Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Twoje dziecko ma 13-18 lat? Otwórz mu konto Mobi w ING i zgarnijcie 50 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł przelewem na konto dziecka.

Za co?

-za założenie konta Mobi przez bankowość internetową oraz wyrażenie zgód;

-za wykonanie min. 1 przelewu na min. 50 zł ze swojego konta w ING na konto Mobi dziecka.

Ile to kosztuje?

Konto i karta dla dziecka są darmowe.

Kiedy bonus?

Do 3 października 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które są klientami ING i mają dostęp do bankowości internetowej oraz dla ich dzieci w wieku od 13 do 18 lat, które na dzień przystąpienia do promocji nie mają w ING konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 19 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Często słyszę że dzisiejsza młodzież zupełnie nie szanuje pieniędzy. Tylko: Mamo, tato, daj na to, daj na tamto i jeszcze na siamto.

Cóż – jeśli dziecko nie jest uczone zarządzania pieniędzmi to nie sposób od niego wymagać, by umiało to robić. Dlatego moim zdaniem nigdy nie jest za wcześnie by przystąpić do tej lekcji.

Możesz na przykład otworzyć darmowe konto dla dziecka w wieku 13-18 lat w promocji w banku ING. Otrzymacie za to 50 zł na konto dziecka, a samo dziecko ma okazję nauczyć się korzystania z bankowości, karty a także może zacząć odkładać na swoje cele – i przekonać się, że pieniądze jednak nie biorą się z nieba 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 19 sierpnia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Tak naprawdę w promocji bierzecie udział oboje: Ty i Twoje dziecko.

Ty, jako przedstawiciel ustawowy musisz:

  • Być klientem ING i posiadać dostęp do bankowości internetowej;
  • posiadać konto osobiste (Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne, lub Konto z Lwem Premium) lub, jeśli go nie masz to otworzyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort 🗓 do 10 września.

Możesz być zdziwiony widząc na pierwszy rzut oka dwa sprzeczne warunki: być klientem i jednocześnie otworzyć konto. Rzeczywistość jest na szczęście prosta: na dzień przystąpienia do promocji nie musisz posiadać w ING konta osobistego, ale musisz posiadać dostęp do bankowości, ponieważ tylko w ten sposób otworzysz konto dla dziecka. Przypuśćmy że masz w ING tylko konto oszczędnościowe z dostępem do bankowości. W takim wypadku możesz zalogować się i otworzyć konto dla dziecka, a do 10 września masz czas na to, by otworzyć jedno z dwóch wyżej wymienionych kont dla siebie.

A jeśli nie jesteś jeszcze klientem ING to koniecznie sprawdź tę promocję – możesz zyskać do 160 zł za założenie konta dla siebie + 50 zł za konto dla dziecka w tej promocji, czyli łącznie aż do 210 zł w jednym banku.

Twoje dziecko natomiast może wziąć udział w promocji jeśli:

  • ma od 13 do 18 lat;
  • na dzień przystąpienia do promocji nie posiada konta Mobi.

Konto Mobi – opłaty

Jak przystało na konto dla osoby małoletniej konto Mobi jest całkowicie bezpłatne. Dziecko zyskuje darmowy rachunek, darmową kartę (może również zaprojektować kartę z własnym wizerunkiem za darmo). Ma dostęp do nielimitowanych darmowych wypłat BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce i oczywiście darmowe przelewy przez Internet.

Jedynie druga i kolejne wypłaty kartą z bankomatów innych sieci będą płatne – ale wystarczy wypłacać gotówkę BLIKiem żeby nie płacić ani grosza.

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

Karta Mastercard w telefonie

0 zł

Jak zgarnąć 50 zł w dwóch prostych krokach

To będzie naprawdę proste – a wiem co mówię, opisałam już trochę promocji bankowych 🙂

#Krok 1 – wyraź zgody marketingowe oraz załóż konto Mobi przez Moje ING

Na początek, przed przystąpieniem do promocji 🔎 sprawdź, czy masz wyrażone zgody na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych – jeśli nie, to je wyraź.

Gdzie to sprawdzić?

Moje dane -> Zgody i oświadczenia.

Następnie 🗓 do 19 sierpnia 🔎 otwórz przez Moje ING konto Mobi dla dziecka. Będziesz potrzebował skanu lub zdjęcia aktu urodzenia lub dowodu osobistego dziecka. Możesz od razu zamówić kartę dla dziecka (nie jest wymagana do promocji) lub dziecko może zrobić to samo później. Umowę podpiszesz sms-em autoryzacyjnym, który przyjdzie na Twój nr telefonu.

Gdzie znaleźć wniosek?

Oferta ING -> Promocje -> Promocja 50 zł na start dla nastolatka.

Podczas wypełniania wniosku pamiętaj o 🔎 zapisaniu się do promocji – w formularzu dołączonym do wniosku o otwarcie konta Mobi. Pamiętaj, żeby zaakceptować regulamin promocji.

Jeśli masz dostęp do Mojego ING, ale nie masz konta osobistego to 🗓 do 10 września załóż konto Direct lub Komfort. Możesz to zrobić po otwarciu konta dla dziecka. A jeśli nie jesteś zupełnie klientem ING to otwórz konto w TEJ PROMOCJI i zgarnij do 160 zł dla siebie.

#Krok 2 – przelej 50 zł na konto dziecka

Drugi i ostatni krok przez Tobą – 🗓 do 19 września 🔎 przelej ze swojego konta w ING na konto Mobi dziecka jednorazowo minimum 50 zł. Może to być zarówno zwykły przelew jak również przelew BLIK na telefon.

Nie mogą to być jedynie transakcje anulowane lub wycofane.

I to wszystko – zakładasz konto dla dziecka, robisz jeden przelew i 🗓 do 3 października 50 zł wpływa na konto dziecka.

UWAGA

Nie zamykaj kont ani nie odwołuj wyrażonych zgód przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

Podsumowanie

Żeby zintensyfikować proces nauczania zarządzania pieniędzmi otwórzcie dla dziecka również konto oszczędnościowe (jest bezwarunkowo darmowe). Twoje dziecko może stworzyć swój własny cel oszczędnościowy (na przykład zbiera na hulajnogę) i odkładać na nie nawet drobne kwoty. 50 zł nagrody może być początkiem tych oszczędności. Pamiętaj: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.” 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz