Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł premii „na start”, 250 zł za polecenie darmowego konta oraz 650 zł dla aktywnych klientów – HIT od mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Całkiem niedawno zachwalałam promocję Citibanku pisząc, że może to być prawdziwy hit roku, ale chyba pośpieszyłam się z osądami ponieważ właśnie wystartowała promocja, w której każdy uczestnik możne odebrać rekordową premię – nawet 1 000 zł!

A autorem tej atrakcyjnej promocji jest mBank, nagrodzi on każdego uczestnika, który przyłączy się do promocji za pośrednictwem tej dedykowanej strony, łącznie 3-ma łatwymi premiami:

 • 100 zł „na dobry start”
 • 650 zł moneyback’u za aktywne płacenie kartą i BLIKiem
 • 250 zł za skorzystanie z programu poleceń

Promocja trwa do 18.12.2017 roku i co ważne nie jest w żaden sposób ograniczona jest to zatem gwarancja, że nagrodę odbierze każdy kto spełni warunki, które zaraz dokładnie omówię.

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały/współposiadały w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego (o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017) od 1 stycznia 2016 roku, aż do chwili startu tej promocji.

Jeżeli ktoś spełnia ten warunek to będzie musiał zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (promocja obowiązuje tylko na tej stronie), a później złożyć wniosek o oczywiście DARMOWE eKonto Standard, które będzie prowadzone na dobrych warunkach:

 • opłata za otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/m-c
 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł przez okres 2 lat!
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

Jak krok po kroku odebrać 100 zł?

Teraz nie pozostaje nic innego jak zostać klientem mBanku, spełnić kilka prostych warunków i odebrać wspomniane przeze mnie premie. Zaczniemy od samego początku, czyli pierwszej premii, którą uczestnik promocji odbiera „na start”.

#1 KROK – ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO [do 18.12.2017 roku]

Przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji wypełniając specjalny formularz, podczas wypełniania formularza zaakceptuj regulamin promocji.

Po chwili otrzymasz na podany w formularz adres mailowy link potwierdzający rejestrację – kliknij w niego. Zostaniesz przeniesiony na stronę promocyjną i za jej pośrednictwem złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą do konta. Podczas składania wniosku:

 • zaznacz wszystkie oświadczenia z sekcji „Oświadczenia”

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 1 000 zł premii<<

#2 KROK – PODPISZ UMOWĘ

Dalej pozostaje Ci podpisanie umowy. Możesz zrobić to na 3 sposoby: przy kurierze, w mKiosku lub w Oddziale Banku. Najwygodniej będzie oczywiście podpisać umowę przy kurierze.

Gdyby jednak ktoś wybrał placówkę Banku to przypominam, że w placówce mamy tylko podpisać umowę – złożenie wniosku o konto od początku wyklucza z udziału w promocji.

#3 KROK – AKTYWNOŚĆ NA KONCIE

Przechodzimy teraz do głównego warunku promocji, który polega na wykonaniu 5 dowolnych aktywności na koncie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Czyli jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie to warunek spełniasz do końca grudnia, a jak umowa będzie podpisana w grudniu to do końca stycznia.

Jeżeli chodzi o aktywności na koncie to klient ma przeogromne pole do popisu ponieważ może:

 • płacić kartą – za pieczywo w piekarni lub butelkę wody
 • przelewać pieniądze na konta w innych bankach (nawet swoje)
 • dokonywać płatności internetowych

Możesz więc 5 razy zapłacić gdzieś kartą lub wykonać 5 przelewów z konta (nawet na swoje inne konto), ale równie dobrze możesz wykonać 3 płatności kartą i 2 dowolne przelewy lub płatności internetowe. Nie liczy się tu kwota transakcji (dowolna) ważna jest ich ilość.

Pamiętajmy również, że płatności mają być i wykonane i zaksięgowane na koncie. Ważne jest też to, że Bank NIE zaakceptuje wypłat z bankomatów i przelewów na konto w mBanku.

Wypłata premii!

Jeżeli spełnisz powyższe warunki to do 28 lutego 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii 100 zł. Następnie w ciągu 7 dni będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i podać numer konta w mBanku do wypłaty premii. 100 zł wpłynie na Twoje konto do 2 marca 2018 roku.

650 zł premii dla bardziej aktywnych

Jeżeli już korzystamy z pierwszej części promocji to grzechem byłoby nie załapać się na dodatkowe 4% moneyback’u za aktywne płacenie kartą przyznaną do konta i BLIKiem w sklepach/punktach handlowo-usługowych stacjonarnych.

Zwroty będą naliczane począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w listopadzie to premia będzie naliczana za płatności wykonane od grudnia.

Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 130 zł przez okres 5 miesięcy czyli łącznie do zdobycia będzie 650 zł.

WARUNKI NALICZANIA MONEYBACK’U:

 • zapewnienie wpływu min. 1 000 zł/m-c (jednorazowy wpływ)
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej np. na telefonie – w każdym miesiącu
 • wykonanie transakcji kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – w każdym miesiącu
 • zaakceptowanie regulamin promocji i oświadczenia (chodzi o te oświadczenia, o których wspominałam przy zakładaniu konta)

Jeżeli mamy spełnione te 4 warunki to każda płatność, którą wykonamy w sklepach/punktach handlowo usługowych stacjonarnych będzie premiowana 4% zwrotem. Będzie on przekazywany na konto klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu, za który premia była naliczona, czyli np.:

 • moneyback za grudzień trafi na Twoje konto do końca stycznia

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 1 000 zł premii<<

250 zł premii z programu poleceń

Wreszcie czas na trzecią premię jaką możemy zgarnąć w tej promocji, czyli 250 zł z programu poleceń. Każda osoba, która skorzysta dokładnie z tej promocji może polecić w niej kolejne max. 5 osób i za każde skuteczne polecenie odebrać 50 zł.

Wystarczy tylko, że do 18.12.2017 roku zalogujesz się na stronie promocyjnej i pobierzesz swój dedykowany link, za pomocą którego znajomy (nowy klient – nie posiadał/współposiadał konta w mBanku od 1.01.2016 roku) założy eKonto Stndard w mBanku.

Aby polecenie było skuteczne, osoba POLECONA ma wykonać dokładnie takie same kroki jakie opisałam w „Jak krok po kroku odebrać 100 zł?”, czyli po założeniu konta wg instrukcji musi wykonać 5 aktywności na koncie.

To wszystko!

Teraz Ty otrzymasz dodatkowe 50 zł (za każde skuteczne polecenie) i wypłata nastąpi do 2 marca 2018 roku czyli w tym samym czasie co 100 zł „na start”. Z kolei osoba polecona otrzyma do 28.02.2018 roku maila z informacją o przyznaniu premii 100 zł, będzie musiała uzupełnić dane do wypłaty premii i do 2.03.2018 roku otrzyma 100 zł.

Polecony oczywiście może spełniać dalsze warunki i odbierać pozostałe premie, czyli 650 zł moneyback’u oraz 250 zł za polecenia innych osób. 🙂

Podsumowanie

Przyznam, że ta promocja jest naprawdę bardzo dobra – mało kiedy zdarza się promocja, w której na takich prostych zasadach można odebrać nawet 1 000 zł premii! Wystarczy tylko założyć darmowe konto ( z gwarancją niezmienności opłat przez dwa lata), aktywnie płacić kartą oraz pobawić się trochę w polecenie konta.

Takie promocje są naprawdę godne polecenia więc śmiało możesz do niej przystąpić, a warto działać szybko ponieważ do końca promocji zostało:

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 1 000 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 49

 1. Kuba pisze:
  Czy aby spełnić warunki Moneyback’u można dokonać płatności kartą w internecie?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Kuba, regulamin precyzuje to tak: „Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie).”. Niestety wygląda na to, że płatności internetowe nie będą zaliczone.
 2. Michał pisze:
  Kiedy można zrezygnować z konta? po jakim czasie?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie ma zobowiązań czasowych. Możesz zrezygnować z konta w dowolnym momencie po odebraniu premii.
 3. Marek pisze:
  Witam.
  Chciałem zgłosić czeski błąd w części SUKCESY NASZYCH CZYTELNIKÓW: na obrazku jest napisane „Sukcesy naszych czytelinków- przestawione n z i. Pozdrawiam.
 4. Darek pisze:
  No i lipa bo posiadam konto w Mbanku już kilka lat z tym numerem :/ 1140 2004
 5. Grzegorz pisze:
  Witam. Pani Dominiko, w pazdziernik br.aktywowalem konto w w mBanku, jednak nie poinformowano mnie o zaletach i mozliwosciach tej oferty, wiec nie aktywowalem jej. Czy teraz po fakcie moge „zalapac” na ta oferte? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie 🙁 Ta promocja jest dostępna dopiero od listopada i aby brać w niej udział należy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem specjalnej strony internetowej banku. A czy Bank poinformował Cię o promocji z moneybackiem, może chociaż z tej części promocji będziesz mógł skorzystać?
 6. jb pisze:
  Aby dostać 4% zwrotu to przelew 1000 zł nie może być zrobiony ze swojego konta – musi być wysłany z obcego konta.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wpływ nie może pochodzić z Twojego konta w mBanku („Bank” – w regulaminie pisane od wielkiej litery oznacza właśnie mBank – II.1 – Kto jest organizatorem promocji) ale może pochodzić z Twojego konta w innym Banku. 🙂
  • jb pisze:
   Jedna litera robi różnicę, a nawet wielkość litery 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oooo tak 🙂
 7. Michał pisze:
  Moja mama ma konto w mBanku. Chce mi je polecić. Ja natomiast chce zalozyc konto z promocja. Jaka ma byc kolejność. Z ktorego linku skorzystać bo są dwa.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Twoja mama pewnie chce Cię polecić w programie poleceń mBanku udostępnionego w ramach programu mOkazje – dobrze myślę? W tym przypadku Ty postępujesz zgodnie ze wskazówkami opisanymi w artykule, czyli rejestrujesz się w promocji, a jak będziesz składał wniosek o konto to wtedy wpisujesz kod polecenia mamy.
 8. Zdzisław pisze:
  Złożyłem wniosek przez internet,chciałem podpisać w placówce banku umowę, a pracownik banku powiedział,że nic nie wie o takiej promocji tzn 100 zł za założenie konta.To jest promocja banku czy firmy Bonus e broker? Na stronie banku nie ma takiej promocji
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja organizowana jest przez eBrokera przy współpracy z mBankiem – kliknij w regulamin załączony do artykułu i tam również jest potwierdzenie tej informacji.
 9. Piotr pisze:
  Kolejna promocja dla nowych klientów, a co z tymi wiernymi co maja konta po 10 lat i dłużej ?!!
  Coraz cząściej zastanawiam się nad zmianą banku 🙁
 10. Karolina pisze:
  Jeśli umowę podpisałam w grudniu, to te 5 ruchów na koncie mogę wykonać już w grudniu, byleby zrobić je do końca stycznia, dobrze rozumiem?
 11. Asia pisze:
  AKTUALNY kod polecenia: asi
  Zapraszam i pozdrawiam :
 12. Jan pisze:
  Czy to jest promocja tylko dla nowych klientów ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja przeznaczona jest dla nowych i powracających klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały/współposiadały w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego (o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017) od 1 stycznia 2016 roku, aż do chwili startu promocji.
 13. Adrian pisze:
  Doładowanie telefonu też bedzie zaliczone jako jedna z piecu aktywnosci na koncie?
 14. Jacek pisze:
  kiedy bank wypłaca pieniądze z moneyback
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moneyback wypłacany jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego otrzymania, czyli za płatności w grudniu moneyback wypłacony będzie do końca stycznia.
 15. maks pisze:
  Czy ja dobrze zrozumiałem zasady moneyback’u? Te 650zł przez kolejne 5 mieś dotyczą zwrotu 4% z zakupów kartą przy minimalnych płatnościach karta 250zł/mieś gdzie jednocześnie max kwota jaką można otrzymać to 130zł/mieś? Jeśli zdanie powyższe jest prawdziwe to oznacza, że aby otrzymać kwotę 130zł mieś należy wydać 3200zł/mieś na zakupy kartą? HAHA 😀 jeśli tak to niezła promocja. za wydanie 250zł dostanę 10zł zwrotu… Jakkolwiek premia na start jest mega łatwa do zgarnięcia i nie opłaca się nie skorzystać, jakkolwiek program polecenia warto zrealizować dogadując się z dziewczyną, kolegą, bratem, siostrą, matką i ojcem, to moneyback jest jakimś tam czymś w tle co nie ma większego znaczenia i sensowne jedynie dla osób które chcą rzeczywiście korzystać z oferty banku a nie normalnie po ludzku zamknąć rachunek po otrzymaniu forsy z promocji… Dobrze to rozumiem? Pozdro 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dobrze rozumiesz. Po odebraniu nagrody głównej tj. 100 zł oraz pieniędzy z programu poleceń możesz zamknąć konto bez problemu. 🙂 A moneyback – zgodzę się z Tobą że to promocja taka bardziej w tle, nie jest obowiązkowa w tej promocji i zgodzę się z Tobą, że chętnie skorzystają z niej osoby, które mają możliwości płacenia kartą na wysoką kwotę i chcą się aktywnie zaangażować w ten etap promocji. 🙂
 16. Sebastian pisze:
  Cześć, po raz kolejny komentuję, jestem ciekaw jaka tym razem odpowiedź. Pod koniec października założone konto, w październiku i listopadzie i grudniu zapewnione wpływy z innego konta, płatność kartą.
  Poprzednio odpowiedź, że do końca grudnia czas na otrzymanie bonusu, dobrze że jest styczeń i sytuacja się nie zmieniła.

  Osobiście nie polecam, to samo z promocją Millenium tutaj reklamowaną.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sebastianie, jeżeli skorzystałeś z tej promocji to nie możesz oczekiwać wiadomości o przyznaniu nagrody do końca grudnia gdyż w tej promocji wiadomości będą wysyłane do 28 lutego 2018 roku. Mając to na uwadze nie mogę zaproponować żadnego rozwiązania, reklamację można wysłać dopiero po tym gdy do 28.02 nie otrzymasz wiadomości o przyznaniu nagrody. Pragnę również zauważyć, że pierwszy raz komentujesz ten artykuł, a nie jak piszesz na wstępie „po raz kolejny komentuję”. 🙂
  • Sebastian pisze:
   tylko odnoszę się dokładnie do tego
   „Zwroty będą naliczane począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w listopadzie to premia będzie naliczana za płatności wykonane od grudnia.”
   a działań moderacyjnych w komentarzach nie mam zamiaru komentować, bo właśnie w promocji mbanku już pisałem wcześniej, na początku grudnia 😉
 17. Damian pisze:
  Witam,
  Czy otrzymał już ktoś premię 100zł i pieniądze z poleceń?
 18. Beata pisze:
  Witam,ja jeszcze nie otrzymałam,ale obawiam się że mogłam przegapić maila lub go usunąć. Czy jest możliwość dowiedzenia się czy mail został już wysłany?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi Ci o część z poleceniami czy tą gdzie do odebrania było 100 zł?
  • Beata pisze:
   I o jedną i o drugą ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o nagrody to do 28.02.2018 roku dopiero otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody tej 100 zł więc na to jest jeszcze czas i jestem przekonana, że maile z informacją będą rozesłane właśnie 28.02.2018 roku. A co do nagrody z poleceń to one będą przelane na konta uczestników do 2 marca 2018 roku razem z nagrodą 100 zł. 🙂 Czy teraz wszystko jasno wytłumaczyłam?
  • Beata pisze:
   Tak,dziękuję bardzo ?
 19. Karolina pisze:
  Ja dziś dostałam maila by wpisać swoje dane by otrzymać premię za założenie konta 🙂 jupiiii
 20. Pablo pisze:
  Witam, wczoraj, tj 21.02 również dostałem maila potwierdzającego zakwalifikowanie do odbioru nagrody 🙂
 21. erm pisze:
  Dostał ktoś już przelew 100zł? niby do jutra mają czas ale z ciekawości pytam
  • Karolina pisze:
   Dziś dostałam maila, że przelew został zrealizowany. A mój mąż nie dostał NIC do tej pory :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Czy do tej pory nic nie wpłynęło?
  • Karolina pisze:
   Właśnie mam rozkminę w jaki sposób założyliśmy mężowi konto-czy poprzez polecenie z mojego konta (ja zakładałam wcześniej; za to polecenie powinnam dostać 100 zł), czy poprzez link promocyjny z tej strony…
   W każdym razie mąż nie dostał żadnego maila a ja dostałam 150 zł przelewu.
   Musimy do nich napisać :/
  • Karolina pisze:
   ech:( Konto męża było zakładane z nowego maila o którym zapomnieliśmy – tam przyszedł mail o wypłacie premii.
   Za późno już:(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To może napiszcie reklamację, wyjaśnijcie problem i może da się coś z tym zrobić 🙂
 22. Damian pisze:
  Ja dostałem 100zl za otwarcie konta. Nie dostałem jeszcze natomiast pieniędzy z programu poleceń. Ktoś wie czy to wpada jakimś innym przelewem czy po prostu się nie załapałem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli polecony spełnił warunki to powinieneś po prostu otrzymać przelew 🙂 Napisz do nich na jakimś chacie niech sprawdzą w systemie czy jest jakaś informacja 🙂

Napisz komentarz