Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak zarobić 200 zł w 20 minut? Załóż konto w Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł premii przelewem na konto.

Za co?

– Za zarejestrowanie się w serwisie Money Mania z dedykowanego linku i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą dopasowaną oraz;

– podpisanie umowy o konto i kartę oraz;

– podpisanie umowy o Elektroniczne Kanały Kontaktu, zapewnienie jednego wpływu na kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie 3 płatności kartą do konta.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Przelew na konto zostanie zrealizowany do 10 kwietnia 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 20 listopada 2018 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 20 grudnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto nie chciałby zarabiać 600 zł/h? Chyba każdy by chciał. Takiej promocji niestety nie mamy, ale mamy prosty przepis na to, jak dostać 200 zł za około 20 minut poświęconego czasu (tyle czasu to zajmuje według moich osobistych doświadczeń). Odpowiedzią na pytanie: jak? jest promocja Santander Bank Polska i Konta jakie Chcę.

Do wzięcia jest aż 200 zł, a warunki promocji są naprawdę proste. Wystarczy że otworzysz Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną, zapewnisz jeden wpływ na konto i 3 razy zapłacisz kartą – a gwarantowane 200 zł otrzymasz przelewem na swoje nowo otwarte konto. A jeżeli 200 zł Ciebie nie przekonuje – w dalszej części artykułu powiem Ci, jak możesz zarobić dodatkowo nawet do 1230 zł (w czasie nieco dłuższym niż 20 minut ale nadal szybko).

Promocja realizowana jest przy pomocy popularnej strony do promocji bankowych – Money Manii. To już jej 21 odsłona – wcześniejsze edycje cieszyły się wśród czytelników dużym powodzeniem.

Na przystąpienie do promocji masz czas do 20 grudnia 2019 roku.

UWAGA!

Jeżeli w trakcie promocji pojawiły się problemy lub nie otrzymałeś należnej premii, napisz reklamację na adres: [email protected]

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak najbardziej, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i od 20 listopada 2018 roku nie jesteś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku w złotówkach w banku Santander. Jeżeli posiadasz tam inne produkty, na przykład kartę kredytową, ale nie masz do niej otwartego rachunku – jak najbardziej możesz brać udział.

Jak zapewnić sobie darmowe korzystanie z Konta Jakie Chcę?

Po dokładnym przestudiowaniu Tabeli Opłat i Prowizji okazuje się, że Konto Jakie Chcę to naprawdę korzystne konto zarówno dla osób, które szukają nowego rachunku na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą wziąć udział w promocji. Co mi się najbardziej spodobało w tym koncie to nielimitowane, darmowe przelewy natychmiastowe. Mało który bank oferuje je za darmo. A w Koncie Jakie Chcę mamy ich dowolną ilość w miesiącu – nie raz i nie dwa uratowały mi życie, kiedy jakiś rachunek wypadł mi z głowy i było już baaaardzo dawno po terminie płatności.

A jak to dokładnie wygląda?

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju (0 zł dla osób do 26 r.ż.);
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Nie chcę płacić za kartę ani złotówki – jak tego uniknąć?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty.

Jak uniknąć tej opłaty?

Masz możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Jak mogę zdobyć 200 zł krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o konto z kartą

Do 20 grudnia 2019 roku zarejestruj się na stronie Money Mania i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Money Manii to po prostu zaloguj się na swoje konto, zaakceptuj regulamin nowej promocji, a także wyraź zgodę na przekazanie Twojego adresu e-mail oraz upoważnij bank do przekazania informacji na temat spełnienia warunków promocji. Jest to niezbędne, aby bank mógł poinformować Money Manię, czy spełniłeś już warunki i czy należy Ci się premia. Następnie złóż wniosek o konto.

Wypełniając wniosek o konto pamiętaj o zaznaczeniu zgód:

 • na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku;
 • marketingowych dla Santander Bank Polska, w tym na marketing drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji z poleceniem i zarobić dodatkowe 80 zł sprawdź warunki do spełnienienia TUTAJ i na etapie składania wniosku wpisz kod polecający. Jeżeli nie masz nikogo zaufanego, skorzystaj z naszego sprawdzonego moniakowego kodu poleceń: 1005977300

Podczas składania wniosku do wyboru otrzymasz kartę Masctercard bądź Visa. Tylko od Ciebie zależy, jaką kartę wybierzesz – pod względem cenowym niczym się nie różnią. Nie przejmuj się opłatą 3 zł za kartę – w poprzednim punkcie opisałam, co możesz zrobić, by cieszyć się w pełni darmową kartą.

Rejestracja na Money Manii i złożenie wniosku o konto i kartę nie powinno Ci zająć więcej niż 10 minut. Pierwszy, najbardziej czasochłonny krok do otrzymania 200 zł masz już za sobą. Prawda że poszło gładko?

#Krok 2 – podpisz umowę

Masz na to czas do 10 stycznia 2020 roku. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, oraz SMS z hasłem do bankowości internetowej. Od tej chwili możesz korzystać z konta.

Wizyta kuriera w celu podpisania dokumentów powinna zamknąć się w okolicach 2 minut – tyle przynajmniej trwa zawsze u mnie.

#Krok 3 – podpisz EKK, zapewnij wpływ na konto i zapłać kartą

Do 10 lutego 2020 roku masz czas na podpisanie EKK, zapewnienie wpływu 1000 zł oraz wykonanie 3 płatności kartą. Omówmy wszystko po kolei.

Otrzymałeś już login i hasło, konto jest aktywne. Co teraz?

 • PO PIERWSZE – zaloguj się do bankowości internetowej i podpisz w niej umowę o Elektroniczny Kanał Kontaktu – EKK.

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Polecam zrobić to przy pierwszym logowaniu – i tak będziesz się logować aby nadać PIN do karty, więc rozsądnie będzie podpisać od razu EKK i mieć to z głowy 🙂 Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji.

EKK odhaczone, co dalej?

 • PO DRUGIE – teraz przelej na swoje konto jednorazowo minimum 1000 zł – wystarczy jeden raz, nie musisz przelewać tego co miesiąc. Środki nie muszą długo leżeć na koncie w Santanderze – tak naprawdę po uznaniu ich w banku mogą ruszyć w dalszą drogę 🙂

Przelew może pochodzić z naszego rachunku w innym banku – wyłączone są jedynie przelewy z rachunku prowadzonego w Santanderze, przelewy w obcej walucie oraz przelewy SEPA. Na spełnienie tego waunku również masz czas do 10 lutego 2020 r.

Przelew jest, coś jeszcze?

 • PO TRZECIE – pozostało Ci już tylko trzy razy zapłacić Kartą Dopasowaną. Mogą to być płatności na dowolne kwoty, nawet po złotówce – ważne, aby były ich przynajmniej 3.

Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych – bank daje Ci pełną dowolność. Na spełnienie tego warunku również masz czas do 10 lutego 2020 r.

Wszystkie 3 warunki nie powinny Ci zająć więcej niż 5 minut – dwa logowania na konta (Santander i obecny bank), jeden przelew, podpisanie umowy EKK oraz aktywacja karty. Trzy płatności kartą zrobisz mimochodem podczas codziennych zakupów – po prostu użyj nowej karty zamiast sowjej obecnej i z głowy. Wszystkie warunki wyglądają może poważnie na papierze (czy raczej ekranie), ale w rzeczywistości to kwestia dosłownie kilku kliknięć myszką oraz trzech machnięć dłonią z kartą.

#Krok 4 – uzupełnij na stronie Money Mania nr konta do wypłaty nagrody

Masz na to czas do 31 stycznia 2020 roku. Jest to ważne z tego względu, że organizator nie wypłaci nagrody jeżeli nr konta nie zostanie uzupełniony. Numer konta to numer Konta Jakie Chcę, które założyłeś w promocji. Kolejne 2 minuty poświęconego czasu – i to już wszystko.

Warto uzupełnić numer konta wcześniej, aby nie uciekło nam to z głowy. Podczas ostatnich edycji Money Manii wielu czytelników zapominało o uzupełnieniu konta, co skutkowało brakiem wypłaconej premii. Najlepiej, jeżeli zrobisz to razem z pierwszym logowaniem na konto – wtedy będziesz pewny, że na pewno wszystko zrobiłeś prawidłowo i o niczym nie zapomniałeś.

I już! Prawda że bardzo proste? I naprawdę szybkie – faktycznie można się wyrobić w 20 minut ze wszystkim, łącznie z płatnościami kartą (nie liczymy oczywiście czasu przeznaczonego na zakupy 🙂 ).

Kiedy dostanę swoją nagrodę?

Do 20 marca 2020 roku otrzymasz od organizatora informację na maila o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody. W okolicach tego terminu sprawdzaj dokładnie skrzynkę – wiadomości często wpadają w SPAM.

Sama premia, 200 zł, zostanie Ci przelana jednorazowo na Konto Jakie Chcę do 10 kwietnia 2020 roku. I możesz je wydać na co tylko zechcesz.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta, jak również nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych do momentu wypłaty premii – inaczej przepadnie.

200 zł to za mało? Mamy sposób, byś otrzymał aż 1230 zł od Santandera

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem.

Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz aż z trzech promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami.

Policzmy – jeżeli ktoś spełni warunki wszystkich trzech promocji, może otrzymać: 200 zł za otwarcie konta + 150 za przelew wynagrodzenia + 80 zł za założenie konta z polecenia + do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1230 zł od jednego banku? Niemożliwe? A jednak!

Sprawdź pozostałe promocje:

Podsumowanie

Szybka i prosta promocja na bardzo dobrych i łatwych warunkach – to jest to, co my wszyscy lubimy najbardziej. Cały proces w zasadzie sprowadza się do złożenia wniosku, zalogowania się na konto, wykonania na rachunek przelewu i 3 płatności kartą. A dodatkowo, jeżeli masz ambicję sięgnąć wyżej, możesz skorzystać z dwóch pozostałych promocji – i zarobić nawet 1230 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 65

 1. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Robert pisze:
  1015956158 zapraszam do wykorzystania mojego sprawdzonego kodu. Obiecuję, że połowę zarobionych w ten sposób pieniądzy nie przeznaczę na alkohol 😉
 4. Damian pisze:
  Przed chwilą wygenerowany Nowy kod 1010361713
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Załóż konto, a na pewno otrzymasz PREMIĘ gdy tylko spełnisz określone regulaminem proste warunki !
  Wykorzystaj mnie !
 5. Claudia pisze:
  Przed chwilą wygenerowany Nowy kod 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz gdy spełnisz warunki określone regulaminem atrakcyjną nagrodę!
  Naprawdę warto!
 6. Mateusz pisze:
  Mój kod to: 1016000115 Polecam i zachęcam do skorzystania, mam wyrażone wszystkie zgody, pozdrawiam 🙂
 7. Magdalena pisze:
  Zapraszam serdecznie do skorzystania z kodu polecającego. 1016004568
 8. Robert pisze:
  1015956158 -. To najbardziej wyczesany i wypasiony kod polecenia na tym forum, ma wszystkie bajery i lakier metalik. Także ten tego…… tylko używać i na zdrowie;)
 9. Tomek pisze:
  Aktualny kod – 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 10. Michał pisze:
  1013998123
  Zapraszam 🙂 Może jakaś jedna osoba skorzysta 🙂 Liczę na was 🙂
 11. Tomek pisze:
  Witam. Ja również polecam swój kod do najlepszego konta: 1010016485
  Pozdrawiam 🙂
 12. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 13. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata 80 zł dla Ciebie GWARANTOWANA.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 14. Robert pisze:
  1015956158 zapraszam do wykorzystania mojego sprawdzonego kodu. Obiecuję, że połowę zarobionych w ten sposób pieniędzy nie przeznaczę na alkohol
 15. Szymon pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1012468097.
 16. ANIA pisze:
  1001814465 polecam mój kod.
  Pozdrowienia
  Ania
 17. Daniel pisze:
  Serdecznie zapraszam do skorzystaniaz mojego ŚWIERZUTKIEGO KODU – 1013232295 😉
  Spełnione wszystkie warunkunki ,ja otrzymałem kaskę. Skorzystaj i Ty 😉 otrzymaj dodatkowe 80 Pln-ów
  🙂 POZDRAWIAM 🙂
 18. Karolina pisze:
  W którym miejscu dokładnie zmienia się opcję opłaty za kartę na 5 transakcji? Nie widzę tego w zakładce „Karty”.. Chyba, że to przez to, że karta jeszcze nie jest aktywna?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Karolina trzeba wejść w zakładkę Twoje Produkty, następnie w Karty i przy numerze Twojej karty po prawej stronie wejdź w Usługi.
  • Małgorzata pisze:
   Nie mogę się zalogować na konto moneymanii, ktoś pomoże?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A co się takiego dzieje? Ostatnio mieli błąd techniczny i nie podstawiało się konto do uzupełnienia do wypłaty premii ale mieli to naprawić.
 19. Tomasz pisze:
  Tym prostym trickiem dostaniesz 80 złotych za złożenie konta! Internet Cię znienawidzi – użyj kodu 1016130439.
 20. Arkadiusz pisze:
  Sprawdzony kod polecający 1014001503
  Zapraszam
 21. Czarny pisze:
  Czy promocja dotyczy byłych klientów BZ WBK? Zakłaanie konta odbywa się przez stronę centrum24.pl czyli dokładnie ten sam system, który wczesniej działał w WBK, jedynie kolory sie zmieniły…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wymagania są takie same jak dla klientów Santander (tych od początku), czyli jeżeli zamknąłeś konto przed 20.11.2018 to możesz wiąć udział w promocji. Konta przejętego banku po przejęciu liczą się już jako konta banku Santander.
 22. Mateusz pisze:
  Mój kod polecenia: 1016000115 zachęcam do skorzystania i pozdrawiam serdecznie 🙂
 23. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewnie 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
 24. Robert pisze:
  1015956158 to wypróbowany i pewny kodzik. Zapraszam.
  Wykorzystaj 1015956158 i odbierz 80 zł.
 25. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  Pieniądze z poprzedniej edycji zostały przekazane na wpłaty w portalu „Siepomaga.pl”

  1015785826

 26. Piotr pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia: 1012845419
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam
 27. Titina pisze:
  Zbieram na mikołaja 🙂 1016166073
 28. kardek pisze:
  skorzystaj z kodu 1014797181 to od siebie dorzucę Ci jeszcze dyszkę do promocji 🙂
  propozycja limitowana 9 osób 🙂
 29. Tropiciel przekrętów pisze:
  Wykorzystałem twój kod kardek – czekam na pieniądze, jak zamierzasz mi je przesłać, hahaha hahahaha
 30. Łukasz pisze:
  Witam,
  Oto mój kod polecenia: 1016161692
  Spełniam wszystkie warunki polecenia.

  Zapraszam.

 31. Zbyszek pisze:
  1016151473 – mój kod polecenia.
  Spełniam wszystkie warunki promocji.
  POLECAM
 32. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 33. Szwagier pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia: 1012845419
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia, szwagier spełnił warunki i kasa już na koncie (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam
 34. Kaaaarolina pisze:
  „Wysłałeś wniosek?Potrzebujemy czasu na jego weryfikację – status Twojego wniosku zmieni się na „wysłany” w ciągu 2 dni roboczych.” Takie info mam w MoneyMani. Status mam 'wysłany”. Nie mam mozliwosci wpisania nigdzie numeru konta. A konto i kartę mam aktywne.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czyli zarejestrowałaś się przez stronę money mania, złożyłaś wniosek, podpisałaś umowę a sama strona wyrzuca ten błąd o którym piszesz, dobrze rozumiem? Jeżeli tak to napisz proszę maila z opisem sytuacji na adres: [email protected].
 35. Piotr pisze:
  Jeżeli konto założyłem 21 listopada (data podpisu na umowie z kurierem), ale dopiero dzisiaj (4 grudnia) dostalem sms o aktywowaniu konta to czy spełnienie warunków systemu poleceń (80 zł) liczy się od grudnia, czy też stycznia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Musisz spełnić warunki do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisałeś umowę, czyli do końca grudnia.
 36. Krystyna pisze:
  Nówka sztuka nieśmigany, dzisiaj rano wygenerowany
  kod Programu Poleceń: 1016057584.
  Oczywiście wszystkie zgody i warunki mam spełnione.
  Założyłam konto z czyjegoś kodu polecenia (i dostałam kilka dni temu premię), może teraz ktoś skorzysta z mojego kodu.
  Zachęcam.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 37. Robert pisze:
  1015956158 to kod z długą tradycją stałego klienta więc jest gwarancja dla Ciebie, iż po spełnieniu warunków otrzymasz premię.
  Ja swoją premię przeznaczę na głupoty a Ty…???
 38. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. – GWARANCJA wypłaty.
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826
 39. Sympatyk pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia: 1012845419
  Spełnij wszystkie warunki programu poleceń a dzięki temu otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia, nie ma na co czekać (chcesz otrzymać premię to po otwarciu konta przynajmniej raz się zalogój i wydaj kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam
 40. Edyta pisze:
  Nowy kod 1015787753 Wszystkie warunki spełnione, zachęcam do skorzystania.
 41. Edyta pisze:
  Czy płatności blikiem będą zaliczane do 5 transakcji kartą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Edyta niestety nie, tylko płatności kartą do konta się wliczają.
 42. Kic pisze:
  bez zbednej reklamy, jeśli ktoś potrzebuje kodu to prosze bardzo 🙂 1016066874
 43. Robert pisze:
  1015956158 to kod cud malina, zapraszam
 44. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewnie 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 45. Sebastian pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia, to zachęcam do skorzystania z mojego nowego kodu.
  Kod polecenia: 1016200434
  U mnie wszystkie warunki spełnione w 100% (wyrażone zgody i płatności).
  Ja zobowiązuję się ze swojej strony i oświadczam, że wszystkie zarobione z tego tytułu pieniądze przeznaczę na cele charytatywne, głównie na wpłaty w portalu “Siepomaga.pl”.
  Kod polecenia: 1016200434
 46. KAzik pisze:
  A kiedy otrzymuje się kase za użycie kodu z polecenia ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy klient spełnił warunki promocji 🙂
 47. Lindinho pisze:
  Czy można zamknąć kartę czekając na bonus 200 zł? Teraz już do niczego nie jest mi potrzebna, warunki spełnione.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin mówi tylko o koncie: Uczestnik zobowiązany jest posiadać aktywne Konto Jakie Chcę w Banku co najmniej do dnia wypłaty Premii.
 48. Lindinho pisze:
  Dzięki. Poczekaj jednak do maila o premii i po nim zamknę kartę.
 49. Damian pisze:
  Do 20go marca miało być info na email a jest już 20-sty. To jakieś oszustwo? Nadmienię ze konto mam aktywne i warunki spełniłem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, sprawdź wszystkie foldery, w tym spam – i czy uzupełniłeś nr konta do wypłaty w money manii?
 50. Damian pisze:
  Zgadza się uzupełniłem numer i ciągle nic.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, jeśli nic dzisiaj nie dostaniesz możesz napisać do nich wiadomość, dlaczego nie otrzymałeś maila. Czasami tak się zdarza, a i tak wypłacają premię – mail jest tylko informacyjnie w tym przypadku.
  • Przemyslaw pisze:
   na jakiego maila wyslac wiadomosc? ja jestem w podobnej sytuacji
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   E-mail: [email protected]. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, adres e-mail będący loginem w aplikacji, numer wniosku o Konto Jakie Chcę oraz szczegółowy opis problemu (chociaż myślę że obejdzie się bez nr wniosku).
  • Karolina pisze:
   Ja właśnie wysłałam maila z reklamacją, bo ani nie dostała kasy ani maila z inf. o przyznaniu nagrody. A jest 01.04….

Napisz komentarz