Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Gwarantowane 300 zł gotówki + do 900 zł zwrotów za darmowe konto firmowe od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– darmowy rachunek firmowy przez 24 miesiące

– premia 300 zł;

– do 900 zł zwrotów za płatności kartą od Santander Bank Polska + 100 zł za terminal płatniczy.

Za co?

– za zarejestrowanie się na stronie promocji z dedykowanego linku oraz;

– za założenie konta firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz;

– za wykonanie min. 3 przelewów z konta i min. 1 logowanie do aplikacji (bonus 300 zł);

– za dokonywanie comiesięcznych przelewów do ZUS lub US oraz płatności kartą (3% moneybacku z płatności kartą przez pół roku, max. 150 zł miesięcznie, łącznie do 900 zł premii);

-100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy.

Ile to kosztuje?

Przez 24 miesiące konto jest całkowicie darmowe, po upływie tego czasu obowiązywać będzie taryfa opłat i prowizji ważna na dzień zakończenia promocyjnego okresu 24 miesięcy. Karta do konta i bankomaty są darmowe pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych.

Kiedy bonus?

300 zł – do 30 czerwca.

Premie – zwroty wypłacane są miesięcznie, do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym płaciłeś kartą.

100 zł za terminal – do końca kolejnego miesiąca po miesiacu podpisania umowy o terminal.

Dla kogo?

Premia 300 zł – dla osób, które od 1 listopada 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do 900 zł zwrotów – dla osób, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Od czasu do czasu, ale jednak regularnie, dostaję od Was pytania o konto firmowe w promocji. Dlatego staram się wybierać najciekawsze promocje kont firmowych i je opisywać. Taką promocją, moim zdaniem interesującą, jest promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska.

Co zyskujesz?

 1. Bezwarunkowo darmowe konto firmowe przez 2 lata;
 2. 300 zł gotówki od partnera promocji, ebrokera – za założenie konta i wykonanie 3 przelewów na dowolne kwoty;
 3. Do 900 zł zwrotów za płatności kartą + 100 zł za terminal płatniczy;
 4. 2000 zł na promocję ogłoszeń na portalu sprzedajemy.pl

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca 2021 roku. Ponieważ ta promocja to tak naprawdę dwie oddzielne promocje z dwoma regulaminami, opiszę każdą z nich osobno.

300 zł od ebrokera

W tej promocji możesz wziąć udział, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i 🗓 od 1 listopada 2019 roku nie miałeś w Santanderze konta firmowego (lub nie byłeś współposiadaczem lub pełnomocnikiem takiego konta).

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz w Santanderze produkty dla klientów indywidualnych (na przykład konto). A jeśli jeszcze nie masz konta osobistego połącz promocje i zgarnij dwie nagrody: za konto firmowe i do 300 zł za konto osobiste.

#Krok 1 – zarejestruj się na ebroker partner i złóż wniosek o konto, kartę i usługą elektroniczną Santander Mini Firma

Na początek kliknij w TEN LINK, który przeniesie Cię na stronę ebrokera. 🔎 Załóż profil na tej stronie, podając swoje dane i ustalając hasło. 🔎 Zaznacz na tak oświadczenia:

Następnie, po naciśnięciu przycisku „Rejestruj” otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu będziesz mógł 🔎 zalogować się na swoim profilu ebroker.

🗓 Do 31 marca 🔎 zaloguj się na profil, wejdź w zakładkę „Konto Bonus” i złóż wniosek o konto, kartę i usługę elektroniczną Santander Mini Firma. Podczas jego składania 🔎 zaznacz na tak zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych (jeśli nie zaznaczysz tego podczas wypełniania wniosku, zrób to w bankowości do 31 maja);
 • na kontakt telefoniczny w celach marketingowych (jeśli nie zaznaczysz tego podczas wypełniania wniosku, zrób to w bankowości do 31 maja).

🗓 Do 15 kwietnia masz czas na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę i bankowość.. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy video z konsultantem (o ile na moment składania wniosku ta opcja będzie dostępna).

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Jak już Twoje konto będzie aktywne pozostaną Ci do wykonania już tylko dwie czynności.

🗓 Do 31 maja
 • 🔎 wykonaj min. 3 dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunek w innym banku. Nie będą brane pod uwagę przelewy do ZUS. Możesz wysłać na przykład 3×1 zł na swoje konto w innym banku.

ORAZ

 • 🔎 pobierz, aktywuj i przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

#Krok 3 – uzupełnij numer konta do wypłaty nagrody

Jeśli spełniłeś wszystkie powyżej opisane kroki, to 🗓 do 18 czerwca otrzymasz od ebrokera maila z linkiem do uzupełnienia numeru konta. 🗓 W ciągu 7 dni od otrzymania maila 🔎 uzupełnij numer konta otwartego w promocji.

Do końca czerwca nagroda wpłynie na Twoje konto.

UWAGA

To bardzo ważne, byś w ciągu 7 dni uzupełnił numer konta – inaczej premia przepadnie. Ponieważ mail może wpaść na przykład w folder SPAM zapisz sobie powiadomienie w telefonie, by sprawdzać dokładnie skrzynkę mailową.

Do 900 zł zwrotów od Santandera + 100 zł za terminal

Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli nie miałeś rachunku firmowego w Santanderze od 31 marca 2019 roku. A polega ona na tym, że przez 6 kolejnych miesięcy opłacasz z konta ZUS lub US oraz płacisz kartą. Za płatności otrzymasz 3% zwrotu, max. 150 zł miesięcznie. Dodatkowo jeśli zamówisz terminal możesz dostać kolejne 100 zł.

UWAGA

Obie promocje (300 zł i 900 zł zwrotów) trwają do 31 marca. Ale w promocji 300 zł masz czas na podpisanie umowy do 15 kwietnia, natomiast w promocji ze zwrotami umowa musi zostać zawarta do 31 marca.

Aby skorzystać z tej promocji (oraz zwolnienia z opłat za kartę do konta i brak prowizji za wypłaty z bankomatów) musisz 🔎 wyrazić zgody:

 • brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
 • zgoda na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

🗓 Przez kolejne 6 miesięcy masz do spełnienia następujące warunki:

 • 🔎 wykonaj co miesiąc przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • 🔎 płać kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w lutym);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (marzec) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 marca) i dokonywać płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 3 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1.
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2.
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Łatwo policzyć, że aby otrzymać maksymalną premię co miesiąc, czyli 150 zł, musisz zapłacić kartą na minimum 5000 zł miesięcznie. Kto prowadzi działalność już od jakiegoś czasu szybko sobie odpowie, czy robi miesięcznie takie obroty firmową kartą.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business (jest to inna karta firmowa, którą możesz dodatkowo zamówić po założeniu konta);
 • wypłaty gotówki.

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

100 zł za terminal płatniczy

Abyś mógł skorzystać z tej opcji nie możesz mieć aktywnej umowy o akceptację kart z Elavon.

Wystarczy że 🗓 w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji za pośrednictwem Santandera 🔎 zawrzesz umowę o korzystanie z terminala płatniczego z Elavon Financial Services Designated Activity Company oraz dokonasz aktywacji terminala. Premię otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o terminal.

Konto firmowe na 2 lata za darmo

W tej promocji zyskujesz nie tylko nagrody gotówkowe. Zakładając w niej konto otrzymujesz za darmo rachunek firmowy na 2 lata.

Za darmo masz:

 • prowadzenie rachunku;
 • przelewy przez Internet bez limitu;
 • 10 przelewów natychmiastowych Blue Cash w miesiącu;
 • przelewy SEPA do krajów EOG przez bankowość;
 • sms-y autoryzacyjne;
 • realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych.

Jeśli wyrazisz i utrzymasz zgody marketingowe (brak sprzeciwu, zgoda na marketing telefoniczny oraz elektroniczny) za darmo masz również użytkowanie karty (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja na 24 miesiące

  Aktualne na dzień: 14 maja 2021

Opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta do konta

0 zł

Dotyczy pierwszej karty do konta pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Wypłata gotówki z bankomatów za granicą

0 zł

Pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Przelewy natychmiastowe BlueCash

0 zł/8 zł

10 pierwszych przelewów w miesiącu jest za darmo

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Bez limitu przelewów

Zlecenie stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Polecenie zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Sms-y autoryzacyjne

0 zł

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

2000 zł na promocję w serwisie sprzedajemy.pl

3 miesiące pakietu PRO za darmo + 1000 zł na promocję ogłoszeń (promocja „Otwórz sklep”)

W tej promocji możesz zyskać 1000 zł na promocję sklepu na portalu sprzedajemy.pl + 3 miesiące pakietu PRO w serwisie za darmo.

Wystarczy że 🗓 do 31 marca 🔎 zarejestrujesz nowe konto PRO w serwisie sprzedajemy.pl lub dokonasz konwersji ze zwykłego konta na konto PRO.

Następnie musisz 🔎 aktywować konto na TEJ STRONIE oraz wyrazić zgody marketingowe i handlowe.

Dzięki temu wybrany pakiet PRO masz za darmo przez 3 miesiące (licząc od dnia aktywacji). Dodatkowo przez kolejne 10 miesięcy Twoje konto będzie doładowywane kwotą 100 zł brutto przez kolejne 10 miesięcy. Oczywiście warunkiem otrzymywania kolejnych doładowań jest opłacanie wybranego przez Ciebie pakietu PRO po upływie 3 darmowych miesięcy.

Środki te możesz przeznaczyć na promowanie swoich ogłoszeń w serwisie sprzedajemy.pl

1000 zł na promocję ogłoszeń (promocja „Sprzedajemy z premią”)

Aby skorzystać z tej promocji możesz być nowym lub „starym” klientem biznesowym Santandera. Możesz też już mieć konto w serwisie sprzedajemy.pl pod warunkiem, że jest to konto PRO.

🗓 Do 31 marca musisz 🔎 wypełnić formularz rejestracyjny i zaakceptować regulamin na TEJ STRONIE.

Po zapisaniu się do promocji otrzymasz kod promocyjny o wartości 1000 zł brutto do wykorzystania na sprzedajemy.pl (wyświetli Ci się na ekranie po zapisaniu do promocji oraz otrzymasz go na maila.)

Możesz użyć kodu pod warunkiem że posiadasz już konto PRO w serwisie sprzedajemy.pl lub też założysz je do 31 marca.

Otrzymany kod promocyjny musisz wykorzystać do 31 marca – logujesz się na swoje konto na sprzedajemy.pl i wpisujesz go w Panelu Użytkownika.

Dzięki temu Twoje konto PRO na sprzedajemy.pl przez 10 miesięcy będzie zasilane po 100 zł brutto co miesiąc. Pierwszy kod otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych, kolejne do końca kolejnego miesiąca.

PRZYKŁAD

Zakładasz konto 15 lutego. Do 18 lutego otrzymasz pierwsze 100 zł, kolejne do końca marca, kwietnia, itd.

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem uwzględnienie ich w przychodach i i odprowadzenie ewentualnego podatku.

Podsumowanie

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych promocji kont firmowych, jakie miałam okazję opisywać. Nie dość, że całkowicie darmowe konto, to jeszcze bardzo łatwe 250 zł premii i do 900 zł zwrotów za płatności kartą.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz