Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

AŻ 8%! Na koncie oszczędnościowym do 200k na pół roku + bardzo łatwe 200 zł gotówki za konto w Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł gotówki

Za co?

50 zł

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku

150 zł:

– za wykonanie po min. 5 płatności kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta oraz po min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

50 zł – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto

3×50 zł -do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Szukasz banku z najlepszym oprocentowaniem? Dobrze trafiłeś, ponieważ w Pekao S.A. możesz skorzystać ze świetnej oferty dla oszczędności:

Mianowicie, jest to konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% na pół roku do kwoty aż 200 000 zł.

Aby skorzystać z tej oferty, potrzebujesz rachunku osobistego. Załóż konto Przekorzystne w bardzo prostej promocji i dodatkowo odbierz 200 zł gotówki w promocji. Z czego pierwsze 50 zł dostaniesz już za samo jego założenie.

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada 2022 roku.

Kto może wziąć udział w promocji konta Przekorzystnego w Pekao S.A.?

Z promocji konta Przekorzystnego (o koncie oszczędnościowym piszę w dalszej części artykułu) mogą skorzystać osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:

 • mają ukończone 18 lat;
 • są obywatelami Polski i mieszkają tutaj;
 • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miały w banku Pekao S.A. konta lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej.

Masz w Pekao S.A. inne produkty i zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z promocji? Już odpowiadam — tak, możesz. Wykluczeniu podlegają tylko ROR-y i rachunki oszczędnościowe lokat. Kredyt czy inny produkt nie skreśla Cię z możliwości wzięcia udziału. Tak samo, jak konta w innych bankach, np. w PKO BP 🙂

Odbieram 200 zł gotówki za konto w banku Pekao S.A.

Zaczniemy od głównej promocji, czyli 200 zł gotówki za założenie konta Przekorzystnego i spełnienie prostych aktywności.

#Krok I: załóż konto Przekorzystne z kartą — dostaniesz za to 50 zł od banku

🗓 Do 30 listopada 2022 r.:

 • 🔎 złóż wniosek o konto Przekorzystne z kartą do konta i bankowością. Najlepiej wybrać kartę Mastercard Debit FX;
 • 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przystąpienie do promocji, zgodę na przetwarzanie danych do celów promocji oraz potwierdź zapoznanie się z informacją administratora danych;
 • 🔎 podpisz umowę o konto online lub na selfie w aplikacji. Nie liczą się umowy podpisane w inny sposób, chyba że ze względu na błąd weryfikacji tożsamości nie udało Ci się podpisać jej online lub na selfie.

50 zł za założenie konta dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy. Jeśli podpiszesz ją w październiku, nagroda wpłynie do 30.11.2022 r.

#Krok II: płać kartą i loguj się do aplikacji w kolejnych 3 miesiącach

🗓 W trzech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • 🔎 zapłać kartą do konta po min. 5 razy w każdym z miesięcy
 • 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej na telefonie min. 1 raz w każdym miesiącu.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz wyżej wymienione aktywności, bank przeleje Ci na konto 50 zł. Pamiętaj o tym, by do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykać konta i karty oraz nie odwoływać zgody na przetwarzanie danych.

Nagrody (3×50 zł) będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (na przykład za warunki spełnione w listopadzie nagrodę otrzymasz do końca grudnia).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Kwoty płatności są dowolne. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Policzą się również płatności zbliżeniowych kartą mobilną w aplikacji PeoPay. Jedna uwaga: płatności muszą być dokonane w sklepach NA TERENIE POLSKI.

Nie policzą się do promocji wypłaty gotówki, płatności i przelewy BLIK, transakcje odrzucone, anulowane, nieautoryzowane, oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi kodami: MCC 4829 (internetowe przekazy pieniężne), MCC 6050 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), MCC 6051 (przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

Sprawdź pozostałe promocje i odbierz jeszcze więcej nagród!

200 zł na zakupy za Kartę Kredytową z Żubrem

Promocja ta należy do wybitnie prostych. Zakładasz kartę kredytową (możesz wybrać opcję, w której jest za darmo), rejestrujesz ją w Bezcennych Chwilach, robisz zakupy za 50 zł i odbierasz punkty o wartości 200 zł.

8% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł w Pekao S.A.

Promocja z kontem oszędnościowym na 8% trwa 🗓 od 17 października do 9 stycznia 2023 r.

Żeby z niej skorzystać, musisz spełniać następujące warunki:

 • 🗓 Od 1 lipca 2022 r do 16 października 2022 r.nie miałeś w banku Pekao S.A. konta osobistego, konta oszczędnościowego, lokat i funduszy inwestycyjnych

LUB

 • Miałeś w Pekao S.A. w okresie 🗓 od 1 lipca 2022 do 16 października 2022 r. konto, konto oszczędnościowe lub lokatę, ale średnie miesięczne saldo na wszystkich tych produktach nie przekraczało 2000 zł. Jak to policzyć? Przypuśćmy, że przez 3 miesiące miałeś ROR. Co miesiąc robiłeś na niego przelew 500 zł, który po zaksięgowaniu dwa dni później wysyłałeś z powrotem. Czyli przez 3 dni w miesiącu miałeś na koncie saldo 500 zł. Miesiąc miał 30 dni, czyli średniomiesięczne saldo wynosiło 50 zł — a więc w takim przypadku łapiesz się do promocji. Niestety będziesz z niej wykluczony, jeśli w podanym przedziale czasu posiadałeś jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych.

Co trzeba zrobić, by mieć promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Pekao S.A.?

Musisz mieć lub 🗓 do 9 stycznia 2023 r. założyć Konto Przekorzystne z Kontem Oszczędnościowym lub Konto Świat Premium z Kontem Oszczędnościowym Premium. Umowa o konto oszczędnościowe musi być Twoją pierwszą umową, co oznacza, że w chwili przystąpienia do tej promocji nie możesz mieć takiego konta oszczędnościowego.

Jeśli już masz zwykłe konto, to umowę o konto oszczędnościowe możesz podpisać w oddziale lub w bankowości internetowej (wniosek ma być udostępniony 3-5 dni roboczych po podpisaniu umowy o konto).

Konto Oszczędnościowe: możesz ulokować 200 000 zł na 8% na 183 dni.

Konto Oszczędnościowe Premium: możesz ulokować do 400 000 zł na 8% na 183 dni.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz i możesz założyć tylko jedno konto, albo zwykłe, albo premium. Po upływie promocyjnego okresu obowiązuje oprocentowanie standardowe.

Konto w banku Pekao S.A. za darmo

Samo konto Przekorzystne jest darmowe. Nie płacisz nic za jego prowadzenie.

Natomiast karta do konta będzie za darmo, jeśli co miesiąc spełnisz dwa warunki:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku, wpłata gotówki się nie liczy) oraz
 • zapłacisz min. 1 raz kartą do konta.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 22 listopada 2023

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Wg stanu mojej wiedzy, na ten moment 8% to najwyższe oprocentowanie na rynku. Na dodatek to konto oszczędnościowe, nie lokata, więc gdybyś potrzebował wycofać jakąś część oszczędności wcześniej, to nie tracisz naliczonych do tej pory odsetek.

A na dodatek bardzo łatwo dostaniesz od banku 200 zł gotówki za konto Przekorzyste. I tak musisz je założyć, jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 🙂

komentarzy 13

 1. Wiktor pisze:
  Czy aby wziąć udział w promocji wymagane jest złożenie zgody na kontakt marketingowy ze strony banku i grup kapitalowych przy zakładaniu konta przekorzystnego czy wystarczy wyrażenie zgody na stronie promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wystarczy ta pierwsza. O reszcie nie ma mowy w regulaminie:
   ” wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w Promocji oraz oświadczysz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin i potwierdzisz zapoznanie się z Informacją administratora danych dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych, co stanowi spełnienie obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów z zakresu ochrony danych osobowych”.
 2. Krzysztof pisze:
  Czy konto firmowe w PEAKO (działalność jednoosobowa) powoduje brak możliwosci skorzystania z promocji?
 3. Krzysztof pisze:
  Czy konto firmowe w PEAKO (działalność jednoosobowa) powoduje brak możliwosci skorzystania z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem nie wyklucza:
   „od 1.01.2020 r. do 16.10.2022 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku takich jak:
   rachunek płatniczy dla konsumentów, czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy),
    rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej”
  • Maciej pisze:
   Chciałem się jedynie upewnić. Jeśli wypowiedziałem umowę z dniem 04.2019 r, to nie ma przeciwskazań abym wziął udział w promocji 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego oraz skorzystał z lokaty 8% na 12 miesięcy oraz konta oszczędnościowego ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie widzę przeciwwskazań, jeśli wypowiedziałeś umowę o konto w kwietniu 2019, to zamknęło się w maju 2019, a okres karencji dla promocji konta obowiązuje od stycznia 2020 r. Rozumiem, że kont oszczędnościowych czy lokat nie było później.
 4. Maciej pisze:
  Nie nie było. Wszystkie produkty wygasły przed zamknięciem konta.
  A do kiedy obowiązuję oferta Lokaty na 12 m-cy x 8 % czy jest to 18.11 czy 30.11 ?
 5. Maciej pisze:
  Nie nie było. Wszystkie produkty wygasły przed zamknięciem konta.
  A do kiedy obowiązuję oferta Lokaty na 12 m-cy x 8 % czy jest to 18.11 czy 30.11 ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg informacji na stronie banku do 18.11. Ale jest dostępna tylko w oddziale.
 6. Dark pisze:
  „zapłać kartą do konta po min. 5 razy w każdym z miesięcy” – moge na poczatku miesiąca, jednego dnia kupić 5 towarów w sklepie na cene 1zł i dokonać ich zakupu 5 razy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Pewnie, że tak 🙂 Bierzesz 5 bułek w Biedronce, lecisz na kasę samoobsługową i każdą kasujesz oddzielnie 😉

Napisz komentarz