Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak w prosty sposób zdobyć DARMOWY bilet do Multikina? Promocja dla nowych i obecnych klientów BZ WBK.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Mam dziś cel, aby zaprezentować Ci krok po kroku, mój sposób na zdobycie ZUPEŁNIE DARMOWEGO biletu do Multikina, jak  najmniejszym nakładem pracy z mojej strony. Osobiście uwielbiam łapać różne okazje, umożliwiające mi zaoszczędzenie kilku/kilkunastu złotych nie tracąc oczywiście nic na atrakcyjności produktu.

Zakładam, że Ty również lubisz czasami oderwać się od rzeczywistości i trochę się zresetować. Domyślam się, że możesz cieszyć się bardziej wiedząc, że za miło spędzony czas np. w kinie nic nie zapłacisz. I dziś właśnie masz okazję zadbać o komfort swojego portfela i jednym prostym ruchem zgarnąć DARMOWY bilet do kina.

KTO I KIEDY MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Promocja obowiązuje od dnia 8 lutego 2016 roku, do wyczerpania zapasów voucherów – 2 000 sztuk, ale nie dłużej niż do 6 marca 2016 roku.

Mam za to bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych. Z tej promocji, skorzystać mogą oczywiście nowi klienci BZ WBK, ale to nie wszystko. Promocja, w całości przeznaczona jest również dla dotychczasowych, stałych klientów banku!

Czyli wszyscy, którzy do tej pory skorzystaliśmy z promocji konta z premią 100 zł, możemy śmiało szykować się na zgarnięcie kolejnego miłego upominku od banku.

Natomiast, jeżeli jeszcze nie jesteś klientem BZ WBK, a chcesz skusić się na tą promocję to poczekaj! Nie zakładaj pierwszego lepszego z brzegu konta, upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu!

Załóż to konto: BZ WBK – Konto z premią 100 zł (promocja już nie aktualna). Dzięki temu, zdobędziesz bonus 100 zł, dodatkowo w pełni darmowe, oprocentowane na 4% konto, a do tego przepustkę, aby skorzystać z opisywanej przeze mnie dziś promocji. To się nazywa kumulacja!

TE DWA KROKI WYKONUJESZ – VOUCHER NA FILM ZYSKUJESZ

Aby z powodzeniem odebrać voucher na film musisz wykonać tylko dwa proste kroki. Są one naprawdę bardzo proste więc nie będę się nad tym za długo rozwodzić.

1. Podstawowym warunkiem, który musisz spełnić jest wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego

Zajmie Ci to tylko chwilę, więc spokojnie możesz to zrobić jeszcze dziś, przed snem. Dodatkowo pamiętaj, aby podczas wypełniania formularza wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Jest to konieczne, aby organizator czyli bank mógł przesłać Ci należną nagrodę.

blik_2

Wypełnione? Super! Rejestracja to jeden z najważniejszych kroków w przypadku tej promocji. Teraz śmiało, możemy przejść do kolejnego kroku, który będzie już tylko formalnością na drodze do odebrania biletu do Multikina.

2. Wykonaj min. 1 płatność BLIK na kwotę 40 zł

Oczywiście, że każdy z nas robi zakupy i że przy okazji jednej wizyty w sklepie jesteśmy w stanie wydać 40 zł. Dlatego napisałam, że drugi warunek to dla Ciebie już tylko formalność.

Tą promocję potraktuj jako zwrot za wykonane zakupy. Wyobraź sobie, że i tak musisz za coś zapłacić, ale w tym przypadku ktoś Ci to jakoś wynagrodzi – biletem do kina.

Może być to jednorazowa płatność, ale równie dobrze może to być suma kilku płatności. Ważne, aby w ostateczności transakcje opiewały na kwotę min. 40 zł.

Dodatkowo, zaliczane do promocji będą transakcje BLIK,  dokonane w Terminalu POS lub na stronie internetowej, umożliwiającej dokonywanie płatności przy wykorzystaniu systemu BLIK.

BZWBK mobile 24 – pobierz aplikację

KIEDY NAGRODA?

Do dnia 22 marca 2016 roku, bank będzie sprawdzał czy dany klient, zarejestrowany w promocji spełnił wszystkie wymagane do przyznania nagrody warunki.

Następnie do 5 kwietnia 2016 roku każdy zwycięzca, uzyska voucher w formie kodu wysłany za pośrednictwem wiadomości e-mail. Będzie on uprawniał do uzyskania biletu 2D lub 3D w kinach sieci Multikino. Taki voucher będzie ważny do 30 czerwca 2016 roku.

GDZIE ZNAJDĘ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA?

Formularz wypełnisz na poniższej stronie internetowej. Przypominam o konieczności wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych.

PŁAĆ BLIKIEM i odbieraj nagrody

PODSUMOWANIE

Już sam fakt, że promocja jest przeznaczona dla obecnych i nowych klientów banku, czyni zwykłą promocję fajnym rozwiązaniem, które wynagradza każdego zaangażowanego klienta.

Jest jednak jedno, ale…promocja ma ograniczoną liczbę nagród do przyznania, a co za tym idzie będzie decydowała tu zasada kto pierwszy ten lepszy. Więc nie muszę chyba przypominać, że warto jak najszybciej wypełnić formularz rejestracyjny i przystąpić do promocji.

Gwarancja Uczciwości. Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Regulamin promocji – PŁAĆ BLIKIEM i odbieraj nagrody

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz