Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł do Biedronki lub Allegro za kartę kredytową Santander + brak opłat przez rok

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł do Biedronki lub Allegro

Za co?

-Za zarejestrowanie się na stronie promocji

-Założenie karty kredytowej w bankowości lub aplikacji na swoim urządzeniu

-wykonanie min. 5 płatności na min. 500 zł w sierpniu, wrześniu i październiku.

Ile to kosztuje?

Przez pierwsze 12 miesięcy bank nie pobiera opłaty za korzystanie z karty, niezależnie od jej rodzaju.

Kiedy bonus?

Do 30 listopada 2023 r.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lutego 2023 r. nie miały w banku głównej karty kredytowej i mają udostępnioną ofertę karty w bankowości.

Do kiedy promocja?

Do 24 lipca lub do wyczerpania limitu 2500 zgłoszeń.

Skorzystaj z tej promocji »

Wystartowała podwójna promocja karty kredytowej Santander Bank Polska. Do zdobycia jest voucher o wartości 300 zł do Biedronki lub Allegro (Ty wybierasz, który chcesz). Dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy nie ponosisz opłat za użytkowanie karty.

To świetna okazja, by przetestować kredytówkę Sandatndera — która przy okazji może przydać się na wakacjach, np. podczas wynajmowania auta.

Promocja potrwa 🗓 do 24 lipca 2023 r. lub do wyczerpania limitu 2.500 zgłoszeń. Informacja o wcześniejszym zakończeniu promocji ma się pojawić na stronie internetowej banku Santander.

Jak dostać kartę kredytową Santander w promocji?

Aby ją otrzymać, nie mogłeś mieć żadnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska (nie mylić z Santander Consumer) 🗓 od 1 lutego 2023 r.

Dodatkowo musisz być klientem banku, gdyż wniosek składasz przez bankowość lub aplikację mobilną.

Sprawdź również, czy masz podany aktualny numer telefonu do kontaktu z bankiem oraz, czy masz wyrażoną zgodę EKK i nie złożyłeś sprzeciwu do przetwarzania danych w celu marketingowym.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem banku, sprawdź ofertę promocyjną konta Santander — tam również są do zdobycia atrakcyjne nagrody.

Weź pod uwagę fakt, że jest to promocja karty kredytowej i bank ocenia Twoją zdolność kredytową (wysokość zarobków, źródło dochodów itp.). To od banku zależy ostateczna decyzja kredytowa.

Karta kredytowa Santander — jak ją założyć w promocji i odebrać nagrody?

🗓 Do 24 lipca 2023 r. lub do wyczerpania limitu 2.500 rejestracji:

  • 🔎 wejdź na stronę promocji karty kredytowej i wypełnij formularz rejestracyjny oraz zaakceptuj regulamin. Na formularzu wybierasz, jaka nagroda Cię interesuje — Allegro czy Biedronka.
  • 🔎 Złóż wniosek o dowolną główną kartę kredytową w Santander internet lub aplikacji mobilnej. Wg regulaminu, wniosek możesz złożyć TYLKO NA SWOIM URZĄDZENIU (aczkolwiek nie mam pojęcia, jak bank zamierza weryfikować, czy laptop jest mój, czy nie). Doprecyzuję jeszcze, że wg. regulaminu wniosek o kartę można złożyć przez bankowość lub aplikację jeśli bank go tam udostępnił po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego (czyli zapewne sprawdzając regularne wpływy na konto). Udostępniony wniosek powinien znaleźć się w zakładce Oferta Banku.
  • 🔎 Podpisz umowę o kartę.
🗓 W sierpniu, wrześniu i październiku, w każdym z tych miesięcy 🔎 zapłać kartą za zakupy minimum 5 razy na minimalną kwotę 500 zł. Nie policzą się transakcje zwrócone, Quasi Cash i u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Nagrodę otrzymasz sms-em lub w wiadomości w bankowości 🗓 do 30 listopada 2023 r.

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

To zależy, jaką kartę założysz, ponieważ Santander ma ich kilka do wyboru. Jednak niezależnie od rodzaju, pierwsze 12 miesięcy korzystania masz za darmo. Bank nie pobierze opłaty miesięcznej. Po upływie tego czasu obowiązywać będzie aktualny na ten moment (za rok) cennik dla danej karty.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Komentarze: 1

  1. Kasia pisze:
    CN2R7Y – zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia, spełniam wszystkie warunki. Z góry bardzo dziekuje 🥰

Napisz komentarz