Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas – 50 zł dostajesz już za samo założenie konta!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł przelewem na Twoje konto

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w kwietniu wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i zasilenie konta na min. 1000 zł

– w maju zapewnienie wpływów min. wysokości 1000 zł oraz wykonanie min. 5 przelewów z konta

– uzupełnienie do 26 kwietnia 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 kwietnia);

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł pod warunkiem dokonania nią min. 1 płatności w miesiącu.

Kiedy bonus?

50 – maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku;

100 zł – maksymalnie do 31 maja 2020 roku

100 zł – maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do 18 marca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków o konto

Skorzystaj z tej promocji »

Za oknem coraz cieplej, czuć już wiosnę. A jeśli wiosna to czas na wiosenne porządki. Najlepiej jest zacząć od swojego portfela i budżetu – sprawdzić jak się ma i czy nie przydałoby się go wesprzeć dodatkową gotówką.

Jeśli zauważyłeś, że miejsca na łatwe pieniądze jest tam jeszcze pod dostatkiem skorzystaj z nowej promocji banku BNP Paribas – za założenie konta, dwa wpływy, 5 płatności kartą i 5 przelewów dostaniesz gwarantowane 250 zł. A co najlepsze – pierwsze 50 zł dostaniesz już za samo założenie konta 🙂

Promocja trwa do 18 marca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków o konto. Warto wziąć udział w promocji, gdyż warunki są łatwe do spełnienia, a na nagrodę nie musisz długo czekać.

Czy mogę skorzystać z promocji?

BNP Paribas zajmuje wysokie miejsce w rankingu promocji bankowych pod względem okresu karencji – wynosi on tylko 9 miesięcy. Co to dokładnie oznacza dla Ciebie? Nic mniej i nic więcej jak to, że jeśli w okresie 9 miesięcy przed przystąpieniem do tej promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego a BNP Paribas to jak najbardziej możesz wziąć w niej udział.

A co, jeżeli masz tam na przykład kredyt, ale nie masz konta osobistego? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – nadal możesz wziąć udział w promocji.

Chcę mieć konto za darmo

Jeśli obserwujesz naszą stronę to wiesz, że naszym motto jest bankujesz – zyskujesz. My również nie lubimy płacić dla banków – i dlatego za chwilę dowiesz się, jak skorzystać z promocji i nie zapłacić za prowadzenie konta ani złotówki.

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Nie musisz zapewniać określonych wpływów, nie musisz nic robić. Po prostu jest za 0 zł 🙂

Konto Otwarte na Ciebie:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

A co z kartą do konta?

Kart do konta w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

Jako zwolenniczka unikania wszelkich opłat bankowych polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj. Dlaczego? Ponieważ wystarczy że zapłacisz nią raz w miesiącu i również będzie darmowa (a jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz nią płacić nawet ten jeden raz – karta będzie bezwarunkowo darmowa). Wystarczy ten jeden jedyny raz, na dowolną kwotę, w dowolnym sklepie. I już. Nie zapłacisz ani za konto ani za kartę. Dlatego skupimy się właśnie na tym duecie – Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści one oferują sprawdzisz to TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Co mam zrobić, żeby zgarnąć nagrody – instrukcja krok po kroku

Nagroda podzielona jest na 3 części: 50 zł, 100 zł oraz 100 zł. Za chwilę sam się przekonasz, że aby zgarnąć całość – czyli 250 zł – wcale nie musisz się wysilać. Wręcz przeciwnie – jest to dziecinnie prosta kasa do zdobycia 🙂

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Maksymalnie do 18 marca 2020 roku zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, że obowiązuje limit 3000 wniosków. Gdyby się skończył, na stronie promocji będzie informacja o jej zakończeniu.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas do 31 marca 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku – zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Dwa kroki już za Tobą. Zgodzisz się ze mną chyba, ze wcale nie było trudno? Maksymalnie 15 minut czasu, nie więcej, i połowa promocji już za Tobą. Teraz czas na spełnienie łatwych warunków aktywności na koncie.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 50 zł

Kto uważnie przeczytał wstęp ten wie, że 50 zł należy się za samo zawarcie umowy. Nie ma więcej warunków do spełnienia – umowa podpisana i 50 zł się należy 🙂 Trafi ono na Twoje konto już w kwietniu.

Aby otrzymać drugą część nagrody – 100 zł

Abyś otrzymał drugą część nagrody, 100 zł wystarczy że w kwietniu wykonasz dwie czynności:

 • zrobisz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą

ORAZ

 • zapewnisz łączne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł

Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Płatności kartą mogą to być płatnościami zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również internetowych (Allegro również). Nie jest ważne, na jaką kwotę zapłacisz. Ważne, by tych transakcji było minimum 5 w kwietniu. Możesz kupić 5 paczek chusteczek i zapłacić za każdą z nich oddzielnie.

Nie będą brane pod uwagę jedynie płatności:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia (płatność kartą na Allegro się liczy);
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą na przykład 200 zł miesięcznie możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Aby otrzymać trzecią część nagrody – 100 zł

Jeśli spełniłeś warunki do otrzymania 150 zł to teraz czas na ostatnie 100 zł (gdybyś nie spełnił na przykład warunków w kwietniu to niestety tracisz prawo do drugiej i trzeciej części nagrody). Wystarczy, że w maju (od 1 do 31 maja):

 • wykonasz min. 5 przelewów z konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline/[email protected] lub aplikacji mobilnej GOmobile)

ORAZ

 • zapewnisz wypływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł

Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Przelewy mogą być wykonane na dowolne kwoty i mogą być to przelewy na Twoje konto w innym banku. Zrób 5 przelewów do siebie po 1 zł i gotowe 🙂

Do promocji nie liczą się jedynie przelewy:

 • natychmiastowe;
 • dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

I to już wszystko. Zostanie już tylko do zrobienia uzupełnić numer konta do wypłaty nagrody i czekać na premię 🙂

UWAGAUZUPEŁNIJ NUMER KONTA DO WYPŁATY PREMII!

Do 20 kwietnia 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 26 kwietnia musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 kwietnia sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Najważniejsza część promocji – nagrody!

Czas na to, co czytelnicy (i my!) lubimy najbardziej – czyli nagrody. Przecież to po to znalazłeś się na tej stronie 🙂

I część nagrody – 50 zł

 • do 20 kwietnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody;
 • do 26 kwietnia 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej);
 • do 30 kwietnia 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

II część nagrody – 100 zł

 • do 27 maja 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (już nic nie musisz więcej robić);
 • do 31 maja 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

III część nagrody – 100 zł

 • do 25 czerwca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu trzeciej części nagrody (również nic nie musisz robić);
 • do 30 czerwca 2020 r trzecia część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Uwaga!

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody!

Podsumowanie

Wiosenne porządki niekoniecznie muszą być przykre i męczące, czego dowodem jest ta promocja. Możesz uporządkować swoje finanse prawie nie ruszając się z fotela 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Michał pisze:
  Czyli w marcu jedna transakcja kartą aby konto było za darmo i od kwietnia spełniać warunki promocji ??
 2. Arkadiusz pisze:
  Weryfikacja nie powiodła się . Odwiedź placówkę banku . Czy to oznacza że promocja się zakończyła ??
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Arkadiusz, nie, gdyby limit się wyczerpał strona promocji byłaby zablokowana. Czy na pewno nie masz konta w BNP? Czytelnik nam pisał że miał taką sytuację i okazało się, że miał zapomniany od lat rachunek, pozostałość po kredycie.
  • Karolina pisze:
   Miałam ten sam problem. Zadzwoniłam na infolinię i pan powiedział, że jeśli składałam wniosek wieczorem po godzinach pracy banku to czasami pojawia się jakiś błąd. Spróbowałam ponownie w ciągu dnia i już poszło bez problemu 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karolina, dzięki za informacje 🙂
 3. Monika pisze:
  Jednego nie rozumiem. Wpływ na konto 1000 zł – do promocji nie wliczają się przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima.
  Czy mam to rozumieć tak, że nie mogę przelać 1000 zł z mojego konta w innym banku ?
  Pozdrawiam, Monika.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, możesz z innego banku jak najbardziej. Z Twoich rachunków w BNP lub BGŻ Optima – na przykłąd masz konto oszczędnościowe w BNP to taki przelew się nie liczy.
 4. Alina Trojan pisze:
  Mam już konto w tym Banku, mam również niemiłe doświadczenie z rozliczaniem i zwrotem prowizji przez ten Bank. Przez ponad pół roku nie kwapią się z rozliczeniem i zwrotem prowizji. Nie polecam tego Banku.
 5. Paweł pisze:
  Firma kurierska DHL nie dostarcza kart przez co nie można skorzystać z promocji
 6. Patrycja pisze:
  Weryfikacja dowodu osobistego nie powiodła się ale wczesniej otrzymałam umowę na email. Czy mimo to konto nie zostało utworzone?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Patrycja, skontaktuj się z infolinią- być może wystarczy dosłać ponownie dowód osobisty.
 7. Paweł pisze:
  Czy sprawdzenie salda w dowolnym bankomacie dla karty Otwartej na Dzisiaj jest za 0zł ?
  Dla wpłat i wypłat z bankomatów jest rozróżnienie w zależności od tego czy bankomat jest w oddziale banku, Euronetu czy Cash Planet, natomiast dla sprawdzenia salda jest tylko jedna pozycja w cenniku, czy tak jest w rzeczywistości ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, jeśli bankomat udostępni taką usługę to zgodnie z TOiP jest ona darmowa – inaczej byłoby rozróżnienie na bankomaty poszczególnych sieci. Ale nie sprawdzenie salda w obcym bankomacie może zadziałać.
 8. Monika pisze:
  Witam. Chyba spaprałam sprawę. Skorzystałam z podanego linka, zaznaczyłam zgodę, podałam dane osobowe i wyświetliła mi się plansza z kontem do wyboru. Na pewno zaznaczone było konto przekorzystne (nie miałam możliwości odznaczenia), a pod spodem była możliwość odznaczenia chyba jakiejś żółtej karty (chyba pamiętam nazwę Direct). I teraz pytanie: czy karta do konta przekorzystnego była częścią kafelka który był zaznaczony ?
  Pozdrawiam, Monika.
  • Monika pisze:
   Sprawdziłam, odznaczyłam kartę, a więc w niewłaściwy sposób zawarłam umowę. Co teraz mogę zrobić ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, a czy podpisałaś już umowę i konto jest otwarte? Najlepiej będzie jak zadzwonisz na infolinię, poprosisz o całkowite zamknięcie tamtego wniosku i jeszcze raz się zarejestrujesz, już tym razem poprawnie. Jeśli konto zostało otwarte to będzie ciężej, gdyż możesz albo odstąpić od umowy albo zamknąć konto – ale w obu przypadkach okres karencji Ci się „zepsuje”. Karta powinna być założona razem z kontem, myślę że nawet gdybyś zamówiła ją osobno to bank może nie uznać tego jako warunek spełniony.
 9. Kamil pisze:
  Założyłem konto na początku marca. Dziwnym trafem wniosek im się zawiesił i teraz nagle wysyłają do mnie kuriera jutro ma być. Czyli bez sensu teraz podpisywać z nimi umowę jak kasa przepadła bo by na to czas do 31 marca?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamil, jednym z wymogów regulaminu było podpisanie umowy do 31 marca. Moim zdaniem mogą nie przyznać nagrody. Oczywiście mógłbyś reklamować i reklamacja pewnie zostałaby rozpatrzona pozytywnie, ale nie wiem, czy gra jest warta świeczki – może lepiej zadzwonić, zamknąć tamten wniosek i skorzystać z nowej edycji. Chyba że zrobili dla Ciebie wyjątek i nadal bierzesz udział w promocji – musiałbyś dokładnie o to wypytać.

Napisz komentarz