Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż mKonto Intensive w mBanku i odbierz nawet 450 zł premii za aktywność!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste

Noo, nooo – mamy ładne zagranie ze strony mBanku – promocja „Intensywnie do celu” z mKontem Intensive, w której każdy uczestnik będzie mógł zgarnąć aż 150 zł za płatności kartą i/lub BLIKiem (i to na dowolne kwoty) oraz nawet 300 zł za regularne oszczędzanie – robi wrażenie!

Łącznie będzie więc do zgarnięcia aż 450 zł, za czynności, które pewnie i tak wykonujesz na co dzień, czyli płacenie kartą za codzienne zakupy i odkładanie pieniędzy na zaplanowane wydatki. Okazuje się więc, że wspomnianą premię możesz zyskać „przy okazji” – czyli tak jak najwygodniej.

Kto i jak może skorzystać z promocji? 

Do promocji możne przystąpić każdy kto od 1.01.2016 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego (o nr rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017) w mBanku. Jeżeli więc ktoś posiadał/da w mBanku kredyt lub lokatę to może śmiało do tej promocji przystąpić.

Zrobi to za pośrednictwem specjalnej strony Banku, zakładając na niej promocyjne (indywidualne) mKonto Intensive wraz z kartą (do wyboru: Visa Świat Intensive, Visa Intensive lub MasterCard Intensive). Następnie założy do tego pakietu konto do oszczędzania „Moje cele”. Jeżeli chodzi o promocyjne produkty Banku to prezentują się one następująco:

mKonto Intensive 

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie konta przez 6 miesięcy;
 • 0 zł/ 49,50 zł – za prowadzenie konta po upływie 6 miesięcy. Konto będzie mogło być nadal darmowe jeżeli zapewnimy wpływy na konto w kwocie łącznej min. 7 000 zł/m-c lub jeżeli średnie saldo aktywów w mBanku będzie osiągać 100 000 zł/m-c (będą zaliczane wpływy z Twojego konta, ale w innym Banku);
 • 0 zł – za wydanie karty do konta (pamiętaj, że obowiązkowo trzeba ją zamówić przy wnioskowaniu o konto);
 • 0 zł – (bezwarunkowo) miesięczna opłata za obsługę kart: Visa Intensive oraz MasterCard Intensine;
 • 0 zł/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty Visa Świat Intensive – karta będzie darmowa przez pierwsze 6 miesięcy (jeżeli zamówisz ją od razu razem z kontem) później opłata wyniesie 10 zł, ale w zamian za to Bank nie pobierze prowizji od płatności w innej walucie;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w kraju;
 • 0 zł – przelewy internetowe;
 • 0 zł – 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu, 4 i każdy kolejny 5 zł;
 • 0 zł – zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 0 zł – wpłata i wypłata gotówki w Oddziale;

W promocji zakładamy również konto do oszczędzania – „Moje cele” prowadzenie tego konta jest oczywiście darmowe.

Jak odebrać 150 zł premii za płatności kartą? 

Pierwsza premia jaką będziemy mogli otrzymać będzie to 150 zł za aktywne płacenie kartą i/lub BLIKiem, druga premia to 300 zł za oszczędzanie. Zanim jednak zaczniemy spełniać warunki promocji musimy to oczywiście musimy stać się klientami mBanku.

#1 KROKdo 31.08.2018 r. przejdź na dedykowaną przez Bank stronę internetową i załóż mKonto Intensive wraz z kartą (pamiętaj, że ma to być konto indywidualne, a nie wspólne np. z żoną), podczas składania wniosku:

 • zwróć uwagę na to jaką wybierasz kartę, docelowo zaznaczona jest karta Visa Świat Intensive (wielowalutowa) – przypominam, że ona po 6 miesiącach będzie płatna, jeżeli chcesz mieć kartę która będzie cały czas bezwarunkowo darmowa to wybierz kartę klasyczną: Visa Intensive lub MasterCard Intensive
 • zaznacz, że chcesz założyć również konto do oszczędzania „Moje cele” – opcja zaznaczenia jest możliwa po wyborze karty;
 • zaznacz oświadczenie o treści: „Przystępuję do Promocji zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku”;
 • wyraź zgodę na wykorzystywanie przez Bank Twoich danych osobowych w ciągu 10 dni w celu wsparcia procesu wnioskowego;

Następnie, również do 31.08.2018 roku podpisz umowę o mKonto Intensive z kartą – w placówce lub przy kurierze.

>>Załóż mKonto Intensive z premią do 450 zł<<

#2 KROK – w ciągu kolejnych, pełnych 5 miesięcy kalendarzowych (podpiszesz umowę w sierpniu więc od września) spełniaj powtarzalnie (czyli w każdym miesiącu) po 3 warunki:

 • zapewniaj wpływ na konto w kwocie min. 7 000 zł – może być to wpływ z Twojego konta, ale w innym Banku. Pieniądze muszą być w danym miesiącu zaksięgowane na koncie, ale po ich zaksięgowaniu możesz przelać je sobie dalej;
 • min. 1 raz w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku;
 • płać kartą i/lub BLIKiem za zakupy w punktach handlowo-usługowych jak to przekazuje regulamin „płatności kartą za zakupy w sklepie”, czyli jest to sugestia, że internet odpada. W zależności od tego ile wykonasz płatności (nie jest ważne na jaką kwotę) taką otrzymasz premię:
 • od 5 do 9 płatności kartą i/lub BLIKiem – 10 zł premii
 • od 10 do 14 płatności kartą i/lub BLIKiem – 20 zł premii
 • 15 płatności kartą i/lub BLIKiem i więcej – 30 zł premii

Płatności nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniliśmy ww. warunki na konto osobiste. Jeżeli więc ktoś spełni powyższe warunki we wrześniu to otrzyma nagrodę w październiku. Za warunki spełnione w październiku premia będzie przyznana w listopadzie itd.

A jak odebrać dodatkowe 300 zł za oszczędzanie?

Standardowo konto oszczędnościowe jest oprocentowane na 0,50% lub w wersji wyższego oprocentowania – 2% – nie trudno się jednak domyśleć, że na takich warunkach to my 300 zł tak łatwo nie zdobędziemy. Dlatego Bank stawia na bardziej przekonujące argumenty i zmierza nagradzać za oszczędzanie premią 50 zł miesięcznie przez okres pół roku.

Wystarczy, że w każdym miesiącu,  przelejemy na rachunek „Moje cele” min. 200 zł i nie będziemy tych pieniędzy wypłacać. Jeżeli w jakimś miesiącu wypłacimy pieniądze to w kolejnym premii za oszczędzanie nie będzie. Jednocześnie, aby nie zapomnieć o przelewaniu pieniędzy, warto ustawić sobie zlecenie stałe – przecież w mBanku masz je i tak za darmo. 🙂

Oszczędzanie musimy zacząć od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive, czyli:

 • otworzysz konto w sierpniu – 200 zł przelewasz na „Moje cele” we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu i lutym

Z kolei nagrodę odbierasz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, czyli jeżeli:

 • na „Moje cele” przelejesz 200 zł we wrześniu – to 50 zł premii odbierasz w październiku;
 • na „Moje cele” przelejesz 200 zł w październiku – to 50 zł premii odbierasz w listopadzie;

Premia 50 zł/m-c będzie będzie przyznawana przez 6 miesięcy,na rachunek „Moje cele”, co pozwoli na zgarniecie 300 zł nagrody.

Oprocentowanie rachunku „Moje cele”:

 • 0,50% – standardowo;
 • 2,00% – jeżeli suma wpływów w danym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100,00 PLN od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

>>Załóż mKonto Intensive z premią do 450 zł<<

UWAGA! Promocja w pigułce: 

Boisz się, że nie zapamiętasz warunków promocji, albo coś Ci umknie? Takie rzeczy nie na naszym blogu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik po promocji w wersji PDF. Możesz ją sobie pobrać, zapisać na komputerze lub wydrukować i kontrolować przebieg całej promocji bez obaw o to, że o czymś zapomnisz.

mKonto Intensive – promocja w pigułce – do pobrania

Mocne i słabe strony promocji

 możliwość odebrania bardzo wysokiej premii – nawet 450 zł – za płatności kartą/BLIKiem oraz oszczędzanie;
 możliwość założenia darmowej karty do konta, wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów – rewelacja!
 możliwość bezproblemowego zamknięcia konta po odebraniu nagrody;
 brak opłat za mKonto Intensive przez 6 miesięcy;
 po 6 miesiącach konto może być płatne i to 49,50 zł, chyba że…ktoś będzie zapewniał wpływy na kwotę łączną 7 000 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz