PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak zamawiając tę 1 kartę kredytową odbierzesz ZA DARMO telefon Samsung Galaxy J1 warty 449 zł (lub inny gadżet SAMSUNG)? – recenzja jesiennej promocji Citibanku

Citibank przygotował na jesień kolejną świetną promocję, w której dla swoich nowych klientów przewidział atrakcyjne nagrody marki Samsung. W tym artykule dokładnie prześwietlam wszystkie jej warunki.

Prezent dostaniesz całkowicie gratis do karty kredytowej Citibank MasterCard World, a wybierzesz go podczas wypełniania tego formularza rejestracyjnego.

Do wyboru masz następujący sprzęt:

 • Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM – T113 – o wartości 449 zł
 • Telefon Samsung Galaxy J1 – o wartości 449 zł
 • Głośnik Level Box mini EO – SG900 – o wartości 389 zł

Gadżety są bardzo atrakcyjne i widać, że bank nie oszczędzał na prezentach dla swoich nowych klientów.

Tak, więc możesz dostać sprzęt za darmo… i jak się okazuje możesz być spokojny również o kwestie podatkowe. W regulaminie wyraźnie zaznaczone jest, że gadżet zwolniony jest z podatku. Zyskujesz, zatem w pełni bezpłatny prezent, który objęty jest gwarancją na 24 miesiące, a ewentualne awarie serwisuje firma Regeneris. Otrzymujesz sprzęt jak z salonu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku. Zaliczają się do nich osoby, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej Karty Citibanku. Ponadto, osoba zainteresowana promocją, powinna spełniać następujące kryteria:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki affiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie i zrecenzowanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Choć regulamin nie mówi o tym wprost, to również emeryci i renciści mogą składać wniosek o przyznanie tej karty. Swoje dochody będą musieli udowodnić przedstawiając dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury lub renty.

Instrukcja, jak w 2 prostych krokach odebrać DARMOWY telefon Samsung Galaxy J1 lub inny wybrany gadżet:

Krok 1 – wypełnij formularz i załóż kartę Citibank MasterCard World

Kartę Citibank MasterCard World zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza, na tej specjalnej stronie:
>> Rejestracja Citibank MasterCard World << .

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, w celu potwierdzenia zgłoszenia. To świetny moment, żeby zadać nurtujące pytania i uściślić wszystkie kwestie.

W ustalonym z konsultantem terminie przyjedzie kurier z umową, a do wniosku powinieneś dołączyć wtedy aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody. Jakie dokumenty, przy jakiej formie zatrudnienia będą Ci potrzebne, przedstawia przejrzyście tabela zamieszczona na końcu regulaminu.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – więcej w regulaminie

Krok 2 – Przynajmniej raz zaloguj się do bankowości on-line

Myślę, że tutaj jest wszystko jasne – po zdobyciu karty zaloguj się do panelu bankowości internetowej – na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

Dane dostępowe otrzymasz bezpośrednio od banku. Musisz zrobić to w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania przez bank umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie).

I… to wszystko!

Tak, to takie proste 🙂 W pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Do 30 dni później do Twoich drzwi zapuka kurier ze sprzętem. Wynika z tego, że telefon Samsung Galaxy J1 (lub inny gadżet, który wybierzesz) możesz zdobyć nawet w niewiele ponad miesiąc.

Ale musisz wiedzieć coś jeszcze…

Standardowo umowę z bankiem podpisujesz na okres 12 miesięcy. Możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia. Jednak takie wcześniejsze wypowiedzenie wiąże się z konsekwencjami. Zobacz, dlaczego:

Gadżet otrzymasz kurierem po założeniu karty i pierwszym zalogowaniu do panelu online – to jedyne warunki, abyś otrzymał sprzęt.

Jednak, aby był on w pełni darmowy należy przez okres 12 miesięcy dokonywać minimum trzech dowolnych transakcji kartą – fizycznych lub online. Kwota nie ma znaczenia – możesz zapłacić nawet za paluszki czy butelkę wody. [patrz regulamin promocji: IV, pkt 1., lit. b]. Niespełnienie tego warunku grozi karą umowną w wysokości 300zł.

Z kolei miesięczne utrzymanie karty to koszt rzędu 18zł. Na szczęście dwa miesiące możesz mieć gratis.

Wszystko za sprawą „Citipunktów” (nazwa utworzona na potrzeby tekstu). Po wykonaniu pierwszej transakcji kartą otrzymujesz ich 1000 – zupełnie za darmo. Później możesz wymienić je na darmowy miesiąc utrzymania karty – 1 miesiąc bez opłat kosztuje 500 „Citipunktów”. Tym sposobem aktywujesz sobie 2 miesiące darmowej karty bez żadnego wysiłku.

Jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z używaniem karty unikniesz spłacając wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, który w tym wypadku wynosi 26 dni od daty wystawienia wyciągu.

Małe podsumowanie

Wygląda na to, że ta promocja to tak jakby wziąć telefon Samsung Galaxy J1 (lub inny gadżet z promocji) na raty i dostać do niego jeszcze 60% zniżki – zapłacisz tylko 10 miesięcy po 18 złotych. Później możesz zrezygnować z karty. Takie oferty w sklepach się nie zdarzają… a sprzęt możesz podarować w prezencie dzieciom/wnukom/rodzinie lub może posłużyć Ci do pracy i rozrywki na co dzień.

Jeszcze raz. W skrócie:
Co należy zrobić, aby skorzystać z jesiennej promocji Citibanku i odebrać gadżet:

 1. Wypełniasz ten formularz rejestracyjny
 2. Podpisujesz umowę o kartę
 3. Logujesz się do bankowości online
 4. Odbierasz paczkę z wybranym sprzętem
 5. Pilnujesz, aby dokonać 3 dowolnych transakcji kartą miesięcznie i aktywujesz w panelu 2 miesiące bez opłat korzystając z „Citipunktów”

Praktyczne rady na koniec

Produkty Citibanku znam bardzo dobrze i na zakończenie tekstu przygotowałem dla Ciebie kilka wskazówek, aby nic Cię w tej promocji nie zaskoczyło:

 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – taki luksus kosztuje aż 6 zł/m-c i szkoda tracić pieniądze. Wyłączysz ją kilkoma kliknięciami w panelu on-line.
 • Jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem poproś, aby nie włączał usługi CitiAlerts – pierwszy miesiąc jest gratis, a później kosztuje 6zł i 10zł (odpowiednio dla opcji Standard i Premium).
 • Oferta trwa tylko do 31.10.2015r. – decyduje data wypełnienia formularza rejestracyjnego. Niby jest jeszcze sporo czasu, aby dołączyć do tej promocji, ale należy też pamiętać, że im szybciej dołączymy, tym szybciej otrzymamy gadżet Samsung. Może być też tak, że promocja będzie cieszyć się ogromną popularnością i za kilka tygodni bank ogłosi jej zamknięcie. Niby ilość gadżetów jest nielimitowana, ale takie sytuacje miały już miejsce.
 • Aby odebrać kilka gadżetów w tej promocji, zamów karty dla kilku osób z rodziny.

Dokumenty obowiązujące w promocji:
Regulamin oferty „Jesienna oferta Citi Handlowy”
Regulamin kart kredytowych Citibanku.
Tabela opłat i prowizji
Wzór umowy o Kartę Kredytową