Jak krok po kroku rozwiązać umowę z Credit Agricole?

Jeżeli chodzi o Credit Agricole to tu proponuję oddzielnie zrezygnować z karty do konta i samego konta, będzie to szybkie i łatwe. Zacznijmy więc od karty do konta, możemy ją zamknąć na 3 sposoby:

No i teraz konkrety, czyli zamykanie samego konta – postaram się aby było szybko i zrozumiale. Do wyboru mamy dwie możliwości zamknięcia konta:

W oddziale – wiadomo idziemy i składamy dyspozycję zamknięcia konta. A jeżeli chodzi o drugi sposób to jesteśmy zmuszeni wysłać listownie wypowiedzenie umowy. Nie musisz głowić się jak to zrobić i co napisać, aby było dobrze – wystarczy, że skorzystasz z naszego gotowego wzoru – pobierz, wypełnij, podpisz się zgodnie ze wzorem jaki ma Bank i wyślij na adres:

Credit Agricole Bank Polska SA

Plac Orląt Lwowskich 1

53-605 Wrocław

Credit Agricole wzór wypowiedzenia umowy z bankiem – do pobrania za darmo

Ważne wskazówki:

  1. Przed likwidacją konta opróżnij je ze środków. Zostaw tylko tyle ile będziesz potrzebować na pokrycie comiesięcznych opłat. Jeżeli wiesz, że zostanie jakaś nadwyżka to podaj numer rachunku, na który bank ma Ci ją przelać;
  2. Okres wypowiedzenia umowy trwa 30 dni;
  3. Jeżeli do konta w pakiecie był token to jesteśmy oczywiście zobowiązani go oddać jeżeli nie to Bank za jego brak naliczy karę.