Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Darmowe 50 zł w 5 minut za rejestrację i założenie bezpłatnego konta Twisto!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 50 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie konta Twisto.

Ile to kosztuje?

Plan Online z kartą wirtualną jest darmowy.

Plan Space z kartą fizyczną jest dla nowego użytkownika za darmo przez 3 miesiące, później kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Twisto.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2022 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Po dłuższej przerwie na nasz blog wraca lubiana promocja karty Twisto. I zdecydowanie jest to jedna z najprostszych promocji w historii Moniaków. 50 zł dostaniesz za samo założenie karty – nic więcej nie musisz robić. No jedynie wydać nagrodę 🙂

Twisto karta 50 zł

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca 2022 roku – jednak w przypadku dużego zainteresowania organizator zastrzega możliwość jej wcześniejszego zakończenia. Zatem nie warto odkładać złożenia wniosku na później.

Zgarniam 50 zł od Twisto!

Opisuję promocje na tym blogu od 3 lat. I każdemu z Was powiem prosto w oczy: nie ma i nie będzie łatwiejszej promocji niż promocja z nagrodą za samo założenie produktu.

W każdej innej musisz wykonać dodatkowe czynności, typu płacić kartą, zapewniać wpływy, logować się do aplikacji.

Promocja Twisto jest prosta jak konstrukcja cepa: zakładasz -> odbierasz nagrodę.

1. Na początek 🔎 zarejestruj się w Twisto z TEGO LINKA Formularz jest bardzo prosty, podajesz w nim swój mail, ustalasz hasło, podajesz dane osobowe i adresowe, wypełniasz ankietę o swoich dochodach (nic nie dokumentujesz), a na końcu potwierdzasz rejestrację przelewem 1 zł ze swojego konta w banku (kwota ta jest zwracana automatycznie na konto w Twoim banku). Pamiętaj, że dane z wniosku muszą zgadzać się z danymi, które masz podane w swoim banku.

2. Podczas zakładania 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.

3. Na końcu wniosku 🔎 wybierasz, który pakiet chcesz założyć: darmowy Online (z kartą wirtualną do płatności w Internecie) czy płatny Space (z kartą fizyczną). Plan Space masz na start przez 3 miesiące za darmo, po tym czasie kosztuje 9,99 zł miesięcznie. Plan Online jest za 0 zł.

4. To wszystko! Teraz 🔎 czekasz, aż Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni. Jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie otrzymasz od Twisto maila. I pozostało już tylko poczekać na przyznanie nagrody – czyli 50 punktów o wartości 50 zł.

Do momentu otrzymania nagrody nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych i nie zamykaj konta.

Jak mam wydać przyznane mi 50 pkt?

Po spełnieniu warunków na Twoim koncie Twisto zostanie Ci przyznane 50 punktów. Aby je wydać zapłać kartą Twisto za zakupy i spłać ją z otrzymanych punktów. Punkty są ważne do 31 grudnia 2022 roku.

Jeśli wybrałeś bezpłatny plan Online to zapłacisz kartą wirtualną za zakupy w Internecie. Natomiast jeśli masz plan Space z kartą fizyczną, możesz nią płacić również w sklepach stacjonarnych. Nie musisz robić od razu jednej transakcji – może to być kilka mniejszych płatności, które spłacisz punktami.

Wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

PRZYKŁAD

Robisz zakupy na Allegro za 50 zł. Płacisz kartą Twisto. Na Twoim koncie widoczne jest wykorzystanie limitu w wysokości 50 zł. Spłacasz je punktami z promocji (po około 1-2 dniach od momentu wykonania transakcji – musi się zaksięgować.)

Kilka słów o Twisto

Twisto przybyło do nas z Czech. Oferuje przede wszystkim kartę z limitem kredytowym (na zasadach podobnych jak znane nam z banków karty kredytowe), połączoną z kartą wielowalutową – czyli oferuje bardzo korzystny kurs przewalutowania po kursie Mastercard.

Do wyboru masz dwa plany: Twisto Space z fizyczną kartą oraz Twisto Online, z wirtualną kartą do płatności w Internecie. Karta fizyczna jest płatna, natomiast ta wirtualna jest darmowa. W dalszej części artykułu zapoznam Cię szerzej ze szczegółami obu planów.

Twisto – odroczone płatności za zakupy

Twisto zawiera w sobie 3 części: aplikację na telefon i dostęp online z komputera, kartę (wirtualną lub fizyczną) oraz limit kredytowy. W skrócie działanie Twisto można wyjaśnić następująco: składasz wniosek, na którym sam ustalasz, o jaki limit chcesz się starać (ostateczna decyzja należy do Twisto). Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzymujesz dostęp on-line, limit kredytowy i wybraną kartę, którą możesz płacić z otrzymanego limitu.

Jak używać Twisto?

Po prostu płacisz kartą (fizyczną lub wirtualną) za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Każda płatność pomniejsza dostępny limit kredytowy.

Następnie, do 15 dnia kolejnego miesiąca masz czas, by spłacić limit bez żadnych kosztów.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez przelew na wskazane konto lub za pomocą BLIKa.

Dodatkowe możliwości Twisto

To nie wszystko, co oferuje Twisto. Sprawdźmy jakie są jeszcze jej możliwości:

 • rozłożenie na raty. Jeśli pojawi się więcej nieprzewidzianych wydatków możesz rozłożyć spłatę karty nawet na 12 miesięcy. Możesz rozłożyć na raty płatność, która wyniosła min. 200 zł i została zaksięgowana. Niestety oprocentowanie jest wysokie – chyba ze skorzystasz z oferty promocyjnej z 0%, które Twisto regularnie przygotowuje.
 • przewalutowanie po kursie Mastercard. W płatnym planie Space karta Twisto przewalutuje płatności w innych walutach bez dodatkowych kosztów do równowartości 3000 zł miesięcznie.
 • Cashback, czyli zwrot za zakupy. Twisto oferuje również cashbacki – płacąc kartą za zakupy w partnerskich sklepach otrzymujesz zwrot części wydatków.

Plany Twisto – porównanie

W Twisto masz do wyboru dwa plany: Online i Space.

Plan Online

Plan Online jest darmowy. Nie masz tam karty fizycznej, a jedynie kartę wirtualną do płatności w Internecie. Nie masz również możliwości podłączenia karty pod Google Pay/Apple Pay, a przy płatnościach w innej walucie doliczana jest prowizja 3%. Jednak bez problemu możesz korzystać z darmowego limitu kredytowego za zakupy w Internecie.

Plan Space

Nowy użytkownik otrzymuje możliwość przetestowania planu Space przez 3 miesiące za darmo. Następnie, miesięczny koszt to 9,99 zł. Otrzymujesz do niego kartę fizyczną do płatności w sklepach i sklepach internetowych. Do równowartości 3000 zł miesięcznie nie ma żadnej dodatkowej prowizji za przewalutowanie, powyżej tej kwoty +3% prowizji. Masz możliwość podłączenia karty pod Google Pay lub Apple Pay.

Podsumowanie

Poprzednie edycje promocji Twisto cieszyły się dużą popularnością. Czy tak będzie również tym razem? Co prawda 50 zł to niewiele, ale z drugiej strony – to 50 zł otrzymujesz w kilka minut, za samo założenie Twisto.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 14

 1. Paweł pisze:
  Twisto to niezłe cwaniaki .Brałem tam kiedyś udział w promocji ,dawali 100 zł .Ok.wziąłem ,konto i karte zamknąłem później bez żadnego zadłużenia .Na wszystko mam papier z poczty o odbiorze przez Twisto mojego wniosku i mejla z Twisto ,że zgodnie z moja dyspozycją konto zostało zamknięte.Mija niecały rok a kancelaria RK Regal (proszę sprawdzić jaką ma opinię w internecie) przysyła mi listem poleconym wrzuconym przez listonosza do skrzynki wezwanie do zapłaty na ponad 2000 zł w związku z umową Twisto.Próba kontaktu z tą kancelarią spełzła na niczym bo ponoć posiadają inny mój adres mejlowy niż ten ,z którego napisałem do nich prośbę o wyjaśnienia .Adres mejlowy posiadam tylko ten ,z którego do nich pisałem.Na podany nr telefonu ich infolinii nie mam zamiaru dzwonić po przeczytaniu opinii w internecie jak ta infolinia funkcjonuje . Adwokat po zapoznaniu się z papierami jakie przysłało mi RK Regal polecił mi ”by ich olać bo szukają frajera skoro nie miałem żadnych niespłaconych zobowiązań w Twisto”. Papiery ,które mi przysłali to tzw.Cesja .Dopiero, gdyby wystąpili na drogę sądową będzie interwencja z mojej strony . Promocja promocją ale pamiętajcie by wszystko dokumentować na papierze i nośnikach typu pendrive.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, dzięki za podzielenie się tą historią. Przyznam szczerze, że o takim przypadku z Twisto nikt nam nie donosił. Gdyby coś dalej się działo daj znać, może kiedyś (oby nie) jakiś inny czytelnik będzie w podobnej sytuacji. Zastanawiam się, czy takie „kancelarie” w ogóle mają jakiekolwiek podstawy do wysyłania takich pism, czy po prostu kupują gdzieś bazę danych klientów jakiejś firmy i wysyłają z myślą: może jakiś łoś się złapie na to.
 2. Paweł pisze:
  Magda tak samo twierdzi mój adwokat,że szukają naiwniaków .Dziwnym trafem od Twisto nie miałem żadnych informacji,że coś im zalegam .RK Regal dziwnym trafem jest w posiadania adresu mejlowego mojego ale ponoć innego niż ja używam stąd nie mogą mi napisać co ile i za co mam zapłacić .Dziwnym trafem informacja ,że jak w ciągu miesiąca nie zapłacę na konto RK Regal ani nie podejmę rozmowy ugodowej to może skutkować wszczęciem dalszych działań windykacyjnych .Miesiąc już minął.Ugoda z mojej strony byłaby przyznaniem się do winy, tak powiedział mój adwokat.Dlatego zawsze trzeba mieć na wszystko dokumenty.Gdyby coś w mojej sprawie się zmieniło to chętnie poinformuję ku przestrodze innych .Ja po rozmowie z adwokatem o siebie jestem spokojny,nie boje się np.akcji typu :”Nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym” bo wiem ,że RK Regal nie zaryzykuje by spotkać się w Sądzie stacjonarnym po wniesieniu przeze Mnie sprzeciwu na taki nakaz zapłaty a jeśli zaryzykują to będą stratni finansowo.Mimo wszystko i tak będę brał udział we wszelkich promocjach bankowych jak do tej pory bo świat się nie kończy na jakimś RK Regal.Tylko promocje się pomału kończą w których mogę brać udział ale stronę moniaki .pl mam na pasku zakładek by na bieżąco być więc coś się może jeszcze trafi 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, pisz koniecznie, Ty masz akurat adwokata i się nie obawiasz, ale niestety część osób się wystraszy i zapłaci, a takich naciągaczy powinno się tępić. Dziwne, że nikt się jeszcze za nich nie zabrał na porządnie.
   Fajnie, że z nami jesteś, bardzo nam miło 🙂 My też w większości na karencjach, ale zawsze coś tam się uda dodatkowo zarobić w ciągu roku 🙂
 3. Paweł pisze:
  Jeżeli coś się wydarzy to na pewno dam znać i nakieruję innych co można zrobić by nie ulec jakimś cwaniakom .Ta cała kancelaria to RK Legal a nie Regal .Pomyłka z mojej strony.Nie chcę za dużo ujawniać szczegółów mojej sprawy bo może RK Legal też szukać opinii o swoich działaniach i o tym jak konkretna osoba chce się przed nimi bronić i robić kryptoreklamy tutaj ale mam coś takiego co nazywa się ”Alerty …(Te 3 kropki to słowo.Można sobie wygooglować co mam na myśli. Wiem ,że Twisto mnie tam sprawdzało jak brałem udział w promocji,tak samo jak np.Allegro podczas uruchomiania usługi Allegro pay czy np: ” 17-02-2021 13:40 zarejestrowano zapytanie od BANK HANDLOWY CENTRALA PION BANKOWOŚCI DETALICZNEJ o Twoje dane w związku ze złożonym wnioskiem kredytowym o produkt: Karta kredytowa”. Tu chodziło też o jakaś promocję .Nie miałem natomiast żadnych alertów .że w Twisto zaczęło się jakieś zobowiązanie finansowe bo bym interweniował i wziął raport i sprawę wyjaśnił może od ręki .Mój brat też korzystał tylko wcześniej niż ja z Twisto w promocji i żadnych wezwań od nikogo nie dostał .Widocznie wysyłają jednemu w rodzinie 🙂 W razie czego jesteśmy w kontakcie .
  • Maksymalna pisze:
   I co dostałeś pismo z sądu
  • Paweł pisze:
   Nie .Nic do tej pory nie mam .Może jeszcze za wcześnie aczkolwiek skłaniam się do wersji adwokata ,że szukali frajera ale się im nie udało.Mam zamiar za jakiś czas sprawdzić swoją osobę w rejestrze dłużników czy mnie tam czasem nie dopisali .Sprawdzenie raz na pół roku jest za darmo więc to zrobię .
 4. Tomasz pisze:
  Moglibyście napisać jaki jest okres karencji w Twisto i czy w ogóle jest jakiś? Ja też brałem udział kiedyś tam ale nie wiem czy w ogóle warto sprawdzać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin nic nie wspomina o tym. W poprzednich edycjach się nie dało założyć powtórnie niestety.
 5. Tomasz pisze:
  Dzięki bardzo, pozdrawiam. Tomasz.
 6. marcin pisze:
  Bez komentarza
 7. Dariusz pisze:
  Bez komentarza.

Napisz komentarz