Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa odsłona Money Manii. Zgarnij łatwe 150 zł w gotówce za założenie konta w Alior Banku

Właśnie wystartowała nowa, 18. już edycja promocji Money Mania. Do tej pory suma wypłaconych premii we wszystkich edycjach przekroczyła 1 milion zł!

Tym razem do zgarnięcia jest gwarantowane 150 zł w zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. Promocja trwa od 6 maja do 10 czerwca 2019 roku, a bonus trafi prosto na Twoje konto po spełnieniu naprawdę prostych warunków!

Właśnie takie bonusy są najlepsze, kiedy sam możesz zdecydować, na co przeznaczyć pieniądze. Nikt nie mówi Ci gdzie i w jakim czasie je wydać. A 150 zł w gotówce to już zawsze jakieś zaskórniaki, zwłaszcza, gdy trafią na Twoje nowe konto.

Czy mogę uczestniczyć w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Alior Banku, tzn. dla wszystkich, którzy w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku o otwarcie konta nie posiadały konta ROR w Alior Banku, konta walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Jeśli jednak masz konto oszczędnościowe, konto firmowe, walutowe konto oszczędnościowe lub konto w T-mobile Usługi Bankowe – możesz śmiało wziąć udział w promocji.

Jeśli spełniasz ten jeden prosty warunek wystarczy, że zalogujesz się w programie Money Mania, otworzysz Konto Jakże Osobiste i spełnisz jeden wyjątkowo prosty warunek, a gwarantowana premia 150 zł jest Twoja.

Konto Jakże Osobiste – prześwietlam opłaty

Po dokładnym przestudiowaniu Tabeli Opłat i Prowizji okazuje się, że Konto Jakże Osobiste to naprawdę korzystne konto zarówno dla osób, które szukają nowego rachunku na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą wziąć udział w promocji. A jak to dokładnie wygląda?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 1500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł);
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w Oddziałach;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Aby konto było zupełnie darmowe, powinieneś zapewnić miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł oraz wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

Co ciekawe, do Konta Jakże Osobistego możesz wybrać pakiet korzyści, czyli usługi dodatkowe. Możesz bezpłatnie wybrać dwie korzyści, a każda dodatkowa kosztuje 3,50 zł. Wybierasz te, które są Ci potrzebne w danym momencie:

Skoro już wiesz, czego się spodziewać po swoim nowym koncie, czas sprawdzić, co dokładnie musisz zrobić, żeby otrzymać gwarantowany bonus 150 zł.

Zgarniam gwarantowany bonus 150 zł – instrukcja krok po kroku

Krok 1. Zarejestruj swój profil na Money Mania i załóż Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 10 czerwca 2019 roku wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w programie Money Mania. Otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji – jeśli nie otrzymałeś maila, sprawdź SPAM lub zakładkę Promocje. Kliknij w link znajdujący się z mailu, aby potwierdzić swoją rezerwację w programie.

UWAGA!! W trakcie wypełniania wniosku, zwłaszcza, jeśli kiedykolwiek wcześniej byłeś klientem Alior Banku, może pojawić się komunikat:

„Dziękujemy. Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku”.

Skorzystaj z tej ścieżki. Konsultant dokończy wniosek razem z Tobą, a Ty wciąż będziesz miał szansę na udział w promocji. Nie wychodź ze strony, nie wylogowuj się z Money Manii. Pamiętaj, że możesz wysłać tylko jeden wniosek.

Zaloguj się na swoje konto. Znajdziesz tam widoczny przycisk “Wyślij wniosek”, który przeniesie Cię na stronę Alior Banku. Również do 10 czerwca 2019 roku wypełnij wniosek o konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.

Dokumenty do podpisu przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy. Na podpisanie umowy o konto masz czas do 10 lipca 2019 roku.

Pamiętaj, aby w formularzu zaznaczyć zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Bank potwierdzi organizatorowi, że faktycznie otworzyłeś Konto Jakże Osobiste oraz spełniłeś warunki promocji. Bez tego nie będziesz mógł otrzymać premii.

Krok 2. Aktywnie korzystaj z nowego konta

Najpóźniej do 10 września 2019 roku:

 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto w łącznej wysokości min. 1000 zł. Może to być kilka mniejszych wpłat lub po prostu jedna większa. Możesz wpłacić pieniądze ze swojego konta w innym banku, a potem przelać je z powrotem. Ważne, żeby do 10 września 2019 bank zaksięgował na Twoim koncie wpływy w wysokości min. 1000 zł.

ORAZ

 • wykonaj min. 3 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Możesz zapłącić za zakupy w sklepach stacjonarnych lub Internecie, w restauracjach, kinach, na stacjach benzynowych.

Płatności wykluczone z promocji:

 – płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich;
 – płatności za  usługi transportowe;
 – płatności w instytucjach finansowych;
 – płatności dla brokerów ubezpieczeniowych;
 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 – internetowe przekazy pieniężne;
 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Pamiętaj, że aby konto było zupełnie darmowe, powinieneś zapewnić miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł oraz wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

UWAGA!!! KONIECZNIE PAMIĘTAJ, żeby uzupełnić swój nowy numer konta w aplikacji Money Mania. Numer konta to 26 cyfr bez spacji. Bez tego premia nie zostanie wypłacona.

To wszystko! Teraz czas na premię

Pewnie teraz zastanawiasz się, kiedy premia trafi na Twoje konto. Organizator określa to bardzo precyzyjnie. Maksymalnie do 5 października 2019 roku otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że spełniłeś warunki promocji.

Natomiast przelew premii w wysokości 150 zł otrzymasz maksymalnie do 10 października 2019 roku. Poniższy rysunek bardzo dokładnie obrazuje cały proces promocji:

Podsumowanie

To ciekawa i z pewnością warta uwagi promocja. Premia jest wyjątkowo prosta do zgarnięcia, a dodatkowo warunki są bardzo czytelne i nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości. Jedynym minusem jest opłata za konto (10 zł) w razie, jeśli nie zapewnisz min. 1500 zł wpływów. Jednak i to da się obejść – wystarczy, że zrobisz przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelejesz pieniądze dalej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Jakub pisze:
  nie polecam tego typu promocji, brałem udział w tamtym roku i żadnego bonusu nie dostałem, bank zrzuca na organizatora, organizator na bank odpowiedzialnosc, wszystkie warunki zostały spełnione a i tak nie mogli udzielić mi odpowiedzi co poszło nie tak i dlaczego nie dostałem bonusu. Najpierw batalia z organizatorem, doszliśmy do tego że on tylko otrzymuje listę z banku, później w banku żadnej kompetentnej osoby na infolinii, to samo z reklamacjami. Złożyłem jedną l, niemniej zostałem po prostu “zlany” mimo że napisałem wprost, proszę o wskazanie który podpunkt regulaminu nie został spełniony. Dostałem odpowiedź że bank nie jest organizatorem i wszelkie sprawy prosze załatwiać przez organizatora promocji. Koniec końców kilka złotych musiałem za kartę dopłacić …. Także serdecznie Alior bank odradzam, tylko tutaj problemy, mimo że brałem udział w kilku innych promocjach z tej strony 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm.. Jakub, to naprawdę przykre, co piszesz. Dzięki za informację, będziemy mieć to na oku. Czy dostałeś jakąś odpowiedź na swoją reklamację? Szczerze mówiąc nie było innych, negatywnych komentarzy.
 2. Marcin pisze:
  Konto walutowe Alior to to samo co kantor walutowy online aliora? Czy mogę wziąć udział w promocji jeżeli korzystam z tego drugiego?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli przy kantorze Aliora nie masz konta osobistego, to możesz wziąć udział.
 3. Ewa pisze:
  Założyłam konto 13 maja taka jest data na umowie, która przyniósł kurier – czy już w maju muszę zapewnić wpływ na konto 1500 zł i wydać kartą 300 zł żeby konto było bezpłatne, czy te 300 zł liczy się od daty aktywacji karty ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Liczy się od dnia otwarcia konta, więc powinieneś spełnić ten warunek już w maju.
  • Wojak pisze:
   Wcale nie gdzie jest taki zapis.?
   Jezeli aktywowałes w maju to wpływy i płatnosci karta dopiero od czerwca.
   Zaden bank w Polsce nie pobiera opłat za pierwszy miesiac.
 4. M. pisze:
  Niestety u mnie odpada – Alior via MoneyMania nie akceptuje paszportów, tylko dowody osobiste.
 5. Anna pisze:
  Konto założone. Ale nie wiem gdzie mam uruchomić te dwie bezpłatne korzysci? Nie widzę żadnej opcji w bankowości elektronicznej

Napisz komentarz