Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nasz HIT wrócił – 100 zł od Twisto za samo założenie darmowego konta!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 100 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie konta Twisto.

Ile to kosztuje?

Plan Online z kartą wirtualną jest darmowy.

Plan Space z kartą fizyczną jest dla nowego użytkownika za darmo przez 3 miesiące, później kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Twisto.

Do kiedy promocja?

Do 24 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Niekwestionowany hit promocji bankowych powrócił w swojej najlepszej odsłonie. Twisto, czeska aplikacja z wielowalutową kartą z limitem daje Ci 100 zł za samo założenie konta na Twisto! Nie musisz bać się żadnych opłat, możesz wybrać całkowicie darmowy plan z kartą wirtualną, za który nie zapłacisz ani złotówki.

Tak prosto nie było już od baaardzo dawna. Zakładasz Twisto, odbierasz 100 zł. Ale jest jedno ale – promocja trwa tylko 🗓 do 24 grudnia, więc nie marnuj czasu! Podobna okazja może się szybko nie powtórzyć.

Zgarniam 100 zł od Twisto!

Jeśli nie brałeś jeszcze udziału w żadnej promocji bankowej to teraz jest na to najlepszy moment. Dlaczego? Ponieważ prostszej promocji ze świecą szukać! Spójrz sam jak w 5 minut 100 zł będzie Twoje.

1. 🗓 Do 24 grudnia 🔎 zarejestruj się w Twisto z TEGO LINKA Formularz jest bardzo prosty, podajesz w nim swój mail, ustalasz hasło, podajesz dane osobowe i adresowe, wypełniasz ankietę o swoich dochodach (nic nie dokumentujesz), a na końcu potwierdzasz rejestrację przelewem 1 zł ze swojego konta w banku (kwota ta jest zwracana automatycznie na konto w Twoim banku). Pamiętaj, że dane z formularza muszą zgadzać się z danymi, które masz podane w swoim banku.

2. Podczas zakładania konta 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.

3. Na końcu wniosku 🔎 wybierasz, który pakiet chcesz założyć: darmowy Online (z kartą wirtualną do płatności w Internecie) czy płatny Space (z kartą fizyczną). Pamiętaj, że przez 3 miesiące pakiet Space jest dla Ciebie za darmo – później możesz zmienić go w aplikacji na pakiet Online. Możesz również od razu wybrać całkowicie darmowy plan Online.

4. To wszystko! Teraz 🔎 czekasz, aż Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz od Twisto maila. I pozostało już tylko poczekać na przyznanie nagrody – czyli 100 punktów o wartości 100 zł.

Jak mam wydać przyznane mi 100 pkt?

Po spełnieniu warunków na Twoim koncie Twisto zostanie Ci przyznane 100 punktów. Aby je wydać zapłać kartą Twisto za zakupy i spłać ją z otrzymanych punktów.

Jeśli wybrałeś bezpłatny plan Online to zapłacisz kartą wirtualną za zakupy w Internecie. Natomiast jeśli masz plan Space z kartą fizyczną, możesz nią płacić również w sklepach stacjonarnych. Nie musisz robić od razu jednej transakcji – może to być kilka mniejszych płatności.

Wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

PRZYKŁAD

Robisz zakupy na Allegro za 100 zł. Płacisz kartą Twisto. Na Twoim koncie widoczne jest wykorzystanie limitu w wysokości 100 zł. Spłacasz je punktami z promocji (po około 1-2 dniach od momentu wykonania transakcji – musi się zaksięgować.)

Kilka słów o Twisto

Twisto przybyło do nas z Czech. Oferuje przede wszystkim kartę z limitem kredytowym (na zasadach podobnych jak znane nam z banków karty kredytowe), połączoną z kartą wielowalutową – czyli oferuje bardzo korzystny kurs przewalutowania po kursie Mastercard.

Do wyboru masz dwa plany: Twisto Space z fizyczną kartą oraz Twisto Online, z wirtualną kartą do płatności w Internecie. Karta fizyczna jest płatna, natomiast ta wirtualna jest darmowa. W dalszej części artykułu zapoznam Cię szerzej ze szczegółami obu planów.

Twisto – odroczone płatności za zakupy

Twisto zawiera w sobie 3 części: aplikację na telefon i dostęp online z komputera, kartę (wirtualną lub fizyczną) oraz limit kredytowy. W skrócie działanie Twisto można wyjaśnić następująco: składasz wniosek, na którym sam ustalasz, o jaki limit chcesz się starać (ostateczna decyzja należy do Twisto). Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzymujesz dostęp on-line, limit kredytowy i wybraną kartę, którą możesz płacić z otrzymanego limitu.

Jak używać Twisto?

Po prostu płacisz kartą (fizyczną lub wirtualną) za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Każda płatność pomniejsza dostępny limit kredytowy.

Następnie, do 15 dnia kolejnego miesiąca masz czas, by spłacić limit bez żadnych kosztów.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez przelew na wskazane konto lub za pomocą BLIKa.

Dodatkowe możliwości Twisto

To nie wszystko, co oferuje Twisto. Sprawdźmy jakie są jeszcze jej możliwości:

 • rozłożenie na raty. Jeśli pojawi się więcej nieprzewidzianych wydatków możesz rozłożyć spłatę karty nawet na 12 miesięcy. Możesz rozłożyć na raty płatność, która wyniosła min. 200 zł i została zaksięgowana. Za każde 100 zł rozbite na raty, zapłacisz 4,25 zł miesięcznie.
 • przewalutowanie po kursie Mastercard. W płatnym planie Space karta Twisto przewalutuje płatności w innych walutach bez dodatkowych kosztów do równowartości 3000 zł miesięcznie.
 • Cashback, czyli zwrot za zakupy. Twisto oferuje również cashbacki – płacąc kartą za zakupy w partnerskich sklepach otrzymujesz zwrot części wydatków.

Porównujemy plany Twisto

W Twisto masz do wyboru dwa plany: Online i Space.

Plan Online

Plan Online jest darmowy. Nie masz tam karty fizycznej, a jedynie kartę wirtualną do płatności w Internecie. Nie masz również możliwości podłączenia karty pod Google Pay/Apple Pay, a przy płatnościach w innej walucie doliczana jest prowizja 3%. Jednak bez problemu możesz korzystać z darmowego limitu kredytowego za zakupy w Internecie.

Plan Space

Nowy użytkownik otrzymuje możliwość przetestowania planu Space przez 3 miesiące za darmo. Następnie, miesięczny koszt to 9,99 zł. Otrzymujesz do niego kartę fizyczną do płatności w sklepach i sklepach internetowych. Do równowartości 3000 zł miesięcznie nie ma żadnej dodatkowej prowizji za przewalutowanie, powyżej tej kwoty +3% prowizji. Masz możliwość podłączenia karty pod Google Pay lub Apple Pay.

Podsumowanie

Uprzedzając pytania stałych czytelników – regulamin nic nie wspomina o okresie karencji dla osób, które już miały Twisto, ale z doświadczeń wynika, że raczej nie da się konta założyć ponownie w promocji. Ale podejrzewam że wśród Waszych najbliższych ktoś jeszcze Twisto nie miał i chętnie z niej skorzysta.

Natomiast wszystkie osoby, które Twisto jeszcze nie miały – piszę o promocjach od długiego czasu i zapewniam, że prościej ani być nie może, ani nie będzie 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 28

 1. Tomasz pisze:
  Jest jest jakiś limit do kiedy należy wykorzystać te środki? Oraz czy może nie wiedzą Państwo czy da radę założyć konto na studenta, który nie pracuje? Czy nie zostanie uznany za osobę z brakiem zdolności kredytowej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin nic nie wspomina o ważności środków. Tak jak napisał Grzegorz w komentarzu, przy składaniu wniosku niczego nie dokumentujesz, tylko oświadczasz, nikt tego nie weryfikuje – tym różni się Twisto od kart kredytowych w zwykłych bankach.
 2. Grzegorz pisze:
  Nikt nie sprawdza czy pracujesz czy nie,wpiszesz że masz dochód 5000zł i 2000zł limitu bedziesz miał
  • Marek pisze:
   Witam. Proszę o informację co z osobami, które już rok temu skorzystały z promocji. Czy mogą skorzystać również teraz czy obowiązuje jakiś okres karencji?
   Pozdrawiam Marek
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin nic na ten temat nie mówi, ale czytając komentarze w Internecie raczej nikomu się nie udało – wyświetla, że jest się już klientem (nawet jak ktoś zamknął). Oczywiście można spróbować, ale większych nadziei bym z tym nie wiązała.
  • Michał - Moniaki pisze:
   Niestety wykluczają po numerze PESEL. Promka dla nowych klientów.
  • BSRMT pisze:
   Niczego nie dokumentujesz, tylko oswiadczasz, tak jak w panelu oswiadczasz jakie masz zarobi, jak i również bank pobiera i udostępnia dane BIK, tak i tu jest to samo wykonywane. Formularz nie pozwoli Ci na przejście dalej, jeśli nie wyrazisz zgody na udostępnienie Twoich danych BIK, które są klucze w celu oszacowania Twoje zdolności kredytowej, a jak dobrze wiemy, każde wygenerowanie raportu w BIK, obniża Ci punkty. Co finalnie wychodź na Twoją niekorzyść, wraz z posiadaniem przez spółkę Twoich danych. Czy jest to warte 100 zł. Mocno bym się na tym zastanowił, gdyż w momencie chęci wzięcia kredytu hipotecznego, banki patrzą niekorzystnie na karty kredytowe, a przekazanie zgody do kolejnej organizacji w celu korzystania z Twoich danych, jest kolejnym niepotrzebnym upublicznieniem informacji, które w przyszłości zostaną sprzedane do wielkich baz danych, w celu zbudowania potencjalnych baz do sprzedaży dla kolejnych klientów. I tak wychodzi na to, że Twoje dane osobowe posiadają już 3, 4 organizacje, nawet niebędąc tego świadom. Po czym ludzie się dziwią, czemu dzwoni do mnie jakiś Bot lub człowiek z nieznanej nam firmy z informacją, że jesteś tym szczęśliwcem, który wygrał możliwość testowania kurortów wypoczynkowych nad polskim może, bądź może chce Co sprzedać zestaw garnków Filipiak w promocyjnej cenie.
   Czy osobiście wybrał bym możliwość otrzymania 100 zł, kosztem obniżenia profilu BIK, i otrzymywaniem niechcianych telefonów. Nie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Co do telefonów marketingowych nie zdarzyło mi się osobiście by Twisto dzwoniło do mnie chociażby raz, tym bardziej inne spółki – nie trzeba zaznaczać zgody na przekazywanie danych w celach marketingowych innym podmiotom, jest to niepotrzebne. Po promocji zresztą można wszystkie zgody oczywiście wyłączyć. o do BIK tu się zgodzę, w przypadku kredytu hipotecznego, szczególnie gdy zdolność jest „na skraju” karty kredytowe, limity w kontach i oczywiście zwykłe pożyczki mocno tę zdolność ograniczają. Z drugiej strony, jeśli ktoś nigdy nic nie miał i nie ma żadnej historii zbudowanej w BIK to również niedobrze – banki wolą „sprawdzonego” klienta z pozytywną historią niż takiego, który nie wiadomo jak będzie zadłużenie spłacał. Nie raz i nie dwa pracując w bankach musiałam udzielić klientowi informacji, że niestety z kredytu nic nie będzie ze względu na brak historii. Stąd wręcz wskazane jest wziąć chociażby coś na raty, i oczywiście spłacać terminowo 🙂
 3. Piotr pisze:
  Jak wygląda zamknięcie konta i kiedy można to zrobić, od razu po wydaniu 100 czy inaczej.
 4. Andrzej pisze:
  Zbytnio ciekawych opinii nie ma ta karta wpisując sobie w google – średnia 3,2 na 29 opinii. Szkoda, bo już chciałem zakładać.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, z problemów z Twisto to mogę wymienić przy pierwszej edycji rok temu długi czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku i utrudniony kontakt – w kolejnych edycjach było już dużo lepiej pod tym względem. I zmiana planu karty fizycznej z darmowego na płatny – wielu z nas nadal korzystałoby z Twisto gdyby wprowadzili chociaż jakąś furtkę do zwolnienia z opłaty miesięcznej typu ileś transakcji co miesiąc. Nam w redakcji najczęściej Twisto służyło za granicą więc karta wirtualna w tym przypadku nic nie da. Tytaj możesz poczytać komentarze pod I edycją co się wtedy działo: https://moniaki.pl/twisto-100zl
 5. Kiki pisze:
  Karta wirtualna działa np. w lidl pay. Jest sporo ofert rozłożenia transakcji w sklepach online na 3 raty bez oprocentowania. W Żabce pay niestety nie można już dodać wirtualnej karty. Ogólnie fajna karta na zakupy online. Wygodna spłata blikiem.
 6. Paweł pisze:
  Jak wygląda proces zamknięcia konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba wysłać wypowiedzenie listownie na adres na adres ul. Zgoda 3/8A, 00-018, Warszawa.
 7. Bartłomiej pisze:
  Jak wydać tę sto złotych? Tylko wirtualnie? I jak później zamknąć konto po wydaniu tej stówki?
  Trzeba wydać punkty czy pieniądze i przelać punkty? Jak to działa? Dzięki za informacje
  • Michał - Moniaki pisze:
   Płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 100 zł i spłacasz je przyznanymi punktami.
  • Moniaki.pl pisze:
   Na darmowym planie jest tylko karta wirutalna do płatności online, więc tą kartą tylko internetowo. Ew. można wziąć kartę fizyczną, bo plan płatny (Space) jest darmowy na 3 miesiące i wtedy można korzystać za darmo na ten czas i płacić także w sklepach.
   Jak zamknąć, patrz odpowiedź wyżej. Oczywiście zachęcamy do korzystania jeśli przypadnie do gustu.
 8. Kinga pisze:
  Super oferta! Wczoraj wieczorem złożyłam wniosek, dziś rano wniosek został zaakceptowany i mam 100 zł 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kinga, gratulujemy! 🙂 Życzymy Tobie i nam jak najwięcej tak łatwych promocji 🙂
 9. Łukasz pisze:
  Witam miałem kiedyś kartę kredytową która również była za 100pkt. Konto zamknąłem. Już kiedyś. Czy mogę teraz otworzyć i skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, jeśli chodzi Ci o to, że miałeś już Twisto to najprawdopodobniej nie uda Ci się założyć go ponownie w promocji. Co prawda regulamin nic nie mówi o byłych klientach, ale z doświadczeń czytelników wynika że system nie przepuszcza takich osób. Oczywiście spróbować możesz, ale nie wiązałabym zbytnich nadziei z tym, że się uda.
 10. Maciej pisze:
  Właśnie w tej chwili miałem założyć mnie i żonie ale widzę, że już nieaktualna, a miała być do 24 grudnia. Jak to?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Maciej, wczoraj niespodziewanie dostaliśmy maila że zmieniają regulamin i bonus spada ze 100 zł na 60 zł. My również się tego nie spodziewaliśmy, zostaliśmy zaskoczeni tą informacją dosłownie z minuty na minutę.
  • Maciej pisze:
   Szkoda, promocja była naprawdę super. W takim razie wstrzymam się jeszcze, może w przyszłym roku wrócą z większym bonusem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Miejmy nadzieję że tak będzie 🙂 Jak wypuszczą to na pewno wrzucimy na stronę i na FB. Wtedy najlepiej od razu składać wniosek, jak widać określenie daty końcowej jednak nie zawsze oznacza że mamy jeszcze czas.
  • Michał - Moniaki pisze:
   Jest to możliwe 🙂
 11. Jacek pisze:
  to była najłatwiej zarobiona stówka ;D na tym portalu

Napisz komentarz