PROMOCJA ZAKOŃCZONA

ING ponownie rozdaje 100 zł za BEZPŁATNE konto. Bez haczyków.

Po kilku miesiącach przerwy ING Bank Śląski ponownie wypuścił promocję, w której możemy zarobić 100 zł premii. Wystarczy, że założymy Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort oraz spełnimy 1 warunek promocji.

Untitled-1

 

Kto skorzysta z promocji?

Abyśmy mogli wziąć udział w promocji musimy być osobą, która od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w ING któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli posiadaliśmy lub posiadamy inne konto/produkt w ING to możemy spokojnie dołączyć do promocji i odebrać 100 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 r. i zgłaszać się do niej można na TEJ STRONIE. Przy składaniu wniosku ważne jest, abyśmy zaakceptowali zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych:

zgody

Aby być zakwalifikowanym do promocji należy pamiętać, aby:

 • założyć na powyższej stronie  Konto z Lwem Direct (darmowe) albo Konto z Lwem Komfort (12 zł / m-c)
 • do konta wziąć dołączaną kartę debetową
 • założyć darmowe “Otwarte Konto Oszczędnościowe” (jeśli jeszcze nie posiadamy)

Ważne!

Jeśli posiadamy już w ING inny produkt, a chcemy skorzystać z promocji to konta trzeba założyć po zalogowaniu w bankowości ING, a następnie do 31 sierpnia wypełnić formularz rejestracyjny.

Co zrobić, aby otrzymać 100 zł premii?

Warunek, jaki należy spełnić, aby otrzymać okrągłe 100 zł premii, jest prosty jak barszcz. Wystarczy, że do końca roku, czyli 31 grudnia 2016 na nowo-otwartym rachunku zostaną rozliczone i zaksięgowane płatności kartą (internetowe i/lub stacjonarne) na łączną kwotę min. 1000 zł.

Znaczy to, że po otwarciu konta będziemy mieli jeszcze wiele miesięcy na “nabicie” transakcji promocyjnych.

Co zrobić, aby konto i karta były darmowe?

Jak już wspomniałem Konto Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe są w pełni bezpłatne. Zaś za prowadzenie konta Komfort zapłacimy aż 12 zł, dlatego lepiej skupmy się na wariancie z kontem Direct. Oto jego szczegółowa specyfikacja:

 • Prowadzenie konta – 0zł
 • Opłata za kartę – 0 zł (po wykonaniu transakcji na min. 300 zł – inaczej 7 zł)
 • Wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash oraz jedną wypłatę w dowolnym innym bankomacie – 0 zł (2,50 zł za kolejna wypłatę z pozostałych bankomatów)
 • Wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego – 0 zł
 • Przelewy internetowe – 0zł
 • Zlecenia stałe i polecenia zapłaty – 0 zł

Na “Otwartym Koncie Oszczędnościowym” w promocji “Bonus na Start” przysługuje nam oprocentowanie 2% do kwoty 100 tyś zł. Takie oprocentowanie jest gwarantowane aż przez 4 miesiące.

Podsumowanie

Promocja jest uczciwa. Nie ma w niej żadnych ukrytych haczyków. Jedynym minusem jest to, że na wypłatę premii możemy czekać nawet do 31 stycznia 2017 roku, ale nie powinno być to zbyt uciążliwe dla osób, które chcą na dłużej związać się z solidnym bankiem ING.

Przypominam! Osoby nieposiadające produktów w ING dołączą do promocji na tej specjalnej stronie promocyjnej:http://www.ingbank.pl/konto_internetowe/, a pozostali założą konta przez panel bankowości internetowej ING.

Gwarancja Uczciwości. Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

 

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Tomasz pisze:
  Skąd będę wiedział, że spełniłem warunki promocji? Tzn ja wiem, ale czy bank o tym wie także? Nie przyszedł żaden email ani sms z potwierdzeniem, nie pojawiło się też na koncie 100 zł. Do kiedy będą realizowane przelewy premii?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W regulaminie widnieje zapis, że nagroda zostanie przekazana do 31 stycznia 2017 roku na konto oszczędnościowe otwarte w ING, wygląda na to, że należy tylko czekać na pieniądze. 🙂

Napisz komentarz