Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowe konto firmowe+ premia do 900 zł od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– darmowy rachunek firmowy przez 24 miesiące

– do 900 zł zwrotów za płatności kartą od Santander Bank Polska.

Za co?

– za zarejestrowanie się na stronie promocji z dedykowanego linku oraz;

– za założenie konta firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz;

– za dokonywanie comiesięcznych przelewów do ZUS lub US oraz płatności kartą (3% moneybacku z płatności kartą przez pół roku, max. 150 zł miesięcznie, łącznie do 900 zł premii).

Ile to kosztuje?

Przez 24 miesiące konto jest całkowicie darmowe, po upływie tego czasu obowiązywać będzie taryfa opłat i prowizji ważna na dzień zakończenia promocyjnego okresu 24 miesięcy.

Kiedy bonus?

Premie wypłacane są miesięcznie, do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym płaciłeś kartą.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ciężkie momenty w czasie pandemii przeżywają szczególnie przedsiębiorcy. I to ci mali, najczęściej prowadzący rodzinne, jednoosobowe działalności. Duże spółki wybronią się i wyjdą z kryzysu co najwyżej z niższym zyskiem. A niewielkie firmy, stanowiące podstawę gospodarki? Dla nich ta sytuacja często to być lub nie być.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność to wiesz, że szczególnie teraz należy ciąć wszelkie niepotrzebne koszty. Część z nich możesz obniżyć do zera, tak jak opłaty za rachunek firmowy. Zakładając go w promocji Santandera zyskujesz całkowicie darmowe konto przez 24 miesiące. Ale to nie wszystko. Oprócz tego możesz zyskać do 900 zł zwrotów za płatności kartą w ciągu 6 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział 🗓 do 30 września 2020 roku. Warto się pospieszyć, im szybciej otworzysz konto tym szybciej premie znajdą się na Twoim koncie.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, a do tego 🗓 od 31 marca 2019 roku nie posiadałeś w Santanderze żadnego rachunku firmowego to możesz otworzyć go już dziś, w promocji.

Osoby które mają produkty osobiste, takie jak rachunki, karty czy kredyty śmiało mogą brać udział w promocji.

Czy Konto Firmowe Godne Polecenia będzie mnie coś kosztować?

To, co jest najfajniejsze w tej promocji to nie tylko premia – zwroty za płatności. To przede wszystkim całkowicie darmowe konto firmowe przez 24 miesiące. Jeśli miałeś już rachunek firmowy w innym banku to na pewno wiesz, ile może on kosztować. Płatne wypłaty czy wpłaty gotówki, płatne przelewy, płatne konto czy karta – i w skali miesiąca może się nazbierać kilkadziesiąt złotych.

W tej promocji przez 2 lata nie płacisz za nic. Masz wszystkie bankomaty za darmo, 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu, nie płacisz za obsługę konta czy karty. Nawet w kontach osobistych przelewy natychmiastowe są zazwyczaj płatne, a tu masz ich aż 10 w miesiącu.

Spójrzmy na szczegóły:

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja na 24 miesiące

  Aktualne na dzień: 28 października 2020

Opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta do konta

0 zł

Dotyczy pierwszej karty do konta

Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów za granicą

0 zł

Przelewy natychmiastowe BlueCash

0 zł/8 zł

10 pierwszych przelewów w miesiącu jest za darmo

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Bez limitu przelewów

Zlecenie stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Polecenie zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Sms-y autoryzacyjne

0 zł

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

Jak odebrać premię do 900 zł

Czas na drugą część promocji, czyli możliwe do uzyskania zwroty za płatności kartą. Zwroty będziesz otrzymywać przez 6 miesięcy. Jest to 3% wykonanych płatności, maksymalnie 150 zł miesięcznie. Ale zacznijmy od początku. Przecież nie masz jeszcze ani konta, ani karty.

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą i usługą elektroniczną Santander Mini Firma

🗓 Maksymalnie do 30 września 🔎 złóż wniosek z dedykowanego linku.

Pamiętaj o tym, by zamówić kartę do konta. Będzie Ci potrzebna w dalszej części promocji. Do złożenia wniosku potrzebujesz jedynie dowodu osobistego.

Aby Twój wniosek wziął udział w promocji musisz mieć:

 • brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku;
 • wyrażoną zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
 • wyrażoną zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

Podczas składania wniosku 🔎 wybierz sposób, jak chcesz podpisać umowę o konto.

Jeśli nie masz żadnych produktów osobistych w Santanderze umowę możesz podpisać podczas rozmowy wideo z doradcą lub za pośrednictwem kuriera. Jeśli masz konto w banku i dostęp do bankowości internetowej wniosek o konto składasz poprzez bankowość internetową.

Jak wspomniałam wcześniej, do założenia konta będzie potrzebny Twój dowód osobisty. Jeśli wybrałeś podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera możesz zrobić zdjęcie z komputera (lub telefonu, jeśli to na telefonie wypełniasz wniosek), wgrać zdjęcie z dysku lub dostarczyć skan dowodu kurierowi.

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z konta

Premia 900 zł uzależniona jest od dokonywania przelewu do ZUS lub US i płatności kartą. Mianowicie, przez pół roku używasz karty jak najintensywniej i co miesiąc dostajesz 3% zwrotu za dokonane transakcje płatnicze. W ciągu miesiąca jest to kwota maksymalnie 150 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje łączną kwotę 900 zł.

🗓 Przez kolejne 6 miesięcy masz do spełnienia następujące warunki:

 • 🔎 wykonaj co miesiąc przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • 🔎 płać kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w czerwcu);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (lipiec) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 lipca) i dokonywać płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 3 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1.
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2.
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Łatwo policzyć, że aby otrzymać maksymalną premię co miesiąc, czyli 150 zł, musisz zapłacić kartą na minimum 5000 zł miesięcznie. Kto prowadzi działalność już od jakiegoś czasu szybko sobie odpowie, czy robi miesięcznie takie obroty firmową kartą.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business (jest to inna karta firmowa, którą możesz dodatkowo zamówić po założeniu konta);
 • wypłaty gotówki.

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem uwzględnienie ich w przychodach i i odprowadzenie ewentualnego podatku.

Podsumowanie

Ile płacisz za swoje konto firmowe? Policz dokładnie: opłaty za konto, kartę, przelewy, prowizje za wypłaty z bankomatów, może jakieś zlecenie stałe… I nazbiera się przez miesiąc. Przemnóż to przez 24 miesiące – taką kwotę możesz zaoszczędzić zakładając konto darmowe przez całe 2 lata. A wisienką na torcie są zwroty z płatności kartą. Wiadomo, każda dodatkowa złotówka jest zawsze mile widziana.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Bogumiła pisze:
  Santander Bank Polska- aktualny KOD POLECEŃ 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  SKORZYSTAJ- bo warto!
  • Grzegorz pisze:
   zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia
   1010747461

   wszystkie zgody zaznaczone,
   po wybraniu mojego kodu spełnijcie wszystkie wymagania, a obydwoje skorzystamy
   zapraszam

 2. Mariusz pisze:
  ludzie nie otrzymali kasy z lutowej promocji santander(burdel)banku a organizator promocji nie odpowiedział ludziom chociaż minęło dziś 30 dni (a deklarował się, że każdemu odpowie).
  Może by warto ostrzec ludzi, że nagrody w tym banku to batalia pełna reklamacji bez gwarancji otrzymania należnych pieniędzy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz, ludzie właśnie otrzymują odpowiedzi na reklamacje, zgodnie z informacją, jaką dziś uzyskaliśmy od ebrokera. Myślę że Ty również powinieneś ją już otrzymać.
 3. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
  Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z kodu! 🙂
  KOD POLECENIA: 1015612038
 4. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 5. Tomek pisze:
  101 629 9073–> to jest mój aktualny kod polecający Santander
  Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta w Santander
 6. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016484890 przy otwieraniu konta. Obie strony korzystają! Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam warunki promocji.
  Z góry dziękuję i miłego dnia 🙂
 7. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂

Napisz komentarz