Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

„Dziękuję Ci”, czyli jak odebrać miły upominek od Moniaki.pl w tej 1 prostej promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Drogi Czytelniku, na wstępie chciałbym Ci bardzo podziękować za Twoją obecność. Strasznie cieszymy się, że wszyscy tak pozytywnie odbieracie pracę, jaką wkładamy w prowadzenie bloga o promocjach bankowych.

Z każdym dniem jest Was coraz więcej… W chwili, kiedy piszę te słowa mamy równo 2850 fanów na facebooku. To naprawdę potężna ilość. Gdybyśmy zebrali się wszyscy, to wypełnilibyśmy po brzegi niemałą halę sportową.

To wielki zaszczyt mieć taką publikę, dlatego w ramach małego podziękowania postanowiliśmy przygotować akcję specjalną i ufundować dla Was podarki o wartości ponad 5000zł.

Jeśli śledzisz naszego facebooka (jeśli nie, to możesz ten błąd nadrobić tutaj) to wiesz, że w tej specjalnej październikowej akcji możesz wybrać dla siebie jeden z 3 gadżetów:

 • Karta upominkowa do h&m (doładowana na 25 zł) – dzięki której kolejne zakupy modnych ubrań staną się dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością, bo zapłacisz za nie o 25 zł mniej.
 • Myszka bezprzewodowa – mała, zgrabna i estetycznie wykonana. Idealnie nada się do pracy przy laptopie oraz ułatwi granie w gry (też jesteś fanem StarCraft’a? 🙂 ).
 • Słuchawki bezprzewodowe – zapomnij o plączących się kablach. Teraz bieganie czy nawet sprzątanie domu ze słuchawkami na uszach będzie dla Ciebie bardzo komfortowe.

Gadżet dostajesz w zamian za założenie konta w mBanku, ale musisz zrobić to za pośrednictwem naszego specjalnego linku: Załóż konto w mBanku i odbierz gadżet >>

…i podać nam dane do wysyłki. Limit prezentów dla naszych czytelników to 200 sztuk. Pozostało jeszcze: 0. Kto pierwszy, ten lepszy.

I to tyle. Nie ma żadnych dodatkowych warunków 🙂

I już?

Generalnie rzecz biorąc na tym mógłbym zakończyć dzisiejszy tekst bo promocja jest prosta i uczciwa. Jednak, jak pewnie zdążyłeś się już przekonać, na naszym blogu zawsze możesz liczyć na rzetelne przedstawienie wszystkich szczegółów i szczególików promocji – z naciskiem na opłaty i wszelkie haczyki. Nie inaczej jest tym razem. Tak, więc…

Szczegóły promocji

Od dawna obserwuję rynek promocji bankowych i wiem dokładnie, czego nie lubicie, dlatego na tę specjalną okazję „dziękczynną” zaplanowałem coś, co jest w 100% wolne od zobowiązań i haczyków.

Który prezent wybierzesz dla siebie?

Który prezent wybierzesz dla siebie?

Dostajesz od nas jeden z wybranych prezentów – kartę upominkową do h&m (25zł), myszkę bezprzewodową lub słuchawki bezprzewodowe. Wysyłamy go do Ciebie na NASZ koszt, jeśli tylko założysz eKonto mobilne w mBanku za pośrednictwem tego specjalnego linku: Wybierz gadżet i załóż konto w mBanku >> (kliknij i podążaj za wskazówkami na stronie)

Informacyjnie tylko dodam, że linki na tej stronie są linkami w tzw. modelu afiliacyjnym. Zakładając konto za ich pośrednictwem pozwalasz nam zarobić kilka złotych, które otrzymamy od mBanku. Za te pieniądze robimy reklamę oraz kupujemy prezenty i w ramach podziękowania wysyłamy je do Ciebie zupełnie ZA DARMO!

Akcja trwa do 31.10.2015r i przewidzieliśmy w niej upominki dla pierwszych 200 osób. Ilość dostępnych prezentów aktualizuje się na tej stronie automatycznie. Obecnie pozostało: 0 prezentów. O kolejności przyznawania prezentów decyduje data wypełnienia wniosku o eKonto mobilne.

Po założeniu eKonta mobilnego w mBanku zobaczysz formularz, w którym podasz nam numer wniosku i dane do wysyłki wybranego gadżetu. O tym, że założyłeś poprawnie konto w mBanku dostaniemy informację do 10.11.2015r. i do tego czasu poinformujemy Cię o przyznaniu prezentu.

Zaadresowanie i wysyłka 200 paczek to mnóstwo pracy, ale obiecujemy wysłać wszystkie w ciągu 3 tygodni od zakończenia akcji, czyli do 21.11.2015r.

Nie ma przeciwwskazań, aby odebrać kilka gadżetów zakładając konta dla kilku osób z rodziny.

Niestety z promocji wyłączone są wszystkie osoby, które posiadają obecnie jakikolwiek produkt mBanku. Dla Was postaramy się przygotować coś specjalnego w przyszłości.

Z promocji nie skorzystają również osoby niepełnoletnie oraz mieszkające za granicą.

Szczegóły eKonta mobilnego

eKonto mobilne to taki darmowy rachunek mBanku, który można wygodnie obsługiwać zarówno za pomocą aplikacji mobilnej na telefon jak i internetu. Sam mam u nich swoje podstawowe konto i polecam 😉

Szczegóły eKonta mobilnego:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0zł za przelewy internetowe
 • 0zł za wypłaty w bankomatach Euront, BZWBK, Planet Cash
 • 0zł za dostęp do konta przez aplikację mobilną
 • 0zł za polecenie zapłaty
 • 0zł za kartę do konta (jeśli wykonasz płatności bezgotówkowe na 200zł/m-c, inaczej 4zł)

Oczywiście można założyć konto bez karty bankomatowej (wtedy jest w 100% darmowe) i traktować je, jako konto do przelewów internetowych, płacąc np. za zakupy na allegro.

Konto założysz dosłownie w 3 minuty wypełniając szybki wniosek przez internet. Podpisać umowę możesz przelewem, więc praktycznie w kilka chwil i bez wychodzenia z domu gwarantujesz sobie otrzymanie prezentu.

Umowa z mBankiem obowiązuje standardowo na czas nieokreślony, a wypowiedzieć możesz ją w dowolnym momencie (przez internet, telefon lub w placówce) zachowując miesięczny okres wypowiedzenia.

Możesz, zatem tę naszą akcję „dziękczynną” potraktować, jako w 100% darmowy okres testowy eKonta mobilnego, do którego zupełnie gratis dostajesz drobny upominek. A jeśli konto Ci się nie spodoba, możesz zamknąć je w dowolnym momencie.

Chociaż jak wspomniałem, mi się spodobało bardzo i korzystam z usług mBanku od wielu lat. Może i Tobie podpasuje i zostaniesz tam na dłużej. Teraz niczym nie ryzykujesz.

Podsumowanie

Czyli co dokładnie należy zrobić, aby zupełnie ZA DARMO otrzymać od naszej ekipy wybrany gadżet?

 1. Klikasz w ten specjalny link: Wybierz gadżet i załóż konto w mBanku >>
 2. Na nowo otwartej stronie wybierasz interesujący Cię gadżet, składasz wniosek o eKonto mobilne i podajesz nam dane do wysyłki prezentu (oraz numer wniosku złożonego w mBanku)
 3. Potwierdzasz w mBanku swoje dane osobowe i podpisujesz umowę wykonując przelew z innego banku (ewentualnie podpisujesz umowę kurierem lub w placówce)

I gotowe! Kiedy dostaniemy z mBanku potwierdzenie otwarcia konta, poinformujemy Cię o przyznaniu nagrody i wyślemy do Ciebie gadżet – na nasz koszt – do 21.11.2015r.

Jak już wspomniałem, limit prezentów to 200 sztuk. W chwili obecnej pozostało 0 prezentów, a stronę tę promujemy intensywnie wśród wszystkich naszych czytelników, aby każdy miał szansę skorzystać z tej akcji. Tylko na facebooku mamy ponad 2850 fanów, dlatego prezentów może zabraknąć dla wszystkich.

Jak widzisz to bardzo dobre powody, aby kliknąć w poniższy link i zarezerwować swój prezent teraz:

Wybierz gadżet i załóż konto w mBanku >>

Dokumenty obowiązujące w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz