Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 590 zł w promocjach od Millennium! 220 zł za konto dla Ciebie + 70 zł za konto Junior + 300 zł na Allegro z kartą kredytową

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w gotówce + 20 zł w formie Goodie Cashback

Dodatkowo:

300 zł na Allegro za kartę kredytową

70 zł: 50 zł w formie karty podarunkowej Goodie oraz 20 zł Goodie Cashback za konto Junior

Za co?

-za otwarcie konta i karty z dedykowanego linku

-za zapewnienie w październiku, listopadzie oraz grudniu (w każdym z tych miesięcy): wpływów na łączną kwotę min. 1 000 PLN oraz jednej płatności kartą lub BLIKiem;

-za aktywację aplikacji mobilnej do 31 grudnia.

Ile to kosztuje?

0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);

0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);

0 zł – za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 29 stycznia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które obecnie nie mają żadnego produktu w Banku Millennium ani aktywnego wniosku ani nie brały udziału w poprzednich edycjach promocji konta 360.

Do kiedy promocja?

Do 5 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Nigdy nie przepadałam za różowym kolorem. Mój chłopak jeszcze bardziej: ma na niego wręcz alergię. Ale nasza niechęć (lub nienawiść) nie przeszkadza nam w tym, by być szczęśliwymi i zadowolonymi klientami banku Millennium. Przede wszystkim lubię promocje, który ten bank regularnie organizuje.

Ty również możesz dołączyć do naszego grona, nawet jeśli nie lubisz różowego 🙂 A na powitanie od banku możesz otrzymać aż 3 nagrody w 3 promocjach: 220 zł za konto osobiste, 300 zł na Allegro za kartę kredytową oraz do 70 zł na Goodie (co to jest, wyjaśnię później) za konto dla dziecka.

Promocja konta osobistego potrwa 🗓 do 5 października, karty kredytowej 🗓 do 30 września a konta Junior 🗓 do 31 października.

Plan jest taki: najpierw omawiamy szczegóły promocji konta osobistego, ponieważ musisz je mieć, jeśli chcesz skorzystać z pozostałych promocji. Pod koniec artykułu natomiast opowiem o karcie kredytowej i koncie Junior. Do dzieła!

Dla kogo przygotowana jest ta promocja?

Aby skorzystać z promocji konta musisz być dla banku nowym klientem. Co to oznacza? Po prostu tyle, że na dzień rozpoczęcia promocji, czyli🗓 3 września nie mogłeś mieć w Millennium czegokolwiek. Konta, karty, lokaty, kredytu itp. Nie mogłeś być również pełnomocnikiem czy przedstawicielem ustawowym. Po prostu nie mogło być Ciebie widać w tym banku 🙂

Niestety jest jeszcze jedno obostrzenie: jeśli kiedykolwiek brałeś udział w którejkolwiek poprzedniej edycji promocji konta osobistego to z obecnej nie skorzystasz.

Jak nie płacić za konto

Będzie to zdecydowanie prostsze niż myślisz. Zacznijmy od tego, że w promocji biorą udział dwa konta: Konto 360 Student (jak się można domyślać dla osób 18-26 lat) oraz Konto 360. Omówimy sobie teraz po kolei oba konta, abyś miał pewność co robić, by nie płacić 🙂

Konto 360 Student

Konto dla osób pełnoletnich, a pomimo tego warunki do bezpłatności są dziecinnie proste 🙂 Raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem i nie martw się o nic: masz darmowe konto, kartę i wszystkie bankomaty w Polsce.

Konto 360 Student

  Aktualne na dzień: 5 maja 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/4 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Bankomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem

Konto 360

Natomiast osoby po 26 roku życia muszą wykonać dwie czynności w miesiącu, by mieć wszystko za darmo. Te czynności to:

 • min. 1 płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

ORAZ

 • wpływy/wpłaty na łączną kwotę min. 1000 zł.

Wykonując obie te czynności masz darmowe konto, kartę i bankomaty. Jeśli nie spełnisz obu, to naliczona zostanie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna.

Konto 360

  Aktualne na dzień: 5 maja 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/8 zł

0 zł jeśli w danym miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Opłata za kartę

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w danym miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Bankomaty Millennium

0 zł

Bankomaty Santander i Planet Cash

0 zł/1 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapewnisz 1000 zł wpływu i 1 płatność kartą/BLIKiem

Abyś miał czas przyzwyczaić się do nowego konta pierwsze dwa miesiące masz gratis :) Oznacza to, że w miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym, nawet jeśli nie spełnisz warunków do bezpłatnego konta, opłata i tak nie zostanie pobrana.

2 proste kroki do zgarnięcia 220 zł

Zaczynamy najważniejszą część promocji, czyli co musisz zrobić by odebrać gwarantowaną nagrodę. Nagroda podzielona jest na 2 części: 200 zł w gotówce oraz 20 zł w formie Goodie Cashback. Zanim jednak rozpoczniemy wyjaśnię Ci, czym jest w ogóle Goodie – ponieważ ta nazwa może Ci za wiele nie powiedzieć 🙂

⭐️  Czym jest Goodie?

Goodie jest to aplikacja rabatowa banku Millennium (polecam, sprawdziłam i cashbacki działają). Otrzymasz sms-em kod, dodajesz go do Goodie. Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy.

Aby uzbierać brakującą złotówkę użyj Goodie podczas zakupów (na przykład Allegro). Wystarczy ze wejdziesz na Allegro (lub do innego wybranego sklepu z listy Goodie) przez aplikację i zrobisz zakupy jak zawsze. Po pewnym czasie określony % kwoty zakupu wróci na Twoje konto Goodie Cashback. Na dodatek bardzo często pierwsze zakupy poprzez Goodie owocują premią na powitanie w wysokości 15 zł 🙂

#Krok 1 – złóż wniosek i podpisz umowę

Na początek musisz oczywiście, co jest logiczne, 🔎 założyć konto wraz z kartą do konta. Pamiętaj, że masz na to czas 🗓 do 5 października. Jest to maksymalna data do której musisz nie tylko złożyć wniosek, ale również podpisać umowę – miej to na uwadze i nie czekaj na ostatni moment.

UWAGA!

Ta promocja nie łączy się z programem poleceń!

Jak możesz złożyć wniosek? Masz do wyboru dwie metody:

 • na telefonie w opcji Online: wypełnij wniosek w przeglądarce na swoim telefonie i potwierdź tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Konto będzie aktywne nawet w ciągu 15 minut.
 • na komputerze lub urządzeniu mobilnym w opcji Kurier: wypełnij wniosek przez internet, a umowę podpisz podczas wizyty kuriera.

Jeżeli nie lubisz czekać i chcesz mieć konto jak najszybciej aktywne, lub po prostu nie chcesz podpisywać umowy z kurierem wybierz opcję złożenia wniosku na telefonie.

Jak złożyć wniosek na telefonie:

 • przygotuj dowód osobisty;
 • kliknij w dedykowany link na telefonie;
 • wypełnij wniosek, zrób zdjęcie dowodu i twarzy – zgodnie z instrukcjami, jakie będą Ci się wyświetlać podczas wypełniania wniosku;
 • wyślij wniosek – bank go zweryfikuje (nawet w ciągu 15 minut);
 • jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo Twoje konto będzie aktywne – dokumentację otrzymasz na maila.

UWAGA WNIOSEK NA SELFIE!!!

Jeśli składasz wniosek „na selfie” to 🗓 do 31 grudnia MUSISZ udać się do oddziału banku i złożyć swój wzór podpisu oraz okazać dowód pracownikowi banku. Inaczej nie weźmiesz udziału w promocji.

Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku w tradycyjny sposób to umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu wniosku zadzwoni do ciebie konsultant z banku, potwierdzi dane z wniosku i zamówi kuriera. Pamiętaj, w obu przypadkach musisz 🔎 podpisać umowę o konto i kartę 🗓 do 5 października 2020 roku.

Wypełniając wniosek musisz koniecznie 🔎 zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgody marketingowe.

UWAGA

Nie możesz odwołać wyrażonych zgód przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

#Krok 2- korzystaj aktywnie z konta

Jeśli masz już aktywne konto oraz kartę to czas, by z nich aktywnie korzystać. Na szczęście ta promocja należy do mojej ulubionej kategorii, czyli łatwych 🙂

Na początek 🔎 pobierz i aktywuj aplikację mobilną na telefon Masz na to czas maksymalnie 🗓 do 31 grudnia.

Teraz pozostały Ci już tylko przelewy i płatności kartą. A dokładniej ujmując, 🗓 w październiku, listopadzie i grudniu musisz:

 • 🔎 zasilić konto na kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • 🔎 dokonać min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Co miesiąc musisz zasilić swoje konto na kwotę min. 1000 zł. Mogą być to przelewy z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jeden jednorazowy przelew – możesz na przykład przelać 5×200 zł i to również zostanie uznane.

Nie będą liczyć się jedynie przelewy z Twojego innego konta w banku Millennium.

📄 Płatności kartą lub BLIKiem – sprawdzamy definicję

Raz w miesiącu zapłać kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – nawet 1 zł. Możesz zapłacić w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nie wliczą się do promocji:

 • wypłaty gotówki,
 • transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi (czyli na przykład doładowania Revoluta),
 • transakcje związanych z uczestnictwem w grach hazardowych,
 • transakcje zwrócone (kupiłeś coś, dokonałeś zwrotu i środki wróciły na konto).

Czy te warunki nie wydają Ci się znajome? Dokładnie tak, takie same są warunki do bezpłatności konta 360 oraz promocji. Czyli jednym przelewem i jedną płatnością w miesiącu załatwiasz dwie sprawy jednocześnie: spełniasz warunek promocji oraz zyskujesz darmowe konto.

Jak otrzymać dodatkowe 20 zł Goodie Cashback?

Aby otrzymać dodatkowe 20 zł na Goodie Cashback oprócz warunków uprawniających do odebrania 200 zł w gotówce dodatkowo 🗓 do 31 grudnia 🔎 wykonaj min. 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE. Wykonanie takiej płatności wymaga posiadania modułu NFC w telefonie. O płatnościach telefonem więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Kiedy nagrody?

Obie nagrody otrzymasz 🗓 do 29 stycznia 2021 roku. 200 zł wpłynie na Twoje konto przelewem, natomiast 20 zł Goodie Cashback otrzymasz w formie kodu sms-em. Pamiętaj, masz 14 dni na to, by dodać kod do aplikacji Goodie.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji "220 zł z kontem 360" – POBIERZ

👉🏻 PDF z warunkami promocji karty kredytowej

Promocja nr 2: 300 zł na Allegro za kartę kredytową

Skoro masz konto to czas na drugą promocję. Zgarniesz w niej bon na 300 zł na Allegro w zamian za kartę kredytową. W tej promocji możesz wziąć udział jeśli 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś w Millennium żadnej karty kredytowej.

Co należy zrobić

#Krok 1 – zamów kartę

🗓 Do 30 września lub do wyczerpania puli 10 000 promocyjnych wniosków 🔎 złóż wniosek o jedną z kart: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard oraz
Millennium Mastercard Gold z minimalnym limitem 3 000 zł (Impresja, Alfa) lub 5 000 zł (Gold) lub 20 000 zł (Platinium).
.

UWAGA

W promocji biorą udział tylko karty Mastercard.

Wniosek musisz złożyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (jeśli nie masz przygotowanej oferty karty złóż wniosek kontaktowy: Millenet: OFERTA/Nowa karta kredytowa lub po zalogowaniu do Aplikacji mobilnej: Zakładka Kontakt\Zamów rozmowę – należy wybrać kartę kredytową). Jeśli nie masz dedykowanej oferty zadzwoni do Ciebie konsultant banku i wypełni z Tobą wniosek. Możesz być poproszony o wizytę w oddziale banku celem dostarczenia wyciągów z konta.

Karta Impresja oferuje zwroty Cashback, nawet do 5%. O zwrotach przeczytasz TUTAJ.

#Krok 2 – płać kartą

🗓 W październiku, listopadzie i grudniu 🔎 zapłać kartą (lub BLIKiem podłączonym do karty kredytowej) na min. 250 zł co miesiąc. Liczy się suma transakcji w miesiącu – nie musi to być jednorazowa płatność, może być wiele drobnych. Nie liczą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone, nieautoryzowane – i oczywiście transakcje gotówkowe z rachunku karty.

Nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 stycznia. Zostanie wysłany do Ciebie sms z kodem na 300 zł do wykorzystania na Allegro. Nie zamykaj ani nie wypowiadaj umowy karty przed otrzymaniem nagrody. Pamiętaj, że kody na Allegro są jednorazowe – jeśli zapłacisz nim na kwotę mniejszą niż 300 zł to niewykorzystana część przepadnie.

