Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj 3x z Alior Bankiem: 2,5% do 100 00 zł dla oszczędności+dodatkowe 3% do 20 000 zł + 200 zł za konto

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

1) Podwyższone oprocentowanie do 2,5% dla kwoty do 100 000 zł na 3 miesiące na Koncie Mega Oszczędnościowym

2) 3% dla 20 000 zł do 31 marca 2020 r na Koncie Oszczędnościowym za wybranie odpowiedniej korzyści przy Koncie Jakże Osobistym (od kwietnia 3% pod warunkiem zapewnienia płatności kartą na 300 zł/m-c)

Za co?

1) Za wpłatę nowych środków na Rachunek Mega Oszczędnościowy (saldo nowych środków to nadwyżka środków na rachunkach w Alior Banku liczona na dzień 28 lutego 2020 r) i zapewnianie co miesiąc wpływu w wysokości min. 1500 zł przez cały czas trwania promocji na konto osobiste

2) Za wybranie korzyści podwyższonego oprocentowania przy Koncie Jakże Osobistym

Ile to kosztuje?

1) Konto Jakże Osobiste : 0 zł za prowadzenie przy zapewnieniu miesięcznego jednego wpływu na min. 1500 zł, inaczej 10 zł; 0 zł za kartę po wykonaniu płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie – inaczej 5 zł. Konto i karta są bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 roku życia

2) Konto Mega Oszczędnościowe – 0 zł za prowadzenie; 0 zł za przelewy internetowe na własny rachunek osobisty w Alior Banku; 0 zł za pierwszy przelew internetowy w miesiącu do innego banku (kolejne 8 zł)

3) Konto Oszczędnościowe – 0 zł za prowadzenie; 0 zł za pierwszy w miesiącu przelew internetowy na własne konto w Alior Banku (kolejne 5 zł); 0 zł za pierwszy przelew internetowy w miesiącu do innego banku (kolejne 10 zł)

Kiedy bonus?

1) Kapitalizacja odsetek co miesiąc

2) Kapitalizacja odsetek co miesiąc

Dla kogo?

1) Dla nowych klientów banku oraz dla osób, które wpłacą nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe i obecnie nie korzystają z poprzednich edycji promocji Konta Mocno Oszczędnościowego

2) Dla osób, które jako korzyść do Konta Jakże Osobistego wybiorą podwyższone oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym

Do kiedy promocja?

1) Do 7 kwietnia 2020 roku
2) Do 31 marca 2020 roku (później pod warunkiem dokonania płatności kartą)

Skorzystaj z tej promocji »

Jeżeli kolejny raz jesteś w sytuacji, że szukasz sprawdzonego i bezpiecznego miejsca dla swoich oszczędności to mogę Ci zaoferować Konto Mega Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% na 3 miesiące dla środków do 100 000 zł.

To nie koniec dobrych wiadomości. Oprócz 2,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym możesz otworzyć drugie konto oszczędnościowe i wybierając odpowiednią korzyść do konta osobistego zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie do 3% dla kwoty do 20 000 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje bezwarunkowo do 31 marca 2020 r. Od kwietnia do końca czerwca również możesz mieć zapewnione 3%, ale już pod jednym warunkiem. O korzyściach opowiem szczegółowo w dalszej części tekstu, więc nie martw się, jeżeli na ten moment ta nazwa nic Ci nie mówi.

A jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego to bez trudu zgarniesz dodatkowe 200 zł w promocji – o tym również opowiem za chwilę.

Obecna, 3 edycja promocji trwa do 7 kwietnia 2020 roku. Nie przedłużam, w końcu im szybciej Twoje oszczędności zaczną pracować tym więcej zyskać. Przejdźmy do szczegółów.

Na czym polega promocja?

Jeżeli spełniasz warunki, o których będzie mowa w dalszej części artykułu, możesz skorzystać z dwóch promocji jednocześnie, dzięki czemu możesz ulokować do 120 000 zł na dobrym procencie w pewnym, sprawdzonym banku. Do tego będą Ci potrzebne dwa konta oszczędnościowe:

 • Konto Mega Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% na 3 miesiące do 100 000 zł

ORAZ

 • Konto Oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem do 3% dla 20 000 zł.

Aby móc cieszyć się wysokim oprocentowaniem na kontach oszczędnościowych musisz posiadać w banku konto osobiste. Będzie Ci potrzebne do tego, aby zapewniać wpływy wymagane do uzyskania podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym. Jeżeli chcesz skorzystać z drugiej promocji, gdzie zyskasz 3% do 20 000 zł to musisz mieć założone Konto Jakże Osobiste. Tylko przy nim masz do wyboru korzyści (o korzyściach do konta będzie mowa niżej).

Jeśli nie masz jeszcze konta w Alior Banku to koniecznie załóż je w promocji – zyskasz dodatkowo 200 zł. Szczegóły w artykule:

Czy mogę skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%?

By skorzystać z promocyjnego oprocentowania musisz posiadać konto osobiste w Alior Banku. Jeżeli jeszcze go nie masz, teraz możesz założyć z TEGO linka lub z dowolnego podanego w tym artykule – i zgarnąć 200 zł w promocji konta osobistego.

Aby uzyskać tytułowe 2,5% do 100 000 zł na 3 miesiące musisz spełniać dwa proste warunki:

 • na Twoje konto osobiste co miesiąc (przez wszystkie miesiące trwania promocji) wpłynie min. 1500 zł;
 • środki na Koncie Mega Oszczędnościowym będą nowymi środkami.

Czym są nowe środki?

Są to wszystkie środki, jakie posiadałeś w Alior Banku na dzień 28 lutego 2020 roku. Jeżeli na kontach 28 lutego miałeś 14 000 zł to nadwyżka ponad te 14 000 zł stanowi nowe środki, które możesz ulokować na promocyjnym oprocentowaniu.

Jak bank definiuje wpływy na konto?

Wpływ musi być jednorazowy, na min. 1500 zł i zasilić konto osobiste. Nie może to być natomiast przelew z rachunku prowadzonego w Alior Banku (nawet od innej osoby), z Twojego rachunku w T-mobile Usługi Bankowe lub Kantorze Internetowym Alior Banku. Przelew z Twojego rachunku w innym banku jak najbardziej jest wliczany do promocji.

Dodam, że aby Konto Jakże Osobiste było darmowe wymagany jest właśnie wpływ 1500 zł. Jednym przelewem zyskujesz: darmowe konto, podwyższone oprocentowanie, a także spełniasz jeden z warunków promocji z 200 zł za konto osobiste.

Czy wszystkie te konta będą mnie cokolwiek kosztowały?

Konto osobiste może dla Ciebie być całkowicie za darmo, jeżeli spełnisz naprawdę proste warunki. Tak jak wspomniałam, wystarczy jeden przelew na 1500 zł w miesiącu z rachunku w innym banku.

Jeżeli będziesz używał karty do konta to pamiętaj, by w miesiącu wykonać transakcje na min. 300 zł. Może to być wiele drobnych, codziennych płatności. Wtedy za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Jeżeli zależy Ci tylko na promocyjnym oprocentowaniu nie musisz mieć karty – ale jeśli założyłeś konto w promocji z 200 zł karta będzie Ci potrzebna.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat to konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata 0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego wpływu min. 1 500 zł (uwaga: kwota powinna być w jednym przelewie! nie można tego rozdzielać na mniejsze wpływy), w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł. Wpływ nie może pochodzić z konta w Alior Banku, T-mobile Usługi Bankowe bądź z Kantoru Internetowego Aliora. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Ile kosztuje Konto Mega Oszczędnościowe?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie;
 • 0 zł – przelewy internetowe na konto osobiste w Alior Banku;
 • 0 zł/8 zł – pierwszy w miesiącu przelew internetowy do innego banku, każdy kolejny 8 zł;
 • 0 zł/10 zł – pierwsza wypłata gotówki z konta w placówce Alior Banku, każda kolejna 10 zł.

Z Konta Mega Oszczędnościowego możesz przelewać środki na swoje konto osobiste w Alior Banku bez żadnych limitów. Nie musisz się martwić że zamrozisz środki na 3 miesiące, tak jak w przypadku tradycyjnej lokaty. Pojawia się potrzeba, przelewasz środki, wypłacasz i gotowe 🙂

Ile kosztuje Konto Oszczędnościowe?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie;
 • 0 zł/5 zł – pierwszy w miesiącu przelew internetowy na własne konto osobiste w Alior Banku, każdy kolejny 5 zł;
 • 0 zł/10 zł – pierwszy w miesiącu przelew internetowy do innego banku, każdy kolejny 10 zł;
 • 0 zł/10 zł – pierwsza wypłata gotówki z konta w placówce Alior Banku lub z bankomatu Alior/Euronet/Planetcash, każda kolejna 10 zł;
 • 3 zł – opłata miesięczna za kartę (nie jest wymagana).

Przy Koncie Oszczędnościowym jeden przelew na swój rachunek w Alior Banku masz za darmo. Jeżeli zajdzie potrzeba skorzystania ze środków tam zgromadzonych to lepiej przelać jednorazowo większą kwotę, niż kilka razy mniejsze (za drugi i kolejny przelew zapłacisz po 5 zł).

W jaki sposób mogę skorzystać z promocji?

Konto Mega Oszczędnościowe

#Sytuacja nr 1 – jesteś już klientem Alior Banku

Jeżeli posiadasz już konto osobiste w Alior Banku, ale nie masz jeszcze Konta Mega Oszczędnościowego, to otworzysz je poprzez bankowość internetową lub w placówce banku. Następnie sprawdź saldo swoich środków na dzień 28 lutego i przelej na konto nowe środki. Podwyższone oprocentowanie zacznie Cię obowiązywać automatycznie po pierwszym wpływie na Konto Mega Oszczędnościowe i będzie trwać przez 3 miesiące. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie.

Pamiętaj, aby zapewnić na swoim koncie osobistym wpływ w wysokości min. 1 500 zł co miesiąc (a dokładnie do końca każdego miesiąca kalendarzowego w czasie trwania promocji) – inaczej oprocentowanie zostanie obniżone do 2,1%.

Uwaga:

jeżeli aktualnie korzystasz z promocyjnego oprocentowania w ramach poprzednich edycji promocji, nie możesz skorzystać z kolejnej do momentu zakończenia obecnie Cię obowiązującej.

#Sytuacja nr 2 – nie jesteś klientem Alior Banku

Tutaj sprawę masz ułatwioną, gdyż nie musisz sprawdzać salda nowych środków. Skoro nie byłeś klientem banku na dzień 28 lutego 2020 roku to wszystkie Twoje środki są automatycznie dla banku nowe. Wystarczy że założysz Konto Jakże Osobiste wraz z Kontem Mega Oszczędnościowym z TEGO linka i przelejesz na nie środki. Nie zapomnij zapewniać wpływu na Konto Jakże Osobiste w comiesięcznej wysokości min. 1 500 zł.

Konto Oszczędnościowe i korzyści do konta

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego Konta Jakże Osobistego. Dwie pierwsze masz za 0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować.

W każdym momencie możesz zmienić korzyści na inne. Zrobisz to w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Pamiętaj, że jeżeli zmieniasz korzyść w trakcie miesiąca, to i tak pozostaje ona aktywna do jego końca. Jeśli masz włączone dwie korzyści, jedną wyłączasz, a włączasz drugą, tak naprawdę w tym miesiącu bank policzy, że masz trzy aktywne korzyści i za jedną pobierze opłatę. Do wyboru masz:

Cały ten artykuł poświęcony jest oszczędnościom, więc skupimy się tylko na jednej korzyści – podwyższonym oprocentowaniu. Jeżeli chcesz włączyć promocyjne oprocentowanie na Rachunku Oszczędnościowym, wybierz korzyść 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20.000 zł. Oprocentowanie będzie podwyższone do dnia 31 marca 2020 r. Do marca nie musisz spełniać żadnych warunków, by mieć wyższe oprocentowanie.

Od 1 kwietnia do 30 czerwca będzie nieco inaczej:

Aby otrzymać oprocentowanie 3% w tym okresie konieczne jest dokonywanie transakcji kartą płatniczą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie – ten warunek pokrywa się z warunkiem do tego, byś miał kartę do konta całkowicie za darmo. Jeżeli tego nie zrobisz oprocentowanie wyniesie 2%.

Po wybraniu korzyści wyższego oprocentowania zostanie ona uruchomiona na Koncie Oszczędnościowym od następnego dnia.

Konto Oszczędnościowe założysz przez bankowość internetową, infolinię bądź w placówce banku.

Podsumowanie

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku zyskaj potrójnie: 200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków, 2,5% dla Twoich oszczędności na 3 miesiące oraz 3% dla 20 000 zł za wybór korzyści. Taki trzypak rzadko się zdarza!

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 8

 1. Marcin pisze:
  Czy przy skladaniu wniosku o konto załącza sie skan dowodu osobistego ?
 2. Monika pisze:
  Są jakieś informacje z alior banku o braku możliwości podpisania umowy online? Mogę wybrać tylko podpisz umowę z kurierem, przy weryfikacji przelewem z innego banku strona jest nieaktywna, tak samo przy opcji weryfikacji z konsultantem. Chyba wszystko ok zrobiłam, bo zakładałam najpierw przez MoneyMania profil i przeniosło mnie na składanie wniosku. Na razie 2 razy próbowałam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, nie mieliśmy żadnych informacji od banku że coś nie działa – może to tylko chwilowy problem techniczny.
  • Monika pisze:
   Mimo kilku prób nie udało mi się zakończyć podpisania umowy online – weryfikacja przelewem nie powiodła sie – udało mi sie wpisać tylko nr konta w innym banku i był komunikat o niepowodzeniu, tak samo z konsultantem. Próbowałam w opcji z wyrażonymi wszystkimi zgodami marketingowymi i też to nic nie dało, w końcu zdecydowałam sie na umowę dostarczaną przez kuriera i przeszło. Zobaczę czy w ogóle dojdzie 🙂
   Czy w regulaminie jest wymóg aby 1500 zł było tytułem wynagrodzenia? Pojawił mi sie pdf z wnioskiem o podanie nr konta do przelewu wynagrodzenia i pytanie czy to 1500 może nie być tytułem wynagrodzenia? (To pytanie akurat dotyczy promocji do konta osobistego).

   Dziękuje za pomoc.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, nie musi to być wynagrodzenie – może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, by był jednorazowy (1500 zł by mieć darmowe konto a do promocji 500 zł, więc prześlij raz 1500 zł i masz dwa warunki załatwione).
 3. Joanna pisze:
  Hej, próbowałam założyć konto, ale dostałam informacje na maila:
  ,,Z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku”.

  Na stronie Money Mania 2020 po zalogowaniu nadal istnieje status: wysłane. ,,Potrzebujemy czasu na jego weryfikację – status Twojego wniosku zmieni się na „wysłany” w ciągu 2 dni roboczych.”

  Probowałam również podpisać umowę przelewem z innego banku (Revolut, PKO, Millenium) i w każdym przypadku wyskakiwała informacja, że mój bank nie obsługuje tej opcji.

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Joanna, zgłaszaliśmy problemy z działaniem strony. Spróbuj zadzwonić na infolinię, powinni móc udzielić Ci informacji co dzieje się z wnioskiem – może został odrzucony ponieważ masz konto w ALior Banku którym nie pamiętasz? Możesz też napisać maila do Money Manii z pytaniem, co się dzieje z wnioskiem: [email protected]
 4. Joanna pisze:
  Dziękuję za szybką odpowiedź! Napisałam maila na podany przez Ciebie adres. Próbowałam się dodzwonić na infolinię kilkakronie, ale nigdzie nikt się nie zgłosił. Napisałam im również wiadomośc na Messenger – również brak odpowiedzi.
  Na pewno nigdy nie zakładałam konta w Alior Banku 🙂

  Pozdrawiam!

Napisz komentarz