Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz GWARANTOWANE 300 zł premii za założenie eKonta oraz dodatkowe 250 zł za program poleceń – rekordowo wysoka premia

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

W mBanku tego jeszcze nie było! Do odebrania rekordowa pula nagród o wartości podstawowej aż 250 zł (w gotówce) oraz 50 zł jako bon do Biedronki, czyli łącznie 300 zł. Nagrody można odebrać w zamian za:

 • założenie darmowego eKonta osobistego;
 • zapewnienie 2 wpływów;
 • wykonanie 10 płatności;

Wersja dla chętnych to możliwość odebrania dodatkowych 250 zł za polecanie konta znajomym i rodzinie. Łącznie najbardziej aktywni mogą odebrać aż 550 zł. A warunki…bajecznie proste.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocje skierowane są do nowych i powracających klientów mBanku. Będą za nich uznawane osoby, które od 01.01.2017 r. nie były oraz obecnie nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank.

Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest założenie eKonta osobistego wraz z kartą płatniczą. Przez wielu jest ono uznawane za bardzo dobry rachunek bankowy i chyba nie bez powodu.

eKonto osobiste – tanie i dobre konto dla każdego

Posiadając eKonto, możesz korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, w której poza sprawdzaniem stanu konta, czy BLIKu znajdziesz też mOkazje, czyli oferty sklepów, z których możesz uzyskać częściowy zwrot za zakupy. Aplikacja może Cię nawet informować zawsze, gdy znajdziesz się w pobliżu mOkazji – to rewelacyjne ułatwienie!

W mBanku ciekawa jest też usługa Moje Cele. Polega na ustawieniu parametrów, dzięki którym za każdym razem, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu, małe kwoty automatycznie zasilą “skarbonkę” na dany cel.

Najważniejsze pozycje z tabeli opłat i prowizji eKonta osobistego:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/7 zł opłaty za kartę debetową nie będzie pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy nią min. 1 dowolną płatność;
 • 0 zł/ 1,30 zł/ 7 zł za wypłaty z bankomatów – nie zapłacimy nic za wypłaty min. 100 zł z bankomatów: mBank, Santander BP, Planet Cash i Euronet LUB zapłacimy 1,30 zł jeżeli wypłacimy mniej niż 100 zł/ 7 zł będziemy płacić za wypłatę z innych bankomatów;
 • 0 zł za transakcje BLIK;
 • 0 zł za zwykły przelewy internetowy w PLN (2 zł do ZUS i US);

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Jak uzyskać 300 zł premii (prosta instrukcja)

Połączenie dwóch promocji daje całą gamę możliwych nagród i korzyści do odebrania. Co ważniejsze – możesz sięgnąć po nie wszystkie i cieszyć się super wysoką premią – 300 zł. A warunki…no cóż prościej się już nie dało!

 • 200 zł premii + 50 zł do Biedronki – zdobędziesz za 1 wpływ na konto oraz 5 dowolnych płatności;
 • 50 zł premii – zyskasz za jeszcze jeden wpływ na konto oraz 5 płatności.

Zgarnięcie premii jest możliwe po spełnieniu poniższych kroków:

#1 KROKdo 31 marca 2019 roku zarejestruj się w promocji na specjalnie przygotowanej do tego stronie – wpisz dane i zaakceptuj regulamin.

Po chwili otrzymasz maila potwierdzającego – otwórz go i kliknij na „LINK AKTYWACYJNY”, następnie od razu „ZAŁÓŻ KONTO”. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, na której musisz złożyć wniosek o indywidualne eKonto z kartą. Podczas jego wypełniania:

 • zaakceptuj regulamin znajdujący się pod oświadczeniami;
 • podaj ten sam adres mailowy co podczas rejestracji;
 • włącz usługę „Moje cele”.

#2 KROK – do 15 kwietnia 2019 roku zawrzyj z bankiem umowę o eKonto wraz z kartą debetową (nie rozwiązuj lub nie wypowiadaj jej co najmniej do 15.06.2019 r.) – możesz tego dokonać za pośrednictwem kuriera lub podpisując umowę w oddziale banku.

Przy podpisywaniu umowy w Banku, pamiętaj aby pochodziła ona z wniosku złożonego internetowo. Najlepiej zapamiętaj numer wniosku i zweryfikuj go z tym, który będzie na umowie.

#3 KROK – aby odebrać 200 zł + 50 zł do Biedronki należy:

 • w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta zasil je jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu pieniędzy możesz przelać je sobie dalej na inne konto.
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji wykonaj min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK – zaliczone będą do tego płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Mają one być wykonane i zaksięgowane.

#4 KROK – aby odebrać 50 zł premii należy w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:

 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, mają one być wykonane i zaksięgowane;
 • zasilić eKonto promocyjne jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu wpływu pieniądze możesz przelać dalej.

Poniżej prezentuję podgląd strony, na której weźmiesz udział w promocji wraz z objaśnieniem poszczególnych informacji:

mBank powinien zwolnić grafika, który wstawił na stronę ten baner. Patrzę na komentarze na innych stronach i łapię się za głowię jak wiele osób wprowadził już w błąd. Mówi on tylko o pierwszej premii 150 zł, a druga premia 150 zł została wspomniana dopiero na samym końcu strony. Możesz być spokojny – za udział na tej stronie otrzymasz obydwie premie po 150 zł każda (potwierdziłem tą informację).

Kiedy otrzymasz premie?

 1. Premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł  oraz 50 zł za transakcje zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.
 2. Do 24 czerwca 2019 roku zostaniesz poinformowany o zakwalifikowaniu do odebrania do nagrody (100 zł bonusu i bon na 50 zł do Biedronki) poprzez wiadomość e-mail. W ciągu 7 dni kliknij w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnij formularz do przekazania nagrody.
 3. Do 30 czerwca 2019 roku otrzymasz:
 • bonus wysokości 100 zł – zostanie on przekazany na promocyjne eKonto;
 • za pomocą wiadomości e-mail otrzymasz bon na zakupy w Biedronce o wartości 50 zł. Bon ma formę kodu, który podajesz sprzedawcy podczas zapłaty. Kod można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania wszystkich przypisanych do niego środków. Regulamin dot. kodów znajdziesz w linkach pod artykułem.

Przykład:

Jan Kowalski dowiedział się o promocjach 20 lutego i od razu chce wziąć w nich udział. Jeszcze tego samego dnia zarejestrował profil uczestnika na stronie promocyjnej. Aktywował go i złożył wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.

Następnego dnia, 21 lutego, zawarł umowę z bankiem o eKonto z kartą debetową. W ciągu 7 dni zasilił promocyjne konto jednorazowym wpływem 1000 zł. Do końca marca wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych. Następnie do końca kwietnia wykonał min. 5 transakcji bezgotówkowych i zasilił konto jednorazowym wpływem na min. 1000 zł.

Kiedy Jan Kowalski otrzyma nagrody?

 • w kwietniu otrzyma premię za szybki wpływ wysokości 100 zł;
 • w maju otrzyma premię za transakcję na wysokość 50 zł;
 • do 30 czerwca otrzyma 100 zł na promocyjne eKonto i dostęp (poprzez e-mail lub SMS) do bonu na 50 zł do Biedronki.

Dodatkowe nagrody – dla chętnych 

Każdy kto skorzysta z tej promocji, może dodatkowo zyskać polecając konto oraz korzystając z konta oszczędnościowego „Moje cele”. Jak to zrobić?

 1. Polecaj konto i odbierz nawet 250 zł.

Ta opcja polega na polecaniu konta innym nowym klientom, za co otrzymujesz 50 zł za osobę. Maksymalnie możesz w ten sposób odebrać 5 nagród, za 5 osób, czyli łącznie 250 zł. Aby skorzystać z tego programu poleceń:

 • za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 • zarówno Ty jak i osoba polecona spełniacie wszystkie warunki opisane w krokach 1-4 – dzięki temu Ty odbierzesz premię za polecenia, a osoba polecona 300 zł.

Naliczona premia za polecenia zostanie wypłacona do 30 czerwca 2019 roku. Jak widać, warto skorzystać z tej dodatkowej opcji – można porozmawiać ze znajomymi, którzy także są chętni do skorzystania z promocji i podzielić się wzajemnie udostępnianiem linków.

Osoba, która skorzysta z Twojego kodu polecającego, później sama może polecać konto i odbierać nagrody.

2. Promocyjne oprocentowanie usługi „Moje cele”.

Przy otwieraniu eKonta uruchomiłeś usługę Moje Cele, która pozwala oszczędzać na zakładane wydatki. Promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,5% (do kwoty 20 000 zł) będzie obowiązywało od dnia uruchomienia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele do dnia 30.09.2019.

Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z Tabelą oprocentowania – czyli 0,4% nominalne w skali roku lub 1% nominalnie w ciągu roku dla klientów regularnie oszczędzających. Więcej o korzyściach i zasadach oszczędzania z usługą Moje Cele przeczytasz tutaj.

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Podsumowanie

Nie ma co ukrywać – dla nowych klientów mBanku to najlepsza okazja na zdecydowanie się na eKonto. Wystarczy naprawdę niewiele, aby odebrać podstawową premię – 300 zł. Wykonać kilka płatności potrafi każdy, a wpływ na konto – no przecież możesz przelać sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku i będzie dobrze!

Polecaj konto, a wartość wszystkich nagród jakie możesz odebrać osiągnie nawet 550 zł! Warto dać znać o promocji także swoim znajomym – możecie otwierać kolejno konta ze swojego polecenia i uzyskiwać dodatkowe premie.

>>Załóż eKonto osobiste i odbierz nawet 550 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 246

 1. Paulina pisze:
  Czy jesli mam juz konto w mbanku mogę je polecić mamie aby zarowno ja i ona na tym skorzystała?
  • Moniaki.pl pisze:
   Właśnie nie w tej promocji można polecać konto pod warunkiem, że najpierw założy się konto w tej konkretnej promocji. 🙂
 2. Lukasz pisze:
  Dlaczego jak wchodzę na link to bank oferuje tam gwarantowane 100zl plus 50 do biedronki? A nie 300 jak podajecie
  • Moniaki.pl pisze:
   Zgada się, że na banerze jest 100 zł + 50 zł do Biedronki + 250 zł z programu poleceń, ale jak zjedziesz troszkę niżej na stronie to będzie informacja „Dodatkowo za aktywne korzystanie z konta odbierzesz do 150 zł premii” czyli teraz będzie się wszystko zgadzało:
   – 100 zł I premii w gotówce;
   – 50 zł – do Biedronki
   – 150 zł – II premia za aktywne korzystanie z konta
   Czyli łącznie jest to 300 zł,a do tego dodajemy 250 zł z programu poleceń. 🙂 Zgada się teraz wszystko? 🙂
 3. Adam pisze:
  Po wejściu przez link w artykule na stronę Organizatora w celu przystąpienia do założenia eKonta w Promocji w dolnej części jest opisana zasada działania i inne czynności które należy wykonać, m.in. jest napisane…
  Premię za szybki wypływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem
  Moje pytanie. To może być przelew z innego Banku z mojego konta tak jak opisują to Moniaki czy nie może być tak jak jest napisane w opisie działania promocji przez Organizatora?
  • Jolka pisze:
   Może być przelew z Twojego konta, ale z innego banku. Ważny jest regulamin, a ten „mówi”:
   1.Premię za szybki wpływ otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1)dokonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK,
   2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3)na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.
   2.Premię za transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1)dokonasz 5transakcji kartą promocyjną(w tym płatności telefonem)i/lub transakcji BLIK,
   2)ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3)na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.
  • Moniaki.pl pisze:
   Adamie, „Banku” pisane od wielkiej litery oznacza w promocji mBank czyli NIE może być wpływu z Twojego konta innego w mBanku, ale MOŻE być przelew z Twojego konta w innym banku 🙂 To było już wiele razy testowane 🙂
  • Adam pisze:
   Ok. Rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Z reguły jest tak że czytam wszystko dokładnie i gdy czegoś nie rozumiem to pytam o to tak jak to było w tym przypadku gdzie miałem wątpliwości czytając na pierwszy rzut oka dwa różne regulaminy i objaśnienia. Teraz już nie mam i skoro to było wiele razy testowane to nie pozostaje nic innego jak wziąć udział w tej promocji Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl pisze:
   Sama korzystałam z podobnej promocji i też robiłam wtedy wpływ z konta w innym banku 🙂 W razie jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂
  • Adam pisze:
   Witam. Zgodnie z zaleceniami zawartymi w artykule i instrukcją krok po kroku jak to zrobić założyłem e-konto, umowa o prowadzenie konta jest już podpisana.Teraz mam pytanie odnośnie usługi Moje Cele. Mam tą usługę włączoną od początku i rozumiem że w celu odebrania nagrody ona musi być cały czas aktywna? Jeżeli musi być aktywna to czy można tak zrobić by była aktywna ale nie była zasilana po każdej transakcji kwotowo, tzn. chodzi mi o to by Moje Cele były aktywne ale nie zasilane automatycznie po transakcji kartowej i by stan konta zawsze był 0,00 pln. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Pytanie drugie: czy ewentualny przelew z Moje Cele na konto główne jest bezpłatny 1 raz w miesiącu kalendarzowym czy można tą operację wykonywać w miesiącu bezpłatnie wielokrotnie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Usługa powinna być uruchomiona i lepiej korzystać konta Moje Cele żeby później przy wypłacie premii Bank nie robił problemów. Jeden przelew w miesiącu przy koncie Moje Cele jest darmowy.
 4. Michal pisze:
  Oszuści. Podwyrzszacie wynagrodzenie którego nie będzie żeby ludzie kliklali w wasz link ?? brawo
  • marzena pisze:
   Najlepiej rzucać oskarżenia , zamiast sięgnąć do źródła .
   Pytania i odpowiedzi akcji bonus
   21. Jak mogę zyskać dodatkowe 150 zł od mBanku za aktywne korzystanie z eKonta?

   Niezależnie od Akcji Bonus możesz uzyskać 150 zł od mBanku za aktywne korzystanie z eKonta. Warunki jakie należy spełnić pokrywają się z warunkami Akcji Bonus i jeżeli spełnisz je w ciągu pierwszych 7 dni to warunki do otrzymania Bonusu i Premii w Akcji Bonus też będą spełnione. Aby zyskać pierwsze 100 zł musisz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić eKonto jednorazową kwotą min. 1000 zł, a następnie wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Aby zyskać dodatkowe 50 zł musisz w kolejnym miesiącu zasilić swoje konto kwotą min. 1000zł, a następnie wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.

  • Moniaki.pl pisze:
   Michał, ale o co Ci chodzi? Do czego Ty nawiązujesz – piszesz jakiś niezrozumiały komentarz, bez podania jakichkolwiek faktów, nie stawiasz wprost pytania, ani nawet nie piszesz w czym widzisz problem. Nie wiem jak mam Ci na taki komentarz odpisać jeżeli piszesz niejasno. My regulaminy promocji (dwóch) przeczytaliśmy dodaliśmy do siebie premie i wyszło 🙂 Napisz proszę w czym Ty widzisz problem?
 5. Przemo pisze:
  Jeżeli polecę ofertę innej osobie to ta osoba też będzie mogła założyć konto z wszystkimi przywilejami tak jak ja?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak 🙂 Założy konto z Twojego polecenia i odbierze również nagrody 🙂
 6. Danusia pisze:
  Czy włączenie opcji „moje cele” jest obowiązkowe, jeżeli chce się wziąć udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jest obowiązkowe jeżeli chcesz odebrać 300 zł premii 🙂
  • Grześ pisze:
   Przy zakladaniu konta nie zaznaczyłem opcji „moje cele” ale aktywowalem ją 3 dni po zalożeniu konta to mogę liczyć na premię czy już nie dostanę nic?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Grześ, nie powinno być problemu, bo ważne, żeby zostało to aktywowane. Jednak dla pewności możesz sprawdzić to na Infolinii.
 7. Krzysztof pisze:
  Witam czy mogę przystąpić do programu jeżeli posiadam raty w mBank
 8. Tomek pisze:
  Czy po otrzymaniu bonusu mogę zamknac bezpłatnie konto przez internet?
 9. helena pisze:
  Cześć, chciałabym zapytać czym tak właściwie jest płatność telefonem i czy jest ona konieczna w tych 5 transakcjach aby spełnić warunki promocji? chodzi mi o ten punkt regulaminu ” – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. ” 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, płatność telefonem nie jest konieczna. Jest ona brana pod uwagę jako możliwość, ale płatność kartą będzie ok. ?
 10. Kasia pisze:
  Cześć czy jest możliwość sprawdzenia czy przy składaniu wniosku zaznaczyłam ” moje cele”?
 11. Adrian pisze:
  Założyłem i brak odzewu kuriera
 12. Dawid pisze:
  Czy konieczne jest włączenie usługi moje cele, aby wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aby odebrać tylko 100 zł + 50 zł do Biedronki to nie, ale żeby odebrać dodatkowe 150 zł to już tak ?
 13. Krzysztof pisze:
  10rat za zakupy przez Allegro i mam rachunek techniczny w mBank
 14. Tadek pisze:
  Witam czy w umowie która przywiezie kurier powinno być coś o promocji? Bo nic nie mam. I czy jest gdzieś jakiś kod który mam podać osobie której chce polecić konto?, jeżeli jest to gdzie i gdzie ma go podać osoba której polecam
  • ewelina_drela pisze:
   Umowa jest zazwyczaj standardowa, może zawierać aneks informujący o promocji, ale nie musi. Co do poleceń: Link polecający wygenerujesz wchodząc na tą stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm
   Za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 15. Dawid pisze:
  Witam!

  Czy klikając na zakładkę KONTO BONUS, powinien pojawić się osobny link, czy po prostu klikamy zakładkę KONTO BONUS, a następnie klikamy na hiperłącze z baneru ?

 16. Ryszard pisze:
  Witam,jak założę konto a po kilku dniach założy syn i po kilku żona to nie będzie problemu to samo nazwisko?.Ale by była premia
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Ryszard, w regulaminie nie ma mowy o tym, że nie mogą to być członkowie rodziny, więc myślę, że tak.
 17. Mateusz pisze:
  Dlaczego na tej pierwszej stronie z formularzem jako organizator akcji widnieje Rankomat?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Obecnie, bardzo często, banki wynajmują pośredników, których celem jest przyprowadzenie do banku jak największej liczby klientów. Pośrednicy, aby umiejętnie wykonać powierzone im zadanie, bardzo często organizują promocje. W ostateczności często wygląda to tak, że Bank daje produkt (konto) oraz jakąś premię i organizator „ulepsza” ofertę dorzucając jakiś bonus od siebie – tak jest w tej promocji. Zwróć proszę uwagę, iż pod informacją, o której piszesz znajduje się druga, która mówi, że partnerem akcji jest mBank 🙂
 18. Tomek pisze:
  Wchodząc w stronę bonus żeby wygenerować link polecajcacy wchodzę w polecenia dalej weź udział rejestruje się klikam rejstruj wyskakuje na sekundę czekaj i nic więcej
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Problem nadal występuje?
  • Tadek pisze:
   Tam ciągle tak samo
  • Michał pisze:
   Kiedy mój znajomy otworzy konto z moje linku polecającego to ja dostanę 50 zł, a on 300? Dobrze zrozumiałem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli znajomy spełni warunki promocji aby otrzymać 300 zł – jak najbardziej może zgarnąć 300 zł. A Ty za każde skuteczne polecenie konta możesz odebrać 50 zł za osobę.
 19. Konrad pisze:
  Czy mając konto od jakiegoś czasu w mBanku, mogę udostępnić kod polecający innej osobie, aby skorzystała z promocji, czy osoba polecająca też musi otworzyć konto w tej promocji aby obie osoby zakwalifikowały się do odebrania nagrody?
  • ewelina_drela pisze:
   Dokładnie tak, osoba polecająca powinna otworzyć konto w tej promocji, aby zyskać bonus.
 20. Agata pisze:
  Czy w momencie kiedy wypłacę pieniądze z „mojego celu” ale go nie wyłączę, to czy nie sprawi to żadnego problemu?
 21. Patryk pisze:
  Czy płatności Blik na allegro będą się liczyć w promocji?
 22. Patryk pisze:
  Czy płatności Blik na allegro będą się liczyć w promocji?
 23. Magda pisze:
  Nie mogę wygenerować linku do polecenia. Mogę prosić jakąś dokładną instrukcje?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Magda, musisz wejść na stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm zaloguj się tam danymi którymi rejestrowałaś się w promocji, za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce „Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto.
 24. Magda pisze:
  Robię tak i po kliknięciu zarejestruj wyskakuje na sekundę okno czekaj i nic się nie dzieje
 25. Ania pisze:
  Moniaki, prośba o pomoc 🙂 Macie bardzo dobrze opisane te zasady i przykład w ramce. Przykład opisuje symulację, gdy rejestracja na stronie nastąpi w lutym. Dopiero dziś (9 marca) dowiedziałam się o tej promocji. Czasu nie cofniemy 😀
  Chce się upewnić czy spełnię warunki promocji jeśli:
  – w marcu zarejestruję się na stronie i złożę wniosek,
  – jeszcze w marcu (zamiast czekać do 15 kwietnia) podpiszę w oddziale umowę,
  – jeszcze w marcu zasilę eKonto kwotą 1000 zł,
  – jeszcze w marcu (zamiast do końca kwietnia czyli jak napisali w regulaminie „najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji”) wykonam min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK.

  Chcę te 5 transakcji machnąć od razu, żeby potem nie przegapić. Dlaczego myślę, że te 5 transakcji mogę machnąć na logikę w tym samym miesiącu, co otworzenie konta ? Bo zacytowałam fragment, gdzie jest napisane „najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji) a nie „w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji”.

  Dobrze kombinuję? Z góry dzięki za odpowiedź!

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej. Pamiętaj tylko, żeby zasilenie konta zrobić max. 7 dni od dnia otwarcia konta. 🙂 Reszta jak najbardziej może być.
 26. Lukasz pisze:
  Witam moja żona ma otwarte ekonto od 26 lutego w ciągu 7 dni przelałem jej z innego banku 1000zl. kiedy na wykonac te 5 płatności już w marcu? Z kolei u mnie zostało otwarte ekonto 6 marca przelałem sobie również 1000zl i kiedy mam zrobić pierwsze 5platnosci?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, płatności musisz wykonać najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji. Czyli jeśli żona otworzyła konto w lutym, to najpóźniej do końca marca. A w przypadku Twojego konta – najpóźniej do końca kwietnia.
 27. Sara pisze:
  Cześć. Czy jest opcja żebym przyjęła czyjeś polecenie (otworzyła wysłany link) i równocześnie wzięła udział w promocji Bonus?
  Gdy otwieram link polecenia nie udaje mi się to..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Saro, przyznam, że nie zrozumiałam pytania. Jaką promocję Bonus masz na myśli?
 28. Ewa pisze:
  Moniaki, nagrodą w tej promocji jest chyba tylko 150 zł, a nie 300 zł. W regulaminie jest zapis: Nagrodą w Promocji jest Premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł oraz Premia za transakcje w wysokości 50 zł oraz promocyjne oprocentowanie w rachunku (…) Łączna wartość Premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł (…)

  Premię za szybki wypływ naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem

  Premię za transakcje naliczymy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji. Premię wypłacimy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:
  – wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,
  – zasilisz w danym miesiącu kalendarzowym swoje eKonta promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,

  Masz prawo do jednej Premii za szybki wpływ i jednej Premii za transakcję. ”

  Proszę, napiszcie ile rzeczywiście wynosi ta nagroda, bo już mam mętlik.

 29. Ewa pisze:
  OK, chyba jednak 300 zł. Doszukałam się w sieci zapisu: Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank w tym również „eKonto z premią – IV edycja” określonej w regulaminie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-iv-edycja-29-05-2019. :))))
 30. Zuzanna pisze:
  Gdzie na stronie banku znajdę informacje o promocji „Twoje konto z bonusem i premią”? POMOCY 🙁
 31. BARTEK pisze:
  Czy jak zarejestrowałem się na stronie w lutym (20.02) ale wniosek o konto i umowę podpisałem dzisiaj to czas liczy mi się na transakcje kartą od lutego czy marca?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartek, trudne pytanie. Na wszelki wypadek dokonałabym 5 transakcji kartą do końca marca.Ale możesz upewnić się na Infolinii, czy dniem przystąpienia do promocji jest dzień rejestracji czy podpisania umowy o konto i kartę. Ja obstawiam, że dzień rejestracji w promocji jest dniem przystąpienia, ale mogę się mylić 🙂
 32. Kamil pisze:
  Czy jeżeli bank założył mi sam konto ( potrzebne było do kredytu ) to czy zostanę objęty promocją ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kamil, jeśli zamknąłeś je przed 1.01.2017 to jak najbardziej. W przeciwnym razie niestety nie. Bank nie rozróżnia tutaj klientów, którzy założyli konto z własnej woli od tych, którym bank założył konto do kredytu.
 33. Tomek pisze:
  Witam
  Jeśli otworzyłem konto 18 marca i wykonam 5 płatności jeszcze w marcu to bonus otrzymam do końca kwietnia, czydo końca maja?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomek, zgodnie z regulaminem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli do końca kwietnia.
 34. Magda pisze:
  Witam,
  posiadam konto biznesowe w mBanku. Jak rozumiem, nie wyklucza mnie to z udziału w promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Magdaleno, artykuł wspomina dość jasno, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które od 01.01.2017 r. nie były oraz obecnie nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank. Jesteś posiadaczem konta, więc raczej nie.
 35. Asia pisze:
  Witam. Przed chwilą rozmawiałam z pracownikiem infolinii mBanku i powiedziano mi, że można uzyskać premię ale tylko w wysokości 150 zł. I tak zresztą jest też w regulaminie. Powiedziala, ze nie mozna kolejnych 150 zł uzyskać. Można prosić o informację.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Asiu, pracownik zna tylko promocję 150zł ze swojego banku i nie wie, że organizator akcji dodaje swoje dodatkowe 150zł. Odpowiedz powołując się na regulamin promocji i mimo, że to nie bank jest organizatorem tej dodatkowej akcji to szkoda że informacja nie została przekazana do infolinii. Jeśli zarejestrujesz się przez tą stronę: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm i wykonasz wszystkie kroki podane w artykule, to otrzymasz 300 zł gwarantowanej premii. Potwierdziliśmy tą informację i jesteśmy tego pewni.
 36. Bartek pisze:
  Witam , jeżeli otworzyłem konto 2019-03-21(korzystając z Waszego linka) i nie zaznaczyłem usługi „moje cele” (nie mam jej aktywnej w dalszym ciągu) , to jeżeli ją aktywuje w najbliższym czasie, to zaliczy się to do warunków promocji i dostanę łącznie 300 zł premii ?

  Jeżeli nie, to ile wtedy dostane zakładając, że spełnię wszystkie inne warunki(wpływy, 5 płatności bezgotówkowych itp) ?

  Próbowałem dzwonić w tej sprawie do banku ale nie uwłaczając nikomu konsultanci upierają się tylko o 150zł premii i twierdzą, że usługa ta nie jest żadnym warunkiem promocji i nie muszę jej mieć włączonej. Pytanie sprecyzowałem ponieważ czytając regulamin promocji zastanawia mnie podpunkt 5) punktu IV , który niżej wkleiłem, z którego wynika, że z promocji mogę skorzystać, jeśli W DNIU w którym do niej przystępuję spełnię wszystkie warunki w tym usługa „moje cele” . Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o odpowiedź.

  IV. Jakie są warunki uczestnictwa w Promocji?
  1. Z Promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz, spełnisz łącznie poniższe
  warunki:
  1) jesteś nowym Klientem Banku,
  2) w okresie, w którym możesz przystąpić do Promocji złożysz wniosek o otwarcie rachunku
  oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwane dalej eKontem promocyjnym, wraz z
  wnioskiem o wydanie karty debetowej, zwaną dalej kartą promocyjną,
  3) na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”,
  4) zawrzesz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych, zwana dalej Umową, przy
  czym musi to być umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).
  5) Przy otworzeniu eKonta promocyjnego uruchomisz produkt Moje cele.
  2. Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest
  Posiadaczem lub Współposiadaczem:
  1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
  2) rachunku oszczędnościowego
  o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, to prawda, jest taki zapis w regulaminie, dlatego też podaliśmy go w instrukcji. Chyba było już takie pytanie wcześniej, wydaje mi się, że skoro nawet konsultanci (choć wiemy, że bywają różni), stwierdzili, że nie jest to najważniejszy warunek, to jeśli spełnisz pozostałe, to nie powinno być kłopotu. Jednak radziłabym jak najszybciej włączyć tę usługę, nie sugerować się tym, że może być nieaktywna. Jeśli spełnisz pozostałe warunki, to bank może „przymknąć oko” na ten jeden drobiazg, że została włączona później, ale jeśli jej nie włączysz w ogóle, to może uznać, że zgodnie z regulaminem nie spełniasz warunków.
 37. maria pisze:
  nie można wysłać formularza przez strone w linku. jest jakas awaria?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   U nas wszystko działa, sprawdzimy to jeszcze, dzięki za wiadomość. Spróbuj jeszcze raz.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mario, mam jeszcze jeden pomysł – tam jest okienko, w którym musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, po lewej stronie. Więc może tutaj zapomniałaś zaznaczyć i ten formularz się blokuje?
 38. Maria pisze:
  już wszystko działa, dziękuje za szybką odpowiedź. dalej działają dwie promocje, czyli można otrzymać do 300zł?
 39. bozena pisze:
  witam, gdy wypisywalam formularz dla meza o konto nie bylo zadnego miejsca na wpisanie kodu polecajacego, jak to zrobic prawidlowo aby byl bonus za polecenie
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bożena, tutaj nie będzie kodu polecenia. Za pośrednictwem profilu uczestnika w zakładce “Program Polecający”, znajdziesz indywidualnie wygenerowany link polecający. Należy udostępnić go nowemu klientowi, by ten poprzez ten link zarejestrował własny profil użytkownika i otworzył eKonto. Musisz zalogować się tutaj: https://bonusmbank.ebrokerpartner.pl/bonus.htm i wygenerować link, z którego założysz konto mężowi.
 40. Karol pisze:
  Witam, jesli ja i znajomi bedziemy zakladac konta teraz, pod koniec kaeca, to naszym pierwszym miesiacem udzialu w promocji jest marzec czy kwiecien? Np gdy 30marca zaloze konto 2 kwietnia wplyw 1000 i 5 transkacji w dajmy kilka dni to bedzoe ok? Dzieki za info o promocji i odpowiedz 😉
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli założycie konto w marcu, to pierwszym miesiącem promocji jest kwiecień i wówczas wpływ na konto w kwietniu (do 7 dni od założenia) i maju, i transakcje w kwietniu i maju. Jeśli w kwietniu, to o miesiąc później.
 41. Angela pisze:
  czy jak miałam konto i zrezygnowałam i tera chce znów powrócić to skorzystam z tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Angela, w promocji mogą wziąć udział osoby,które od 01.01.2017 r. nie były oraz obecnie nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego prowadzonego przez mBank. Jeśli zamknęłaś konto przed tą datą – możesz.
 42. Tn pisze:
  Czy jak zaloze konto na dedykowanej stronie 28 marca to oczywiscie wyrobie sie z promocja? I czy jak polece konto np. zonie to mozna? Jesli tak to ona zgarnie 300? Czy osoba polecona tez musi sie zmiescic w jakims czasie aby skorzystac z promocji?
 43. Nata pisze:
  Z tym bonem to sciema, mąż założył tak jak należy itp, a żądają wyciągi bankowe, o których wcześniej nie wspominają, gdy przedstawił kolejne wymogi…niekończące się i niestety odpuścił sobie, wymagać ujawnienie wyciągów i jeszcze czegoś tam to przekraczanie dóbr osobistych człowieka!!
 44. Mąż Mój pisze:
  ” Promocja „eKonto z premią – IV edycja”, trwa od 18.02.2019 r. do 31.10.2019 r. Do Promocji można przystąpić w terminie od 18.02.2019 r. do 29.05.2019 r. spełniając poniższe warunki:…” Czyli do 29 marca czy 29 maja 2019 ??????????
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Witaj, tutaj łączą się dwie promocje. Chcieliśmy, abyście mogli dostać możliwie największą premię, a ta wymaga rejestracji najpóźniej do 31 marca 2019 roku.
 45. Karol pisze:
  Witam, dzis bylem zalozy konto, Pani powiedziala ze MBank odpowiada za promocje lacznie 150zl, drugie 150 nie oni ale mowila ze jesli z takiej promocji zlskorzystalem na stronie to wszystko powinno dzialac jak nalezy. Moje pytanie, kto odpowiada i od kogo dostaje te drugie 150zl? Czy tam 100 i bon 50
 46. MAŁGORZATA pisze:
  Zapomniałeś dodać że trzeba otworzyć cel. Tam podaje się numer konta z którego te pieniądze będą się pobierać. W sytuacji gdy zaznaczy się że mają się pobierać końcówki transakcji. Tylko ostrzegam że jeśli ktoś ma kartę kredytową to mimo iż nie podał numeru karty kredytowej do ściągnięcia tych „końcówek” transakcji to i tak będą je pobierać z karty kredytowej. I płacimy odsetki od karty np 10%a na koncie celu jest 2,7% więc tak szybko jak otworzyłam rachunek tak szybko go zamykam.
 47. MAŁGORZATA pisze:
  Zapomniałeś dodać że trzeba otworzyć cel. Tam podaje się numer konta z którego te pieniądze będą się pobierać. W sytuacji gdy zaznaczy się że mają się pobierać końcówki transakcji. Tylko ostrzegam że jeśli ktoś ma kartę kredytową to mimo iż nie podał numeru karty kredytowej do ściągnięcia tych „końcówek” transakcji to i tak będą je pobierać z karty kredytowej. I płacimy odsetki od karty np 10%a na koncie celu jest 2,7% więc tak szybko jak otworzyłam rachunek tak szybko go zamykam.
 48. mirosław pisze:
  czy jesli polece konto Mamie dostane 50 zł za polecenie a mama 300zł za konto ? czy polecenie a otworzenie konta z premia 300 zł to odrebne promocje
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeś,li mama spełni warunki promocji, to jak najbardziej możesz jej polecić konto i obie zarobicie 🙂
 49. mirosław pisze:
  ok dzieki . A do kiedy jest ta promocja?
 50. Adam pisze:
  MAM PYTANIE SKAD SIE DOWIEDZIEC CZY MOGE SKORZYSTAC Z PROMOCJI ABY OTRZYMAC NAGRODY . I JAK MOZNA UZYSKAC INFO CZY PRZED DATA 1STYCZNIA 2017 NIEMIALEM CZASEM JUZ KONTA W MBANKU. DODAM ZE KONTO JUZ KIEDYS MIALEM ALE NIEPAMIETAM KIEDY CZY 2016 CZY 2017 . A NIECHCE ZALOZYC KONTA I NIE OTRZYMAC WOGOLE NAGRODY
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najłatwiej zadzwonić na Infolinię i tam zapytać, jeśli nie masz żadnych dokumentów (umów o konto etc).
 51. Mateusz pisze:
  czy płacąc za bilet komunikacji w automacie jest zaliczone jako transakcja? albo oplata za myjnie automatyczna?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli płacisz kartą, to powinno być zaliczone bez problemu.
 52. Andrzej pisze:
  W dniu 31.03 złożyłem wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.
  W moim przypadku muszę do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  1. Czy miesiąc przystąpienia do promocji to 31.03 czy moment gdy fizycznie podpiszę umowę?
  2. Czy muszę dać skan dowodu kurierowi?

  Kiedy Jan Kowalski otrzyma nagrody?

  w kwietniu otrzyma premię za szybki wpływ wysokości 100 zł;
  w maju otrzyma premię za transakcję na wysokość 50 zł;
  do 30 czerwca otrzyma 100 zł na promocyjne eKonto i dostęp (poprzez e-mail lub SMS) do bonu na 50 zł do Biedronki.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Miesiąc przystąpienia do promocji do marzec, więc transakcje powinieneś wykonać w kwietniu. A co do skanu dowodu – prawdopodobnie będzie to konieczne.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Miesiąc przystąpienia do promocji do marzec, więc transakcje powinieneś wykonać w kwietniu. A co do skanu dowodu – prawdopodobnie będzie to konieczne.
 53. Ewa pisze:
  Założyłam konto w promocji i Pani w Banku poinformowała mnie że nie może to być przelew z mojego konta w innym banku. Regulamin jest dwuznaczny na tyle że większość kierowana regulaminami w innych bankach od razu zakłada że w mbanku pewnie też tak będzie. Nie może być przelew z jakiegokolwiek własnego konta, czyli takiego gdzie będzie imię i nazwisko uczestnika promocji. Jest w regulaminie napisane i chyba należy to czytać tak: nie może być to przelew z innego konta w mBanku, albo takiego w innym banku którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ewa, regulamin mówi wyraźnie: „nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”, nie ma ani słowa o tym, że nie może to być Twój rachunek w innym banku, więc spokojnie. Możesz przelać ze swojego rachunku w innym banku i będzie to zaliczone.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ewa, regulamin mówi wyraźnie: „nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”, nie ma ani słowa o tym, że nie może to być Twój rachunek w innym banku, więc spokojnie. Możesz przelać ze swojego rachunku w innym banku i będzie to zaliczone.
 54. Andrzej pisze:
  W dniu 31.03 złożyłem wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.
  W moim przypadku muszę do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  1. Czy miesiąc przystąpienia do promocji to 31.03 czy moment gdy fizycznie podpiszę umowę?
  2. Czy muszę dać skan dowodu kurierowi?
 55. Andrzej pisze:
  W dniu 31.03 złożyłem wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.
  W moim przypadku muszę do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych.
  1. Czy miesiąc przystąpienia do promocji to 31.03 czy moment gdy fizycznie podpiszę umowę?
  2. Czy muszę dać skan dowodu kurierowi?
 56. Monika pisze:
  „najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji wykonaj min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK – zaliczone będą do tego płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Mają one być wykonane i zaksięgowane.”
  Cześć! Co oznacza wyrażenie ” po miesiącu przystąpienia do promocji”?
  W których miesiącach powinnam spełnić powyższe warunki, jeżeli wniosek o konto złożyłam 31.03 a umowę podpisałam 01.04?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Skoro wniosek złożyłaś 31.03 to jest to miesiąc przystąpienia do promocji, tak więc masz czas do końca kwietnia 🙂
 57. Andrzej pisze:
  Skoro wniosek złożyłaś 31.03 to jest to miesiąc przystąpienia do promocji, tak więc masz czas do końca kwietnia.

  Czyli, abym otrzymał dwie premie muszę:
  1. W ciągu 7 dni od otwarcia konta koniecznie zapewnić wpływ 1000 zł oraz w maju i czerwcu? Czy tylko w kwietniu i maju?
  2. W kwietniu, w maju i czerwcu muszę wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta. Czy tylko w kwietniu i maju?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Andrzej, tak, masz 7 dni od otwarcia konta na zasilenie go na 1000 zł.Potem zasilasz go na kwotę 1000 zł w maju. Dokonujesz 5 transakcji kartą w kwietniu i w maju.
  • Andrzej pisze:
   Gdy spełnię warunki, o których mnie informujesz wtedy nastąpi ta przyjemna część czyli WYPŁATA NAGRÓD.
   Potwierdź czy w mojej sytuacji będzie wyglądało to tak:
   – do końca CZERWCA wpłynie bonus 100 zł i bon 50 zł do Biedronki oraz Premia 100 zł za szybki przelew.
   – do końca LIPCA wpłynie Premia 50 zł za 10 płatności kartą.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł oraz 50 zł za transakcje zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.
   Do 30 czerwca 2019 roku otrzymasz:
   bonus wysokości 100 zł – zostanie on przekazany na promocyjne eKonto;
   za pomocą wiadomości e-mail otrzymasz bon na zakupy w Biedronce o wartości 50 zł
 58. Łukasz pisze:
  Czy ta promocja została już zakończona? Wniosek online złożyłem 31 marca, w dniu dzisiejszym podpisałęm umowę i osoba, która mnie z banku obsługiwała oświadczyła, że w dalszym ciągu można otrzymać pieniądze za udział w tej promocji bo podobno została ona przedłużona. Czyżby w banku ta promocja była aktywna a poprzez ww. linka jest już nieaktywna??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, w banku jest trochę inna promocja, gdzie można dostać”tylko 150 zł”, ta konkretna już się zakończyła
 59. Kamil pisze:
  Wprowadzacie ludzi w błąd. Regulamin jasno wskazuje, że nagrodą w promocji jest 100zł + 50zł w Biedronce i nie ma mowy tam o dodatkowych 150zł. Usługa „moje cele” jest potrzebna tylko do skorzystania z promocyjnego oprocentowania, a nie jak piszecie jest warunkiem otrzymania bonusu. Tekst o tym, że bank powinien zwolnić grafika jest kompletnie nie na miejscu skoro nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem prostego regulaminu. Nawet na banerze reklamowym na który się powołujecie nie jest napisane, że można otrzymać dodatkowe 150zł za ponowne spełnienie warunków promocji…
  Wszystkie informacje potwierdziłem z infolinią mBanku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kamil, przeczytaj dokładnie. Artykuł łączy ze sobą dwie promocje, „twoje konto z bonusem i premią” oraz „eKonto z premią IV edycja”. Nie wprowadzamy ludzi w błąd. Problemem w tej komunikacji jest to, że część promocji jest organizowana przez zewnętrzne firmy dla mBanku i nie można z niej skorzystać w oddziale czy na Infolinii, a przez stronę organizatora. Dlatego Infolinia nie potwierdzi Ci promocji, w których to organizator dokłada kolejny bonus. 🙂
  • Kamil pisze:
   Ok, sprawdziłem i masz rację, natomiast gdzie ta informacja znajduje się w Waszym artykule?! Odwołujecie się tylko do strony mBanku na której jest informacja o jednym bonusie 100zł + 50zł, więc tak jak mówisz ani Infolinia ani strona mBanku nie potwierdzą tego, że organizator dokłada kolejny bonus, a przypomnę, że wytykacie mBankowi błąd.
   Co więcej ani regulamin promocji Organizatora ani regulamin promocji mBanku nie wskazują, że warunkiem otrzymania bonusu jest posiadanie usługi ‚moje cele’. Aktywacja takiej usługi uprawnia klienta do skorzystania z preferencyjnego oprocentowania nazwanego ‚premią’.
   Podsumowując, wprowadzacie ludzi w błąd…
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kamil, niepotrzebnie się denerwujesz, bo nikt nie miał nic złego na myśli, a już na pewno ostatnia rzecz jakiej chcieliśmy, to wprowadzić kogokolwiek w błąd. Spędzamy mnóstwo czasu na analizowaniu regulaminów i objaśnianiu ich ludziom najlepiej jak się da. Jak widać, czasem się to udaje lepiej, a czasem gorzej. Postaramy się na przyszłość bardziej dokładnie opisywać wszystkie warunki promocji.
 60. Krzysztof pisze:
  Czy program poleceń działał tylko do 31.03.2019? Zarejestrowałem się do programu w ostatnich dniach promocji, założyłem konto 28.03.2019 i teraz chciałem skorzystać z oferty poleceń i nie widzę takiej możliwości
 61. Mateusz pisze:
  Witam, nie zaznaczyłem przy składaniu formularzu zgłoszeniowego „moje cele”, czy w związku z tym zostanę wykluczony z promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mateusz, tak naprawdę jest to warunek promocji. Jednak jeśli zaznaczysz je jak najszybciej, to może przejdzie 🙂
 62. natalia pisze:
  Dzień dobry, przy zakładaniu konta nie kliknęłam „Moich celi”, przez co nie załapałam się do promocji. Wysyłałam też link aktywacyjny do znajomego, ale on też nie kliknął „Moich celi”. Czy jest możliwe skorzystanie z promocji mimo wszystko, jeśli „Moje cele” zostaną przypięte do konta, a pozostałe warunki spełnione bez zarzutu?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Można próbować, choć to jeden z warunków promocji. Jak poczytasz komentarze, jest tam komentarz jednego z czytelników, który sprawdzał to na Infolinii i dostał informację, że jeśli uruchomi usługę „Moje cele” to załapie się na promocję. Jednak nie odpowiadamy za informacje z infolinii. 🙂 Więc może przejdzie, jeśli włączysz tę usługę.
 63. Natalia pisze:
  Czy jeśli wniosek o założenie konta złożyłam 31, a podpisałam umowę 5 kwietnia to pierwszy miesiąc w którym muszę wykonać 5 płatności to kwiecień czy maj?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kwiecień. Licyz się miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji, a nie po otwarciu konta.
 64. Bartosz pisze:
  Muszę aktywować kartę płatniczą? Do wykonania płatności wystarczy blik…
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartosz, lepiej aktywować. Bank może naliczyć opłatę za wydaną kartę bez względu na to, czy jest aktywowana, czy nie. A jeśli zrobisz jedną płatność w miesiącu kartą, unikasz opłaty miesięcznej.
 65. monia pisze:
  witam czy od 7 dni na przelew minimum 1000 zl mam od otwarcia konta czy od podpisania umowy czy od przyjscia karty? bo nie bardzo rozumiem to stwierdzenie, bo konto internetowo zalozylam 7 dni temu a dzis dopiero udalo mi sie umowic z kurierem i podpisac umowe wiec promocja mnie juz nie dotyczy bo minelo 7 dn od otwarcia konta czy jak?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Zasilenie konta musi nastąpić w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta. Jak będziesz miała potwierdzenie z banku, że konto otwarte, to masz 7 dni na zasilenie.
 66. Anna pisze:
  W jaki sposób uruchomić ‚moje cele’ jeżeli nie zrobiłam tego przy składaniu wniosku?
 67. Witold Włuczkowski pisze:
  Czy można przelać 2x po 500 zł i też skorzystać z promocji? Czy to musi być jeden przelew o wartości 1000+ zl?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Regulamin mówi wyraźnie, że ma to być jednorazowy przelew na kwotę min. 1000 zł.
 68. Małgorzata pisze:
  Konto założyłam jeszcze w lutym. Warunki spełnione, do tej pory nie otrzymałam żadnych pieniędzy od banku. Ciekawe czy do końca kwietnia coś wpłynie..?
  • Adam pisze:
   Ja też założyłem konto w lutym, warunki spełnione a dziś wpłynęło pierwsze 100 zł. Cierpliwości, myślę że 100 zł. na pewno wpłynie tak jak to określa regulamin.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Małgorzato, masz na myśli premię za szybki wpływ? Kiedy dokładnie spełniłaś warunki?
 69. Małgorzata pisze:
  Jest i u mnie 100 na koncie. Tak samo dziś tyle że po południu wpłynęła 😀
 70. Małgorzata pisze:
  Jest i u mnie 100 na koncie. Tak samo dziś tyle że po południu wpłynęła 😀
 71. Magda pisze:
  Czyli płatności BLIKiem na allegro się nie wliczają?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Magda, regulamin mówi wyraźnie o stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, czyli fizycznych sklepach, barach, restauracjach, kinach. W tym przypadku nie wliczają się do promocji zakupy przez Internet.
 72. Bartek pisze:
  Jak zrobiłem warunki w marcu to 100 jest na koniec kwietnia czy maja?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartek, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Czyli do końca kwietnia. Dzisiaj powinna wpłynąć Twoja premia.
  • Bartek pisze:
   Mi babka gadała że jak założyłem konto i zrobiłem warunki w marcu to premia jest do końca maja…
 73. Krzysztof pisze:
  Witam. Konto założone w lutym, warunki spełnione a dalej nie otrzymałem premii 100 zł. Dzisiaj jest ostatni dzień kwietnia. Ma ktoś jeszcze taką sytuację? Mam skaładać reklamacje? Pozdrawiam
  • Krzysztof pisze:
   Zadzwoniłem przed chwilą na infolinię. Potwierdzone że spełniłem warunki ale powiedzieli że wypłata może być nawet w maju zgodnie z regulaminem. Jak nie dostanę wpływu 100zł do połowy maja to dopiero mam składać reklamacje bo w tej chwili nie jest to możliwe, mają jeszcze mają czas na wypłatę premii. Wspomniałem że inne osoby otrzymały już przelew i nic to nie zmieniło w rozmowie, stwierdzili że konto może było założone na początku lutego i dlatego były już przelewy. Dziwna sprawa. Ma ktoś jeszcze taką sytuację?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, skoro udzielili Ci takiej informacji, to ja bym poczekała do połowy maja i wtedy składała reklamację.
 74. Marcin pisze:
  U mnie podobna sytuacja, przelew(zrobiłem w ciągu 2 dni od podpisania konta) i 5 transakcji spełniłem w marcu, a pieniędzy nadal nie przelali. Gdzie składać reklamacje, w MBanku czy przez stronę promocji na ebrokerpartner?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najlepiej dwoma kanałami, przez stronę mBanku i przez organizatora.
 75. Łukasz pisze:
  Witam
  Również otworzyłem konto promocyjne w kwietniu.
  W ciągu 7dniu od otwarcia wpłaciłem 1000 zł jeszcze w kwietniu miałem 5 płatności kartą. W maju wpłaciłem 1000 i zrobiłem 5 platnosci i jeszcze nic nie dostałem.
  dlaczego?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, ciężko to powiedzieć. Teoretycznie bank ma czas do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków, czyli w tym przypadku do końca maja?
 76. Jakub pisze:
  Czy jest ktoś kto otrzymał premię w maju?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jakub, jeśli premia nie pojawi się na koncie w ciągu kilku najbliższych dni – składaj reklamację.
 77. Agnieszka pisze:
  Konto założyłam pod koniec marca. Zasiliłam na 1000 zł zarówno w marcu, kwietniu, jak i maju. Po 5 transakcji wykonanych w każdym z tych 3 miesięcy. Do tej pory nie dostałam żadnej premii.
 78. Lukasz pisze:
  Przepraszam konto otworzyłem 4marca zrobiłem szybki wpływ w ciągu 7dni w kwietniu i maju wpływ po 1000zl i po 5 płatności kartą w Carrefour. Pani mi mówi że nie dostanę nagrody bo w marcu nie zrobiłem 5 płatności. A było tak:
  najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji wykonaj min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK – zaliczone będą do tego płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Mają one być wykonane i zaksięgowane.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, regulamin mówi wyraźnie:”do 31.05.2019 r. wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, które nie zostaną anulowane ” Dodatkowo sam przykład w regulaminie mówi wyraźnie: ” jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie lutego, to od połowy lutego do końca marca
   będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia premii”. Więc napisane było prawidłowo, odwołuj się koniecznie!
 79. Lukasz pisze:
  Czy musiałem zrobić 5 płatności w marcu?
 80. Lukasz pisze:
  Jeszcze jedno a może jest tak że nic nie dostanę ponieważ:
  Możliwe że złożyłem wniosek o konto w lutym przez wasza stronę bo konto otworzyłem 4marca. I dlatego miałem zrobić 5 płatności jeszcze w marcu? Czy może zrobiłem dobrze?
  A jeśli źle to czyli nic nie dostanę? Nawet to z drugiej promocji? Bo w kwietniu i maju miałem po 1000zl i po 5 płatności.
  Bo jak tak to zamykam konto.
  Ehhh
  Proszę o odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, to może być powód, jeśli zarejestrowałeś się w promocji w lutym, to najpóźniej do końca marca był wymóg tych transakcji. Druga promocja nie jest związana ze spełnieniem warunków tej, więc jeśli spełniłeś warunki tej drugiej promocji, to tam dostaniesz bonus.
 81. Jakub pisze:
  Dziś otrzymałem premię za spełnienie warunków w kwietniu 😉
  • Lukasz pisze:
   Jakub opisz jak spelniles warunki?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No przynajmniej jeden!!!
  • Jakub pisze:
   Łukaszu, konto otworzyłem 21.03, od razu przelałem 1000zł z konta w innym banku. Po zaksięgowaniu zwróciłem sobie 900zł na konto z którego środki były wysłane. Za pozostałe środki czyli 100zł zacząłem dokonywać płatności kartą w kwietniu, nie skłamie jeśli napisze, że tych płatności w kwietniu nie było więcej niż 7, wszystkie z tych płatności były dokonane w sklepie Polo i Żabka. Jeżeli nie otrzymałeś premii to najbardziej prawdopodobne jest to, że nie zaznaczyłeś opcji „Moje cele” przy składaniu wniosku. Z M-banku kilka tygodni po otwarciu rachunku kontaktował się ze mną konsultant w celu wyjaśnieniu funkcji/możliwości aplikacji m-banku, na koniec rozmowy zapytał czy wyrażam zgodę na marketing bezpośredni w przyszłości ze strony banku na co się nie zgodziłem, jak widać nie wpłynęło to na otrzymanie premii.
 82. Monika pisze:
  Ja tez dostałam premie 100 zł. Konto otworzone 29 marca, pierwszy wplyw 1000 zł w tym samym dniu, potem wpływ w każdym miesiącu po 1000 plus transakcje kartą. I dzis zwrot moneyback 🙂
  Tylko nie wiem co z bonem do biedronki?
  • Anka pisze:
   Ja też wszystko zrobiłam tak jak Ty a nic jeszcze nie dostałam 🙁
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Poczekaj jeszcze chwilkę, bank ma czas do dzisiaj, więc dałabym im czas do połowy przyszłego tygodnia i ewentualnie potem składała reklamację.
  • Damian pisze:
   Też dostałem stówkę. Jeszcze powinno być te 50zł za transakcję i w czerwcu reszta. Mam nadzieję. że obejdzie się bez komplikacji
 83. Gosia pisze:
  Konto założyłam pod koniec lutego, w terminie dokonałam wpłaty 1000 zl a następnie 5 transakcji. Do końca kwietnia nie wypłacono mi premii. Dziś wykonałam telefon do mBanku. Pani spisała i wysłała reklamacje i od razy została ona rozpatrzona pozytywnie, po zakończeniu rozmowy pieniądze były już na koncie. Jeśli coś jest nie tak z wypłata premii to proponuję wszystkim kontakt z mBankie.
 84. Mateusz pisze:
  Konto założone pod koniec marca, spełnione wszystkie warunki, jest koniec maja i wypłaty nie ma
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mateusz, bank ma czas do dzisiaj, daj im jeszcze chwilkę i jeśli nic nie wpłynie – składaj reklamację.
 85. Lukasz pisze:
  Już nic nie rozumiem. Dostałem wczoraj 100 za szybki wpływ. Ale napisali mi że nie miałem pięciu płatności w marcu i kwietniu:) a miałem po 5 płatności kwietniu i maju. Konto otworzyłem 4marca wszyscy wcześniej opisywali że pierwsze płatności od kwietnia oczywiście w każdym miesiącu czyli w marcu kwietniu i maju wpłaciłem po 1000zl. To jak to w końcu jest? To czyli teraz nie dostanę bonu do Biedronki? Jak jest w przypadku drugiej nagrody czy też może mnie ominąć? Moniaki opiszcie mi to proszę dokładnie. Bardzo proszę.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, to już powinieneś uzgodnić z bankiem co i jak i dlaczego, bo dziwnie to wygląda. A wszystko jest dokładnie rozpisane w artykule. krok po kroku.
 86. Ajj pisze:
  MONIAKI- napisaliście w jednym z komentarzy „Kwiecień. Liczy się miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji, a nie po otwarciu konta”. To się tyczy również mnie. Złozyłam wniosek pod koniec marca a umowe podpisałam na początku kwietnia. Więc czy nie powinnam do dziś otrzymać bonusa? Skoro jesteście pewni, że miesiacem przystąpienia do promocji nie jest miesiac podpisania umowy a zlozenia wniosku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli spełniłaś wszystkie warunki w kwietniu – to tak.
  • Ajj pisze:
   MONIAKI wprowadzacie w błąd. Właśnie się skontaktowałam z bankiem i miesiącem przystąpienia jest miesiąc PODPISANIA UMOWY a nie wysłania wniosku. Stąd brak pieniędzy na moim koncie bo pojawią się za miesiąc. Nie wiem skąd macie błędne informacje.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ajj, to raczej bank wprowadza w błąd. My opieramy się na regulaminie, który rozróżnia „dzień podpisania umowy” od „dzień przystąpienia do promocji” i przykre jest, że w rozmowach z klientami zmieniają zdanie.
  • Ajj pisze:
   To dlaczego w takim razie nie otrzymałam premii skoro złożyłam wniosek w marcu a podpisałam umowę 5 kwietnia?? Pytałam również administratora „Sukcesywny.pl” i on również potwierdza ze podpisanie umowy to udział w promocji. Mozes przytoczyć ten zapis regulaminu czym jest przystąpienie do promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Skoro dla banku przystąpienie do promocji to dzień otwarcia konta, to ja nie mam nic do powiedzenia więcej.
  • Ajj pisze:
   Dokładnie tak. Dziś również kontaktowałam się z mLinią i to potwierdzili. Podpisanie umowy jest równoznaczne z przystąpieniem do promocji. W regulaminie nie ma danej wzmianki ze jest to złożenie wniosku.
 87. Lukasz pisze:
  Dostałem taką odpowiedz

  Dzień dobry,

  miło mi poinformować, że pozytywnie rozwiązaliśmy reklamację. Premię za szybki wpływ naliczamy po upływie pełnego miesiąca, w którym przystąpił Pan do promocji. Czas w którym powinien Pan dokonać transakcji to miesiąc, kiedy otworzyliśmy Panu rachunek i następujący po nim. W Pana przypadku był to marzec i kwiecień. Przykro nam, jeśli informacje przekazane przez naszych pracowników były mylące.

  Za transakcje nie uznajemy jednak wypłat gotówki, transakcji lub płatności nie stanowiących zapłaty za zakupy towarów lub usług. Jest to zgodne z Regulaminem Promocji„eKonto z premią – IV edycja”. Nie spełnił Pan tego warunku.

 88. Ania pisze:
  czy ktoś z Was dostał do końca maja te pierwsze 100 zł, ale nie dostał na e-maila bonu 50 zł Biedrony? Co wtedy zrobiliście?
  • Damian pisze:
   Jak dobrze rozumiem maila z bonem do Biedronki i 100zł dostaje się do 30 czerwca. 50zł za transakcje od banku też w czerwcu. To dwie osobne promocje. Jedne 150zł podzielone na 100 i 50 od banku, a drugie 100 zł przelewem i 50 w bonie od osobnego organizatora.
 89. Lukasz pisze:
  Składałem przez aplikację
 90. Wioleta pisze:
  Proszę jeszcze powiedzieć czy aby dostać druga nagrodę to czy trzeba jeszcze w czerwcu zapewnić 1000zl i zrobić 5 płatność? Przypominam że w kwietniu i maju spełniłam warunki. To czy teraz to już tylko czekać na nagrody? Dostałam już 100zl. Sama nie wiem.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wychodzi na to, że tak, ale polecam się upewnić w banku. mBank dość dowolnie interpretuje regulamin 🙂
 91. Marcin pisze:
  Witam. Chciałbym Was prosić o pomoc, bo już nic nie kumam z tego.
  1. 31.03 wniosek złożyłem i otrzymałem maila z potwierdzeniem złożenia wniosku
  2. 03.04 byłem podpisać umowę w placówce- numery umów się zgadzały
  3. 05.04 dostałem maila, że moje konto jest aktywowane i otwarte
  4. 10.04 wypłynęło 1000 przelewu i w kwietniu wykonałem min 5 akceptowanych operacji
  5. dokładnie to samo w maju.

  Czyli wynika z tego że pierwszą premię powinienem otrzymać do końca maja, a póki co nie mam nic. Czy może źle to interpretuję
  Napiszcie jak to wygląda, z góry dziękuję

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak. Premię powinieneś otrzymać do końca maja. Składaj reklamację.
  • Marcin pisze:
   A więc w odpowiedzi z mBanku dostałem informacje, że pierwsza premia będzie wypłacona do końca czerwca a druga do końca lipca
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No to już jest jakaś informacja 🙂
  • Anna pisze:
   Miałam dokładnie takie same terminy i tak samo mi powiedzieli ze pierwsza premia w czerwcu bo spełnienie warunków było do końca miesiąca po podpisaniu umowy czyli do końca maja. Zatem wypłata tak jak Ci powiedzieli – czerwiec 🙂
  • Patryk pisze:
   Podobnie spelnilem warunki jeśli chodzi o terminy. Kiedy dostaniemy mail z premią?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie otrzymałeś premii mimo spełnienia warunków, składaj reklamację.
 92. Agnieszka pisze:
  Czy do transakcji kartą wliczają się też płatności telefonem?
 93. Damian pisze:
  Witam. Strasznie ten mbank zakręcony, zrobili to chyba specjalnie żeby ludzie mieli problem i może część z nich oleje i nie będą musieli wypłacić nagród…

  Moje pytanie jest takie:
  24 lutego podpisana umowa
  1 marca wpływ 1100 zł + w marcu zrobione ponad 5 płatności kartą w sklepach i restauracjach
  1 kwietnia wpływ 5000 zł + ponad 5 płatności kartą w tym miesiącu
  26 kwietnia otrzymałem 100 zł ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MONEYBACK
  w maju nie robiłem już wpływów ani płatności
  31 maja otrzymałem 50 zł ZWROT Z TYTUŁU PROMOCJI MONEYBACK

  resztę otrzymam do końca czerwca? czyli 50zł do bierdonki i 100 zł na konto tak?

 94. Piotr pisze:
  witam dzisiaj kontaktowalem sie z mbankiem i dostalem info ze to jest dokladnie tak ze jesli ktos zalozyl konto w kwietniu i wykonal transakcje w kwietniu a mial czas do konca maja to oni dopiero licza nastepny miesiac jako czerwiec wiec premia do konca czerwca powinna byc
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Oby przyszła, bo przykro czytać te komentarze. Niestety, nie mamy na to wpływu..
 95. Łukasz pisze:
  „Do 24 czerwca 2019 roku zostaniesz poinformowany o zakwalifikowaniu do odebrania do nagrody (100 zł bonusu i bon na 50 zł do Biedronki) poprzez wiadomość e-mail. W ciągu 7 dni kliknij w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnij formularz do przekazania nagrody.”

  Z jakiego adresu mailowego przyjdzie wiadomość celem uzupełnienia formularzu??

 96. Łukasz pisze:
  Wpływ 1050 zł na rachunek bankowy nastąpił 3 kwietnia
  5 Transakcji nastąpiło w dniu 16 kwietnia
  I kolejne 5 Transakcji (lub nawet więcej ) w kolejnym miesiącu tj. w maju i kolejne transakcje w czerwcu.
  Do dnia dzisiejszego ani grosza.
  Kiedy dostanę 100 zł za szybki przelew i pozostałe pieniądze. Nadmieniam że rejestracja nastąpiła końcem marca a początkiem kwietnia zalozylem rachunek. Proszę o pomoc czy spełniłem wszystkie warunki
 97. Szymon pisze:
  Witam serdecznie,
  26 marca założyłem konto ze wszystkimi wskazówkami ze strony (moje cele, nr wniosku z internetu,..).
  W terminie 7 dni przelałem ponad 1000 zł z innego konta i banku, wykonałem w kwietniu ponad 5 transakcji kartą, w maju to samo (ponad 1000 zł przelew i ok. 7 transakcji). Otrzymałem już od banku 100 zł premii + 50 zł do Biedronki.
  Ale nadal nie otrzymałem od banku dodatkowe 150 zł za aktywne korzystanie z konta.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Szymon, z tego, co słyszałam od innych czytelników, dostali informację o dodatkowej premii w tym tygodniu. Poczekaj jeszcze kilka dni, a jeśli nic nie dostaniesz, zgłoś reklamację do mambonus.
 98. Szymon pisze:
  Witam,
  Czy jest ktoś kto otrzymał z opisywanej promocji z banku 300 zł? Chyba nie.
  Rozmawiałem przed chwilą konsultantem z banku i potwierdził moje przypuszczenia że maksymalnie w promocji można otrzymać 150 zł.
  • Jakub pisze:
   Ja otrzymałem już 100zł za korzystanie i wczoraj wypełniłem wniosek o kolejne 100zł i 50zł do biedronki.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Szymon, tak, czytelnicy otrzymali maila z prośbą o uzupełnienie danych i rachunku bankowego w programie mambonus.
 99. Damian pisze:
  150 zł już do tej pory wpłynęło a 4 dni temu przyszedł mail od organizatora o uzupełnienie danych do przelewu 😀 chyba wszystko poszło jak trzeba :)))
  • Magda pisze:
   Ja już dostałam 150 zł od mBank (100 zł w maju i dzisiaj 50 zł), dziś dostałam też bon do Biedronki i informację, że został zrealizowany przelew na 100 zł 🙂 🙂 Tak więc w sumie 300 zł, zgodnie z opisem promocji na stronie 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Świetna wiadomość!! Gratulacje 🙂
 100. Anna pisze:
  A ja dostałam maila o uzupełnienie danych 25.06 w programie bonus. Myślałam że na wypełnienie mam 7 dni i niestety wypełniłam dopiero dzisiaj a w mailu była informacja że mam wypełnić do 26.06 ( dlaczego jeden dzień tylko?!). Opisałam całą sytuację w formularzu reklamacyjnym i teraz zastanawiam się czy wszystkie starania o premie były niepotrzebne bo na końcu poległam. Zastanawiam się czy są jakieś szanse w rozmowach z Ebroker. Macie jakieś doświadczenia, jak traktują takie sprawy?
 101. Mariusz pisze:
  Witam,
  Otrzymałem już wszystkie bonusy (100 pln na mbank, 50 pln na mbank, 50 do biedronki, 100 na konto podane w formularzu + 50 za polecenie – łącznie 350 pln).
  Kiedy mogę bezpiecznie rozwiązać umowę z mbankiem?

  Pozdrawiam

 102. Nadia pisze:
  Witam spełniłem wszystkie warunki i ebroker napisał mi że nie spełniłam mój mąż wszystko dostał a ja nie co mam robić? Chodzi mi o bon 50 zł i 100zl
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Pisz reklamację, niech wyjaśnią, czego dokładnie nie dopełniłaś.
 103. Agnieszka pisze:
  U mnie również wszystko poszło zgodnie z opisem. 100 zł dostałam w maju, 50 zł w czerwcu. Bonus 100 zł i 50 zł do biedronki również przyznane. Konto założyłam pod koniec marca. 🙂
 104. Damian pisze:
  Potwierdzam, łącznie otrzymałem 250 zł + bon do biedronki 50 zł który właśnie realizuję 🙂 tylko UWAGA! Mój bon miał ważność na wykorzystanie 3 dni! Gdybym tego odrazu nie sprawdził to bym pewnie za tydzień poszedł do sklepu i wyszedł z kwitkiem 🙂 Dziękuję Moniaki!
 105. Lukasz pisze:
  Czy wcześniej rejestrowaliscie się na ebroker?
 106. Angelika pisze:
  Bon do Biedronki nadal nie dotarł, 100 i 50 wpłynęło na konto, w jakiej formie otrzymaliście bon ? Ewentualnie kto jest nadawcą maila z bonem (mogłam go przypadkowo usunąć) ;/
 107. Angelika pisze:
  Bon do Biedronki nadal nie dotarł, 100 i 50 wpłynęło na konto, w jakiej formie otrzymaliście bon ? Ewentualnie kto jest nadawcą maila z bonem (mogłam go przypadkowo usunąć) ;/
 108. Marcin pisze:
  Witam
  Dlaczego nie ma w artykule informacji o rejestrowaniu się na stronie ebroker… 🙁
 109. Mariusz pisze:
  Otrzymałem już wszystkie bonusy w tym bon do biedronki. Zastanawiam się czy już mogę zamknąć konto zanim wykorzystam bony?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jeśli otrzymałeś wszystkie bony to możesz już zamknąć konto. Jak będziesz płacił w Biedronce to Pani nawet nie ma jak sprawdzić, czy masz aktywne konto, czy nie, więc spokojnie. 🙂
 110. Adam pisze:
  Witam, odnośnie tej promocji. założyłem w marcu konto w mbanku , ale nie odebrałem wszystkich bonusów tzn. otrzymałem tylko 100 zł -kwiecień i jeszcze 50 zł-maj, a powinienem jeszcze otrzymać 100 zł i bon za 50 zł do biedronki. Wszystkie warunki raczej spełniłem. Za co było to 100 zł i bon do Biedronki?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   #3 KROK – aby odebrać 200 zł + 50 zł do Biedronki należy:

   w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta zasil je jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu pieniędzy możesz przelać je sobie dalej na inne konto.
   najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia promocji wykonaj min. 5 transakcji kartą i/lub BLIK – zaliczone będą do tego płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Mają one być wykonane i zaksięgowane.
   #4 KROK – aby odebrać 50 zł premii należy w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:

   wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, mają one być wykonane i zaksięgowane;
   zasilić eKonto promocyjne jednorazowym wpływem min. 1 000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Po zaksięgowaniu wpływu pieniądze możesz przelać dalej.

 111. Adam pisze:
  …pani w banku napisała ,że to wszystko co powinienem otrzymać z strony banku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, powinieneś resztę premii otrzymać od organizatora, mamBonus. Wejdź na stronę, na której rejestrowałeś się w promocji i składaj reklamację.

Napisz komentarz