Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż konto w Getinbanku, odbierz nagrody o wartości 100 zł + 2% dla oszczędności

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 800 zł w bonach do Allegro, Empik lub Decathlon za polecenie konta (po 80 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 50 zł w bonie na Allegro lub Decathlon za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Dodatkowo w promocji „Aktywny start”: 50 zł na Allegro lub do 5 miesięcy dostępu do Player.

Za co?

Program poleceń:

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji (w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1500 zł)

Promocja „Aktywny start”:

-za zarejestrowanie się do promocji

-za zapewnienie wpływów wynagrodzenia min. 2000 zł miesięcznie i wykonanie po min. 5 płatności kartą/BLIKiem co miesiąc przez 3 lub 5 miesięcy.

Ile to kosztuje?

Konto Proste Zasady:

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 8 zł – dla osób do 26 r. ż konto jest bezwarunkowo darmowe); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Po spełnieniu warunków przez osobę polecaną.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 30 września 2020 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Promocja „Aktywny start” – osoby, które w okresie 01.03.2020 r. – 31.03.2021 r nie miały w banku konta oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Szukasz miejsca na swoje oszczędności? Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych rzędu 0,1% Cię przeraża? Przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego, jak:

 • otworzyć konto w w Getinbanku i odebrać bon do Allegro/Decathlon o wartości 50 zł z programu poleceń;
 • odebrać drugą nagrodę z promocji „Aktywny start”: 50 zł na Allegro lub 5 miesięcy dostępu do Player;
 • polecać konto i zyskać nagrody o wartości 800 zł;
 • oraz jak mieć wyższe oprocentowanie dla oszczędności. Wyższe oprocentowanie to nawet 20 000 zł na 2% + 200 000 zł na 0,5%.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli chcesz założyć konto korzystając z programu poleceń i odebrać nagrodę o wartości 50 zł musisz być pełnoletni oraz nie mogłeś mieć konta osobistego w Getin Banku od 30 września 2020 roku.

Jeśli chciałbyś skorzystać jeszcze z drugiej promocji „Aktywny start” to warunkiem jest to, że nie miałeś konta osobistego od 1 marca 2020 roku do 31 marca 2021 roku.

Jak odebrać bon Allegro/Decathlon na 50 zł z programu poleceń

#Krok 1 – załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

🔎 Wejdź na TĘ STRONĘ, kliknij przycisk „Otwórz konto” i wypełnij wniosek. Podczas wypełniania wniosku 🔎 wpisz kod polecający. Czas na założenie i aktywowanie konta masz 🗓 do 30 czerwca. Pamiętaj, że do tej daty musisz mieć już aktywne konto, nie tylko złożony wniosek.

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak zgody marketingowe oraz zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową (tylko w zakresie niezbędnym do wypłaty nagrody). Jeśli byłeś wcześniej klientem Getinbanku lub nim jesteś i miałeś złożony sprzeciw na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego to zmień zgody.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: K6PR9Z . Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

Następnie 🔎 podpisz umowę za pośrednictwem kuriera. Cały proces od złożenia wniosku do aktywowania konta znajdziesz na poniższym obrazku:

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Masz już aktywne konto, co dalej? Teraz wystarczy, że 🗓 w każdym z 3 pełnych pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta 🔎 zapewnisz jednorazowe wpływy min. 1500 zł miesięcznie.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1500 zł musi być wpływem jednorazowym. Nie może być przekazany z innego konta w Getin Banku (oprócz rachunków firmowych). Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie – po zaksięgowaniu możesz przelać je z powrotem.

#Krok 3 – odbierz nagrodę

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody (w bankowości, sms i mail).🔎 Zaloguj się do bankowości internetowej i dokonaj wyboru nagrody. Do wyboru jest bon na Allegro lub do Decathlonu o wartości 50 zł. Bony otrzymujecie w formie elektronicznej, jako wiadomość w bankowości internetowej oraz na e-mail. Wyboru nagrody możesz dokonać maksymalnie do 30 listopada 2021 roku.

UWAGA

Pamiętaj, by do momentu otrzymania nagrody nie zamykać konta ani nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami programu poleceń – dla umów podpisanych w kwietniu

👉🏻 PDF z warunkami programu poleceń – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami programu poleceń – dla umów podpisanych w czerwcu

Jak odebrać 50 zł na Allegro lub 5 miesięcy dostępu do Player za darmo w promocji „Aktywny start”

To nie wszystko. Zakładając konto możesz połączyć promocje i oprócz nagrody o wartości 50 zł z programu poleceń otrzymać jeszcze drugą: voucher o wartości 50 zł na Allegro lub do 5 miesięcy dostępu do Player z promocji „Aktywny start”.

Promocja „Aktywny start” trwa 🗓 od 9 kwietnia do 30 czerwca lub do wyczerpania puli 2500 uczestników (decyduje kolejność zgłoszenia). Na 7 dni przed prognozowanym wyczerpaniem limitu na TEJ STRONIE ma być opublikowana informacja.

Co musisz zrobić? Otworzyć konto z kartą i wyrazić zgody marketingowe – ale o tym już mówiłam w poprzednim rozdziale, więc przejdźmy do tego, jakie warunki musisz spełnić dodatkowo (oprócz tych z programu poleceń).

 1. W ciągu 🗓 maksymalnie 7 dni od aktywacji konta 🔎 zarejestruj się na stronie promocji..
 2. Wypełniając formularz rejestracyjny 🔎 dokonaj wyboru nagrody: czy chcesz kartę podarunkową o wartości 50 zł na Allegro czy maksymalnie 5 miesięcy dostępu do Player. Wybierz uważnie – nie możesz tego już później zmienić.
 3. Spełnij warunki aktywności. Dla vouchera na Allegro musisz spełniać poniżej opisane warunki 🗓 przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarcia konta. Jeśli natomiast wybrałeś dostęp do Player, warunki te musisz spełniać 🗓 przez 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta.

A jakie to warunki?

 • w każdym miesiącu 🔎 zapewnij na konto wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

ORAZ

 • co miesiąc 🔎 wykonaj po min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty. UWAGA – transakcje te muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu, nie tylko wykonane. Nie policzą się transakcje anulowane i zwrócone.

Wynagrodzenie jednorazowy wpływ na Konto Proste Zasady w wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy w formie przelewu przychodzącego na Konto Proste Zasady z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach.”

Kod do Allegro będzie przekazany do 15 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków (musisz spełniać je przez 3 kolejne miesiące, inaczej nie otrzymasz nagrody). Znajdziesz go w skrzynce odbiorczej w bankowości internetowej.

Natomiast kody dostępu do Player będziesz otrzymywać co miesiąc. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki do 15 dnia kolejnego miesiąca otrzymasz kod dostępu na 30 dni do Player. Łącznie możesz otrzymać 5 takich kodów – za 5 miesięcy spełniania warunków. Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunków to nie otrzymasz nagrody tylko za ten miesiąc, natomiast nie wykluczy to Ciebie z możliwości uzyskania pozostałych nagród. Kody są ważne do 28.02.2022 r.

Polecaj konto, zgarniaj kolejne nagrody

To nie koniec. Jeśli masz już swoje konto to możesz je polecać rodzinie i znajomym. Możesz otrzymać nagrody o wartości 80 zł za maksymalnie 10 poleconych osób – w Twoim zasięgu są więc nagrody o wartości 800 zł.

Co musisz zrobić:

 • upewnij się, że masz wyrażone zgody marketingowe – musisz mieć je wyrażone do momentu odebrania nagród;
 • 🔎 wygeneruj swój kod poleceń w bankowości internetowej, aplikacji lub w oddziale banku[/zadanie]. Kod wygenerujesz najłatwiej w bankowości, zakładka „Oferta i wnioski”, i „Program Poleceń;
 • a następnie 🔎 przekaż go osobie poleconej.

Po tym, jak polecony spełni warunki promocji, otrzymasz wiadomość w bankowości, smsem i na maila i będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokonać wyboru nagrody: 80 zł na Allegro lub 80 zł do Decathlon. Wyboru nagrody możesz dokonać maksymalnie do 30 listopada 2021 roku.

2% do 10 000 zł dla oszczędności

1. Bonus za aktywność

Wraz z kontem osobistym możesz 🔎 założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Jeśli co miesiąc będziesz 🔎 zapewniał na ROR wpływy wynagrodzenia min. 2000 zł miesięcznie to przez te 12 miesięcy będziesz cieszyć się oprocentowaniem konta oszczędnościowego w wysokości 2% dla maksymalnej kwoty 10 000 zł.

Wynagrodzenie nie musi być prawdziwym wynagrodzeniem – są brane pod uwagę przelewy z kont w innych bankach. Nie musi to być przelew jednorazowy.

Pierwszy wpływ musisz zapewnić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego.

Promocja „Bonus za aktywność” trwa 🗓 do 31 sierpnia 2021 roku i mogą w niej wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w banku 🗓 od 1 września 2019 roku do 31 maja 2021 roku oraz nie korzystały z poprzednich edycji promocji „Bonus za aktywność”. Musisz mieć przez cały czas wyrażone zgody marketingowe.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

2. Lokata mobilna

Lokata mobilna „Na Start” jest dostępna wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w Bankowości Mobilnej oraz wyraziły zgody marketingowe. Czyli będzie dostępna przede wszystkim dla całkowicie nowych klientów banku.

Lokatę otworzysz tylko raz, w ciągu 30 dni od aktywowania aplikacji mobilnej (Lokaty – lokata mobilna).

Lokata jest 2-miesięczna, oprocentowana na 2% w skali roku dla maksymalnej kwoty 10 000 zł. Zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek.

„Starzy” użytkownicy aplikacji mogą założyć lokatę na 10 000 zł na 2 miesiące z oprocentowaniem 0,4%.

0,5% do 200 000 zł dla nowych środków

Jednocześnie możesz skorzystać z oferty na nowe środki na tym samym koncie oszczędnościowym. Na 92 dni uzyskasz oprocentowanie 0,5 % w skali roku dla maksymalnej kwoty 200 000 zł oraz 0,3% dla kwoty od 200 000 do 400 000 zł. Oferta jest ważna 🗓 do 16 czerwca 2021 roku.

Nowe środki to wszystko ponad kwotę, jaka znajdowała się na Twoich rachunkach (zwykłych, oszczędnościowych, lokatach) w Getin Banku na dzień 26 maja 2021 roku.

Z oferty nie może skorzystać osoba, która wzięła udział w poprzednich edycjach oferty na nowe środki, której w okresie od 1.06.2021 r. do 16.06.2021 r. zakończył się okres trwania poprzednich edycji promocji na nowe środki.

Konto Proste Zasady – sprawdzamy opłaty

Jeśli zależy Ci na koncie, które w bardzo łatwy sposób będzie dla Ciebie całkowicie darmowe, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Omówimy teraz opłaty Konta Proste Zasady i muszę przyznać, że jest to naprawdę trafna nazwa. Wystarczy że jeden raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) i masz za darmo konto i kartę. Moim zdaniem, całkiem nieźle – nie trzeba żadnych wpływów, przenoszenia wynagrodzenia czy transakcji kartą na duże kwoty.

A jeśli nie masz ukończonych 26 lat to nie musisz pamiętać nawet o tym warunku – konto i karta są dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Konto Proste Zasady

  Aktualne na dzień: 12 października 2021

Miesięczna opłata za konto

0 zł/9 zł

0 zł jeśli w poprzednim miesiącu zapłaciłeś przynajmniej raz kartą lub BLIKiem, dla osób do 26 r.ż. bezwarunkowo darmowe

Miesięczna opłata za kartę do konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty z bankomatów Planet Cash

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach w placówce Banku

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach poza placówkami Getin Banku

0,8% od kwoty wpłaty, min. 1 zł

Podsumowanie

Być może nagroda w tej promocji nie należy do najwyższych. Ale jeśli i tak planujesz założyć konto w Getin Banku i ulokować tam oszczędności to dlaczego nie zrobić tego w promocji i nie otrzymać nagród wartości 100 zł z programu poleceń i drugiej promocji?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Wojtek pisze:
  Kiedy i w jaki sposob mozna bez konsekwencji zamknac konto, o ktorym mowa w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zależy czy chodzi Ci tylko o konto i nagrodę czy też chcesz skorzystać z oprocentowania na koncie oszczędnościowym Bonus za aktywność. W pierwszym przypadku po odebraniu nagrody, w drugim jeśli chcesz mieć oprocentowanie przez 2 miesięcy musisz mieć przez cały ten czas aktywne konto.
 2. Adam Nawrotny pisze:
  Te całe oprocentowania bankowe to śmiech… Przecież te całe 0,5% to jest w skali roku (minus podatek Belki). Po 3 miesiącach wychodzą grosze… Ja bez ryzyka żadnego gwarantuję 10% w skali miesiąca każdemu. Przykładowo wpłacasz mi 50 tys zł i po 30 dniach masz 55tys zł netto bez żadnego podatku itp. Moje inwestycje średnio z ostatnich 3 lat dawały ponad 20% zysku. Poniżej 10% miałem w tym czasie tylko przez dwa miesiące (ale to moje ryzyko, nie inwestora). Oczywiście jak mi inwestycja przyniesie 25% zysku to 15% to mój zarobek, bo inwestor dostaje stałe 10% miesięcznie. W co inwestuję? nie nie w akcje, a w udziały w farmach fotowoltaicznych. Za wpłacane pieniądze spółka buduje farmy, czym powiększa swoje pole biznesowe, a inwestorzy mają udział w zyskach z produkcji prądu. Ryzyko? Że słońce zgaśnie, że nastąpi kataklizm typu wybuch wulkanu w Polsce gdzie pył przysłoni niebo, że trzęsienia ziemi nastąpią… Ja inwestuję w wybudowane i uruchomione już farmy, które widzę, które produkują już prąd, gdzie mam wgląd na bieżące rachunki…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, decyzje co do rozporządzania swoimi pieniędzmi pozostawmy każdemu indywidualnie. Jeden chce lokatę, drugi nieruchomość, trzeci złoto, czwarty kryptowaluty a piąty inwestycje.
 3. Mateusz pisze:
  Pozostawiam pewny kod który uprawnia do odebrania nagrody 50 zł kod:TQVK98, Pozdrawiam 🙂
 4. tomasz pisze:
  Witam,
  zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: HG7BR1
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków!
 5. Maciej pisze:
  Witam,
  Polecam swój niedawno wygenerowany kod: V2TV3N
  Zapewniam spełnienie wszystkich warunków ze swojej strony.
 6. Aga pisze:
  polecam nowy nieużywany kod polecający: AKJR15, kod aktualny do 30.06.2021r.
 7. Szymon pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia MRMD52, spełnij warunki promocji i odbierz nagrodę. Kod ważny do 30.06.2021

Napisz komentarz