Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

1,6% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank (bez zakładania ROR-u) – PROMOCJA PRZEDŁUŻONA

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Consumer Banknowy klientKonto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

Kolejne podwyżki stóp procentowych ucieszą oszczędzających, zmartwią kredytobiorców. Ponieważ na naszej stronie kredytów nie opisujemy, skupię się na pierwszej grupie osób.

Uprzedzając hejterów: tak, wiem ile wynosi inflacja. Tak, wiem, że oprocentowania w bankach tego nie pokryją. Ale są osoby, które chcą bezpiecznych rozwiązań i dla nich jest ten artykuł 🙂

Santander Consumer Bank przygotował ofertę darmowego konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 1,6% do 200 000 zł.

Co najlepsze, nie musisz zakładać do tego żadnego konta osobistego – wystarczy konto oszczędnościowe, które założysz całkowicie on-line.

Promocja potrwa 🗓 do 26 stycznia 2022 roku. UWAGA: promocja została przedłużona do 🗓 12 kwietnia 2022 roku. Również do tej daty zapewnione jest oprocentowanie 1,6%.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Warunkiem na podwyższone oprocentowanie jest zapewnienie na koncie oszczędnościowym nowych środków.

A nowe środki jest to nadwyżka ponad saldo na kontach oszczędnościowych i lokatach 🗓 w dniu 15 września 2021 roku. Jeśli nie miałeś do tej pory konta oszczędnościowego w tym banku, to sprawa jest prosta – możesz założyć konto oszczędnościowe w tej promocji i nie zastanawiać się nad saldem 🙂

Jak bank oblicza nowe środki:

Nowe środki w dniu x = (stan konta oszczędnościowego w dniu x – stan konta oszczędnościowego 15.09.2021) + (stan lokat w dniu x – stan lokat 15.09.2021).

Przykład

W dniu 15.09.2021 miałeś w banku 30 000 zł na lokacie i 10 000 zł na koncie oszczędnościowym. W listopadzie wypłaciłeś wszystko. 14 grudnia wpłacasz na konto 200 000 zł. Nowe środki dla Ciebie wynoszą 160 000 zł.

Co zrobić, by zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie?

#Krok I – załóż konto oszczędnościowe

Z tego linku 🔎 załóż konto oszczędnościowe w promocji. Umowę podpiszesz przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z innego banku. Do wyboru masz: Alior, Santander Bank Polska, ING, mBank, neoBank, Nest Bank, Pekao S.A., PKO BP, Millennium, Credit Agricole oraz InBank.

Podczas podpisywania umowy pamiętaj o tym, by dane do rachunku oszczędnościowego były takie same, jak dane w banku, z którego będziesz robić przelew weryfikacyjny (jeśli na przykład wyszłaś za mąż i zmieniłaś nazwisko, w starym banku masz nadal stare nazwisko a do konta oszczędnościowego podałaś nowe dane – taka weryfikacja się nie powiedzie).

#Krok II – przelej na konto nowe środki

Do 200 000 zł nowych środków oprocentowanie na koncie będzie wynosić 1,6% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 26 stycznia 2021 roku 🗓 do 12 kwietnia 2022 roku.

Nadwyżka ponad 200 000 zł jest oprocentowana na 0,5% (to oprocentowanie obowiązuje do 15 lutego 2022 roku).

Jeśli w Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska – to co innego) oprócz konta oszczędnościowego będziesz miał również lokaty, to pamiętaj o jednej rzeczy.

Mianowicie, stan nowych środków na koncie oszczędnościowym będzie sprawdzany na koniec każdego dnia. Jeśli w trakcie trwania promocyjnego oprocentowania wypłacisz środki, to saldo nowych środków zostanie obniżone o tę kwotę (wg wzoru podanego we wcześniejszym akapicie).

Darmowe konto oszczędnościowe

Konto jest naprawdę darmowe. Nie płacisz ani za prowadzenie, ani za przelewy z tego konta do innego banku (bez limitu), ani za sms-y autoryzacyjne. Karty do konta oszczędnościowego nie ma, więc nie będzie generować żadnych kosztów.

Podsumowanie

Bardzo prosta promocja dla oszczędzających, na dodatek bez zakładania konta osobistego. Zakładasz konto oszczędnościowe w 3 minuty, przelewasz pieniądze, cieszysz się oprocentowaniem 1,6%.

Santander Consumer Bank, jak sama nazwa wskazuje, jest bankiem, i zgromadzone tam depozyty są objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty 100 000 euro.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Tadeusz pisze:
  cyt. „Zakładasz konto oszczędnościowe w 3 minuty” Od wczoraj czekam na zweryfikowanie tożsamości po dokonaniu przelewu 1zł i cisza, nic się nie dzieje
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tadeusz, może mają dużo wniosków? Albo jakieś dane im się nie zgadzają? Trudno mi wyrokować dlaczego tyle trwa.
 2. Tadeusz pisze:
  Dopiero wiadomość dotarła o 10:50 Dobrze, że chociaż pozytywna
 3. Robert pisze:
  …na jaki okres?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   „Promocja potrwa 🗓 do 26 stycznia 2022 roku. Również do tej daty zapewnione jest oprocentowanie 1,6%.”
 4. Agnieszka pisze:
  A. Po 26 stycznia jest jakie oprocentowanie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Do 15 lutego obowiązuje jeszcze promocja: do 50 000 PLN włącznie 0,20%, nadwyżka ponad 50 000,00 – 200 000 PLN włącznie 0,30%, nadwyżka ponad 200 000,00 PLN 0,50%.A później to zależy czy bank zrobi kolejną promocję czy nie.
 5. Gosiek pisze:
  Jeśli jestem upoważniona do czyjegoś konta lub jestem.jego współwłaścicielem,promocja mnie obejmie?
 6. Bogdan pisze:
  Właśnie dostałem sms, że przedłużyli promocję do 12 kwietnia.
 7. Tomasz pisze:
  Dostałem wczoraj SMS, że przedłużają promocję do 12 kwietnia 🙂
 8. Bogdan pisze:
  Oficjalne info:
  Przedłużamy promocyjne oprocentowanie dla Nowych Środków 1,60 % na rachunku oszczędnościowym od 27.01 do 12.04.2022 r.
  Data wyznaczania salda pozostaje bez zmian, czyli 15.09.2021 r.
  Regulamin dostępny jest na http://www.santanderconsumer.pl, a w Twojej bankowości internetowej będzie widoczny od 28.01.2022 r.

Napisz komentarz