Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Płać BLIKiem, zgarniaj nagrody – loteria Blikomania 2022 ruszyła!

Aktualne Bliknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Ruszyła kolejna edycja loterii Blikomanii. Dla tych, którzy jeszcze jej nie znają tłumaczę, o co chodzi: BLIK organizuje loterię, w której możesz wygrywać nagrody. Wystarczy, że zarejestrujesz się w loterii Blikomania, będziesz używać aktywnie BLIKa, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i zgarniesz nagrody? Powiem od razu: to nie jest zwykła promocja z gwarantowanymi nagrodami. To loteria. Możesz wygrać, ale nie musisz. Ale masz szansę!

W tym roku łączna pula nagród to ponad 2,6 miliona złotych!

Tak samo, jak w ubiegłym roku, mi udało się „trafić szczęśliwą godzinę” i stówka wygrana 🙂 Czekam na wiadomość o głównej wygranej 😛

Loteria Blikomania potrwa 🗓 do 30 sierpnia 2022 roku. Organizatorem loterii Blikomania jest Polski Standard Płatności Sp. z o.o. Czyli nikt inny, jak właściciel marki BLIK.

Nagrody w loterii Blikomania 2022, czyli co możesz wygrać?

W tym roku w Blikomanii są do wygrania 3 rodzaje nagród.

Nagroda dzienna w loterii Blikomania – 100 zł

Nagrodę codzienną, czyli 100 zł, otrzymuje 122 osób. Losowania odbywają się wg harmonogramu, który załączam poniżej. Łącznie organizator rozda 11 102 nagrody po 100 zł.

Nagrody dzienne w loterii Blikomanii o wartości 100 zł przyznawane są za następujące transakcje BLIK: zwykłe płatności BLIKiem (oprócz Allegro), wypłaty i wpłaty gotówki BLIKiem, przelew na telefon BLIK.

Nagroda dzienna w loterii Blikomania – 200 zł

W każdym dniu losowane są również nagrody dzienne innego rodzaju, o wartości 200 zł. Organizator rozlosuje 43 nagrody dzienne o wartości 200 zł, a dokładniej 20 nagród dziennych za płatności BLIKiem na Allegro oraz 23 nagrody dzienne za płatności zbliżeniowe BLIKiem. Za płatności BLIKiem na Allegro BLIK rozda w sumie aż 1820 nagród, a za płatności zbliżeniowe BLIKiem – 2093 nagrody.

Nagroda główna w Blikomanii – roczna pensja 84 000 zł

Raz w miesiącu odbywa się losowanie nagrody głównej w Blikomanii, którą jest 84 000 zł – do wzięcia jest łącznie 9 nagród głównych.

W jaki sposób wyłaniani są zwycięzcy w loterii Blikomania 2022?

Losowanie odbywa się na zasadzie szczęśliwej godziny (i daty, w przypadku nagrody głównej). W przypadku nagród dniowych automat losuje 5000 szczęśliwych godzin w formacie godzina:minuta:sekunda:jedna dziesiąta sekundy. Następnie system sprawdza, czy ktoś wykonał transakcje BLIKiem w szczęśliwej godzinie i przyporządkowuje nagrody, aż do ich wyczerpania.

Gdyby się okazało, że nagrody nie zostaną wyczerpane (bo za mało osób zrobiło transakcje w tych szczęśliwych godzinach) to 6 września odbędzie się jedno dodatkowe, zbiorcze losowanie dla całego okresu promocji.

O ile nagród dziennych możesz zdobyć więcej niż jedną, o tyle laureatem nagrody głównej w Blikomanii można zostać tylko raz.

O podatek nie musisz się martwić – organizator odprowadza go we własnym zakresie.

Loteria Blikomania 2022 – kiedy losowanie? Czyli harmonogram losowania nagród w Blikomanii

Kto może wziąć udział w loterii Blikomania 2022?

Wszystkie pełnoletnie osoby mieszkające na terenie Polski, a także dzieci od 13 roku życia. W przypadku osób małoletnich wymagana jest pisemna zgoda od rodzica, którą wysyłacie na adres [email protected]

Musisz oczywiście mieć konto w banku oraz aplikację na telefon, która obsługuje BLIKa – czyli aplikację niemal każdego banku w Polsce.

Jak zarejestrować się w loterii Blikomania 2022?

#Krok 1 – rejestracja w Blikomanii 2022

Na początek zarejestruj swój udział w loterii na STORNIE LOTERII BLIKOMANIA i zaznacz niezbędne zgody. Wybierz, z jakiego banku będziesz brać udział w promocji.

Możesz zarejestrować więcej niż jeden bank – na przykład masz konta w mBanku i Santanderze. W takim wypadku możesz dokonać dwóch oddzielnych rejestracji (możesz podać ten sam adres email).

Otrzymasz na maila potwierdzenie udziału w loterii – kliknij w link z maila.

#Krok 2 – przelej 1 zł BLIKiem

Przelej BLIKiem 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Ta transakcja to transakcja weryfikacyjna i bierze już udział w loterii.

Jeśli zgłaszasz więcej niż jeden bank, musisz dokonać osobnych przelewów weryfikacyjnych z każdego z nich.

#Krok 3 – używaj BLIKa, gdzie się da

Płać BLIKiem za zakupy w sklepach stacjonarnych i przez Internet, wypłacaj i wpłacaj gotówkę, rób przelewy na telefon (na numer telefonu innego użytkownika BLIK), płać BLIKiem zbliżeniowo. Liczą się transakcje na kwotę nie mniejszą niż 1 zł. Im więcej używasz BLIKa, tym masz większą szansę na wygraną.

W przypadku przelewów na telefon BLIK oraz prośby o przelew pod uwagę jest brane 10 pierwszych transakcji w danym dniu.

Co, jeśli wygrasz nagrodę w Blikomanii?

Nagroda dzienna jest przekazywana w formie czeku BLIK. SMS-em otrzymujesz numer czeku, a w mailu otrzymasz PIN. Wypłacasz gotówkę w bankomacie – musisz zrobić to w ciągu 15 dni od momentu otrzymania informacji o wygranej. Wiadomość o wygranej organizator przekazuje w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania.

Jeśli chodzi o nagrodę główną, jeśli ją wygrasz (pamiętaj, jedną rezerwuję dla siebie :P) to wraz z mailem z informacją o wygranej otrzymasz link do uzupełnienia danych do wypłaty nagrody. Nagroda główna wypłacana jest w 12 miesięcznych transzach, czyli po 7000 zł miesięcznie.

Podsumowanie

Moje zdanie jest takie: skoro to nic nie kosztuje (oprócz złotówki na przelew weryfikacyjny), a i tak używam BLIKa często, to dlaczego się nie zarejestrować? Jak widać, stówkę udało się wygrać 🙂 Może uda się więcej? Kto to wie 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz