Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Grasz w grę? Promocja dla graczy League of Legends – 300 zł w gotówce + do 1380 Riot Points miesięcznie od Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł w promocji „Z nami najlepiej” oraz dodatkowo punkty w Mastercard Bezcenne Chwile, które możesz wymieniać na Riot Points

Za co?

300 zł:

-za założenie konta z kartą z wizerunkiem Ashe z dedykowanego linku;

-za zapewnianie przez 8 miesięcy wpływów po min. 1500 zł miesięcznie, min. 3 płatności kartą miesięcznie i logowanie się do aplikacji

Punkty wymienne na Riot Points:

-za zarejestrowanie karty LoL w Bezcennych Chwilach;

-za wykonywanie płatności kartą.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Alior Bank przygotował specjalną edycję promocji dla graczy League of Legends. Wg źródeł gra w nią ponad 100 milionów graczy miesięcznie! Jeśli zaliczasz się do ich grona, to teraz masz okazję zdobyć kartę z wizerunkiem Ashe z League of Legends, a płacąc nią zyskujesz również punkty, które będziesz mógł wymienić na Riot Points. Oprócz tego, za założenie konta zyskasz nawet 300 zł premii.

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca 2020 roku. Warto się pospieszyć – im szybciej założysz konto i spełnisz warunki, tym szybciej nagroda będzie na Twoim koncie. Bank zastrzega sobie również możliwość wcześniejszego zakończenia akcji – warto o tym pamiętać.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jeśli 🗓 w ciągu ostatnich dwóch lat przed złożeniem wniosku w promocji nie posiadałeś w Alior Banku:

 • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub/oraz;
 • rachunku walutowego lub/oraz;
 • karty kibica

to możesz bez problemu wziąć udział w obecnej edycji promocji.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Cię z promocji.

Konto Jakże Osobiste – da się mieć je za darmo?

W promocji bierze udział flagowe konto Alior Banku – Konto Jakże Osobiste.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat nie musisz spełniać żadnych warunków, aby konto było bezpłatne.

Jeśli jednak masz więcej niż 26 lat to musisz spełniać jeden warunek. Mianowicie, aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.

Natomiast karta do konta będzie za 0 zł jeśli dokonasz nią zakupów na min. 300 zł miesięcznie (zarówno osoby do 26 r. ż. jak i ponad ten wiek). Tankowanie, zakupy spożywcze – sam przyznasz, że przy takich cenach 300 zł rozchodzi się w mgnieniu oka.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 3 czerwca 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku na min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Zgarniam premię do 300 złotych – instrukcja krok po kroku

Premia podzielona jest na dwie części: 100 zł za założenie konta oraz maksymalnie 200 zł za aktywności na koncie. O punktach do LoL opowiem Ci za chwilę, w dalszej części artykułu.

#Krok 1 – złóż wniosek o konto i kartę i podpisz umowę

🗓 Do 31 lipca 🔎 złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą do konta z wizerunkiem Ashe z dedykowanego linku. Następnie 🗓 w ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto i kartę.

Umowę możesz podpisać poprzez przelew weryfikujący z innego banku, kurierem lub za pomocą wideoweryfikacji.

I co powiesz na to, że właśnie spełniłeś wszystkie warunki do uzyskania pierwszej części nagrody, czyli 100 zł? Żeby wszystkie promocje były tak łatwe 🙂 Nagroda zostanie Ci przekazana na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy.

Przykład

Podpisujesz umowę o konto i kartę w czerwcu. 100 zł trafi na Twoje konto do końca lipca.

No ale pozostało do wzięcia jeszcze 200 zł, a to łączy się z aktywnością na koncie. Spójrzmy więc, co musisz robić dalej.

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z konta

W ciągu kolejnych 8 miesięcy możesz zdobyć 8 nagród po 25 zł, co łącznie daje kwotę 200 zł. Nie martw się, nie będą to trudne warunki, o czym przekonasz się sam za moment. Miesiące te są liczone od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (przykładowo podpisujesz umowę w czerwcu to warunki do drugiej nagrody zaczynasz spełniać od lipca).

🗓 W każdym z 8 kolejnych miesięcy wykonaj łącznie po 3 czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływy min. 1500 zł na konto

ORAZ

 • 🔎 min. 3 razy zapłać kartą do konta

ORAZ

 • 🔎 min. raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływem jest tylko przelew (nie wpłaty gotówki). Wpływ nie musi być jednorazowy (ale może, szczególnie że 1500 zł przelane jednorazowo zwalnia Cię z opłaty za konto). Mogą to być przelewy zarówno z Twoich rachunków w innych bankach, jak i z rachunków innych osób w Alior Banku.

Do promocji nie liczą się następujące wpływy:

 • z rachunków w Alior Banku których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem;
 • z rachunków firmowych w Alior Banku których jesteś właścicielem lub osobą powiązaną kapitałowo lub organizacyjnie;
 • z rachunków prowadzonych przez biuro maklerskie Aliora;
 • wpłaty gotówki.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą min. 3 razy, na dowolne kwoty. Mogą to być zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Mogą to być płatności kartą fizyczną oraz wirtualną.

Do promocji nie liczą się następujące transakcje kartą:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagroda za każdy z miesięcy, w którym wykonałeś warunki, trafi na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. Niespełnienie warunków w danym miesiącu skutkuje brakiem premii za ten miesiąc.

Przykład

Spełniasz warunki aktywności we wrześniu. 25 zł za wrzesień trafia na Twoje konto do końca października.

UWAGA!

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w lipcu

Punkty w LoL

Jeśli interesuje Cię zbieranie Riot Pointsów (możesz odebrać również inne nagrody, na przykład skrzynie Hextech z kluczem) to nic trudnego. Wystarczy ze zarejestrujesz kartę LoL i będziesz nią płacił.

Co musisz zrobić?

 • 🔎 aktywować kartę;
 • 🔎 zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile;
 • 🔎 płać kartą. Za każdą płatność zbierasz punkty programu, które możesz wymienić na nagrody z kataologu Mastercard Bezcenne Chwile m.in. na Riot Points do League of Legends.

Dodatkowo jako korzyść do konta (pamiętasz, masz 2 korzyści bezpłatne) możesz uruchomić korzyść Punkty dla Gracza. Pozwoli Ci to na szybsze gromadzenie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Szerzej o pozostałych korzyściach do konta opowiem za chwilę, teraz skupimy się na tej jednej korzyści, dedykowanej graczom LoL.

Jak to działa?

 • najpierw musisz 🔎 zarejestrować swoją kartę LoL w Bezcennych Chwilach (zrobisz to przez bankowość internetową Alior Banku) i 🔎 wybrać Korzyść dla Gracza przy swoim koncie w Aliorze;
 • za zbliżeniowe płatności mobilne będziesz otrzymywał punkty w Bezcennych Chwilach. Za każde 1,50 zł płatności mobilnej zbliżeniowej otrzymasz 1 pkt w Bezcennych Chwilach. W ciągu miesiąca możesz zgromadzić maksymalnie 2 666 punktów. Wg informacji na stronie promocji punkty te możesz wymienić na 1380 Riot Points miesięcznie.

📄 Zbliżeniowe płatności mobilne – sprawdzamy definicję

Są to płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Płatności wykluczone z promocji:

 • MCC 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 9406 – określający Totalizator Sportowy,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Naliczone Ci punkty będą przekazywane na konto Twojej karty w programie Mastercard Priceless
Specials do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonywałeś płatności. Następnie możesz je wymienić na Riot Points.

Kilka słów o korzyściach do konta (w tym 3% na koncie oszczędnościowym)

Jak zapewne pamiętasz, dwie pierwsze korzyści w miesiącu są darmowe, pozostałe płatne 3,50 zł. Warto więc wybrać uważnie.

W każdym momencie możesz zmienić korzyści na inne. Zrobisz to w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Pamiętaj, że jeżeli zmieniasz korzyść w trakcie miesiąca to i tak pozostaje ona aktywna do jego końca. Jeśli masz włączone dwie korzyści, jedną wyłączasz i włączasz drugą tak naprawdę w tym miesiącu bank policzy, że masz trzy aktywne korzyści i za jedną pobierze opłatę.

Jakie korzyści oferuje Alior?

 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce; 
 • podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • bezpłatne bankomaty za granicą;
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni;
 • zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem; 
 • ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • pakiet assistance;
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
 • pakiet bezpłatnych powiadomień 
 • płatności kartą za granicą bez kosztów przewalutowania;
 • punkty dla graczy.

UWAGA

Nie możesz mieć jednocześnie aktywnej korzyści punkty dla gracza oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem,

Jedną korzyść już omówiliśmy, wspomnę jeszcze o drugiej, wg mnie najciekawszej, czyli na podwyższonym oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym. Jeżeli chcesz uzyskać promocyjne oprocentowanie na Rachunku Oszczędnościowym wykonaj następujące czynności:

 • 🔎 wybierz korzyść 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20.000 zł

ORAZ

 • 🔎 co miesiąc zapłać kartą do konta na min. 300 zł. Transakcje musisz wykonać od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia miesiąca, w którym jest aktywna korzyść (np. od 30 kwietnia do 30 maja).

Jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą oprocentowanie na koncie wyniesie tylko 2% zamiast 3%.

Promocja jest ważna 🗓 do dnia 30 czerwca 2020 r, a odsetki na tym koncie kapitalizowane są miesięcznie.

Po wybraniu korzyści wyższego oprocentowania zostanie ona uruchomiona na Koncie Oszczędnościowym od następnego dnia.

Konto Oszczędnościowe założysz przez bankowość internetową, infolinię bądź w placówce banku.

Podsumowanie

Jeśli „grasz w grę” jest to niewątpliwie bardzo interesująca promocja. Doskonale wiem, jak gry potrafią wciągnąć – wciągnąć na tyle, że wydajemy realne pieniądze na tę rozrywkę. Dzięki promocji Alior Banku będziesz mógł zbierać punkty bez inwestowania w grę swoich realnych pieniędzy.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 5

 1. Wiktor pisze:
  Czy płatności zrealizowane telefonem będą liczyły się do 3 transakcji kartą, by uzyskiwać 25zł miesięcznie, oraz do 300zł zapłaconych kartą, by była ona bezpłatna?
  Karta LoL nie spełnia warunków na 50zł w Bezcennych Chwilach ze względu na początek 535194, informacyjnie. Wiem, zamówiłem.
  Dzięki za wszystko! Aktywnie korzystam z promocji opisywanych na waszej stronie 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wiktor, do 3 transakcji do zwrotu 25 zł miesięcznie tak, natomiast co do bezpłatności karty nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na to pytanie, pomimo przejrzenia taryfy i regulaminów. Zadałam pytanie do banku, jeśli otrzymam odpowiedź to ją podrzucę.
   Co do bezcennych chwil przy tej karcie to wiemy, dlatego nie wrzucałam odnośnika do programu w artykule 🙂 Ale dzięki za podzielenie się informacją 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wiktor, dostałam odpowiedź że płatności telefonem wliczają się również do 300 zł do zwolnienia z opłaty 🙂
  • Wiktor pisze:
   Super, dziękuje najmocniej za pomoc, zaangażowanie i profesjonalizm! Kilka innych stron informowało o możliwości połączenia tych promocji, wy to jednak sprawdziliście dokładnie i nie wprowadzaliście w błąd. Jednak Moniaki są najlepsze, pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wychodzę z założenia że lepiej jest doprecyzować niż się potem tłumaczyć dlaczego nie ma nagrody 😀 Dzięki za miłe słowa, staramy się! I również pozdrawiamy 🙂

Napisz komentarz