Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Ile można zarobić na promocjach bankowych? Ile my, redakcja moniaki.pl, zarobiliśmy na bankach w 2021 roku?

Magda Kopiczko

Często ktoś pisze, że promocje to ściema, że nie ma nic za darmo, że banki nie rozdają nagród ot tak sobie, że wyłudzenie danych, itp. Długo by wymieniać. Faktem jest, że dopóki ktoś nie spróbuje, to przekonywać go na siłę nie ma sensu.

My w Moniakach nie tylko opisujemy promocje, ale sami z nich regularnie korzystamy. A ponieważ korzystamy z nich od lat, w wielu bankach jesteśmy na karencjach – ale coś tam zawsze wpadnie 🙂 I jeśli my, na karencjach, mogliśmy skorzystać z tylu promocji i zarobić łącznie 7396 zł w 2021 roku, to ile może zarobić nowa osoba, która z promocji jeszcze nigdzie nie korzystała?

Dzisiaj zachciało mi się innego artykułu, takiego właśnie w formie podsumowania zeszłego roku w promocjach w naszej redakcji. Sama ze zdziwieniem podliczyłam swoje nagrody. Rozwleczone na przestrzeni roku nie robią takiego wrażenia. Ale jak się je podsumuje – no cóż, wtedy człowiek czuje ogromną satysfakcję z tak łatwych pieniędzy 🙂

A więc, ile i w jakich promocjach zarobiliśmy w 2021 roku?

Na pierwszy ogień rzucam siebie 🙂

Dorzucam Wam również linki do promocji, z których korzystałam, tak dla niedowiarków (gdyby ktoś twierdził, że na przykład tych promocji nie było opisanych i przez to on nie mógł skorzystać). Większość z nich jest już zakończona, ale to nie oznacza, że nie będzie kolejnych!

Citibank:

Promocja I – 200 zł gotówki za konto w Citibanku link – nadal można skorzystać z kolejnej edycji;

Promocja II – punkty o wartości około 200 zł w Bezcennych Chwilach za kartę od Citibanku link – część tej promocji nadal obowiązuje. Konto w Citibanku jest całkowicie darmowe i co jakiś czas są promocje na punkty w Bezcennych Chwilach dla obecnych klientów – możesz je sobie zostawić na taką okazję.

mBank:

Promocja III – 300 zł na Allegro za kartę kredytową Visa w mBanku link;

Promocja IV – 500 zł w punktach w Bezcennych Chwilach za kartę kredytową w mBanku link – ta promocja jest nadal aktualna i możesz z niej skorzystać do 19 stycznia.

BNP Paribas:

Promocja V – 350 zł gotówki za konto w BNP Paribas w promocji „Konto na upały” link;

Promocja VI – 50 zł w formie karty podarunkowej Sodexo za aktywację pakietu Go Alert w BNP Paribas link;

ZEN:

Promocja VII – 15 GBP od ZEN za przelew, około 82 złote (tej promocji nie zdążyłam opublikować, ponieważ limit nagród rozszedł się w jeden dzień).

ING

Promocja VIII – 100 zł gotówki od ING za regularne inwestowanie w fundusze link.

Łącznie od banków w 2021 roku otrzymałam nagrody o wartości 1782 złotych. I to będąc w większości banków na karencjach? Da się? A jakżeby inaczej 😀 Trzeba tylko chcieć 🙂

Nie powiodło mi się za to w promocji Pekao S.A. 200 zł na Allegro – okazało się, że po przejęciu Idea Banku pozostało tam niezamknięte konto, które wykluczyło mnie z promocji.

Na dniach powinnam otrzymać jeszcze punkty o wartości 100 zł z Bezcennych Chwil z promocji Citi Handlowego, ale je już liczę do przychodów z promocji bankowych w roku 2022 🙂 Czekam również na fajną promocję od Citi dotyczącej karty kredytowej – ostatnio się nie łapałam na Xiaomi, może w tym roku?

Na drugie danie – Kasia!

Kasia w tym roku jest na karencjach jeszcze bardziej niż ja. Udało jej się bez większego wysiłku otrzymać nagrody o wartości 600 zł z dwóch promocji:

Promocja I – 300 zł gotówki od BNP Paribas za konto w promocji „Otwórz się na zmiany”;

Promocja II – 300 zł na Allegro w promocji karty kredytowej Visa w mBanku.

Kasia podwaja swoje przychody z promocji, używając do tego celu swojego ślubnego małżonka 🙂 Nie będziemy go tu podliczać, ale jeśli Ty chcesz zarabiać na promocjach jeszcze więcej, namów do tego swoją drugą połówkę. Popatrz: dwie promocje dla Kasi to szybkie 600 zł. A jeśli Kasia użyje swojego kobiecego uroku i przekabaci męża, to wtedy z dwóch promocji robi się do dyspozycji 1200 zł dla rodziny 🙂 A za 1200 zł można już coś kupić. Znajome małżeństwo w ten sposób w niecały rok nazbierało sobie na wypasiony ekspres do kawy, na który zawsze było szkoda zarobionych pieniędzy.

Czas na Pawła 🙂

Paweł zakopał się w tym roku w różnych projektach i przycichł 🙂 Skorzystał z niewielu promocji, ale i tak uzbierał niezłą kwotę, 4412 zł.

Promocja I – 300 zł na Allegro w promocji karty kredytowej Visa w mBanku;

Promocja II – 15 GBP od ZEN za przelew, około 82 złote – razem testowaliśmy jak najszybsze i najtańsze przelewy do opisania promocji i w końcu i tak nie zdążyliśmy :/

Promocja III – 1800 zł w programie poleceń Santander Bank Polska. Wy również możecie polecać konto i otrzymywać za to nagrody. Pamiętajcie – polecanie się opłaca 🙂 Tu macie link do aktualnej promocji.

Promocja IV – 1880 zł w programie poleceń Revoluta;

Promocja V – 350 zł w formie bonów na Allegro z programu lojalnościowego karty kredytowej BNP Paribas o nazwie Mam Bonus (na starych zasadach sprzed grudnia).

I pozostał nam czwarty pancerny, czyli Michał

Michał również jest na wielu karencjach, ale ma już bardzo, ale to bardzo ambitne plany na bieżący rok. Patrząc na niego coś czuję, że mnie w tym roku daleko prześcignie. W 2021 udało mu się zarobić na bankach w sumie 602 zł + Allegro Smart za darmo na rok.

Promocja I – 200 zł na Allegro, Allegro Smart za darmo na rok i 20 zł do Goodie z promocji konta 360 w banku Millennium;

Promocja II – 300 zł w punktach z Bezcennych Chwil za kartę do konta w Citi Handlowym;

Promocja III – 15 GBP od ZEN za przelew, około 82 złote.

Podsumowanie

Dla chcącego nic trudnego 🙂 Oczywiście super byłoby, gdybyśmy mogli korzystać ze wszystkich promocji we wszystkich bankach na raz, nie oglądając się na karencje. Ale i tak nie jest źle 🙂 Dodatkowe pieniądze czy nagrody są u nas zawsze mile widziane.

Łącznie cała nasza czwórka z Moniaków zarobiła 7396 złotych. A był to naprawdę słaby rok! Co przyniesie nam 2022? Oby jak najwięcej nagród – czego życzymy również Wam wszystkim!

PS. Pamiętajcie – chętnie przyjmujemy od Was screeny czy zdjęcia nagród z promocji na naszą stronę 😉

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Wojtek pisze:
  Tak trzymać, dzięki wam też zrobiłem pare złotych i liczę że w kolejnym roku również USA się upolować kilka ciekawych ofert.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Też mamy taką nadzieję! Oby 2022 obfitował w wysokie nagrody i krótkie karencje 😉
 2. Mark pisze:
  a z linków dedykowanych do odpowiednich promocji? 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mark, to już inna sprawa i nie jest przedmiotem tego artykułu 🙂
 3. Dominik pisze:
  to też się pochwalę w dwie osoby(z narzeczoną) od sierpnia konto w BNP w promocji z bramkami na euro 2x350zł, w mBanku 3x promocja z bonem na allegro(można było złożyć kilka wniosków) 900 zł, bezcenne chwile z mBankiem 2×500, dwa razy karta CIti z telefonem, które łącznie poszły za 1100 zł, również dwa konta w citi plus jedno na poleceniu 200 i 250 zł, dwie karty Curve po 50 zł każda i bank n26 łącznie 90 euro. Łącznie będzie z 4700 a 80% promocji znalezione na Moniakach 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Gratuluję! I wcale nie było pewnie tak trudno jak niektórzy myślą. Pozostaje mi życzyć Wam jeszcze większych nagród w bieżącym roku 🙂

Napisz komentarz