Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Masz od 18 do 24 lat? Zgarnij łatwe 110 zł za konto w mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 110 zł premii za spełnienie poszczególnych warunków promocji.

Za co?

– Za założenie konta z kartą z dedykowanego linku ORAZ;

– Za dwie płatności kartą przez Google Pay lub Apple Pay (premia 20 zł) ORAZ;

-Za dwa przelewy na telefon BLIK (premia 20 zł) ORAZ;

-Za posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego (premia 20 zł) ORAZ;

-za spełnienie wszystkich powyższych warunków (premia 50 zł).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto; 0 zł – opłata miesięczna za kartę; 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 24 roku życia, które w okresie od 1 stycznia 2017 roku do dnia dzisiejszego nie były właścicielem lub współwłaścicielem RORu lub konta oszczędnościowego w mBanku.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeżeli masz od 18 do 24 lat i właśnie się zastanawiasz, skąd by tu wziąć więcej gotówki na własne wydatki – mam dla Ciebie rozwiązanie. Właśnie weszła nowa promocja ekonta od mBanku, w której za spełnienie banalnie prostych warunków zgarniesz do 110 zł premii.

Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2020 roku. Nie warto jednak zwlekać, im szybciej założysz konto i spełnisz warunki promocji, tym szybciej dodatkowa kasa zasili Twoje konto.

Czy łapię się do promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli w okresie od 1 stycznia 2017 roku do dnia dzisiejszego nie byłeś i nie jesteś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) lub konta oszczędnościowego (numery rachunków w tym okresie, które wyłączają Cię z promocji to o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) to śmiało możesz brać w niej udział.

A co w ogóle musisz zrobić żeby załapać się na promocję? Wystarczy że założysz ekonto możliwości z kartą do konta z dedykowanego linku i spełnisz naprawdę banalne warunki aktywności – ale o tym za chwilę. Najpierw pokażę Ci, czy to konto będzie Cię cokolwiek kosztować.

ekonto za free – czy to możliwe?

I to jeszcze jak! Zawsze opisując takie promki zazdroszczę Wam, bo ja już z racji wieku nie łapię się na tak atrakcyjne warunki prowadzenia konta. PESELu nie oszukasz 🙂

ekonto możliwości – ile kosztuje

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wybór karty z Twoim zdjęciem;
 • 0 zł – wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – wypłaty gotówki za granicą (nie polecamy gdyż jest dodatkowa prowizja za przewalutowanie);
 • 0 zł – przelewy internetowe.

Aby mieć konto za free nie musisz totalnie nic robić. Czy kasa jest na koncie czy nie – i tak nie płacisz. Czy robisz kartą transakcje czy leży zapomniana w portfelu – i tak nie płacisz. Idealne konto dla ucznia czy studenta 🙂

Po ukończeniu 25 lat konto przekształci się w ekonto osobiste – wtedy wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu, aby nadal nie płacić za konto i kartę (wypłaty gotówki za banomatów będą darmowe dla kwoty wypłaty wyższej niż 100 zł).

Widzisz już, że konto jest po prostu fajne. Czas na warunki do zgarnięcia nagrody.

Zgarniam 110 zł – instrukcja krok po kroku

Premia podzielona jest na 4 części uzależnione od tego, ile warunków aktywności konta spełnisz. Wszystkie premie dadzą Ci 110 zł więcej na Twoim koncie.

#Krok 1 – załóż ekonto możliwości wraz z kartą z dedykowanego linku

Najpóźniej 30 czerwca 2020 roku z linku promocyjnego złóż wniosek o ekonto możliwości wraz z kartą do konta. Wypełnienie wniosku nie zajmie Ci więcej niż 5 minut, a umowę do podpisania otrzymasz kurierem. UWAGA! Od 18 marca do odwołania nie ma możliwości podpisania umowy za pośrednictwem kuriera. Pozostaje jedynie wizyta w oddziale.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Za spełnienie poszczególnych warunków są odpowiednie premie. Spełnij wszystkie, a zgarniesz całość nagrody – 110 zł. Wszystkie warunki musisz spełnić najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu rachunku. Natomiast premia zostanie Ci wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto promocyjne.

Przykład

Otwierasz konto w styczniu. Warunki promocji musisz spełnić do końca lutego. Premię otrzymasz najpóźniej do końca marca.

 • premia 20 zł za płatności telefonem: dokonaj przynajmniej 2 płatności telefonem korzystając z Google Pay lub Apple Pay. Mogą to być płatności na dowolne kwoty, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.
 • premia 20 zł za przelew BLIK: dokonaj minimum 2 przelewów na numer telefonu za pomocą BLIKa. Możesz przesłać dwa razy po 1 zł dla koleżanki – masz w tym zakresie pełną dowolność. Wystarczy imię, nazwisko i nr telefonu osoby, do której chcesz zrobić przelew.
 • premia 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy: musisz posiadać rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 10 zł.
 • premia 50 zł za spełnienie wszystkich warunków – jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki to bank naliczy Ci dodatkowo premię 50 zł.

O co chodzi z aktywnym celem oszczędnościowym?

Cel oszczędnościowy to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Możesz je otworzyć w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na stronie mBanku. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą).

Pamiętaj aby zebrać na celu oszczędnościowym przynajmniej 10 zł do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

I to już wszystko. Prawda że Cię nie oszukałam i wszystko jest naprawdę proste? W łatwy sposób bez większego wysiłku 110 zł powędruje niedługo na Twoje konto.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

Podsumowanie

Konto za zero złotych w znanym i nowoczesnym banku, łatwa promocja z atrakcyjną nagrodą. Jeśli masz od 18 do 24 lat to śmiało możesz zakładać tam konto w promocji. Sama mam jedno z kont w mbanku i nigdy nie żałowałam, więc mogę go polecić z czystym sumieniem.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Tomek pisze:
  Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś przy zakładaniu konta zechce użyć mojego kodu polecającego mBanku. Z góry bardzo dziękuję.
  Kod polecający:
  Tommek981202

  Pozdrawiam

 2. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: “Babosz”
  Dzięki!
 3. Katarzyna pisze:
  Czy wykonujący te dwa przelewy BLIK mogę je wykonać do tej samej osoby? Jeśli nie, to mogę wykonać je do kogoś kto nie ma aktywnych przelewów BLIK?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, jak najbardziej mogą być do tej samej osoby. Przelew BLIK nie pójdzie jeżeli ktoś nie ma aktywnej tej opcji w którymkolwiek ze swoich banków, aplikacja Cię nie puści.
 4. Paulina pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za wykorzystanie mojego kodu poleceń. Spełniam wszystkie warunki odnośnie programu poleceń.
  Kod polecenia: Ppaulik
  Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz