Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowa karta kredytowa i 300 zł na Allegro w promocji Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 300 zł do wydania na Allegro.

Za co?

Za założenie karty w promocji z limitem 3000 lub 5000 zł oraz;

za wykonanie kartą płatności na min. 350 zł miesięcznie w każdym z 4 kolejnych miesięcy po założeniu karty.

Ile to kosztuje?

0 zł/7,99 zł – 0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie (obowiązuje przez pierwsze 12 miesięcy).

Kiedy bonus?

Do 31 maja lub 30 czerwca 2021.

Dla kogo?

Dla klientów Millennium, którzy od 1 stycznia 2018 roku nie posiadali głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania limitu 18 000 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła kolejna edycja znanej i lubianej promocji karty kredytowej od Millennium. Dlaczego lubianej? Ponieważ otrzymujesz kartę, która już przy 1 płatności miesięcznie będzie za darmo. A dodatkowo płacąc kartą za codzienne zakupy zgarniesz voucher na Allegro o wartości aż 300 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania limitu 18 000 wniosków promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że jesteś już klientem Millennium oraz 🗓 od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś tam żadnej głównej karty kredytowej.

Jeśli natomiast nie masz jeszcze konta możesz połączyć promocje – najpierw zakładasz konto z TEGO LINKA PROMOCYJNEGO, a następnie wnioskujesz o kartę kredytową. W ten sposób zyskasz pakiet nagród: 400 zł na Allegro (100 i 300 zł), 150 zł gotówki oraz 20 zł do Goodie.

O szczegółach tej promocji pisałam tutaj:

Co muszę zrobić żeby zgarnąć 300 zł na Allegro – instrukcja

#Krok 1 – zamów kartę

🗓 Do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania puli 18 000 promocyjnych wniosków 🔎 złóż wniosek o jedną z kart: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard lub Millennium Mastercard Gold z minimalnym limitem 3 000 zł (Impresja, Mastercard) lub 5 000 zł (Gold)..

Liczy się data złożenia wniosku – jeśli z przyczyn od Ciebie niezależnych procesowanie się przeciągnie, to i tak nadal bierzesz udział w promocji.

UWAGA

W promocji biorą udział tylko karty Mastercard.

Wniosek musisz złożyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (jeśli nie masz przygotowanej oferty karty, złóż wniosek kontaktowy: Millenet: OFERTA/Nowa karta kredytowa lub po zalogowaniu do Aplikacji mobilnej: Zakładka Kontakt/Zamów rozmowę – należy wybrać kartę kredytową).

Jeśli nie masz dedykowanej oferty, zadzwoni do Ciebie konsultant banku i wypełni z Tobą wniosek. Możesz być poproszony o wizytę w oddziale banku celem dostarczenia wyciągów z konta lub podpisania umowy.

Musisz również podczas podpisywania umowy o kartę🔎 wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

 • informacji handlowych przez kanały elektroniczne;
 • informacji handlowych przez telefon;
 • dopasowanych informacji handlowych;
 • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem.

Karta Impresja oferuje zwroty Cashback, nawet do 5%. O zwrotach przeczytasz TUTAJ.

#Krok 2 – płać kartą

Teraz wystarczy że w ciągu kolejnych 4 miesiącach po założeniu karty będziesz nią płacił za codzienne zakupy.

Jeśli wniosek złożyłeś w grudniu to 🗓 w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 🔎 zapłać kartą (lub BLIKiem podłączonym do karty kredytowej) na min. 350 zł co miesiąc. Jeśli wniosek złożyłeś w styczniu wykonaj transakcje 🗓 w lutym, marcu, kwietniu i maju. Liczy się suma transakcji w miesiącu – nie musi to być jednorazowa płatność, może być wiele drobnych. Nie liczą się jedynie transakcje odrzucone, zwrócone, nieautoryzowane – i oczywiście transakcje gotówkowe z rachunku karty.

UWAGA

Pamiętaj że płatności musisz wykonać w każdym z wymienionych miesięcy.

Nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 maja (jeśli wniosek złożyłeś w grudniu) lub do 30 czerwca (wniosek w styczniu). Przyjdzie do Ciebie sms z kodem na 300 zł do wykorzystania na Allegro. Nie zamykaj ani nie wypowiadaj umowy karty przed otrzymaniem nagrody. Pamiętaj, że kody na Allegro są jednorazowe – jeśli zapłacisz nim na kwotę mniejszą niż 300 zł to niewykorzystana część przepadnie. Kod jest ważny do 30 kwietnia 2022 roku.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w grudniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w styczniu

Karta kredytowa – czy coś kosztuje

W promocji biorą udział aż 3 karty, my jednak skupimy się na Impresji.

Oprócz bonu na 300 zł na Allegro zamawiając kartę w tej promocji zyskujesz również drugą nagrodę – zwolnienie z opłaty za kartę przez 12 miesięcy pod warunkiem wykonania tylko 1 płatności w każdym z miesięcy.

Czyli co miesiąc zrób kartą min. 1 płatność na dowolną kwotę, a żadna opłata za kartę nie zostanie pobrana. Po 12 miesiącach obowiązywać będzie standardowy cennik – na ten moment byłoby to min. 5 płatności kartą w miesiącu.

Millennium Impresja w promocji

  Aktualne na dzień: 1 marca 2021

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł/7,99 zł

O zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu

Opłata miesięczna po 12 miesiącach

0 zł/7,99 zł

0 zł w przypadku wykonania kartą min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu

Transakcje bezgotówkowe

0 zł

Transakcje gotówkowe

3,99% min. 9,99 zł

Opłata miesięczna za pakiet bezpieczeństwa

3,99 zł

Nie jest wymagany

Powiadomienia sms

0,25 zł/0,30 zł

Za każdy sms- nie jest wymagane

Prowizja za przewalutowanie transakcji

2%

Pakiet Assistance

4,99 zł miesięcznie

Nie jest wymagany

RRSO

12,01%

Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa, masz wątpliwości, pytania, niejasności – koniecznie przeczytaj poniższy poradnik. To takie małe vademecum ogólnej wiedzy o kartach kredytowych:

Podsumowanie

Nie musisz specjalnie wydawać pieniędzy na potrzeby promocji – to nie miałoby sensu. Wystarczy że przez kilka miesięcy zamiast zwykłą kartą, zapłacisz kredytówką w promocji. Płać nią za zakupy, za paliwo, ubrania. Dzięki temu otrzymasz 300 zł na Allegro. A po tym czasie zdecydujesz, czy chcesz kartę zatrzymać czy jednak ją zamkniesz.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Mateusz pisze:
  Hmmm… czy zwykła karta nie jest jednak tańsza w utrzymaniu od Impresji (z cennika tak wygląda chyba, że coś mi umknęło)???
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, w sumie masz rację, zwykła kosztuje w razie nie wykonania transakcji 4,99 a Impresja 7,99 zł. Moje niedopatrzenie. Na plus za Impresją przemawiają cashbacki jeśli ktoś robi zakupy w wyszczególnionych sklepach.
  • Mateusz pisze:
   Zgadza się, plusem karty Impresja jest chashback. U mnie niestety bank odrzucił wniosek o kartę z minimalnym limitem wymaganym do promocji czyli 3000zł (podobno brak zdolności kredytowej) mimo, iż w aplikacji cały czas mam ofertę dedykowana na kwotę około 10 razy większą. Trochę to dziwne, bo nigdzie we wniosku nie ma pytania chociażby o wysokość dochodów więc nie wiem na jakiej zasadzie jest to badane.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, dlaczego wniosek został odrzucony to dokładnie wie już tylko bank. Najczęściej jest to spowodowane jakimiś zaległościami w BIKu lub też jeśli ktoś ma inne zobowiązania to po złożeniu wniosku i zaczytaniu danych z BIKu system może stwierdzić, że faktycznie nie ma zdolności (przykład: masz ofertę na 10 000 zł, klikasz wniosek, zaczytuje Ci BIK z którego wynika że masz na przykład 3000 zł rat miesięcznie a na konto wpływa co miesiąc tylko 2000). Ale po konkretną odpowiedź jak jest w Twoim przypadku musiałbyś się zwrócić do banku. A co się dzieje po tym jak przeklikasz wniosek? Nie masz możliwości przekazania go do doradcy czy coś w tym stylu?
  • Mateusz pisze:
   W serwisie internetowym w ostatnim kroku pojawiał się komunikat coś w stylu ‚obecnie nie możemy zaproponować karty kredytowej’ czy coś w tym stylu. W aplikacji w ostatnim kroku po prostu pojawiał się komunikat, że wystąpił błąd i tyle. Być może było coś nie tak po stronie banku bo teraz spróbowałem jeszcze raz w aplikacji i przeszło normalnie do końca, karta zamówiona.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może faktycznie jakiś błąd techniczny wbrew pozorom te zdarzają się w bankach bardzo często.
 2. Kamil pisze:
  Oszuści – 300 zł Allego. Odrzucają wnioski o kartę kredytową lub akceptują jak im się podoba. Na infolinii nic nie mogą zrobić a stacjonarnie również bo promocja online 😀 Kpina i tyle strata czasu.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   U mnie kilka miesięcy temu też było ciekawie – najpierw złożyłam wniosek, musiałam donieść wyciągi do oddziału. Po ponad tygodniu jak nic się nie działo zaczęłam do nich pisać aż w końcu po kilku kolejnych dniach się okazało, ze muszę iść jeszcze raz do oddziału podpisać umowę. Niestety nikt mnie nie poinformował o tym fakcie i gdybym sama się nie dopytywała to byłoby po promocji.
 3. Bartosz pisze:
  „Promocją objętych jest pierwszych 18 000 wniosków o karty kredytowe Mastercard: Impresja, Millennium i Gold.”
  A skąd mam wiedzieć czy nie złożyłem 18 001 wniosku i już nagrody nie będzie?
  Zakładam, że to raczej mało prawdopodobne no, ale jednak…
  Czy może jednak po 18k wniosków promka wygasa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po wyczerpaniu limitu promocja powinna zostać zakończona na stronie banku, ale myślę, że nie musisz się o to martwić. Millennium regularnie organizuje tę promocję i zazwyczaj z dużo mniejszymi limitami i nigdy nie widziałam by limit się skończył. Szczególnie że ta edycja dopiero się rozpoczęła 🙂
 4. M. pisze:
  Dasię polecić kartę osobie która ma konto w Milenium? I coś na tym w cudzysłowiu zarobić?🤔 😁
 5. Karol pisze:
  Zakup karta przez internet tez się liczy ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, nie liczą się tylko transakcje odrzucone, nieautoryzowane, zwrócone i gotówkowe.
 6. Krzysztof pisze:
  a mogę z karty zrezygnować szybciej niż po 12 miesiącach?
 7. Gosia pisze:
  Czy spłata na bieżąco może być? Za każdym razem spłacam limit, zaraz po wykorzystaniu.
 8. Krzysztof pisze:
  można prosić o ogarniacz promocji w pdfie dla tej okazji?
 9. Krzysztof pisze:
  Witam
  założyłem konto w millenium i już smigam w promocji 270zł….
  we wtorek kurier z umową i kartą dzisiaj już elektroniczność bankowa działa… byłem w oddziale złożyć oświadczenie o
  dochodach tytułem umowy o prace. Pani skserowała też dowód i wzieła wzór podpisu…

  skusiłem się na kartę kredytową lecz nie mogę jej założyć online a to jest warunkiem promocji aby zgarnąć 300zł na alledrogo
  zawsze zacina się na 3 z 4 kroków na kroku gdzie podaje się rodzaj dochodów, firmę, nip itd…
  po uzupełnieniu przciskam przycisk dalej i nie działa…
  próbowałem na firefox, chrome, internet explorer i na operze…

  rozmawiałem z pania na czacie poprzez platformę internętową i dostałem taką odp:

  Oferty online są przygotowane na podstawie współpracy z Bankiem i wpływów na rachunek. Widzę, że jest Pan naszym nowym Klientem, zatem może Pan wziąć udział w promocji, jednak nie w części premiowanej. Jedynie w części, która zmniejsza warunek karty do 1 transakcji zamiast 5 transakcji….

  nie ma dla mnie sposobu na zgarnięcie tych 300 stówek?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To nieprawda. Nowy klient bez dedykowanej oferty również może otrzymać kartę w promocji (ja tak dostałam). Składasz wtedy wniosek kontaktowy, oddzwania konsultant z banku i to z nim wypełniasz cały wniosek, przez telefon. Spróbuj przez apkę Zakładka Kontakt/Zamów rozmowę – należy wybrać kartę kredytową.
 10. Krzysztof pisze:
  udało się tak jak Pani napisała….

  dziękuje i pozdrawiam

Napisz komentarz