Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Najlepsze na rynku Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% – praktyczny poradnik jak korzystać z konta, aby na okrągło korzystać z wysokiego oprocentowania

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe

Millennium Bank zna chyba każdy z nas, głównie z takich atrakcyjnych promocji, w których można odebrać łatwe premie. Mało jednak mówi się o innym, bardzo fajnym produkcie Banku, dzięki któremu okrągły rok (nawet przez kilka lat) można cieszyć się oprocentowaniem 2,70% dla środków do 200 000 zł. To jednak pod warunkiem zastosowania się do wskazówek, które dziś dla Was przygotowaliśmy ponieważ standardowo, takie oprocentowanie jest dostępne przez krótki okres.

Mowa tu oczywiście o Koncie Oszczędnościowym Profit, sztandarowym produkcie oszczędnościowym Millennium Banku. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu, a co najważniejsze możliwości utrzymania go przez bardzo długi okres, konto zdecydowanie plasuje się na pierwszym miejscu produktów oszczędnościowych, z którego może skorzystać dosłownie KAŻDY!

Ostatnio przesyłacie nam bardzo dużo pytań: „A jak to konto działa?”, „Co zrobić, aby ciągle korzystać z promocyjnego oprocentowania?”, „Kiedy wpłacać i wypłacać środki?”, „Jak Bank liczy nowe środki?”, „Ile mogę na tym zarobić?”. Aby dostarczyć Wam odpowiedzi na te i inne pytania postanowiliśmy przygotować unikalny, profesjonalny poradnik o Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto Oszczędnościowe Profit – charakterystyka

Konto Oszczędnościowe Profit jest przeznaczone dla klientów Millennium Banku. Zarówno osób, które obecnie nimi są, ale również dla tych, którzy dopiero mają zamiar założyć osobiste.

Podstawowym plusem Konta jest fakt, że tak naprawdę promocyjne oprocentowanie – 2,70% może obowiązywać ulokowane środki przez bardzo długi czas, a nie jak jest w przypadku ofert innych banków tylko chwilę.

Dzieje się tak dlatego, że Bank cyklicznie odnawia promocję (obecnie trwa 11 edycja) oznacza to, że jeden i ten sam klient może kilka razy korzystać z tej oferty. Aby tak się stało trzeba poznać jeden mały trik, o którym dziś się dowiesz.

Zanim jednak do tego przejdziemy, należy dokładnie poznać Konto Oszczędnościowe Profit:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego;
 • 0 zł – za pierwszy w miesiącu przelew z konta oszczędnościowego, drugi i każdy kolejny 7,50 zł;
 • 0 zł – za pierwszą w miesiącu wypłatę z konta oszczędnościowego, druga i każda kolejna 7,50 zł;
 • 2,70% – oprocentowanie promocyjne dla „nowych środków” –  kwoty do 200 000 zł;
 • 1,40% – oprocentowanie promocyjne dla „nowych środków” – ponad 200 000 zł;
 • 92 dni – okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania, liczony od dnia wpływu „nowych środków”;
 • kapitalizacja odsetek – co miesiąc;
 • możliwość dokonywania wpłat i wypłat w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Powyżej przedstawione oprocentowanie dotyczy „nowych środków”, czyli nadwyżki ponad to co znajduje się na wszystkich rachunkach w dniu sprawdzania przez Bank salda. Czyli jeżeli Bank będzie sprawdzał saldo np. przy zakończeniu 11 edycji promocji, w dniu 12.01.2019 roku i wyniesie ono 2 000 zł to „nowymi środkami” będzie wszystko to co wpłacisz ponad 2 000 zł.

