Nowy dział OSZCZĘDZANIE (👈 kliknij) na Moniakach już otwarty! 🎉

Odbierz GWARANTOWANE 300 zł premii za założenie eKonta oraz dodatkowe 250 zł za program poleceń – rekordowo wysoka premia

W mBanku tego jeszcze nie było! Do odebrania rekordowa pula nagród o wartości podstawowej aż 250 zł (w gotówce) oraz 50 zł jako bon do Biedronki, czyli łącznie 300 zł. Nagrody można odebrać w zamian za:

 • założenie darmowego eKonta osobistego;
 • zapewnienie 2 wpływów;
 • wykonanie 10 płatności;

Wersja dla chętnych to możliwość odebrania dodatkowych 250 zł za polecanie konta znajomym i rodzinie. Łącznie najbardziej aktywni mogą odebrać aż 550 zł. A warunki…bajecznie proste.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocje skierowane są do nowych i powracających klientów mBanku. Będą za nich uznawane osoby, które od 01.01.2017 r. nie były oraz obecnie nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank.

Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest założenie eKonta osobistego wraz z kartą płatniczą. Przez wielu jest ono uznawane za bardzo dobry rachunek bankowy i chyba nie bez powodu.

eKonto osobiste – tanie i dobre konto dla każdego

Posiadając eKonto, możesz korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, w której poza sprawdzaniem stanu konta, czy BLIKu znajdziesz też mOkazje, czyli oferty sklepów, z których możesz uzyskać częściowy zwrot za zakupy. Aplikacja może Cię nawet informować zawsze, gdy znajdziesz się w pobliżu mOkazji – to rewelacyjne ułatwienie!

W mBanku ciekawa jest też usługa Moje Cele. Polega na ustawieniu parametrów, dzięki którym za każdym razem, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu, małe kwoty automatycznie zasilą “skarbonkę” na dany cel.

Najważniejsze pozycje z tabeli opłat i prowizji eKonta osobistego:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/7 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 1 dowolną płatność;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, Santander BP, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów;
 • 0 zł za transakcje BLIK;
 • 0 zł za zwykły przelewy internetowy w PLN (2 zł do ZUS i US);

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Jak uzyskać 300 zł premii (prosta instrukcja)

Połączenie dwóch promocji daje całą gamę możliwych nagród i korzyści do odebrania. Co ważniejsze – możesz sięgnąć po nie wszystkie i cieszyć się super wysoką premią – 300 zł. A warunki…no cóż prościej się już nie dało!

 • 200 zł premii + 50 zł do Biedronki – zdobędziesz za 1 wpływ na konto oraz 5 dowolnych płatności;
 • 50 zł premii – zyskasz za jeszcze jeden wpływ na konto oraz 5 płatności.

Zgarnięcie premii jest możliwe po spełnieniu poniższych kroków:

#1 KROKdo 31 marca 2019 roku zarejestruj się w promocji na specjalnie przygotowanej do tego stronie – wpisz dane i zaakceptuj regulamin.

Po chwili otrzymasz maila potwierdzającego – otwórz go i kliknij na “LINK AKTYWACYJNY”, następnie od razu “ZAŁÓŻ KONTO”. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, na której musisz złożyć wniosek o indywidualne eKonto z kartą. Podczas jego wypełniania:

 • zaakceptuj regulamin znajdujący się pod oświadczeniami;
 • podaj ten sam adres mailowy co podczas rejestracji;
 • włącz usługę “Moje cele”.

#2 KROK – do 15 kwietnia 2019 roku zawrzyj z bankiem umowę o eKonto wraz z kartą debetową (nie rozwiązuj lub nie wypowiadaj jej co najmniej do 15.06.2019 r.) – możesz tego dokonać za pośrednictwem kuriera lub podpisując umowę w oddziale banku.

Przy podpisywaniu umowy w Banku, pamiętaj aby pochodziła ona z wniosku złożonego internetowo. Najlepiej zapamiętaj numer wniosku i zweryfikuj go z tym, który będzie na umowie.

#3 KROK – aby odebrać 200 zł + 50 zł do Biedronki należy:

 • w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta zasil je jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu pieniędzy możesz przelać je sobie dalej na inne konto.
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji wykonaj min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK – zaliczone będą do tego płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Mają one być wykonane i zaksięgowane.

#4 KROK – aby odebrać 50 zł premii należy w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:

 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, mają one być wykonane i zaksięgowane;
 • zasilić eKonto promocyjne jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu wpływu pieniądze możesz przelać dalej.

Poniżej prezentuję podgląd strony, na której weźmiesz udział w promocji wraz z objaśnieniem poszczególnych informacji:

mBank powinien zwolnić grafika, który wstawił na stronę ten baner. Patrzę na komentarze na innych stronach i łapię się za głowię jak wiele osób wprowadził już w błąd. Mówi on tylko o pierwszej premii 150 zł, a druga premia 150 zł została wspomniana dopiero na samym końcu strony. Możesz być spokojny – za udział na tej stronie otrzymasz obydwie premie po 150 zł każda (potwierdziłem tą informację).

Kiedy otrzymasz premie?

 1. Premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł  oraz 50 zł za transakcje zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.
 2. Do 24 czerwca 2019 roku zostaniesz poinformowany o zakwalifikowaniu do odebrania do nagrody (100 zł bonusu i bon na 50 zł do Biedronki) poprzez wiadomość e-mail. W ciągu 7 dni kliknij w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnij formularz do przekazania nagrody.
 3. Do 30 czerwca 2019 roku otrzymasz:
 • bonus wysokości 100 zł – zostanie on przekazany na promocyjne eKonto;
 • za pomocą wiadomości e-mail otrzymasz bon na zakupy w Biedronce o wartości 50 zł. Bon ma formę kodu, który podajesz sprzedawcy podczas zapłaty. Kod można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich przypisanych do niego środków. Regulamin dot. kodów znajdziesz w linkach pod artykułem.

Przykład:

Jan Kowalski dowiedział się o promocjach 20 lutego i od razu chce wziąć w nich udział. Jeszcze tego samego dnia zarejestrował profil uczestnika na stronie promocyjnej. Aktywował go i złożył wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.

Następnego dnia, 21 lutego, zawarł umowę z bankiem o eKonto z kartą debetową. W ciągu 7 dni zasilił promocyjne konto jednorazowym wpływem 1000 zł. Do końca marca wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych. Następnie do końca kwietnia wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych i zasilił konto jednorazowym wpływem na min. 1000 zł.

Kiedy Jan Kowalski otrzyma nagrody?

 • w kwietniu otrzyma premię za szybki wpływ wysokości 100 zł;
 • w maju otrzyma premię za transakcję na wysokość 50 zł;
 • do 30 czerwca otrzyma 100 zł na promocyjne eKonto i dostęp (poprzez e-mail lub SMS) do bonu na 50 zł do Biedronki.

Dodatkowe nagrody – dla chętnych 

Każdy kto skorzysta z tej promocji, może dodatkowo zyskać polecając konto oraz korzystając z konta oszczędnościowego “Moje cele”. Jak to zrobić?

 1. Polecaj konto i odbierz nawet 250 zł.

Ta opcja polega na polecaniu konta innym nowym klientom, za co otrzymujesz 50 zł za osobę. Maksymalnie możesz w ten sposób odebrać 5 nagród, za 5 osób, czyli łącznie 250 zł. Aby skorzystać z tego programu poleceń:

 • za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce “Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 • zarówno Ty jak i osoba polecona spełniacie wszystkie warunki opisane w krokach 1-4 – dzięki temu Ty odbierzesz premię za polecenia, a osoba polecona 300 zł.

Naliczona premia za polecenia zostanie wypłacona do 30 czerwca 2019 roku. Jak widać, warto skorzystać z tej dodatkowej opcji – można porozmawiać ze znajomymi, którzy także są chętni do skorzystania z promocji i podzielić się wzajemnie udostępnianiem linków.

Osoba, która skorzysta z Twojego kodu polecającego, później sama może polecać konto i odbierać nagrody.

2. Promocyjne oprocentowanie usługi “Moje cele”.

Przy otwieraniu eKonta uruchomiłeś usługę Moje Cele, która pozwala oszczędzać na zakładane wydatki. Promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,5% (do kwoty 20 000 zł) będzie obowiązywało od dnia uruchomienia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele do dnia 30.09.2019.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z Tabelą oprocentowania – czyli 0,4% nominalne w skali roku lub 1% nominalnie w ciągu roku dla klientów regularnie oszczędzających. Więcej o korzyściach i zasadach oszczędzania z usługą Moje Cele przeczytasz tutaj.

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Podsumowanie

Nie ma co ukrywać – dla nowych klientów mBanku to najlepsza okazja na zdecydowanie się na eKonto. Wystarczy naprawdę niewiele, aby odebrać podstawową premię – 300 zł. Wykonać kilka płatności potrafi każdy, a wpływ na konto – no przecież możesz przelać sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku i będzie dobrze!

Polecaj konto, a wartość wszystkich nagród jakie możesz odebrać osiągnie nawet 550 zł! Warto dać znać o promocji także swoim znajomym – możecie otwierać kolejno konta ze swojego polecenia i uzyskiwać dodatkowe premie.

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 85

 1. Paulina pisze:
  Czy jesli mam juz konto w mbanku mogę je polecić mamie aby zarowno ja i ona na tym skorzystała?
  • Moniaki.pl pisze:
   Właśnie nie w tej promocji można polecać konto pod warunkiem, że najpierw założy się konto w tej konkretnej promocji. 🙂
 2. Lukasz pisze:
  Dlaczego jak wchodzę na link to bank oferuje tam gwarantowane 100zl plus 50 do biedronki? A nie 300 jak podajecie
  • Moniaki.pl pisze:
   Zgada się, że na banerze jest 100 zł + 50 zł do Biedronki + 250 zł z programu poleceń, ale jak zjedziesz troszkę niżej na stronie to będzie informacja “Dodatkowo za aktywne korzystanie z konta odbierzesz do 150 zł premii” czyli teraz będzie się wszystko zgadzało:
   – 100 zł I premii w gotówce;
   – 50 zł – do Biedronki
   – 150 zł – II premia za aktywne korzystanie z konta
   Czyli łącznie jest to 300 zł,a do tego dodajemy 250 zł z programu poleceń. 🙂 Zgada się teraz wszystko? 🙂
 3. Adam pisze:
  Po wejściu przez link w artykule na stronę Organizatora w celu przystąpienia do założenia eKonta w Promocji w dolnej części jest opisana zasada działania i inne czynności które należy wykonać, m.in. jest napisane…
  Premię za szybki wypływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem
  Moje pytanie. To może być przelew z innego Banku z mojego konta tak jak opisują to Moniaki czy nie może być tak jak jest napisane w opisie działania promocji przez Organizatora?
  • Jolka pisze:
   Może być przelew z Twojego konta, ale z innego banku. Ważny jest regulamin, a ten “mówi”:
   1.Premię za szybki wpływ otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1)dokonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK,
   2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3)na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.
   2.Premię za transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1)dokonasz 5transakcji kartą promocyjną(w tym płatności telefonem)i/lub transakcji BLIK,
   2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3)na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.
  • Moniaki.pl pisze:
   Adamie, “Banku” pisane od wielkiej litery oznacza w promocji mBank czyli NIE może być wpływu z Twojego konta innego w mBanku, ale MOŻE być przelew z Twojego konta w innym banku 🙂 To było już wiele razy testowane 🙂
  • Adam pisze:
   Ok. Rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Z reguły jest tak że czytam wszystko dokładnie i gdy czegoś nie rozumiem to pytam o to tak jak to było w tym przypadku gdzie miałem wątpliwości czytając na pierwszy rzut oka dwa różne regulaminy i objaśnienia. Teraz już nie mam i skoro to było wiele razy testowane to nie pozostaje nic innego jak wziąć udział w tej promocji Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl pisze:
   Sama korzystałam z podobnej promocji i też robiłam wtedy wpływ z konta w innym banku 🙂 W razie jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂
  • Adam pisze:
   Witam. Zgodnie z zaleceniami zawartymi w artykule i instrukcją krok po kroku jak to zrobić założyłem e-konto, umowa o prowadzenie konta jest już podpisana.Teraz mam pytanie odnośnie usługi Moje Cele. Mam tą usługę włączoną od początku i rozumiem że w celu odebrania nagrody ona musi być cały czas aktywna? Jeżeli musi być aktywna to czy można tak zrobić by była aktywna ale nie była zasilana po każdej transakcji kwotowo, tzn. chodzi mi o to by Moje Cele były aktywne ale nie zasilane automatycznie po transakcji kartowej i by stan konta zawsze był 0,00 pln. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Pytanie drugie: czy ewentualny przelew z Moje Cele na konto główne jest bezpłatny 1 raz w miesiącu kalendarzowym czy można tą operację wykonywać w miesiącu bezpłatnie wielokrotnie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Usługa powinna być uruchomiona i lepiej korzystać konta Moje Cele żeby później przy wypłacie premii Bank nie robił problemów. Jeden przelew w miesiącu przy koncie Moje Cele jest darmowy.
 4. Michal pisze:
  Oszuści. Podwyrzszacie wynagrodzenie którego nie będzie żeby ludzie kliklali w wasz link 😂😂 brawo
  • marzena pisze:
   Najlepiej rzucać oskarżenia , zamiast sięgnąć do źródła .
   Pytania i odpowiedzi akcji bonus
   21. Jak mogę zyskać dodatkowe 150 zł od mBanku za aktywne korzystanie z eKonta?

   Niezależnie od Akcji Bonus możesz uzyskać 150 zł od mBanku za aktywne korzystanie z eKonta. Warunki jakie należy spełnić pokrywają się z warunkami Akcji Bonus i jeżeli spełnisz je w ciągu pierwszych 7 dni to warunki do otrzymania Bonusu i Premii w Akcji Bonus też będą spełnione. Aby zyskać pierwsze 100 zł musisz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić eKonto jednorazową kwotą min. 1000 zł, a następnie wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Aby zyskać dodatkowe 50 zł musisz w kolejnym miesiącu zasilić swoje konto kwotą min. 1000zł, a następnie wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.

  • Moniaki.pl pisze:
   Michał, ale o co Ci chodzi? Do czego Ty nawiązujesz – piszesz jakiś niezrozumiały komentarz, bez podania jakichkolwiek faktów, nie stawiasz wprost pytania, ani nawet nie piszesz w czym widzisz problem. Nie wiem jak mam Ci na taki komentarz odpisać jeżeli piszesz niejasno. My regulaminy promocji (dwóch) przeczytaliśmy dodaliśmy do siebie premie i wyszło 🙂 Napisz proszę w czym Ty widzisz problem?
 5. Przemo pisze:
  Jeżeli polecę ofertę innej osobie to ta osoba też będzie mogła założyć konto z wszystkimi przywilejami tak jak ja?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak 🙂 Założy konto z Twojego polecenia i odbierze również nagrody 🙂
 6. Danusia pisze:
  Czy włączenie opcji “moje cele” jest obowiązkowe, jeżeli chce się wziąć udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jest obowiązkowe jeżeli chcesz odebrać 300 zł premii 🙂
  • Grześ pisze:
   Przy zakladaniu konta nie zaznaczyłem opcji “moje cele” ale aktywowalem ją 3 dni po zalożeniu konta to mogę liczyć na premię czy już nie dostanę nic?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Grześ, nie powinno być problemu, bo ważne, żeby zostało to aktywowane. Jednak dla pewności możesz sprawdzić to na Infolinii.
 7. Krzysztof pisze:
  Witam czy mogę przystąpić do programu jeżeli posiadam raty w mBank
 8. Tomek pisze:
  Czy po otrzymaniu bonusu mogę zamknac bezpłatnie konto przez internet?
 9. helena pisze:
  Cześć, chciałabym zapytać czym tak właściwie jest płatność telefonem i czy jest ona konieczna w tych 5 transakcjach aby spełnić warunki promocji? chodzi mi o ten punkt regulaminu ” – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. ” 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, płatność telefonem nie jest konieczna. Jest ona brana pod uwagę jako możliwość, ale płatność kartą będzie ok. 😉
 10. Kasia pisze:
  Cześć czy jest możliwość sprawdzenia czy przy składaniu wniosku zaznaczyłam ” moje cele”?
 11. Adrian pisze:
  Założyłem i brak odzewu kuriera
 12. Dawid pisze:
  Czy konieczne jest włączenie usługi moje cele, aby wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aby odebrać tylko 100 zł + 50 zł do Biedronki to nie, ale żeby odebrać dodatkowe 150 zł to już tak 😉
 13. Krzysztof pisze:
  10rat za zakupy przez Allegro i mam rachunek techniczny w mBank
 14. Tadek pisze:
  Witam czy w umowie która przywiezie kurier powinno być coś o promocji? Bo nic nie mam. I czy jest gdzieś jakiś kod który mam podać osobie której chce polecić konto?, jeżeli jest to gdzie i gdzie ma go podać osoba której polecam
  • ewelina_drela pisze:
   Umowa jest zazwyczaj standardowa, może zawierać aneks informujący o promocji, ale nie musi. Co do poleceń: Link polecający wygenerujesz wchodząc na tą stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm
   Za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 15. Dawid pisze:
  Witam!

  Czy klikając na zakładkę KONTO BONUS, powinien pojawić się osobny link, czy po prostu klikamy zakładkę KONTO BONUS, a następnie klikamy na hiperłącze z baneru ?

 16. Ryszard pisze:
  Witam,jak założę konto a po kilku dniach założy syn i po kilku żona to nie będzie problemu to samo nazwisko?.Ale by była premia
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Ryszard, w regulaminie nie ma mowy o tym, że nie mogą to być członkowie rodziny, więc myślę, że tak.
 17. Mateusz pisze:
  Dlaczego na tej pierwszej stronie z formularzem jako organizator akcji widnieje Rankomat?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Obecnie, bardzo często, banki wynajmują pośredników, których celem jest przyprowadzenie do banku jak największej liczby klientów. Pośrednicy, aby umiejętnie wykonać powierzone im zadanie, bardzo często organizują promocje. W ostateczności często wygląda to tak, że Bank daje produkt (konto) oraz jakąś premię i organizator “ulepsza” ofertę dorzucając jakiś bonus od siebie – tak jest w tej promocji. Zwróć proszę uwagę, iż pod informacją, o której piszesz znajduje się druga, która mówi, że partnerem akcji jest mBank 🙂
 18. Tomek pisze:
  Wchodząc w stronę bonus żeby wygenerować link polecajcacy wchodzę w polecenia dalej weź udział rejestruje się klikam rejstruj wyskakuje na sekundę czekaj i nic więcej
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Problem nadal występuje?
  • Tadek pisze:
   Tam ciągle tak samo
  • Michał pisze:
   Kiedy mój znajomy otworzy konto z moje linku polecającego to ja dostanę 50 zł, a on 300? Dobrze zrozumiałem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli znajomy spełni warunki promocji aby otrzymać 300 zł – jak najbardziej może zgarnąć 300 zł. A Ty za każde skuteczne polecenie konta możesz odebrać 50 zł za osobę.
 19. Konrad pisze:
  Czy mając konto od jakiegoś czasu w mBanku, mogę udostępnić kod polecający innej osobie, aby skorzystała z promocji, czy osoba polecająca też musi otworzyć konto w tej promocji aby obie osoby zakwalifikowały się do odebrania nagrody?
  • ewelina_drela pisze:
   Dokładnie tak, osoba polecająca powinna otworzyć konto w tej promocji, aby zyskać bonus.
 20. Agata pisze:
  Czy w momencie kiedy wypłacę pieniądze z “mojego celu” ale go nie wyłączę, to czy nie sprawi to żadnego problemu?
 21. Patryk pisze:
  Czy płatności Blik na allegro będą się liczyć w promocji?
 22. Patryk pisze:
  Czy płatności Blik na allegro będą się liczyć w promocji?
 23. Magda pisze:
  Nie mogę wygenerować linku do polecenia. Mogę prosić jakąś dokładną instrukcje?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Magda, musisz wejść na stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm zaloguj się tam danymi którymi rejestrowałaś się w promocji, za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 24. Magda pisze:
  Robię tak i po kliknięciu zarejestruj wyskakuje na sekundę okno czekaj i nic się nie dzieje
 25. Ania pisze:
  Moniaki, prośba o pomoc 🙂 Macie bardzo dobrze opisane te zasady i przykład w ramce. Przykład opisuje symulację, gdy rejestracja na stronie nastąpi w lutym. Dopiero dziś (9 marca) dowiedziałam się o tej promocji. Czasu nie cofniemy 😀
  Chce się upewnić czy spełnię warunki promocji jeśli:
  – w marcu zarejestruję się na stronie i złożę wniosek,
  – jeszcze w marcu (zamiast czekać do 15 kwietnia) podpiszę w oddziale umowę,
  – jeszcze w marcu zasilę eKonto kwotą 1000 zł,
  – jeszcze w marcu (zamiast do końca kwietnia czyli jak napisali w regulaminie “najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji”) wykonam min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK.

  Chcę te 5 transakcji machnąć od razu, żeby potem nie przegapić. Dlaczego myślę, że te 5 transakcji mogę machnąć na logikę w tym samym miesiącu, co otworzenie konta ? Bo zacytowałam fragment, gdzie jest napisane „najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji) a nie “w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji”.

  Dobrze kombinuję? Z góry dzięki za odpowiedź!

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej. Pamiętaj tylko, żeby zasilenie konta zrobić max. 7 dni od dnia otwarcia konta. 🙂 Reszta jak najbardziej może być.
 26. Lukasz pisze:
  Witam moja żona ma otwarte ekonto od 26 lutego w ciągu 7 dni przelałem jej z innego banku 1000zl. kiedy na wykonac te 5 płatności już w marcu? Z kolei u mnie zostało otwarte ekonto 6 marca przelałem sobie również 1000zl i kiedy mam zrobić pierwsze 5platnosci?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, płatności musisz wykonać najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji. Czyli jeśli żona otworzyła konto w lutym, to najpóźniej do końca marca. A w przypadku Twojego konta – najpóźniej do końca kwietnia.
 27. Sara pisze:
  Cześć. Czy jest opcja żebym przyjęła czyjeś polecenie (otworzyła wysłany link) i równocześnie wzięła udział w promocji Bonus?
  Gdy otwieram link polecenia nie udaje mi się to..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Saro, przyznam, że nie zrozumiałam pytania. Jaką promocję Bonus masz na myśli?
 28. Ewa pisze:
  Moniaki, nagrodą w tej promocji jest chyba tylko 150 zł, a nie 300 zł. W regulaminie jest zapis: Nagrodą w Promocji jest Premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł oraz Premia za transakcje w wysokości 50 zł oraz promocyjne oprocentowanie w rachunku (…) Łączna wartość Premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł (…)

  Premię za szybki wypływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem

  Premię za transakcje naliczymy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w danym miesiącu kalendarzowym swoje eKonta promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,

  Masz prawo do jednej Premii za szybki wpływ i jednej Premii za transakcję. ”

  Proszę, napiszcie ile rzeczywiście wynosi ta nagroda, bo już mam mętlik.

 29. Ewa pisze:
  OK, chyba jednak 300 zł. Doszukałam się w sieci zapisu: Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej “Twoje konto z Bonusem i Premią” ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank w tym również “eKonto z premią – IV edycja” określonej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iv-edycja-29-05-2019. :))))
 30. Zuzanna pisze:
  Gdzie na stronie banku znajdę informacje o promocji “Twoje konto z bonusem i premią”? POMOCY 🙁
 31. BARTEK pisze:
  Czy jak zarejestrowałem się na stronie w lutym (20.02) ale wniosek o konto i umowę podpisałem dzisiaj to czas liczy mi się na transakcje kartą od lutego czy marca?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartek, trudne pytanie. Na wszelki wypadek dokonałabym 5 transakcji kartą do końca marca.Ale możesz upewnić się na Infolinii, czy dniem przystąpienia do promocji jest dzień rejestracji czy podpisania umowy o konto i kartę. Ja obstawiam, że dzień rejestracji w promocji jest dniem przystąpienia, ale mogę się mylić 🙂
 32. Kamil pisze:
  Czy jeżeli bank założył mi sam konto ( potrzebne było do kredytu ) to czy zostanę objęty promocją ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kamil, jeśli zamknąłeś je przed 1.01.2017 to jak najbardziej. W przeciwnym razie niestety nie. Bank nie rozróżnia tutaj klientów, którzy założyli konto z własnej woli od tych, którym bank założył konto do kredytu.
 33. Tomek pisze:
  Witam
  Jeśli otworzyłem konto 18 marca i wykonam 5 płatności jeszcze w marcu to bonus otrzymam do końca kwietnia, czydo końca maja?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomek, zgodnie z regulaminem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli do końca kwietnia.
 34. Magda pisze:
  Witam,
  posiadam konto biznesowe w mBanku. Jak rozumiem, nie wyklucza mnie to z udziału w promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Magdaleno, artykuł wspomina dość jasno, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które od 01.01.2017 r. nie były oraz obecnie nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank. Jesteś posiadaczem konta, więc raczej nie.
 35. Asia pisze:
  Witam. Przed chwilą rozmawiałam z pracownikiem infolinii mBanku i powiedziano mi, że można uzyskać premię ale tylko w wysokości 150 zł. I tak zresztą jest też w regulaminie. Powiedziala, ze nie mozna kolejnych 150 zł uzyskać. Można prosić o informację.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Asiu, pracownik zna tylko promocję 150zł ze swojego banku i nie wie, że organizator akcji dodaje swoje dodatkowe 150zł. Odpowiedz powołując się na regulamin promocji i mimo, że to nie bank jest organizatorem tej dodatkowej akcji to szkoda że informacja nie została przekazana do infolinii. Jeśli zarejestrujesz się przez tą stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm i wykonasz wszystkie kroki podane w artykule, to otrzymasz 300 zł gwarantowanej premii. Potwierdziliśmy tą informację i jesteśmy tego pewni.
 36. Bartek pisze:
  Witam , jeżeli otworzyłem konto 2019-03-21(korzystając z Waszego linka) i nie zaznaczyłem usługi “moje cele” (nie mam jej aktywnej w dalszym ciągu) , to jeżeli ją aktywuje w najbliższym czasie, to zaliczy się to do warunków promocji i dostanę łącznie 300 zł premii ?

  Jeżeli nie, to ile wtedy dostane zakładając, że spełnię wszystkie inne warunki(wpływy, 5 płatności bezgotówkowych itp) ?

  Próbowałem dzwonić w tej sprawie do banku ale nie uwłaczając nikomu konsultanci upierają się tylko o 150zł premii i twierdzą, że usługa ta nie jest żadnym warunkiem promocji i nie muszę jej mieć włączonej. Pytanie sprecyzowałem ponieważ czytając regulamin promocji zastanawia mnie podpunkt 5) punktu IV , który niżej wkleiłem, z którego wynika, że z promocji mogę skorzystać, jeśli W DNIU w którym do niej przystępuję spełnię wszystkie warunki w tym usługa “moje cele” . Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o odpowiedź.

  IV. Jakie są warunki uczestnictwa w Promocji?
  1. Z Promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz, spełnisz łącznie poniższe
  warunki:
  1) jesteś nowym Klientem Banku,
  2) w okresie, w którym możesz przystąpić do Promocji złożysz wniosek o otwarcie rachunku
  oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwane dalej eKontem promocyjnym, wraz z
  wnioskiem o wydanie karty debetowej, zwaną dalej kartą promocyjną,
  3) na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”,
  4) zawrzesz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych, zwana dalej Umową, przy
  czym musi to być umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).
  5) Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele.
  2. Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest
  Posiadaczem lub Współposiadaczem:
  1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
  2) rachunku oszczędnościowego
  o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, to prawda, jest taki zapis w regulaminie, dlatego też podaliśmy go w instrukcji. Chyba było już takie pytanie wcześniej, wydaje mi się, że skoro nawet konsultanci (choć wiemy, że bywają różni), stwierdzili, że nie jest to najważniejszy warunek, to jeśli spełnisz pozostałe, to nie powinno być kłopotu. Jednak radziłabym jak najszybciej włączyć tę usługę, nie sugerować się tym, że może być nieaktywna. Jeśli spełnisz pozostałe warunki, to bank może “przymknąć oko” na ten jeden drobiazg, że została włączona później, ale jeśli jej nie włączysz w ogóle, to może uznać, że zgodnie z regulaminem nie spełniasz warunków.
 37. maria pisze:
  nie można wysłać formularza przez strone w linku. jest jakas awaria?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   U nas wszystko działa, sprawdzimy to jeszcze, dzięki za wiadomość. Spróbuj jeszcze raz.

Napisz komentarz