Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 300 zł moneybacku z kartą kredytową od Credit Agricole

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3% zwrotu za transakcje, maksymalnie 300 zł w ciągu roku.

Za co?

-Za założenie karty kredytowej Silver lub Gold oraz;

-Za podpięcie karty kredytowej do Google Pay lub Apple Pay oraz;

– Za dokonywanie płatności zbliżeniowych w sklepach za pomocą Apple Pay lub Google Pay.

Ile to kosztuje?

Karta kredytowa Silver będzie darmowa pod warunkiem dokonania transakcji w każdym miesiącu o min. wartości 700 zł

Karta kredytowa Gold będzie darmowa przez pierwsze 12 miesięcy pod warunkiem dokonania min. 3 transakcji płatniczych w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o kartę.

Kiedy bonus?

Moneyback naliczany jest kwartalnie, zwrot na rachunek karty kredytowej następuje do końca miesiąca po zakończeniu kwartału.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu 2 lat przed przystąpieniem do promocji nie posiadały w Credit Agricole żadnej z kart kredytowych: Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard;

Do kiedy promocja?

Do 29 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Stęskniliście się za promocjami z moneybackiem? W ostatnim czasie, po okresie ciszy, znów wraca do łask. I nic w tym dziwnego. Płacąc za codzienne zakupy otrzymujesz zwrot części wydatków. Ciężko o łatwiejszą promocję. Nie musisz pamiętać o wpływach, ilości czy wartości transakcji. Płacisz- i już!

Właśnie taką promocję przygotowało właśnie Credit Agricole. Za płatności zbliżeniowe kartą kredytową za pomocą Google Pay lub Apple Pay możesz otrzymać 3% zwrotu za transakcje, do 300 zł w ciągu roku. Brzmi ciekawie? No to sprawdźmy o co tu chodzi dokładnie.

Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku. Nie warto zwlekać, im szybciej otrzymasz swoją kartę i zaczniesz nią płacić, tym większy zwrot otrzymasz.

Czy mogę skorzystać z tej promocji?

W promocji możesz wziąć udział jeżeli spełniasz łącznie następujące warunki:

 • na dzień 2.12.2019 roku nie miałeś żadnej z wymienionych kart kredytowych: Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard;
 • w okresie co najmniej 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie byłeś stroną umowy o wyżej wymienione karty.

Przekładając z bankowego na ludzki język, oznacza to, że w okresie co najmniej dwóch lat nie miałeś żadnej z wymienionych kart kredytowych w banku Credit Agricole. Jeżeli w ogóle nie miałeś żadnej karty w tym banku to sprawa jest dla Ciebie prosta – możesz bez problemu wziąć udział w promocji.

Jeśli masz w Credit Agricole inne produkty, na przykład konto to również łapiesz się do promocji. A jeżeli jeszcze nie masz rachunku w tym banku to teraz możesz dodatkowo zgarnąć do 200 zł premii za przeniesienie konta. Szczegóły tej promocji znajdziesz w poniższym artykule:

UWAGA:

Ta promocja nie łączy się z promocją „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii”.

Karta kredytowa – obalamy mity!

Być może nie miałeś nigdy karty kredytowej i obawiasz się jej. Być może słyszałeś legendy krążące o kartach, że to produkt skomplikowany, drogi i łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Nic bardziej mylnego!

Po pierwsze – wszystko sprowadza się do tego, by kartą płacić, nie wypłacać gotówkę i spłacać ją w terminie – wtedy nie naliczą się żadne odsetki.

Po drugie – nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze „niepotrzebnie” na potrzeby promocji. Chodzi o to, byś przez jakiś czas zamiast zwykłą kartą bankową płacił kartą kredytową. Za zakupy, których i tak musisz dokonać, jak choćby spożywka. Za transakcje kartą otrzymasz zwrot 3%, aż do końca roku 2020. Twoja karta z banku raczej takiej opcji nie ma 🙂

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego, jak działa karta kredytowa, zajrzyj do naszego poradnika:

Jak nie płacić za kartę ani złotówki?

W promocji biorą udział 2 karty kredytowe: Credit Agricole Silver (z logo Visa lub Mastercard) oraz Credit Agricole Gold (również z logo Visa lub Mastercard). To Ty wybierasz, którą kartę chcesz i która będzie dla Ciebie lepsza. Sprawdźmy, czym się różnią.

Karta kredytowa Silver

 • 0 zł/7,90 zł – opłata miesięczna za obsługę rachunku karty przy wykonaniu transakcji kartą na min. 700 zł w okresie rozliczeniowym i terminowej spłacie karty, inaczej 7,90 zł (decyduje data księgowania);
 • 5% min. 12,90 zł – wypłata gotówki z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – realizacja przelewu z rachunku karty – opcja „Twoje Rachunki” (możesz przelewem z karty opłacić rachunki za gaz, prąd, telefon);
 • 15,01% RRSO – tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i niewykonania transakcji zwalniających z opłaty miesięcznej.

Karta kredytowa Silver dostępna jest dla osób o minimalnym dochodzie 1400 zł netto/m-c.

Okres bezodsetkowy to aż do 54 dni.

Karta kredytowa Gold

 • 0 zł/200 zł – opłata roczna za wydanie karty pod warunkiem wykonania min. 3 płatności bezgotówkowych w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy o kartę, inaczej 200 zł;
 • 0 zł/75 zł/200 zł – opłata roczna za kartę po 12 miesiącach pod warunkiem wykonania transakcji na min. 18 000 w ciągu roku/ 75 zł pod warunkiem wykonania transakcji na min. 12 000 rocznie/200 zł transakcje poniżej 12 000 rocznie (uwaga- karta musi być spłacana terminowo);
 • 4% min. 11,90 zł – wypłata gotówki z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – realizacja przelewu z rachunku karty – opcja „Twoje Rachunki” (możesz przelewem z karty opłacić rachunki za gaz, prąd, telefon);
 • 14,15% RRSO – tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i niewykonania transakcji zwalniających z opłaty rocznej;
 • 0 zł – sprawdzenie salda karty w bankomacie.

Karta kredytowa Silver dostępna jest dla osób o minimalnym dochodzie 3000 zł netto/m-c.

Okres bezodsetkowy to aż do 56 dni.

Jaką kartę wybrać? Policz szybko, ile średnio płacisz kartami w miesiącu. Jeżeli jest to kwota w okolicach 700-1000 zł to najlepszym wyborem będzie karta Silver. Jeżeli płacisz kartą naprawdę dużo i miesięczne płatności rzędu około 1500 zł nie sprawią Ci najmniejszego problemu to lepszym wyborem będzie dla Ciebie karta Gold. Albo gdy wiesz, że w tym roku szykują się poważne wydatki, na przykład remont mieszkania. Wtedy pieniądze idą w tysiącach i śmiało możesz pozwolić sobie na kartę Gold.

Jak cieszyć się moneybackiem – instrukcja krok po kroku

Zdecydowałeś się już, która karta będzie dla Ciebie najlepsza.. Co teraz musisz zrobić?

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę z dedykowanej strony i podpisz umowę o kartę

Maksymalnie do 29 lutego z dedykowanej strony złóż wniosek o jedną z kart, które biorą udział w promocji.

Promocja obowiązuje również w placówkach banku, placówkach partnerskich oraz na infolinii. Ja osobiście wyznaję zasadę, że jeżeli da się coś zrobić przez Internet to szkoda mojego czasu (którego i tak ciągle na coś brakuje) na wędrówki po oddziałach banków, czekanie w kolejkach lub wiszenie na infolinii w nieskończoność. Dlatego polecam Ci złożenie wniosku przez Internet, bez ruszania się z ulubionego fotela.

Podczas podpisywania umowy o kartę koniecznie podpisz dokument o nazwie: Potwierdzenie przystąpienia do promocji. Jest on niezbędny do tego, by wziąć udział w promocji.

#Krok 2 – płać zbliżeniowo kartą za pomocą Apple Pay lub Google Pay

Po otrzymaniu i aktywacji karty musisz dodać ją do Google Pay lub Apple Pay i płacić zbliżeniowo urządzeniem mobilnym, czyli najczęściej telefonem. Płatności dokonujesz podczas codziennych zakupów w sklepach stacjonarnych, z tą różnicą, że nie płacisz plastikową kartą, a na przykład telefonem z Google Pay. Pamiętaj, że transakcje dokonane w ten sposób nie mogą być zwrócone, bo w takim przypadku nie będą się liczyły do promocji.

Zwroty z płatności naliczane są w okresach kwartalnych. Za jeden kwartał możesz otrzymać zwrot w maksymalnej wysokości 75 zł, co daje 300 zł w ciągu roku.

Proste, prawda?

Jak wyglądają okresy rozliczeniowe do zwrotów?

 • I okres rozliczeniowy – od 2 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku;
 • II okres rozliczeniowy – od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 roku;
 • III okres rozliczeniowy – od 1 lipca do 30 września 2020 roku;
 • IV okres rozliczenowy – od 1 października do 31 grudnia 2020 roku.

Pewnie zastanawiasz się, ile musisz zapłacić w kwartale, aby otrzymać maksymalny zwrot 75 zł? Już Ci mówię.

75 zł jest to dokładnie 3% z transakcji o łącznej wartości 2500 zł. Czyli średniomiesięcznie musisz zapłacić przez Apple Pay lub Google Pay na kwotę około 833 zł.

Oczywiście nie musisz tyle wydawać co miesiąc. Jednego miesiąca możesz na przykład zrobić płatności na całą kwotę, jeżeli masz akurat w planach duży wydatek i zwrot również zostanie Ci naliczony. Jeżeli w którymś kwartale nie uda Ci się zrobić płatności na taką kwotę to nie martw się. Zwrot nadal Ci się należy, tylko w proporcjonalnie mniejszej kwocie.

A kiedy zostają wypłacone zwroty za transakcje?

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego środki w wysokości 3% zostaną Ci wypłacone na rachunek karty kredytowej maksymalnie do końca miesiąca, następującego po tym okresie.

Przykład

Do 30 marca zrobiłeś transakcje za pomocą Google Pay. Zwrot za ten kwartał zostanie Ci przyznany do końca kwietnia.

I już. Składasz wniosek, otrzymujesz kartę, podpinasz ją pod Google Pay lub Apple Pay i po prostu płacisz. Prościej chyba być nie może. No oczywiście oprócz sytuacji, w której wchodzisz do oddziału a tam pani w okienku daje Ci do ręki 300 zł – no ale takie rzeczy pozostają na razie tylko w sferze marzeń.

Pamiętaj, aby nie zamykać karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części premii.

Podsumowanie

Opisując wiele promocji widzę, jak zmieniają się trendy. Przez długi czas była cisza w promocjach z moneybackiem, od niedawna ten temat znów jest na topie. Nic dziwnego – brak dodatkowych warunków, o których trzeba pamiętać, płacisz i pieniądze same wracają. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej tego typu promocji w nowym roku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 4

 1. Paweł pisze:
  Jak długo trwa moneyback a może jest bezterminowe ?
 2. Piotr pisze:
  Czy okres rozliczeniowy, o którym mowa w Tabeli Opłat i Prowizji, jest tym samym okresem rozliczeniowym, o którym mówi Regulamin promocji? A w związku z tym czy jest to to samo co „okres bezodsetkowy”? Nie znajduję definicji ani jednego, ani drugiego, stąd moja wątpliwość, czy kartę należy spłacić po każdym kwartale (okresie rozliczeniowym), czy częściej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, kartę należy spłacać po wystawieniu wyciągu, w ciągu 26 dni po jego otrzymaniu. Jeśli tego nie zrobisz to naliczą Ci się odsetki. Regulamin promocji mówiąc o okresie rozliczeniowym ma na myśli okresy, w których Ty płacisz kartą i od tych transakcji naliczany jest zwrot, czyli w tym przypadku w okresach kwartalnych. Ale okres rozliczeniowy do zwrotu w promocji nie powoduje, że kartę możesz spłacać raz na kwartał.

Napisz komentarz