Jeżeli nie zapewnimy wpływu „nowych środków” to Konto będzie oprocentowane, ale na standardowych warunkach, czyli trochę gorszych:

 • 1,10% dla środków pow. 500 000 zł;
 • 1,00% dla środków od 250 000 zł do 500 000 zł;
 • 0,90% dla środków od 100 000 zł do 250 000 zł;
 • 0,70% dla środków od 50 000 zł do 100 000 zł;
 • 0,60% dla środków do 50 000 zł.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Tak jak już wspominałam jest ono przeznaczone dla tych osób, które są klientami Millennium Banku, ale również tych którzy dopiero nimi mają zamiar zostać. Z uwagi na to przygotowaliśmy dwa scenariusze skorzystania z oferty Millennium Banku – dla nowych i obecnych klientów, tak aby każdy miał wygodną i jasną ścieżkę działania.

1.Dla obecnych klientów Millennium Banku: 

Jeżeli jesteś klientem Millennium Banku i chcesz założyć Konto Oszczędnościowe Profit to wystarczy, że zalogujesz się do bankowości online MilleNet i tam otworzysz darmowy rachunek oszczędnościowy, możesz to zrobić również w oddziale Banku. Po założeniu konta wpłać na nie „nowe środki” i ciesz się świetnym oprocentowaniem przez 92 dni.

2.Dla nowych klientów Millennium Banku:

Jeżeli chciałbyś założyć Konto Oszczędnościowe Profit, ale nie jesteś jeszcze klientem Millennium Banku to musisz nim zostać. Na całe szczęście Millennium ma w swojej ofercie bardzo dobre konto osobiste: Konto 360 lub Konto 360 Student. Obecnie konto osobiste możesz założyć w promocji z łatwą premią 200 zł – gorąco polecam to prawdziwy hit.

W momencie kiedy konto osobiste będzie założone, musisz zalogować się do bankowości online MilleNet i tam założyć Konto Oszczędnościowe Profit. Równie dobrze możesz to zrobić w oddziale Banku. Po założeniu konta wpłać na nie „nowe środki” i ciesz się świetnym oprocentowaniem przez 92 dni.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit w MilleNet?

Ile możesz zyskać?

Dla ułatwienia przygotowaliśmy tabelę, która obrazuje ile można zyskać po odłożeniu na Konto Oszczędnościowe Profit określonej kwoty. Kwota zysku dotyczy sytuacji, w której wpłacone środki są utrzymane na koncie przez okres 92 dni.

 

Jak Bank liczy „nowe środki”?

Jeżeli chodzi o promocję z Kontem Oszczędnościowym Profit to obecnie mamy jej 11 edycję, każda edycja promocji jest organizowana dzień po zakończeniu wcześniejszej edycji. Dla przykładu 10 edycja trwała 26.08.2018 roku do 13.10.2018 roku, a obecna trwa od 14.10.2018 roku do 12.01.2019 roku i bardzo prawdopodobne jest, że 12 edycja wystartuje 13.01.2019 roku.

To kiedy dokładnie trwa konkretna edycja ma ogromnie znaczenie dla pojęcia „nowe środki”. Zgodnie z regulaminem promocji, „nowe środki” to nadwyżka ponad to co w XXX dniu posiadamy na rachunkach w Millennium Banku.

Zauważyliśmy, że w tej promocji tym granicznym dniem badania salda jest ostatni dzień obowiązywania promocyjnego oprocentowania. W związku z tym, dla Banku „nowymi środkami” w kolejnej edycji promocji będzie nadwyżka ponad to co posiadałeś na wszystkich kontach w Millennium ostatniego dnia promocji.

PRZYKŁAD:
Mamy 11 edycję promocji i trwa ona od 14.10.2018 roku do 12.01.2019 roku.

Załóżmy, że Tomek 13.10.2018 roku stał się klientem Millennium Banku i od razu 14.10.218 roku założył Konto Oszczędnościowe Profit, a także wpłacił na nie 150 000 zł. Do 12.01.2019 roku Tomek ma na koncie oprocentowanie 2,70%.

Tomek będzie jednak chciał korzystać z 12 edycji promocji i oczywiście chce wpłacić na nie „nowe środki” żeby znów korzystać z oprocentowania 2,70%. Biorąc pod uwagę dotychczasowe działania Banku, „nowe środki” na Koncie Oszczędnościowym u Tomka będzie to nadwyżka ponad to co będzie on posiadał na koncie w dniu 12.01.2019 roku.

Czyli jeżeli Tomek 12.01.2019 roku będzie miał na Koncie Oszczędnościowym 150 000 zł, a na koncie osobistym 2 000 zł co łącznie da 152 000 zł to w 12 edycji, która prawdopodobnie wystartuje 13.01.2019 roku „nowymi środkami” będzie nadwyżka ponad 152 000 zł.

Kiedy wycofać pieniądze, aby później znów wpłacić je jako „nowe środki”?

Bardzo często zdarza się jednak, że klienci nie zarabiają milionów i wolą jako „nowe środki” w kolejnej edycji wpłacić te same pieniądze, które ostatnio pracowały na Koncie Oszczędnościowym. Wtedy konieczne jest zastosowanie małego triku, dzięki któremu całe to przedsięwzięcie będzie możliwe.

Trik ten polega na wycofaniu środków z konta oszczędnościowego oraz innych kont, lokat posiadanych w Millennium Banku. Środki wystarczy wycofać na dzień…góra dwa. A po tym czasie znów możemy wpłacić je jako „nowe środki”.

Zazwyczaj pieniądze wystarczy wycofać na 2 dni przed zakończeniem danej edycji promocji oraz zrezygnować (np. na chacie) z uczestnictwa w danej edycji promocji z podwyższony oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym , a w dniu wystartowania nowej edycji możemy śmiało wpłacić je znów na Konto Oszczędnościowe.

PRZYKŁAD:

Wróćmy do historii Tomka. Tak jak wspominałam obecnie korzysta on z 11 edycji, ale już planuje że będzie korzystał z 12 edycji. Tomek zastanawia się jednak, kiedy powinien wycofać swoje 150 000 zł z 11 edycji, aby w 12 znów były one uznawane za „nowe środki”.

Bank zawsze bada saldo na ostatni dzień trwania danej edycji, czyli 12.01.2019 roku sprawdzi jakie saldo na koncie oszczędnościowym, osobistym oraz lokatach miał Tomek. Chłopak jest jednak sprytny i w dniu 11.01.2019 roku, wypłaca (przelewa sobie na konto w innym banku) 150 000 zł z Konta Oszczędnościowego oraz 2 000 zł z konta osobistego. Łączy się również z konsultantem na chacie i rezygnuje z udziału w 11 edycji promocyjnego oprocentowania.

Dzięki temu jego saldo na dzień 12.01.2019 roku wynosi 0 zł. Czyli jeżeli w dniu 13.01.2019 roku wystartuje 12 edycja promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym to każda kwota którą Tomek wpłaci na Konto Profit będzie oprocentowana na 2,70% (dla kwoty do 200 000 zł) oraz na 1,40% (każda kwota ponad 200 000 zł).

Dzienny limit przelewów – o tym nie zapominaj

Informowałam o tym, że warto w odpowiedniej chwili (przed zakończeniem danej edycji promocji) wycofać środki umieszczone na koncie oszczędnościowym oraz innych rachunkach, tak aby w kolejnej edycji znów wpłacić je jako „nowe środki”.

Trzeba jednak brać pod uwagę, iż dziennie przelewy internetowe w Millennium mogą wynosić maksymalnie 50 000 zł (z wyłączeniem przelewów między własnymi rachunkami). Jeżeli więc ktoś ma saldo na wszystkich rachunkach, na łączną kwotę 150 000 zł to środki będzie przelewał 3 dni. Warto więc rozłożyć sobie przelewy na „raty”, a najlepiej zrobić to według poniższej instrukcji:

PRZYKŁAD:

Wróćmy do naszego bohatera. Tomek ma w Millennium Banku Konto Osobiste oraz Konto Oszczędnościowe Pofit. Korzysta on z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, które obowiązuje do 12.01.2019 roku (11 edycja). Łącznie saldo na wszystkich rachunkach wynosi 152 000 zł – 150 000 zł na oszczędnościowym i 2 000 zł na osobistym.

Załóżmy, że mamy już styczeń 2019 roku, Tomek planuje więc wycofanie środków z Millennium Banku. Postanowił więc on wykorzystać fakt, iż 1 przelew w miesiącu z Konta Oszczędnościowego ma za 0 zł (każdy kolejny kosztuje 7,50 zł) dlatego 150 000 zł przelewa na Konto Osobiste.

Teraz Tomek będzie robił przelewy z konta osobistego na swoje konto w innym banku i każdy przelew będzie dla niego darmowy. Wyliczył, że musi wykonać 4 przelewy więc musi zacząć je robić na 5 dni przed zakończeniem edycji promocji.

 • 08.01.2019 roku – wykona I przelew na 50 000 zł
 • 09.01.2019 roku – wykona II przelew na 50 000 zł
 • 10.01.2019 roku – wykona III przelew na 50 000 zł
 • 11.01.2019 roku – wykona IV przelew na 2 000 zł

Dzięki temu „pozbędzie się” wszystkich pieniędzy i na dzień 12.01.2019 roku będzie miał 0 zł. Dlatego 13.01.2019 roku znów będzie mógł umieścić na Koncie Oszczędnościowym Profit „nowe środki”.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o Konto Oszczędnościowe Profit to w mojej ocenie jest to jeden z najlepszych produktów oszczędnościowych, jakie oferują banki. Oczywiście mega fajne jest to, że zakładamy darmowe konto oszczędnościowe – dzięki temu nic nie będzie wpływało na zmniejszenie zysku z oszczędzania.

Sam produkt jest rewelacyjny – stałe, wysokie oprocentowanie 2,70% gwarantuje nam naprawdę sensowny zysk. Jednak niepodważalnie największą zaletą konta oszczędnościowego jest to, że ten sam klient może cały czas korzystać z promocyjnego oprocentowania.

Bank z kolei jak najbardziej daje nam takie możliwości ponieważ cyklicznie wznawia ofertę promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Takie konto przyda się każdemu, niezależnie od tego czy dysponuje mniejszą czy większą kwotą do „ulokowania”. Środki możemy bezpłatnie i bez utraty odsetek wpłacać i wypłacać w miarę potrzeb.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 39

 1. Marta pisze:
  Super blog a odkryłam go przypadkowo, ale teraz bede częstym gościem. A mam pytanko dzisiaj założyłam konto 360 wraz z kontem profit i czy to konto oszczednosciowe zacznie pracowac jak przelwje pierwsze pieniądze czy te 92 dni liczą się od dzisiaj nawet jak jeszcze tam pieniędzy nie przelałem. Chodzi mi o to czy jak np przeleje za 10 dni jakaś kwote to juz mi zostaną tylko 82 dni oprocentowania 2.7%.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Miło mi to czytać 🙂 Marto, 92 dni liczą się od momentu wpływu na konto nowych środków 🙂
  • Kazimierz pisze:
   Czy pieniądze z mojego konta w Millennium przed sprawdzaniem ilosci wszystkich pieniędzy przed kolejną promocją na koncie Profit mogę wycofać np na konto córki w banku ING bez zakładani własnego ? Ćwiczył to ktoś ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W sensie żeby na chwilę przelać je z Millennium do ING? To powinno być normalnie możliwe.
 2. Marta pisze:
  Super bardzo dziękuję za informację i za tak szybką odpowiedź☺ Pozdrawiam
 3. Jarek pisze:
  Witam. Pytanie techniczne. Jestem klientem banku Millenium, posiadam konto Millenet, na którym mam hipotetycznie 200.000 zł (taką samą kwotę posiadałem na dzień rozpoczęcia promocji czyli 14.10.2018 r.). Nie mam jeszcze założonego konta PROFIT. Co muszę zrobić, żeby po założeniu konta PROFIT bank zaliczył mi te środki jako nowe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Teraz mamy 11 edycję promocji i ona trwa od 14.10.2018 roku. Nowe środki to wszystko co jest nadwyżką ponad to co posiadałeś na koncie 13.10.2018 roku. Jeżeli tego dnia w Millennium miałeś 0 zł środków (na koncie osobistym, lokatach itp.) to wszystko co wpłacisz ponad 0 zł będzie nowymi środkami. Z kolei jak miałeś tego dnia 200 000 zł to nadwyżką (nowymi środkami) będzie kolejne 200 000 zł + coś jeszcze czyli np. 200 001 zł.

   Pytanie więc jakie miałeś saldo na 13.10.2018 roku? Bo jak 0 zł i 200 000 zł wpłaciłeś np. 14.10.2018 roku to jak założysz konto Profit teraz to to samo 200 00 zł może być nowymi środkami. Ale jak miałeś 13.10.2018 roku na koncie 200 000 zł to one nie będą mogły stać się w tej edycji nowymi środkami, nowymi środkami byłoby kolejne 200 000 zł.

   W tym przypadku musiałbyś poczekać do kolejnej edycji promocji, która pewnie ruszy 13.01.2019 roku. Wtedy w odpowiednim momencie opróżnić konto w Millennium, tak aby na 12.01.2019 roku mieć na nim 0 zł. Wtedy 13.01.2019 roku wszystko co wpłacisz na konto Profit będzie nowymi środkami 🙂

   Zrozumiale to wyjaśniłam? Jak coś to pytaj, chętnie coś doprecyzuję 🙂

 4. Kamila pisze:
  Cześć Marta! Miło się czyta Twój blog. Niestety pani w milenium na Bielanach wrocławskich nie była już taka miła i nie poinformowała mnie o aktualnych promocjach. Teść był w innym oddziale i ta sama historia. Może pracownicy banku dostają prowizje za robienie ludzi w konia?
  Z tym kontem jest jeszcze dodatkowa łącząca się promocja – polecenie od innej osoby – nagrody dla obu stron to 4 bilety do kina lub vouchery do Empiku i zalando na 80zl.
  Mam jeszcze pytanko: czy ja muszę tam dzwonić przez chata np i mówić, że nie będę już korzystać z tej promocji? I tak co trzy miesiące? Czy może wystarczy wycofanie starych środków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co Kamila, nie wiem jakie mają wytyczne pracownicy Banku, ja bym im kazała informować o wszystkich promocjach – po to się je organizuje, aby korzystać. 🙂 U nas program poleceń Millennium jak najbardziej opisany: https://moniaki.pl/millennium-bank-lubie-to-polecam/ 🙂

   Tak, rezygnować na chacie trzeba z każdej edycji + oczywiście przed jej zakończeniem wycofujemy środki 😉

   Jak coś to śmiało pisz – zawsze powiemy co i kiedy zrobić i oczywiście poinformujemy o najnowszych promocjach 🙂

   Miłego wieczoru! 🙂

 5. Marta pisze:
  Jeszcze jedno pytanko czyli jakbym przelała pieniadze dopiero np 11 stycznia na konto profit chociaz wcześniej juz mam pieniądze na koncie 360 to te 92 dni liczy sie od 11 stycznia 2019 roku?
 6. Jarek pisze:
  Dziękuje za odpowiedź Dominiko. Klarownie wytłumaczone. Pozdrawiam.
 7. Jolanta pisze:
  Czy trzeba koniecznie na chacie rezygnować z promocji? Czy jeśli wycofamy pieniądze przed końcem promocji to czy nie stracimy odsetek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie tracimy odsetek 🙂 A o rezygnacji na chacie informował jeden z czytelników, który korzysta z promocyjnego oprocentowania na koncie Profit więc i my przekazujemy dalej 😉
 8. Wojtek pisze:
  Dominiko, mam pytanie – jeżeli wycofujemy środki w transzach, tak aby móc skorzystać promocyjnego oprocentowania w kolejnej edycji, to zrezygnować z oprocentowania powinniśmy w dniu wycofania ostatniej transzy? No i czy za ten dzień nie stracimy tych „wysokich” odsetek? Dziękuję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przypadku konta oszczędnościowego odsetki są naliczane na koniec miesiąca ale proporcjonalnie za średnie saldo z całego miesiąca, więc wycofując środki w trzecim miesiącu dostaniesz odsetki za wszystkie dni w których środki były na koncie i nie będą doliczone za dni, w których pieniądze były już wycofane.

   Więc za dwa miesiące masz pełne odsetki, ale tego trzeciego miesiąca rzeczywiście trochę się traci odsetek, ale gra jest warta świeczki żeby zapewnić sobie wysokie odsetki przez kolejne miesiące. Odsetki przez te 3 dodatkowe miesiące podniesionego oprocentowania zdecydowanie zwrócą z nawiązką drobną stratę z tych kilku wycofanych dni.

 9. Anna pisze:
  Posiadam konto osobiste 360.
  12.01.2019r. będzie na nim 0zł, 13.01.2019r. założę konto oszczędnościowe Profit i wplace 150 000,00 zl będą to nowe środki,które będą pracować na 2,7% Jeżeli na konto osobiste 30.01.2019r. otrzymam wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie 2 500,00 zł , które przeleje na konto oszczędnościowe, to czy będą to kolejne nowe srodki procentujace 2,7% (a kwota 150 000,00 bedzie pracowac juz na 0,9%) Lepiej nie dopłacać kolejnych kwot do tej pierwszej największej wpłaty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz dopłacać środki i wtedy one też będą objęte oprocentowaniem promocyjnym 🙂
 10. Tomasz pisze:
  Polecam swój aktualny kod polecenia Millennium: 24320371
 11. Łukasz pisze:
  Bardzo fajny blog 🙂 Mam pytanie – w listopadzie założyłem konto 360 i automatycznie bank założył mi konto oszczędnościowe profit, z którego nie skorzystałem a 11.01 kończy się 11 edycja i do tej pory też nie zamierzam skorzystac z promocji. Czy w ramach tego samego konta, które mam teraz a nie skorzystałem z promocji, będę mógł wnieść środki w 12 edycji? Czy będę musiał zakładać nowe konto oszczędnościowe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Będziesz mógł skorzystać z 12 edycji używając tego konta. 😉 Pamiętaj tylko, że na dzień 12 stycznia 2019 roku musisz mieć na wszystkich produktach w Millennium jak najmniej środków. To ważne ponieważ 12.01.2019 roku będzie dniem badania salda na koncie i kiedy 13.01 wystartuje 12 edycja to nowymi środkami będzie nadwyżka ponad to co będziesz miał w Millennium Banku właśnie 12.01. 🙂

   Czyli dla przykładu, jeżeli w dniu 12.01.2019 roku w Millennium Banku (na lokatach kontach itp.) będziesz miał 0 zł to w 12 edycji promocyjnego oprocentowania wszystko co ponad 0 zł wpłacisz na Konto Profit będzie nowymi środkami i będzie objęte oprocentowaniem 2.70% 🙂

   Czy wyjaśniłam to zrozumiale? 🙂

 12. Arek pisze:
  Jeżeli przystąpiłem do Millennium 08.01 i założyłem konto oszczędnościowe zasilając środki 11.01.2019 to dobrze rozumiem że jako „Nowy” wskakuje na 2,7% na okres 92dni?
 13. Kazimierz pisze:
  Dziękuje Dominiko za szybką odpowiedz . A czy możesz doradzić jak najmniej kłopotliwie i bezpiecznie ” schować ” na chwilę pieniądze wycofane z poprzedniej promocji bo jestem nowym klientem Millennium i dopiero będe ten numer ćwiczył po raz pierwszy .
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A masz jeszcze konto w jakimś innym banku? Można by było przelać je na jakieś konto oszczędnościowe żeby sobie trochę popracowały na korzystny procent 🙂
 14. Kazimierz pisze:
  Dzięki Dominiko . Chyba przećwicze ” chowanie ” kasy na konto córki w ING . Już to z nią uzgodniłem . A tak przy okazji czy lokowałaś kase w funduszach inwestycyjnych i jake są ryzyka w związku z tym .
 15. Kazimierz pisze:
  Czy srodki na konto Profit można przelewać przy pomocy aplikacji mobilnej czy tylko przez Millenet oraz w oddziale banku . bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem instrukcję oszczędzania na koncie Profit . I czy jeżeli jestem klientem Millennium od 30 lutego 2019 to wszystkie srodki jakie mam przed nową promocją będą uważane za nowe bo startuje w Profit po raz pierwszy i nie będe ich musiał ukrywać .
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kazimierz, możesz przelać za pomocą aplikacji. Jeśli chodzi o tę promocję, to właśnie się kończy, więc na ten moment na razie bym się wstrzymała. Jest szansa na nową edycję.
 16. Kazimierz pisze:
  Niestety wpłaciłem 3 dni temu na konto Profit 5 tysięcy i na drugi dzień wycofałem spowrotem na konto 360 . Czy teraz bede musiał np: poprzez chat rezygnować z tei edycji z tego powodu czy nie bo nie zauważyłem jakiegoś potwierdzenia że w związku z tą wpłatą brałem udział w obecnej promocji .
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kazimierz, teraz najlepiej byłoby przelać te środki na konto w innym banku na dzień, góra dwa. To powinno wystarczyć 🙂
 17. Kazimierz pisze:
  Dzieki serdeczne !!!
 18. Kazimierz pisze:
  Jeżeli okres 3 miesięcy oszzędzania w koncie profit kończy mi się 22 czerwca a co miesiąc dopłacam do tego konta 1200 zł to czy będe musiał poczekać do rozpoczęcia następnej edycji czyli np: 12 lipca 2019 r czy będe mógł np: 20 czerwca zgłosić rezygnację wycofać pieniądze do innego banku i wpłacić je za dwa dni na profit i czy będą one oprocentowane 2,7% . Doradzcie może jakiś wariant.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli wycofasz pieniądze teraz i wpłacisz za kilka dni, oprocentowanie nie będzie promocyjne. Bank bierze pod uwagę tylko nowe środki czyli te powyżej stanu konta na dzień rozpoczęcia promocji. Więc będziesz musiał poczekać do kolejnej edycji. W międzyczasie możesz przerzucić swoje oszczędności na inne konto oszczędnościowe.
 19. Kazimierz pisze:
  Eweliko dzięki, czyli jak rozumiem będe musiał poczekać do daty nowej edycji promocji a od zakończenia mojej promocji czyli 22 czerwca do rozpoczęcia nowej promocji poszukać gdzieś w innym banku np w Idea bank. Co myślisz o tym banku.
 20. Kazimierz pisze:
  Dziekuje. Przejrzałem wszystko i najlepsze waruki z lokat daje Idea bahk ale chodzą sluchy o jego słabej kondycji a nie chcial bym w razie bankructwa Idei czekac lata nazwrot pieniędzy. Jak myślisz. Bo fudusze czy obligacje wszelkiego rodzaju mnie nie interesują
 21. KamiL pisze:
  Dzień dobry,
  Mój okres naliczania promocyjnego to 9 lipca – 8 października 2019 (edycja 14). Salda z dnia badania dla Promocji -25 maj 2019.
  Zatem żeby brać udział w kolejnej 15 edycji promocji środki powinienem wycofać 7 października 2019?
  Nie stracę przy tym odsetek na 3 miesiąc?
  Pierwsze odsetki zostały zaksięgowane na moim koncie 31 lipca.

Napisz komentarz