwil, jednak poprzez przekierowanie do BCh przez aplikacje BNP nie widziem tej karty jako dodanej (widoczna tylko ta wcześniejsza – plastik).

   Dzisiaj do Bezcennych Chwil zalogowałem się poprzez przeglądarkę (mailem) i udało się dodać tą kartę wirtualną ręcznie – jako nową kartę.
   Jak loguje się teraz do BCh przez przeglądarkę to widoczne są obie karty BNP na liście.

   Może komuś przyda się ten komentarz,
   Pozdrawiam 🙂

 15. Krzysztof pisze:
  Czy karty wirtualne/mobilna są bezpłatne dopiero po spełnieniu warunku 3 płatności i logowania?
  Czy wyświetla Wam się karta mobilna w aplikacji bo mi nie, nie ma możliwości założenia z aplikacji i komputera.
 16. Krzysztof pisze:
  Jak zakładałeś kartę wirtualną przez aplikację? Mi po przejściu do wyboru karty nie wyświetla mi się karta wirtualna.
 17. Ewelina pisze:
  Czy miał ktoś podobną sytuację do mnie, że przy próbie dodania drugiej karty do Bezcennych Chwil przez appkę BNP program się wyrejestrował ze wszystkich kart. Bank w ogóle przestał widzieć, że konto Bezcenne Chwile jest już założone i wymaga ponownej rejestracji, która kończy się błędem.
 18. Ka pisze:
  Miał ktoś problem tego typu, że płacicie online i jako formę płatności wybieracie Google pay, wybieracie kartę i prosi was o potwierdzenie płatności w aplikacji banku, ale ta transakcja nie widnieje w historii Google pay. Po zgłoszeniu tego na infolinii twierdzą, że brakuje tokenu, więc wskazuje to na płatność kartą, a nie przez portfel Google.
 19. fewfewfewf pisze:
  Płacąc przez GooglePay na Allegro zaliczy mi to do transakcji?
 20. Albert pisze:
  Czy karty kredytowe też biorą udział w promocji?
 21. Piotr pisze:
  Po jakim czasie od otrzymania nagrody można zrezygnować z karty i usunąć ją z konta.

Napisz komentarz