Opłaty za kartę

Oprócz nagrody w promocji otrzymujesz również darmową kartę kredytową przez rok (licząc od daty wydania karty). Wystarczy że 🔎 będziesz nią płacił min. 1 raz w miesiącu przez 12 promocyjnych miesięcy. Po upływie roku będzie Cię obowiązywać aktualna dla Twojej karty tabela opłat i prowizji.

Promocja nr 3: 70 zł za konto Junior

Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli masz dziecko do 18 roku życia, które nigdy nie brało udziału w żadnej promocji konta Junior w banku Millennium. Do wzięcia jest 50 zł na karcie podarunkowej Goodie oraz 20 zł Goodie Cashback – łącznie 70 zł. Promocja trwa 🗓 do 31 października lub do wyczerpania puli 5000 kont.

Co musisz zrobić:

#Krok 1 – załóż konto Junior

🗓 Do 31 października lub do wyczerpania limitu 5000 promocyjnych wniosków 🔎 zaloguj się do swojego Millenetu i załóż Konto 360 Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla swojego dziecka. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko możesz założyć konto dla każdego z nich.

Otwierając konto 🔎 zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych lub handlowych przez kanały elektroniczne.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 13 lat:

20 zł Goodie Cashback należy się za samo założenie konta Junior.

Natomiast aby otrzymać kartę podarunkową Goodie na 50 zł dodatkowo musisz 🔎 zasilić konto Junior kwotą min. 100 zł.. Masz na to czas maksymalnie 🗓 do 30 listopada.

Jeśli Twoje dziecko ma ukończone 13 lat:

Aby otrzymać 20 zł Goodie Cashback Twoje dziecko musi dokonać 🔎 przynajmniej 1 płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą HCE maksymalnie 🗓 do 30 listopada. Aby było to możliwe telefon musi mieć moduł NFC.

Natomiast aby otrzymać kartę podarunkową Goodie 50 zł należy wykonać dwie czynności, obie 🗓 do 30 listopada:

 • 🔎 zasilić konto Junior kwotą min. 100 zł

ORAZ

 • 🔎 wykonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta (w tym telefonem) lub BLIKiem.

W obu przypadkach nagrody otrzymacie 🗓 do 31 grudnia. Kartą podarunkową Goodie możesz płacić w Internecie lub dodać ją do Google/Apple Pay i – jeśli masz moduł NFC – płacić zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych. Kartą zapłacisz jedynie w Polskich sklepach.

Pamiętaj, by nie zamykać konta oraz nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagród.

Konto Junior – opłaty

Konto Junior jest bezpłatne, natomiast karta do konta oraz wszystkie bankomaty w Polsce będą bezpłatne przy min. 1 płatności kartą lu BLIKiem w miesiącu. Inaczej karta będzie kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł.

Podsumowanie

Jak widzisz, różowy wcale nie jest taki zły 🙂 Szczególnie w przypadku, kiedy możesz połączyć aż 3 promocje i zyskać do 590 zł 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Darek pisze:
  istne szalenstwo z tymi bankami, Millenium przoduje 🙂
  czy konto Junior moze byc na noworodka :D?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Darek, kiedyś (tak z rok temu) było można na pewno. Nie napotkałam nigdzie informacji by się to w jakiś sposób zmieniło 🙂 Pamiętaj też o kwocie zwykłego zarządu gdybyś chciał trzymać na koncie dziecka większe kwoty.
 2. Monika pisze:
  Czy jak wydam np w październiku 250 zł na karcie kredytowej, to mogę od razu spłacić te pieniądze?
 3. Kinga Duda pisze:
  „…Niestety jest jeszcze jedno obostrzenie: jeśli kiedykolwiek brałeś udział w którejkolwiek poprzedniej edycji promocji konta osobistego to z obecnej nie skorzystasz. ”

  Dziwi to Was? Przecież po co płacić dwa razy za pozyskanie danych osobowych? Banki swoimi promocjami kupują dane osobowe, które potem udostępniają firmom marketingowym (oczywiście odpłatnie). Ilu z nas po zakończeniu współpracy z bankiem decyduje się na odwołanie zgód marketingowych? Owszem bank cofnąć może taką zgodę, ale komu już te dane „sprzedał” to tego nie cofniecie…

 4. Karolina pisze:
  Czy będzie taki ładny pdf dla karty kredytowej do zakreślania?
  Pozdrawiam

Napisz komentarz