Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT od mBanku – aż 240 zł! 140 zł w gotówce + karta podarunkowa 100 zł/głośnik JBL Go 2/walizka + 2,5% do 20 000 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

140 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 40 zł.

Dla mieszkańców dużych miast do wyboru: karta podarunkowa Rossmann 100 zł, karta podarunkowa Biedronka 100 zł, walizka kabinowa lub głośnik JBL GO 2

Dla mieszkańców mniejszych miast: karta podarunkowa do Rossmann/Decathlon/Biedronka lub Euro RTV AGD o wartości 100 zł.

Za co?

Pierwszy etap:

– Za złożenie wniosku o ekonto i kartę z dedykowanej strony oraz podpisanie umowy w wybranym oddziale z listy (nagroda rzeczowa);

– Za jednorazowe zasilenie konta min. kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od zawarcia umowy oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji  oraz

Drugi etap:

– Za zapewnienie w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu jednorazowego wpływu na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz dokonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Każdy z bonusów otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki każdego etapu promocji.

Nagrodę rzeczową odbierasz przy podpisaniu umowy w oddziale.

Dla kogo?

Nagroda rzeczowa: dla osób które w ciągu ostatnich 12 pełnych miesięcy nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

140 zł: Dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

mBank, pomimo że od lat wiedzie prym jako lider nowoczesnych rozwiązań w bankowości nie grzeszy wysokością nagród. Dosyć często otrzymuję od Was wiadomości że szkoda że nagrody są niskie, bo sam bank jest ok. Faktycznie, na tle konkurencji wypada nieco gorzej: konkurencja z reguły oferuje od 200 do 300 zł za konto.

Dlatego dziś z wielką radością opisuję dla Was tę właśnie promocję: od mBanku możesz otrzymać 140 zł w gotówce oraz prezent do wyboru o wartości około 100 zł. Warunkiem otrzymania wybranego prezentu (mogą to być karty podarunkowe, głośnik JBL Go 2 lub walizka kabinowa) jest podpisanie umowy o konto w oddziale banku znajdującego się na liście. Dodatkowo możesz założyć konto oszczędnościowe Moje Cele z oprocentowaniem 2,5% do 20 000 zł.

Zapraszam po szczegóły – będzie ciekawie i prosto 🙂

Promocja trwa 🗓 do 31 lipca 2020 roku. Pamiętaj, że im szybciej otworzysz konto i spełnisz warunki promocji, tym szybciej premia zasili Twoje konto.

Na czym polega ta promocja

Na początek dokonajmy sobie podziału tej promocji.

Po pierwsze:

Ta promocja to tak naprawdę dwie promocje: nagroda o wartości 100 zł za samo podpisanie umowy w oddziale + 140 zł w gotówce za spełnienie warunków aktywności.

Po drugie:

Istnieją dwie listy miast (małe i duże), w których możesz podpisać umowę. W zależności od tego, czy umowę podpiszesz w jednej z placówek w dużym mieście czy też w jednej z placówek w małym mieście nagrody będą się różniły.

I tak dla małych miast masz do wyboru nagrody:

 • karta podarunkowa do Rossmann o wartości 100 zł;
 • karta podarunkowa do Decathlon o wartości 100 zł;
 • karta podarunkowa do Biedronki o wartości 100 zł;
 • karta podarunkowa do Euro RTV AGD o wartości 100 zł.

Umowę możesz podpisać w jednej z placówek z TEJ LISTY.

Natomiast podpisując umowę w dużym mieście możesz wybierać spośród:

 • karta podarunkowa do Rossmann o wartości 100 zł;
 • karta podarunkowa do Biedronki o wartości 100 zł;
 • głośnik JBL Go 2;
 • walizka kabinowa.

Umowę możesz podpisać w jednej z placówek z TEJ LISTY.

UWAGA

W promocji biorą udział jedynie placówki z podanych list.

Kto może wziąć udział w promocji

Obie promocje skierowane są do nowych oraz powracających klientów.

Nagrodę za podpisanie umowy w placówce otrzymasz pod warunkiem, że 🗓 przez ostatnie 12 pełnych miesięcy nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Natomiast 140 zł w gotówce możesz otrzymać jeśli 🗓 od 1 stycznia 2017 nie byleś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Z tego taki morał, że aby skorzystać z obu promocji nie mogłeś być klientem mBanku od 1 stycznia 2017 roku. Jeśli natomiast chcesz wziąć udział tylko w pierwszej części promocji z nagrodą rzeczową to wystarczy, ze nie byłeś klientem od minimum roku.

Jeżeli posiadasz w mBanku inne produkty, na przykład kredyt czy kartę kredytową, do których nie posiadasz konta osobistego to nadal możesz wziąć udział w obu promocjach.

eKonto – możesz mieć je całkowicie za darmo

Do promocji z nagrodą rzeczową możesz tak naprawdę otworzyć dowolne konto osobiste w banku. Natomiast do nagrody 140 zł konto to jest już określone: musi to być eKonto. Dlatego też właśnie to konto rozbierzemy na czynniki pierwsze i je prześwietlimy niczym promieniami Roentgena.

Na szczęście dużo nie trzeba by mieć wszystko za darmo. Wystarczy że zapamiętasz dwie poniższe rzeczy:

 • zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta na dowolną kwotę;
 • nie wypłacaj z bankomatów kwoty mniejszej niż 100 zł.

eKonto

  Aktualne na dzień: 15 lipca 2020

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu

Wypłata kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Zgarniam obie nagrody w 2 prostych krokach

To będzie łatwe, nawet banalnie łatwe. Aż żałuję że sama jestem tak wierną klientką mBanku i nie mogę wziąć udziału w tej promocji. Przyznam szczerze, że od dawna myślałam o tym głośniku JBL Go 2 – akurat się nadaje na plażę, kajaki czy na wycieczkę rowerową. I wpadł mi w oko dokładnie ten niebieski ze zdjęcia poniżej 🙂

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą z dedykowanego linku

🗓 Do 31 lipca z dedykowanego linku 🔎 złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wybraną przez Ciebie kartą do konta.

Karta do konta jest niezbędna do tego, byś wziął udział w promocji. Wybierz kartę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. I ważna uwaga – konto w promocji możesz założyć tylko na jedną osobę, konta wspólne nie biorą udziału w promocji.

Jeżeli umowę będziesz podpisywać w małym mieście użyj TEGO LINKU.

Natomiast dla dużych miast użyj TEGO LINKU.

Na samym początku wniosku masz miejsce do wpisania kodu polecenia. Możesz użyć kodu od znajomego. A jeśli nie masz takiej osoby a lubisz naszą stronę i podoba Ci się to, co robimy to będzie nam niezmiernie miło, jeśli użyjesz naszego sprawdzonego kodu: czicza. Jeśli do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłacisz min. 5 razy kartą na dowolne kwoty to dzięki Tobie zyskamy kilka złotych na dalszy rozwój naszej strony. Po otwarciu konta sam możesz polecać je znajomym i zarabiać. O szczegółach programu poleceń pisałam TUTAJ.

Podczas wypełniania wniosku 🔎 koniecznie zaakceptuj oświadczenia o przystąpieniu do promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji.

Zakładając rachunek w mBanku możesz jednocześnie skorzystać z promocyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego Moje Cele – 2,5% do 20 000 zł. Musisz jednak 🔎 zawnioskować o niego już na etapie składania wniosku o konto. O koncie oszczędnościowym opowiem szerzej w dalszej części artykułu.

Następnie wybierz, w której placówce chcesz 🔎 podpisać umowę.

Co dalej?

Teraz 🔎 idziesz do wybranej placówki, podpisujesz umowę o konto i kartę oraz – co najważniejsze – ODBIERASZ WYBRANĄ PRZEZ SIEBIE NAGRODĘ. Dokładnie tak, bon o wartości 100 zł, walizkę lub głośnik otrzymujesz już przy podpisywaniu umowy w placówce. Nieźle, co? Na podpisanie umowy masz🗓 miesiąc od momentu złożenia wniosku – polecam jednak zrobić to jak najszybciej, gdyż im później tym może być mniej nagród do wyboru w oddziałach.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności i zgarnij 140 zł

Teraz czas na drugą część nagrody, czyli 140 zł w gotówce. Nagroda ta podzielona jest na dwie części, 100 zł (premia za szybki wpływ i transakcje) oraz 40 zł (premia za wpływ i transakcje).

⭐️  Jak zdobyć pierwszą nagrodę – premia za szybki wpływ i transakcje:

 • 🗓 w ciągu 7 dni od zawarcia umowy 🔎 jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji 🔎 wykonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK..

📄 Zasilenie konta – sprawdzamy definicję

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej. Pamiętaj, że musi być to przelew jednorazowy.

📄 Płatności – sprawdzamy definicję

Do 5 transakcji płatniczych wliczają się płatności: kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/ lub BLIKiem/ BLIKiem w internecie/ płatności z usługą mTransfer.

UWAGA! Jeśli płacisz kartą to do promocji liczą się tylko płatności w sklepach stacjonarnych, przez Internet nie.

Na wykonanie transkacji masz czas w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu,

Pamiętaj, że płatności te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),

I to wszystko. Jeden przelew, 5 płatności kartą lub BLIKiem i stówka jest Twoja. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak postarać się o drugą część nagrody, czyli 40 zł. Aby je zdobyć musisz powtórzyć dokładnie te same warunki, które wykonywałeś do zdobycia 100 zł.

⭐️  Jak zdobyć drugą nagrodę – premia za wpływ i transakcje:

Aby zdobyć drugą część nagrody 🗓 w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • 🔎 dokonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK.

Przykład

Otwierasz konto 20 lipca.

I część nagrody: W ciągu 7 dni przelej na nie 1000 zł. Do końca sierpnia wykonaj minimum 5 transakcji płatniczych.

II część nagrody: We wrześniu zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji płatniczych.

Prawda że proste? Tak jak mówiłam – 2 przelewy i 10 płatności, na dowolne kwoty i 140 zł jest Twoje.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji dla promocji 140 zł

Pamiętaj, by nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagrodę rzeczową, czyli bon, głośnik lub walizkę otrzymałeś już w momencie podpisania umowy o konto.

Pierwszą część nagrody gotówkowej, czyli premię za szybki wpływ w wysokości 100 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś pierwsze warunki.

Natomiast premię za transakcje w wysokości 40 zł dostaniesz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś drugie warunki.

Przykład

Otworzyłeś konto w lipcu. W ciągu 7 dni przelałeś 1000 zł i do końca sierpnia 5 razy zapłaciłeś kartą/BLIKiem. 100 zł otrzymasz we wrześniu.

We wrześniu spełniłeś drugie warunki, czyli 40 zł zostanie Ci przelane w październiku.

Dodatkowy bonus – 2,5% do 20 000 zł

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Pamiętaj, że Mój Cel w promocji musisz otworzyć razem z eKontem. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą);
 • stałej kwoty miesięcznej (np. 1000 zł co miesiąc trafi na Moje Cele).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 2,5% w skali roku dla maksymalnej kwoty 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 🗓 od dnia otwarcia rachunku przez 4 pełne kolejne miesiące kalendarzowe. Na Moje Cele możesz zrobić również zwykły przelew ze swojego konta w mBanku, wybierając przelew własny.

Abyś mógł cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem musisz spełnić jedno wymaganie (takie same, jak do promocji 140 zł w gotówce). Czyli 🗓 od 1 stycznia 2017 r. nie posiadałeś w banku

 • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
 • rachunku oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

UWAGA

Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu na Moje Cele musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Jest to sprawdzane ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jeśli nic nie wypłacasz z Mojego Celu to pamiętaj, aby w ciągu miesiąca dopłacić do niego min. 100 zł.

Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

Podsumowanie

To jest naprawdę HIT – za samo podpisanie umowy w oddziale otrzymujesz nagrodę o wartości 100 zł, a za kilka przelewów i płatności kartą otrzymasz kolejne 140 zł w gotówce. Wg mnie jest to jedna z najciekawszych promocji mBanku ever. I tylko tak bardzo mi żal, że nie załapię się na ten głośnik – a przydałby mi się niezmiernie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 71

 1. Dagmara pisze:
  Hmm.. jak można sprawdzić kiedy się zamknęło konto? nie pamiętam 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Można przeszukać maila czy nie było potwierdzenia zamykania rachunku lub ewentualnie skontaktować się z bankiem w tej sprawie.
 2. Małgorzata pisze:
  Czy w promocji można założyć tylko eKonto osobiste? Konto Intensive już nie wchodzi w grę?
 3. Krzysztof pisze:
  Dobry wieczór. Pytanie. Jak mam skorzystać z promocji 2,5% do 20 tys? Czy mam to rozumieć, że wpłacam np. 19900zł a przy okazji spełniam jakiś warunek z 4 wymienionych powyżej np. przy każdej transakcji na konto trafi całe 2 zł 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie 🙂 Dopytywałam o to pracownika banku i mówił że można tak zrobić 🙂 Pamiętaj tylko żeby co miesiąc dopłacić tam min. 100 zł żeby podwyższyć saldo.
 4. Kamcio pisze:
  Jeśli zamknąłem konto 24 lipca 2019 r. To mogę wziasc udział w promocji np. 27 lipca pospać umowę. Czy niestety już nie mogę załapać sie ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamcio, niestety, musi minąć pełnych 12 miesięcy (kalendarzowych).
 5. Madzia pisze:
  Czy wiadomo jakiej firmy są walizki kabinowe?
 6. Saba pisze:
  Czy dowód osobisty będzie spakowany w placówce?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Saba, co masz na myśli mówiąc że dowód będzie spakowany?
  • saba pisze:
   skanowany ? czy tylko do wgladu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wcześniej mBank skanował dowody i myślę że nadal jest to praktykowane, szczególnie że obecnie robią to już prawie wszystkie banki.
 7. Marta pisze:
  Do kiedy należy podpisać umowę po złożeniu wniosku? I czy po odebraniu karty podarunkowej jeżeli np. konto mi się nie podoba mogę je zamknąć bez żadnych konsekwencji kilka dni później?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marta, regulamin nic nie mówi o dacie podpisania umowy. Jest jedynie mowa o dacie złożenia wniosku. Ja na wszelki wypadek trzymałabym się daty promocji, czyli do 31 lipca. Jeśli konto Ci się nie spodoba możesz je oczywiście zamknąć w każdym momencie.
 8. Stanisław pisze:
  Czy promocja obowiązuje „eKonto dla młodych?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Stanisław niestety tylko do zwykłego. We wniosku nie ma możliwości wybrania konta – automatycznie jest to eKonto osobiste.
 9. Henryka Welc pisze:
  Witam. Chcę założyć konto
 10. Henryka pisze:
  Chce konto założyć u was
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Henryka, zapraszamy w takim razie do złożenia wniosku – link do wniosku znajduje się w artykule. W zależności od tego, w jakim mieście chcesz podpisać umowę należy użyć odpowiedniego linku. Doprecyzuję jedynie, że konto otwiera się w mBanku – my, Moniaki, bankiem nie jesteśmy 🙂
 11. saba pisze:
  tylko przez internet nie skanują . więc dlaczego w oddziale maja to robić. czyli promocja dotyczy umów w oddziale, aby otrzymać bonusy ???
 12. Krzysztof pisze:
  Bylem dzisiaj w mBanku założyłem konto. Dostałem kartę podarunkową do Rosmana bo tak chciałem. Można było wziąć kartę do Euro RTV i za ten bon kupić sobie głośnik jak komuś zależy. Nikt nic nie skanował. Profesjonalna i pomocna obłsuga w Głogowie.
  Wytłumaczono mi jak to jest z oprocentowaniem. Jednak teraz mam wątpliwości czy dobrze zrozumiałem.
  (cytuje artykuł Moniaków) Aby Moje Cele były promocyjnie oprocentowane to suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.
  W mBanku zrozumiałem, że jak wydam kartą np 50 zł to wtedy muszę dopłacić do celów 150zł (czyli suma obciążen 50 zł + 100zł) zgadza się?
  Pani Magdo proszę o jakiś przykład 🙂
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • saba pisze:
   czyli dowód tylko do weryfikacji bez ksera i skanu ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, dzięki za rozwianie wątpliwości co do skanów – działamy raczej internetowo i w oddziałach bardzo rzadko się zjawiamy więc czasami nie wiemy, jakie są obecnie obowiązujące wytyczne w oddziałach co do takich rzeczy jak skany dowodów 🙂 Dopytam jeszcze dokładnie z moimi celami, ja to rozumiem inaczej, ale doprecyzować nigdy nie zaszkodzi. Jak otrzymam odpowiedź to napiszę 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, chodzi o wpływy tylko na rachunek Moje Cele – obciążenia i uznania na ROR się nie liczą (doprecyzowałam to również w artykule). Załóżmy wpłacasz na Moje Cele 20 000 zł w lipcu.W sierpniu wybierasz z konta 1000 zł, więc do końca sierpnia musisz na nie wpłacić min. 1100 zł żeby nadal mieć oprocentowanie. A jeśli nic nie wybierzesz to dopłać po prostu 100 zł (możesz ustawić zlecenie stałe na przykład przed końcem miesiąca, żeby nie zapomnieć).
 13. Janus pisze:
  Rzucili mi bon do biedonki ja już na lade fajki browary a tu lipa bonem nie kupi😝😝😝
 14. Krzysztof pisze:
  Dokładnie. Dowód do weryfikacji bez ksera o skanu.
 15. Adrian pisze:
  Pani w placówce powiedziała że możliwe jest albo program poleceń albo nagroda, promocje się nie łącza. Czy to prawda?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, ja się nie dopatrzyłam wykluczeń, poza tym we wniosku jest miejsce na kod polecający. Staramy się to jeszcze potwierdzić z kimś z banku.
  • Adrian pisze:
   jeśli pracownik wprowadził mnie w błąd to mogę wymagać wprowadzenia waszego kodu poleceń?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, dopytałam jeszcze pracownika i zostałam zapewniona, ze promocje się nie wykluczają. Powiedz mi, na jakim etapie teraz jesteś? Już po podpisaniu umowy?
  • Adrian pisze:
   Tak, umowa została podpisana
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, myślę że jest już za późno, chyba że przez reklamację, ale myślę że nie będzie Ci się chciało w to bawić. Ale dziękujemy za dobre chęci 🙂 Doceniamy 🙂
  • Krzysztof pisze:
   Ja składałem wniosek przez Net i wykorzystałem kod polecenia i program przyjął. Póki co korzystam z nagród i nikt mi nie mówił, że albo albo tylko, że mam prawo do nagród i uważam, że te promocje są lepsze niż jakiekolwiek teraz oprocentowania.

   Pani Magdo, dziękuję za info. Tez jeszcze dopytałem na czacie banku, więc widocznie nie zrozumieliśmy się w Banku jeśli chodzi o rachunki. Teraz wszystko jasne.
   Pozdrawiam

  • Adrian pisze:
   Tak, wiem z tym że nie składałem wniosku przez internet, gdybym wiedział że mnie wprowadzi w błąd że promocje się nie łącza to bym złożył wniosek przez internet. Teraz nie wiem czy jest szansa reklamacji żeby wpisać wasz kod
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, nie rób sobie kłopotu 🙂 Dziękujemy za chęci, ale nie martw się tym że się nie udało 🙂
 16. Marcin pisze:
  Jeśli ktoś ma ochotę wpisać kod poleceń podaję aktualny kod: martin737. Dziękuję za skorzystanie.
 17. Sympatyk pisze:
  Czy można założyć konto z nagrodą ale bez karty bankomatowej? zależy mi tylko na nagrodzie…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sympatyk, tak jak jest to opisane w artykule: aby otrzymać nagrodę konto musi być otwarte z kartą. Jeśli nie będziesz chciał potem jej używać zawsze możesz kartę zamknąć.
 18. Asia pisze:
  Dzień dobry,

  Czy obowiązuje jakiś termin w jakim nie można usunąć założonego ekonta? Oraz czy obowiązuje jakąś opłata za założenie lub wyrobienie karty?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Asia, nie ma takiego terminu – konto można zamknąć w dowolnym momencie. Co do karty to jeśli wybierzesz standardową kartę to jest ona darmowa (płatna jest karta z własnym wizerunkiem). Aby nie płacić za użytkowanie karty wystarczy nią raz w miesiącu zapłacić.
 19. Feliks pisze:
  Witam, otrzymałem głośnik założyłem konto. Czy mogę je zamknąć np za tydzień?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Feliks, regulamin nic nie mówi o okresie, przez który musisz trzymać konto. Możesz je zamknąć w dowolnym momencie.
 20. Gaba pisze:
  Czy po tym jak otworzę konto osobiste mogę go przekształcić w konto wspólne?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Gaba, po otrzymaniu nagrody (lub nagród, jeśli bierzesz udział w obu promocjach) jak najbardziej.
 21. Łukasz pisze:
  Mam pytanie, otrzymalem karte podarunkowa do biedronki od kiedy i do kiedy moge ja zrealizowac ?
 22. Jan pisze:
  Dzień dobry, czy ta promocja nadal obowiązuje? W regulaminie jest napisane, że trwa do 31.07.2020 a w Internecie znalazłem informację, że zakończono ją przed czasem. Na oficjalnej stronie mBanku nie widzę żadnej wzmianki na ten temat.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jan, dopóki działają linki działa też promocja 🙂 Regulamin nie przewiduje limitu wniosków.
 23. Karolina pisze:
  Jak klikam: „Skrót promocji” i „Skorzystaj z tej promocji” to pojawia się komunikat: „O nie! Przepraszamy, nie znaleźliśmy takiej strony”. – Co się dzieje, czemu to nie działa? Proszę o odp.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ponieważ w artykule są dwa różne linki, osobne dla dużych i mniejszych miast, a link w skrócie promocji może być tylko jeden – dlatego go tam nie umieszczaliśmy 🙂
 24. Karolina pisze:
  To gdzie jest link dla dużych miast?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W artykule, w akapicie „Zgarniam obie nagrody w 2 prostych krokach”
 25. Artur pisze:
  Czy mogę skorzystać z konta „Moje cele” jeśli nie spełniam wymienionych w artykule warunkó promocji oraz w tej chwili nie posiadam żadnego konta w mBanku? Ostatnio zamykałem w sierpniu 2018.
  Na podstawie opisu w artykule wnioskuję, że nie, ale wg regulaminu wnioskuję, że tak

  4. Uczestnictwo w Promocji
  1. Promocja jest skierowana do Klientów Banku – osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych,
  zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy w okresie, w którym można przystąpić do Promocji spełnią łącznie
  wszystkie następujące warunki:
  1) posiadali na rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach w Banku dnia 30.04.2020 mniej niż 1 000 zł.
  2) złożyli wniosek o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele.
  3) zaakceptują treść tego Regulaminu na wniosku o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele.

  https://www.mbank.pl/pdf/regulamin-osobyfiz/oszczednosci/501.pdf

 26. Adrian pisze:
  Mam pytanie, czy podczas użycia karty podarunkowej w Biedronce mogą odmówić transakcji ze względu na to że za alkohol podobno tą kartą nie można płacić? W regulaminie karty nie ma żadnego podpunktu na ten temat
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety tak, jeśli zamawiający wyłączył taką możliwość: ” E-kod (zwany w dalszej części regulaminu również voucherem) – kod na okaziciela, wydawany przez Wydawcę na zamówienie Zamawiającego, uprawniający Użytkownika do zakupu Towarów lub Usług we wszystkich sklepach Biedronka do maksymalnej kwoty odpowiadającej wartości nominalnej przypisanej na voucherze. Zamawiający może wyłączyć możliwość zapłaty e-kodem za artykuły tytoniowe i alkoholowe przez Użytkownika”
 27. Jacek pisze:
  Czesc, po jakim czasie moge zamknac konto jezeli udalo mi sie spelnic tylko warunek zalozenia i otrzymac glosnik? Nie przelalem 1000zl na konto w terminie 7 dni od zalozenia i nie zgarne kolejnych 140zl. Posiadam inne konta i to jest mi niepotrzebne, nie aktywowalem karty mimo ze ja otrzymalem.
 28. KamiL pisze:
  Głośnik po 2 godzinach używania się rozładował. Po naładowaniu nie chce się włączyć, tzn. po wciśnięciu przycisku włączania słychać dźwięk uruchamiania, biała dioda miga dwa razy i głośnik się wyłącza. Bubel.
  Gdzie to można reklamować skoro to nagroda z promocji bankowej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamil, napisz do mBanku w tej sprawie, skąd kupili głośniki i gdzie można je reklamować.
 29. Waldemar pisze:
  ściema z tą promocją …albo mnie mBank próbuje wykiwać! Wpłaciłem 1000,- na nowo otwarte konto i po 3 dniach pieniążki przelałem na inne konto. Dzisiaj zadzwoniła „miła”Pani z mBanku i powiedziała że nie otrzymam 100,- ponieważ powinienem przechować pieniążki na koncie przynajmniej do 15-go VIII. Nigdzie o tym nie pisano ……więc jak to jest???
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To nieprawda – składaj reklamację. Regulamin mówi:
   „. Premię za szybki wpływ i transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:
   1) dokonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/ lub transakcji BLIK/ transakcji BLIK w internecie/ płatności z usługą mTransfer. Transakcji dokonasz w miesiącu otwarcia eKonta promocyjnego i/lub w kolejnym miesiącu,
   2) ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
   3) na Twoje eKonto promocyjne w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia eKonta promocyjnego wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego
   rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.”
   Czyli do 15-tego nie mogą być anulowane transakcje kartą lub BLIKiem.
 30. Antoni pisze:
  Witam czy jeśli zrobię 5 transakcji kartą to nie muszę płacić blikiem lub telefonem aby spełnić warunki promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak, tak jak jest w artykule: wykonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK.
 31. GRAŻYNA pisze:
  Witam, złożyłam wniosek o konto internetowo 31 lipca a umowę w banku podpisałam 11 sierpnia. Pracownik banku powiedziała, że nie należy mi się prezent za otwarcie konta ponieważ należało do 31 lipca br podpisać umowę w banku. Tu natomiast czytam „Do 31 lipca z dedykowanego linku 🔎 złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wybraną przez Ciebie kartą do konta. Na podpisanie umowy masz🗓 miesiąc od momentu złożenia wniosku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grażyna, dopytywaliśmy o tę kwestię organizatora promocji i otrzymaliśmy zapewnienie, że umowę można podpisać w ciągu miesiąca – stąd taka informacja w artykule. Złóż reklamację w mBanku w tej sprawie.
 32. Andrzej pisze:
  Założyłem konto i spełniłem warunki do 30 lipca a 100zł dalej nie ma na koncie . Wie ktoś może ile po jakim czasie przychodzi przelew z pierwszą częścią nagrody??
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, tak jak jest to opisane w artykule. Jeśli do końca lipca spełniłeś wszystkie warunki to powinieneś mieć nagrodę do końca sierpnia. Napisz reklamację na czacie w aplikacji.

Napisz komentarz