PROMOCJA ZAKOŃCZONA

MoneyMania 16: Odbierz 100 zł za założenie darmowego konta w EnveloBanku

Miło mi poinformować, że właśnie ruszyła szesnasta edycja jednej z Waszych ulubionych promocji. Po raz pierwszy partnerem Money Manii został EnveloBank. Do zgarnięcia w bardzo prosty sposób jest 100zł. Wystarczy założyć DARMOWE EnveloKonto, trzy razy zapłacić kartą i czekać na wypłatę nagrody. I to wszystko.

EnveloKonto – co to takiego?

EnveloBank to cyfrowa marka Banku Pocztowego, która pojawiła się na rynku prawie dokładnie rok temu. Wyróżnia go prosta i przejrzysta oferta. EnveloKonto to wygodny rachunek dla niewymagających. Co prawda nie będziesz mógł (przynajmniej na razie) skorzystać  z Google Pay, Apple Pay, czy nawet BLIKa, ale za to za darmo dostaniesz wszystkie potrzebne na co dzień usługi:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
 • 0 zł za użytkowanie karty płatniczej pod warunkiem zaledwie jednej płatności kartą w miesiącu i wpływów na koto w łącznej wysokości 1 tys. zł miesięcznie (osoby do 26 roku życia używają karty bezpłatnie, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków), inaczej 5 zł.

W przypadku braku bankomatu pieniądze możesz wypłacić na każdej poczcie, a koszt tej operacji, to zaledwie 1,5 zł.

Promocja dla nowych klientów EnveloBanku

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 4 do 30 września 2018 roku, pod warunkiem, że nie posiadasz i nigdy nie posiadałeś konta w EnveloBanku. Nie czekaj jednak, bo przyjmowanie wniosków zostanie zakończone po osiągnięciu puli 2 500 zgłoszeń do promocji.

Co zrobić, aby zarobić 100 złotych?

Premia wynosi 100 złotych i dostaniesz ją po spełnieniu kilku prostych warunków:

 • Krok 1 – do 30 września 2018 roku zarejestruj się na stronie MoneyMania.pl i zaakceptuj regulamin promocji. Później sprawdź pocztę elektroniczną i kliknij link aktywacyjny. Jeśli uczestniczyłeś we wcześniejszych edycjach, możesz się od razu zalogować na swoje konto MoneyMania.
 • Krok 2 – po rejestracji w Money Manii (lub zalogowaniu) wypełnij formularz banku i wyślij wniosek o założenie EnveloKonta. Polecam wybrać podpisanie umowy przez kuriera. Doszły mnie słuchy, że zakładanie konta przez przelew może generować błąd po stronie banku.
 • Krok 3 – najpóźniej do 19 października 2018 roku podpisz umowę o EnveloKonto wraz z EnveloKartą. Do 12 listopada 2018 roku masz czas na zrobienie zaledwie 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.

Ważna informacja! Rejestrując się na stronie MoneyMania.pl podaj swój prawdziwy adres e-mail. Jeśli nie otrzymałeś linku aktywacyjnego, sprawdź folder ze SPAMem.

Załóż EnveloKonto i odbierz 100 zł! >>>

Umowę o konto może podpisać za pośrednictwem kuriera lub przelewem z innego banku. Ta druga metoda jest szybsza, ale pamiętaj, że Twoje dane w obecnym banku oraz we wniosku o otwarcie rachunku muszą być takie same. Dokumenty możesz również parafować w wybranej przez siebie placówce banku lub Poczty Polskiej.

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany przez bank do 21 listopada 2018 roku.

4 rzeczy o których musisz pamiętać!

 • W okresie od 21 listopada 2018 roku do 28 listopada 2018 roku zaloguj się na swoje konto na MoneyMania.pl i uzupełnij numer swojego rachunku bankowego, który został założony w ramach promocji. Brak numeru konta uniemożliwi organizatorom wypłatę premii. To dość częsty błąd popełniany przez uczestników Money Manii.
 • Nie możesz zamknąć rachunku przed wypłatą premii (bank wypłaca ją tylko na konto założone w promocji), ani zrezygnować z karty do konta. Wypłata premii nastąpi do 30 listopada 2018 roku.
 • Mimo że zgody na przetwarzanie danych osobowych są dobrowolne, to musisz je zaznaczyć, aby organizator mógł Ci wypłacić premię. Jeśli odwołasz zgodę przed otrzymaniem nagrody, to pozbawisz się prawa do jej uzyskania.
 • Jeżeli założysz konto w EnveloBanku możesz przystąpić do innej promocji (po prostu je połączyć) i odebrać 120 zł premii za wpływ wynagrodzenia – szczegóły znajdziesz za tej stronie: 120 zł premii za wpływ wynagrodzenia w EnveloBanku.

Załóż EnveloKonto i odbierz 100 zł! >>>

Moja rekomendacja

Aktualna edycja Money Manii to naprawdę łatwy sposób na zdobycie 100 zł i przy okazji poznanie nowego konta. Jeśli potrzebujesz prostego, ale użytecznego rachunku, to pewnie zostaniesz w EnveloBanku na dłużej. Jednak jeśli usługa ci się nie spodoba, to możesz zrezygnować z rachunku zaraz po otrzymaniu premii.

Załóż EnveloKonto i odbierz 100 zł! >>>

Koniecznie sprawdź zanim skorzystasz z promocji:

UWAGA! Jeżeli nie otrzymałeś nagrody, zaloguj się proszę na tej stronie i sprawdź czy uzupełniłeś numer konta założonego w promocji, na które ma wpłynąć premia.

Jeżeli numer jest uzupełniony i premia nie wpłynęła, albo jeżeli nie otrzymałeś informacji o przyznaniu premii to złóż reklamację poprzez zakładkę Kontakt/Wiadomości, która dostępna jest po zalogowaniu się na stronę promocyjną.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 47

 1. Fejka pisze:
  Serio pierwsza akcja, gdzie envelo płaci za założenie konta? Taka sama akcja była w lipcu.. pan redaktor miał widać urlop ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej 🙂
   Fakt Robert pisze artykuł raz na jakiś czas i nie kontroluje wszystkich promocji jakie organizuje każdy bank, myślę jednak że w przypadku tego artykułu chodziło mu bardziej o to, że EnveloBank płaci za konto i robi to przy współpracy z MoneyManią. Może to nie było tak wprost napisane, ale mam wrażenie, że o to chodziło 🙂 Ale poproszę go, aby doprecyzował myśl 🙂

   P.S. Robert śmieje się, że on to ma dożywotni urlop stąd to roztargnienie 🙂

 2. Beata pisze:
  Czy osoba niepełnoletnia może uczestniczyć w tej promocji? W regulaminie nie znalazłam info, że musi być to osoba pełnoletnia/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co…nie ma tego wprost w regulaminie, ale myślę że powinna to być osoba pełnoletnie chociażby dlatego, że do założenia konta jest potrzebny dokument np. dowód osobisty.
  • Łukasz pisze:
   Ale przecież dowód może mieć nawet 3 latek
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No oczywiście, dowód tymczasowy może mieć osoba niepełnoletnia. 🙂 Tak naprawdę to ja nie chcę gwarantować, że – tak nieletni może lub nie nieletni nie może. Powiedzmy, że nieletni wypełni formularz zgłoszeniowy, ale Bank z powodu wieku go odrzuci i wtedy ktoś może mieć do mnie pretensje, że podał dane osobowe i nie uczestniczy w promocji.
 3. Jakub pisze:
  Pytanie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych. Chodzi o zaznaczenie jej przy zakładaniu konta w moneymanii czy podczas składania wniosku o otwarcie konta? Jeżeli nie zaznaczyłem jej przy zakładaniu konta w moneymanii to czy jest możliwość wyrazić taką zgodę później? W ustawieniach konta nie widzę takiej opcji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Akceptacja regulaminu to przy rejestracji w MM. A przetwarzanie danych osobowych przez Bank to we wniosku o konto boooo jaki widzę te okienka MM to tam nie ma informacji o przetwarzaniu danych przez Bank.
 4. Piotr pisze:
  Hej,
  mam problem – ząłożyłem konto w MM i EB, próbuję zapisać numer konta w ustawieniach MM, ale dostaję komunikat, że numer nie należy do banku… numer jest poprawny.
  Próbowałem w różnych przeglądarkach, na różnych komputerach, niestety bez powodzenia – co może być źle?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A dlaczego teraz chcesz wpisać numer konta w panelu MM? To trzeba będzie zrobić dopiero między 21.11 a 28.11 – jak już otrzymasz od Banku informację o przyznaniu nagrody i w panelu zostanie odblokowana możliwość wprowadzenia i zapisania numeru konta 🙂
 5. Sandra pisze:
  a czy mogę wybrać podpisanie umowy w placówce Banku pocztowego lub w oddziale Poczty Polskiej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co widzę w artykule dostępne możliwości to kurier lub przelew weryfikacyjny 🙂
 6. Łukasz pisze:
  A te 3 płatności na 100zl.
  Mozna większe płatność. Abonament 150+rata 45+zakupy allegro. Kartą dane z karty lub blik.
  Da radę tak.
  Lub jak inaczej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Masz wykonać min. 3 płatności (może być więcej) na łączną kwotę 100 zł (może być więcej). Czyli możesz wykonać 10 płatności na 10 zł i będzie 100 zł. Płatności mają być wykonane kartą, a nie BLIKiem.
 7. Łukasz pisze:
  A płatność kartą może być podanie danych z karty w internecie przy płacenia rachunku. Zakup na allegro itp? ”
  Czy płatność kartą w sklepie tylko np. Zabka. Media expert itp.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak podasz w internecie numer katy, datę ważności karty i jej kod ccv to będzie to płatność kartą i będzie ok.
 8. Adrian pisze:
  Ten bank jest wyjątkowo żałosny. Za te wysyłki (co były zwroty za zakupy kartą za min 30zł) pare razy odebrałem zwrot, a teraz już sie nie da, pisze im że nie działa, a oni nic nie robią. Ludzie na infolini to jakies tłumokowate stare baby (chyba te siedzące na poczcie w okienku) oczywiście nic nie wiedzą. Dodatkowo w bankowości nie widać blokad na koncie, dopiero po jakimś czasie, a do kompletu oczywiście żałosna apka w której za każdym razem wyskakuje irytująca notyfikacja o lokalizacji. A w koncie oczywiście brakuje wszystkiego co możliwe: blika, możliwości nawet odbierania szybkich przelewów i przelewów na telefon, nawet problem ze zleceniem stałym miałem, żeby edytować. Typowy bank na odebranie 100zł i zamknięcie odrazu, chociaz nie wiem czy z tym nie będzie problemu
 9. Grzegorz pisze:
  Jeżeli miałem niedawno konto w banku pocztowym to czy mogę skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Posiadanie konta (nawet jeżeli obecnie jest już zamknięte) w EnveloBanku wyklucza z udziału w promocji.
  • Bartek pisze:
   Czy te 3 płatności kartą muszę wykonać w konkretnym miesiącu? Czy mogę zrobić np. 1 płatność we wrześniu i 2 w październiku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ma konkretnych miesięcy, możesz zrobić tak jak piszesz, ważne jest tylko, aby płatności były wykonane (zaksięgowane również) do 12.11.2018 roku.
 10. Michał pisze:
  wpływy mogą być z mojego innego konta ?
 11. Mateusz pisze:
  O które zgody marketingowe chodzi? Te na stronie moneymania.pl przy zakładaniu konta czy na stronie banku? Które zgody są wymagane?
 12. Jack pisze:
  Witam.
  A czy bank wymaga ksero dowodu osobistego,przy zakładaniu konta?
 13. Adam pisze:
  Czy ktoś jeszcze ma problem z dostaniem karty? Konto otwarte chociaż też długo się je otwierało , ale karty dalej nie widać…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak pisaliśmy w mailach, na kartę trzeba jeszcze poczekać ponieważ Bank ma czas do 10 dni na jej przysłanie 🙂
 14. Marcin pisze:
  do 12 listopada wlacznie? 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do 12 listopada (włącznie) płatności mają być wykonane i zaksięgowane 🙂
 15. Adrian pisze:
  Po zalogowaniu w moneymania wchodzimy w “moje konto” -> “moje dane” i tam wpisujemy swój numer konta?
 16. Bart pisze:
  Hmm… ja spelnilem warunki A nie dostałem maila z potwierdzeniem…
 17. Aleksandra pisze:
  czy ktoś dostał już 100?:)
 18. JANEK pisze:
  Ktoś dostał już owe 100zl? Bo u mnie cisza..
 19. aleksandra pisze:
  Logowałam się i wpisałam numer konta
 20. Marta pisze:
  Napisałam reklamację dziś rano – pieniądze mam już na koncie.
 21. Adam pisze:
  Masakra, ostatni raz w Envelo i nie skuszą już mnie 100ma złotymi nigdy więcej. Skontaktować się z nimi to jakiś cud, napisac reklamację, rozpatrywanie wieki(niby do 30 dni ale to tak wolno idzie w porównaniu z innymi bankami). 100 zł wypłacilili ale w kilku przypadkach pobrali opłatę za kartę 5 zł ppomimo spełnionych warunków. I zamknąłbym już konto ale się wkurzyłem i będę czekał aż mi oddadzą te 5 zł.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przykro mi Adamie, może taka sytuacja miała miejsce, mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione i bardzo szybko odzyskasz pieniądze. Envelo to “młody” Bank więc możliwe, że takie jeszcze powolne rozpatrywanie wszystkiego to wina tego, że uczą się oni wszystkiego.

Napisz komentarz