Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Płać BLIKiem, zgarniaj nagrody! Wystartowała loteria Blikomania 2023!

Aktualne Bliknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

W tym roku Blikomania ruszyła dużo wcześniej, ale nie powiem, żebym narzekała. Wręcz przeciwnie, co roku mam nadzieję na główną wygraną. Na razie się nie udało, ale jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia 😉

Dla niewtajemniczonych wyjaśnię, czym jest Blikomania: to loteria, która polega na tym, że rejestrujesz się, płacisz BLIKiem, i jeśli masz szczęście, to podczas losowania zostanie wybrana Twoja transakcja i zgarniesz jedną z nagród.

Nie jest to promocja z gwarantowanymi nagrodami. Ale jeśli sporo płacisz BLIKiem, to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, by się zarejestrować. Może szczęście się do Ciebie uśmiechnie, zupełnie przy okazji?

Loteria Blikomania potrwa 🗓 do 4 czerwca roku. Organizatorem loterii Blikomania jest Polski Standard Płatności Sp. z o.o. Czyli nikt inny, jak właściciel marki BLIK.

Blikomania 2023: jakie nagrody można wygrać w Blikomanii?

Pula nagród w Blikomanii 2023 wynosi 1,8 mln zł. Codziennie do wygrania są 3 rodzaje nagród. Losowania odbywają się wg harmonogramu, który załączam na końcu tekstu.

Nagroda dzienna w loterii Blikomania – 100 zł

Nagrodę codzienną 100 zł otrzymuje 100 osób. Łącznie organizator rozda 6 300 nagród po 100 zł.

Nagrody dzienne w loterii Blikomanii o wartości 100 zł przyznawane są za następujące transakcje BLIK: zwykłe płatności BLIKiem, wypłaty i wpłaty gotówki BLIKiem, przelew na telefon BLIK, prośba o przelew BLIK, czek BLIK. Nie będą brane pod uwagę jedynie płatności BLIKiem zbliżeniowym.

Nagroda dzienna w loterii Blikomania – 200 zł

Za każdy dzień trwania loterii losowane są również nagrody dzienne innego rodzaju, o wartości 200 zł. Organizator rozlosuje 50 nagród dziennie, każda o wartości 200 zł za płatności zbliżeniowe BLIKiem. W czasie trwania loterii PSP rozda 3150 takich nagród.

Nagroda główna w Blikomanii — jednouncjowa sztabka złota o wartości 8524 zł.

Codziennie jedna osoba wygra jednouncjową sztabkę złota o wartości 8524 zł. Do losowania nagrody głównej brane są pod uwagę wszystkie transakcje BLIKiem. Łącznie do uczestników trafią 63 złote sztabki.

Gwarantowana nagroda za rejestrację – e-book z Legimi

Do 72 godzin po każdym z losowań do uczestników wysyłana jest gwarantowana nagroda za rejestrację w loterii. Jest nim kod na jeden z 20 e-booków z cyfrowej biblioteki Legimi.

W jaki sposób wyłaniani są zwycięzcy w loterii Blikomania 2023?

Losowanie odbywa się na zasadzie szczęśliwej godziny. Automat losuje 5000 szczęśliwych godzin w formacie godzina:minuta:sekunda:jedna dziesiąta sekundy. Następnie system sprawdza, czy ktoś wykonał transakcje BLIKiem w szczęśliwej godzinie i przyporządkowuje nagrody, aż do ich wyczerpania.

O podatek nie musisz się martwić. Organizator odprowadza go we własnym zakresie.

Harmonogram losowania nagród w Blikomanii 2023

Pełny harmonogram losowań znajdziesz w regulaminie promocji, który załączam na końcu tego artykułu.

Losowania odbędą się w następujących datach:

 • 11,18,25 kwietnia
 • 4,9,16,23,30 maja
 • 6 czerwca.

Kto może wziąć udział w loterii Blikomania 2023?

Wszystkie pełnoletnie osoby mieszkające na terenie Polski, a także dzieci od 13 roku życia. W przypadku osób małoletnich wymagana jest pisemna zgoda od rodzica, którą wysyłacie na adres [email protected]

Musisz oczywiście mieć konto w banku oraz aplikację na telefon, która obsługuje BLIKa – czyli aplikację niemal każdego banku w Polsce.

Jak zarejestrować się w loterii Blikomania 2022?

#Krok 1 – rejestracja w Blikomanii 2022

Na początek zarejestruj swój udział w loterii na STORNIE LOTERII BLIKOMANIA i zaznacz niezbędne zgody oraz zaakceptuj regulamin promocji. Wybierz, z jakiego banku będziesz brać udział w promocji.

Możesz zarejestrować więcej niż jeden bank — na przykład masz konta w mBanku i Santanderze. W takim wypadku możesz dokonać dwóch oddzielnych rejestracji (możesz podać ten sam adres email).

#Krok 2 – przelej 1 zł BLIKiem

Przelej BLIKiem 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Ta transakcja to transakcja weryfikacyjna i bierze już udział w loterii.

Jeśli zgłaszasz więcej niż jeden bank, musisz dokonać osobnych przelewów weryfikacyjnych z każdego z nich.

#Krok 3 – używaj BLIKa, gdzie się da

Płać BLIKiem za zakupy w sklepach stacjonarnych i przez Internet, wypłacaj i wpłacaj gotówkę, rób przelewy na telefon (na numer telefonu innego użytkownika BLIK), płać BLIKiem zbliżeniowo, wysyłaj prośby o przelew BLIK, realizuj czeki. Liczą się transakcje na kwotę nie mniejszą niż 1 zł. Im więcej używasz BLIKa, tym masz większą szansę na wygraną.

W przypadku przelewów na telefon BLIK oraz prośby o przelew pod uwagę jest brane 10 pierwszych transakcji w danym dniu.

Co, jeśli wygrasz nagrodę w Blikomanii?

Nagroda dzienna jest przekazywana w formie czeku BLIK. SMS-em otrzymujesz numer czeku, a w mailu otrzymasz PIN. Wypłacasz gotówkę w bankomacie. Musisz zrobić to w ciągu 15 dni od momentu otrzymania informacji o wygranej. Wiadomość o wygranej organizator przekazuje w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania.

Nagroda główna jest wysyłana kurierem na podany przez Ciebie adres. Po losowaniu organizator w ciągu 2 dni roboczych kontaktuje się mailowo i telefonicznie ze zwycięzcą i ustala adres wysyłki.

Lista zwycięzców pojawi się na stronie Blikomanii maksymalnie w ciągu 6 dni roboczych od daty każdego losowania.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Jaan pisze:
  Wymagają przelewu za 1 pln. Za dużo roboty i na dodatek otrzymują dokładne dane osobowe. Ciekawe po co? Można nenzawsze odsprzedać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nikt Cię nie zmusza do udziału w loterii 🙂 Przelew jest po to, ponieważ w jakiś sposób muszą zidentyfikować osobę i konto, które biorą udział w promocji. Jak to sobie inaczej wyobrażasz? Jak miałyby być przypisywane transakcje BLIKiem do konkretnej osoby i rachunku? Poza tym, jeśli w jakimkolwiek banku aktywowałeś BLIKa to PSP i tak ma Twoje dane, więc niestety ta teoria spiskowa jest wybitnie naciągana.
 2. Tomasz pisze:
  Czy ktoś kiedykolwiek wygrał w tej Blikomanii lub zna kogoś, komu się poszczęściło?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   No jasne, mi dwa razy, raz rok temu i raz dwa lata temu 🙂 W tym na razie cisza.
  • Krystyna pisze:
   W blikomanii nie, ale kilka lat temu płacąc za zakupy Mastercard wygrałam bajerancki biały rower miejski prod. holenderskiej.
  • Pawel pisze:
   Ja codziennie płace, robię przelewy blikiem wplacam wypłacam pieniądze i ani razu nic nie wygrałem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja w tym roku jak na razie też nic.
 3. Łukasz pisze:
  Tak, wygrałem, dwa lata temu, 100zł x 6 razy.
  udało się, miałem szczęście.
  Miło było udać się do bankomatu, wpisać kod, który otrzymałem od blikomanii i wypłacić stówki 🙂
  polecam, to pewny konkurs i bezpieczny.
  gram i teraz.
  pozdrawiam wszystkich.
 4. Krzysztof pisze:
  pytanie mam blika w 2 bankach musze rejestrowac sie 2 razy
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, jeśli chcesz brać udział w loterii z obu banków.

Napisz komentarz