Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! 100 zł w 5 minut za samo założenie darmowego Twisto!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 100 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie konta Twisto.

Ile to kosztuje?

Plan Online z kartą wirtualną jest darmowy.

Plan Space z kartą fizyczną jest dla nowego użytkownika za darmo przez 3 miesiące, później kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Twisto.

Do kiedy promocja?

Bez daty końcowej – obowiązuje limit 2500 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Na powrót tej promocji czekaliśmy bardziej niż na wiosnę – 100 zł za samo założenie darmowego konta Twisto wraca! Kto nie załapał się na ostatnią edycję teraz ma szansę. Nie musisz bać się żadnych opłat, możesz wybrać całkowicie darmowy plan z kartą wirtualną, za który nie zapłacisz ani złotówki.

Już skorzystałeś? Powiedz o promocji znajomym i rodzinie – nie wiadomo czy ta edycja w takiej formie nie będzie ostatnią. Nie ma daty końcowej, ale obowiązuje limit – tylko 2500 wniosków promocyjnych. A więc nie odkładaj rejestracji na później, aby nie okazało się, że jest już po promocji.

Zgarniam 100 zł od Twisto!

Jeśli nie brałeś jeszcze udziału w żadnej promocji bankowej to teraz jest na to najlepszy moment. Dlaczego? Ponieważ prostszej promocji ze świecą szukać! Spójrz sam jak w 5 minut 100 zł będzie Twoje.

1. Na początek 🔎 zarejestruj się w Twisto z TEGO LINKA Formularz jest bardzo prosty, podajesz w nim swój mail, ustalasz hasło, podajesz dane osobowe i adresowe, wypełniasz ankietę o swoich dochodach (nic nie dokumentujesz), a na końcu potwierdzasz rejestrację przelewem 1 zł ze swojego konta w banku (kwota ta jest zwracana automatycznie na konto w Twoim banku). Pamiętaj, że dane z wniosku muszą zgadzać się z danymi, które masz podane w swoim banku.

2. Podczas zakładania 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.

3. Na końcu wniosku 🔎 wybierasz, który pakiet chcesz założyć: darmowy Online (z kartą wirtualną do płatności w Internecie) czy płatny Space (z kartą fizyczną). Pamiętaj, że przez 3 miesiące pakiet Space jest dla Ciebie za darmo – później możesz zmienić go w aplikacji na pakiet Online. Możesz również od razu wybrać całkowicie darmowy plan Online.

4. To wszystko! Teraz 🔎 czekasz, aż Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni. Jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie otrzymasz od Twisto maila. I pozostało już tylko poczekać na przyznanie nagrody – czyli 100 punktów o wartości 100 zł.

Jak mam wydać przyznane mi 100 pkt?

Po spełnieniu warunków na Twoim koncie Twisto zostanie Ci przyznane 100 punktów. Aby je wydać zapłać kartą Twisto za zakupy i spłać ją z otrzymanych punktów. Punkty są ważne do 31 lipca.

Jeśli wybrałeś bezpłatny plan Online to zapłacisz kartą wirtualną za zakupy w Internecie. Natomiast jeśli masz plan Space z kartą fizyczną, możesz nią płacić również w sklepach stacjonarnych. Nie musisz robić od razu jednej transakcji – może to być kilka mniejszych płatności, które spłacisz punktami.

Wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

PRZYKŁAD

Robisz zakupy na Allegro za 100 zł. Płacisz kartą Twisto. Na Twoim koncie widoczne jest wykorzystanie limitu w wysokości 100 zł. Spłacasz je punktami z promocji (po około 1-2 dniach od momentu wykonania transakcji – musi się zaksięgować.)

Kilka słów o Twisto

Twisto przybyło do nas z Czech. Oferuje przede wszystkim kartę z limitem kredytowym (na zasadach podobnych jak znane nam z banków karty kredytowe), połączoną z kartą wielowalutową – czyli oferuje bardzo korzystny kurs przewalutowania po kursie Mastercard.

Do wyboru masz dwa plany: Twisto Space z fizyczną kartą oraz Twisto Online, z wirtualną kartą do płatności w Internecie. Karta fizyczna jest płatna, natomiast ta wirtualna jest darmowa. W dalszej części artykułu zapoznam Cię szerzej ze szczegółami obu planów.

Twisto – odroczone płatności za zakupy

Twisto zawiera w sobie 3 części: aplikację na telefon i dostęp online z komputera, kartę (wirtualną lub fizyczną) oraz limit kredytowy. W skrócie działanie Twisto można wyjaśnić następująco: składasz wniosek, na którym sam ustalasz, o jaki limit chcesz się starać (ostateczna decyzja należy do Twisto). Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzymujesz dostęp on-line, limit kredytowy i wybraną kartę, którą możesz płacić z otrzymanego limitu.

Jak używać Twisto?

Po prostu płacisz kartą (fizyczną lub wirtualną) za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Każda płatność pomniejsza dostępny limit kredytowy.

Następnie, do 15 dnia kolejnego miesiąca masz czas, by spłacić limit bez żadnych kosztów.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez przelew na wskazane konto lub za pomocą BLIKa.

Dodatkowe możliwości Twisto

To nie wszystko, co oferuje Twisto. Sprawdźmy jakie są jeszcze jej możliwości:

 • rozłożenie na raty. Jeśli pojawi się więcej nieprzewidzianych wydatków możesz rozłożyć spłatę karty nawet na 12 miesięcy. Możesz rozłożyć na raty płatność, która wyniosła min. 200 zł i została zaksięgowana. Za każde 100 zł rozbite na raty, zapłacisz 4,25 zł miesięcznie.
 • przewalutowanie po kursie Mastercard. W płatnym planie Space karta Twisto przewalutuje płatności w innych walutach bez dodatkowych kosztów do równowartości 3000 zł miesięcznie.
 • Cashback, czyli zwrot za zakupy. Twisto oferuje również cashbacki – płacąc kartą za zakupy w partnerskich sklepach otrzymujesz zwrot części wydatków.

Porównujemy plany Twisto

W Twisto masz do wyboru dwa plany: Online i Space.

Plan Online

Plan Online jest darmowy. Nie masz tam karty fizycznej, a jedynie kartę wirtualną do płatności w Internecie. Nie masz również możliwości podłączenia karty pod Google Pay/Apple Pay, a przy płatnościach w innej walucie doliczana jest prowizja 3%. Jednak bez problemu możesz korzystać z darmowego limitu kredytowego za zakupy w Internecie.

Plan Space

Nowy użytkownik otrzymuje możliwość przetestowania planu Space przez 3 miesiące za darmo. Następnie, miesięczny koszt to 9,99 zł. Otrzymujesz do niego kartę fizyczną do płatności w sklepach i sklepach internetowych. Do równowartości 3000 zł miesięcznie nie ma żadnej dodatkowej prowizji za przewalutowanie, powyżej tej kwoty +3% prowizji. Masz możliwość podłączenia karty pod Google Pay lub Apple Pay.

Podsumowanie

Moim zdaniem nie ma co się rozpisywać. Trzeba działać, dopóki limit wniosków jest dostępny. Nie znajdziesz prostszej i szybszej promocji, w której 100 zł otrzymasz za samo wypełnienie prostego wniosku. Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 29

 1. Maciej pisze:
  No i super, jak zmienili na 60 to zrezygnowałem i stwierdziłem, że poczekam, może wróci 100:) no udało się
 2. Neo pisze:
  Czy promocja jest tylko dla nowych, czy jak miałem konto ale zrezygnowałem to tez sie łapie ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin nic nie mówi o okresie karencji ale z tego co wiem nikomu się nie udało założyć ponownie. Nieoficjalnie mówi się o roku karencji.
  • Adam pisze:
   ja ponad rok, dwa mialem przerwy po rezygnacji i też nie chcą przyjąć na nowo 😉
 3. Paweł pisze:
  Jak ktoś po trzech miesiącach zrezygnuje z planu Space i przejdzje na Online, to co z przyznaną fizyczną karta? Trzeba za nią dalej płacić czy po prostu przestaje być aktywna?
 4. Mateusz pisze:
  Przyznane punkty należy wykorzystać przy spłacie jednej transakcji czy może być kilka mniejszych?
 5. Agnieszka pisze:
  Założenie konta wiąże się ze sprawdzaniem zdolności w bik? Pytają o limit. Czy to jest coś jak karta kredytowa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, działa na zasadzie takiej jak karta kredytowa – dostajesz limit do wykorzystania, tak jak jest to opisane w artykule w części „Kilka słów o Twisto”. Wcześniej Twisto nie sprawdzało BIKu, teraz podczas wniosku jest konieczna zgoda do weryfikacji zobowiązać więc podejrzewam że sprawdzają.
 6. m pisze:
  Dzień dobry,

  w jaki sposób można później zrezygnować z konta?

  Dziękuje

 7. Kamil pisze:
  Ile obecnie trwa akceptacja wniosku? Mamę odrzucili na następny dzień – widocznie źródłem dochodów nie może być emerytura. Natomiast wniosek od taty leży od piątku…
 8. Jarek pisze:
  Czy po zakupie za 100zł trzeba wykonać jakąś czynność aby punkty się zaksięgowały jako te 100 zł?
 9. Łukasz pisze:
  Czy promocja jest nadal akuatalna?
 10. Andrzej pisze:
  Zakładałem w promocji grudniowej też ze stówką, dzisiaj patrzę a 25 stycznia na konto wpadło kolejne 10 zł za aktywność w grudniu. Zrobiłem jedną transakcję na 150 zł, z czego 100 zł zostało spłacone punktami.
 11. Karol pisze:
  Pytanie czy promocja na chwile obecną jest aktywna ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karol, nie dostaliśmy żadnej informacji o zakończeniu promocji – jeśli taką dostaniemy to wtedy zakończymy promocję niezwłocznie. Z poprzednich edycji mogę powiedzieć że zazwyczaj dostajemy wcześniej informację już o przewidywanym końcu promocji więc gdyby limit się wyczerpał, na pewno byśmy o tym wiedzieli.
 12. Mateusz pisze:
  Promocja na pewno nie jest aktualna, brak przyznanych punktów za otwarcie konta.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, nie dostaliśmy żadnej informacji o zakończeniu tej promocji od organizatora. Postaram się wyjaśnić jak najszybciej, o co chodzi, czy to tylko błąd w naliczaniu punktów (były takie przypadki) czy faktycznie zakończyli promocję i nie poinformowali nas o tym.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, prośba żebyś napisał do nas wiadomość prywatną na maila [email protected]

Napisz komentarz