Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij do 720 zł zwrotu na stacjach benzynowych BP z kartą kredytową od Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 720 zł przez 36 miesięcy zwrotów za paliwo na stacjach BP (max. 20 zł miesięcznie).

Za co?

-Za założenie karty kredytowej Motokarta z dedykowanego linka oraz;

– za wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 500 zł w każdym okresie rozliczeniowym, z czego min. 250 zł będzie płatnościami na stacjach BP w Polsce.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,38%

Kiedy bonus?

Do 3 dni roboczych po zleceniu zaksięgowania bonusu w Citi Online

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku żadnej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto z Was ma samochód w rodzinie? Nie pytam o kolor, markę czy też silnik, ale o sam fakt posiadania auta. A kto z Was uważa że samochód to skarbonka bez dna? Tu się coś popsuje, tam coś stuka, niedługo kończy się ubezpieczenie, przegląd, trzeba wymienić oleje, filtry, itp. No i najważniejsze – tankowanie. Ośmielam się stwierdzić, że ceny paliwa w stosunku do zarobków są w naszym kraju skandaliczne. Mój budżet domowy bardzo znacząco to odczuwa.

Mam na to remedium, które pozwoli Ci zmniejszyć wydatki na paliwo. Z kartą kredytową Motokarta od Citi Handlowy możesz otrzymać do 720 zł zwrotów za paliwo na stacjach BP w ciągu 36 miesięcy . Zainteresowany? No to jedziemy!

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Co mogę zyskać w tej promocji?

W promocji zakładasz kartę kredytową – tak zwaną Motokartę (która jest tak jak karta Simplicity również od Citi Handlowy, najtańszą dostępną na rynku kartą kredytową).

Podczas składania wniosku decydujesz, czy wybierasz ofertę karty bez dokumentów, czy też dostarczysz dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za 3 ostatnie miesiące). Jeśli doślesz dokumenty to przez 36 miesięcy co miesiąc, po spełnieniu prostych warunków (o których będzie dalej mowa) będziesz otrzymywał zwrot 20 zł na kartę kredytową – co daje łącznie aż 720 zł zwrotu. Jeśli zaś wybierzesz ofertę bez dokumentów, to zwroty będziesz dostawać przez 30 miesięcy.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zawracać sobie głowę tą promocją weź w dłoń długopis i kartkę. Zapisz, ile średnio wydajesz na paliwo w miesiącu, ile mniej więcej w miesiącu tankujesz i po jakiej cenie. Powiesz, że zwrot 20 zł za paliwo w miesiącu to niedużo?

Policzmy:

Gdybym dziś zatankowała swoje auto na stacji BP w Warszawie za litr ON zapłaciłabym około 5,15 zł. Zazwyczaj raz w miesiącu, po wypłacie, tankuję auto do pełna. Załóżmy że zatankowałam 60 litrów. Zapłaciłam 309 zł.

Zapłaciłam kartą od Citi, otrzymam za to tankowanie zwrot 20 zł. Czyli zapłaciłam za paliwo nie 309 zł, a 289 zł. Litr paliwa kosztował mnie ostatecznie około 4,82 zł.

Którą stację wybierasz?

Tam gdzie zatankujesz paliwo tej samej jakości i tą samą ilość za 5,15 zł czy tam, gdzie kosztuje ono 4,82 zł za litr?

Czy mogę wziąć w niej udział?

Wystarczy że od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś w banku Citi Handlowy żadnej karty kredytowej. Jeśli masz tam inne produkty, ale nie posiadasz karty – jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji.

Oprócz tego – ponieważ starasz się o kartę kredytową – również Twój dochód musi spełniać minimalne wymagania.

A więc:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

lub, jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Pamiętaj, że to bank podejmuje ostateczną decyzję kredytową.

Czy ta karta na pewno będzie dla mnie za darmo?

Kto z Was miał kartę Simplicity w Citibanku ten wie, że nie bez powodu jest ona nazywana najtańszą kartą kredytową na rynku – a wręcz kultową. Motokarta to tak naprawdę zmodyfikowana Simplicity – ale najważniejsze jej cechy, czyli bezpłatność zostały na szczęście zachowane. Czy karta jest używana, czy leży w portfelu czy szufladzie bezczynnie – i tak nie naliczy Ci się za nią żadna opłata za prowadzenie karty. Prześwietlmy razem opłaty, by się upewnić, że na pewno nic za kartę nie zapłacisz.

 • 0 zł – opłata roczna i miesięczna za kartę główną;
 • 0 zł – za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu karty;
 • 0 zł – za przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł).
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – nie jest wymagana do promocji;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 9,38% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

O czym musisz pamiętać posiadając kartę kredytową? Głównie o tym, by nie wypłacać gotówki z bankomatów i spłacać kartę w terminie. Poniżej przygotowałam krótkie przypomnienie, czego nie robić kartą – pamiętając o tych rzeczach masz pewność, że nie policzą Ci się żadne opłaty.

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym);
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja);
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,47%.

Jeśli czujesz się w temacie kart kredytowych nadal niepewnie, chciałbyś się doinformować, na czym dokładnie polega okres rozliczeniowy czy bezodsetkowy lub jak naliczane jest oprocentowanie w przypadku niespłacenia karty koniecznie zajrzyj do naszego uniwersalnego poradnika na temat kart kredytowych:

Jak płacić mniej za paliwo z Motokartą – instrukcja w trzech prostych krokach

Na szczęście ta promocja należy do mojego ulubionego rodzaju promocji bankowych – czyli łatwych. Nie musisz się szczególnie wysilać, by spełnić warunki i otrzymywać co miesiąc zwrot na konto karty kredytowej. Przekonaj się sam – przed Tobą 3 proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Motokartę

Najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut.

1. Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 31 marca 2020 roku.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Możesz mieć do wyboru 2 oferty: bez dokumentów lub z dokumentami. Pamiętaj, że wybierając ofertę bez dostarczania dokumentów zwroty będziesz otrzymywał przez maksymalnie 30 miesięcy, a nie 36. Jeśli wybierzesz ofertę z dokumentami to najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu.

5. Pozostało Ci już tylko🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

UWAGA

Jeśli wnioskujesz o kartę z limitem wyższym niż 5 000 zł to dostarczenie dokumentów dochodowych jest wymagane.

#Krok 2 – płać kartą

Masz już kartę w dłoni. Co teraz? Wystarczy że będziesz nią płacił. W każdym okresie rozliczeniowym (nie musi to być miesiąc kalendarzowy – sprawdź w Citi Online, jaki jest Twój okres) musisz:

 • 🔎 zapłacić kartą na min. 500 zł w miesiącu;
 • 🔎 minimum 250 zł z tych 500 zł będą to płatności na stacjach benzynowych BP w Polsce.

Czyli tankujesz samochód na stacjach BP na minimum 250 zł w miesiącu – ale możesz również na więcej, na przykład możesz zatankować na całe 500 zł i wtedy warunek masz z głowy. Jeśli zatankujesz przykładowo na 300 zł na BP to pozostaje Ci do wydania 200 zł w innych miejscach – na przykład w sklepach spożywczych.

Jeśli w którymś okresie nie zrobisz wymaganych obrotów kartą nie martw się. Po prostu za dany miesiąc nie otrzymasz zwrotu, ale jeśli zrobisz płatności kartą w kolejnym, to za kolejny już otrzymasz.

I tak co miesiąc – przez 36 lub 30 miesięcy.

UWAGA

Do promocji nie wliczają się transakcje szczególne (czyli na przykład wypłata gotówki, doładowanie Revoluta) oraz transakcje zwrócone.

#Krok 3 – otrzymaj zwrot 20 zł co miesiąc

Wykonujesz transakcje kartą, no a co ze zwrotem? 🔎 Zlecasz jego odebranie w bankowości internetowej. Dzięki temu sam decydujesz, czy chcesz otrzymać zwrot co miesiąc, czy na przykład chcesz zsumować zwroty za kilka miesięcy na raz. Maksymalnie możesz jednorazowo odebrać zwroty za 12 miesięcy, czyli 240 zł.

Jak to zrobić?

 • płacisz kartą, spełniasz warunki;
 • na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz wyciąg;
 • od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego (czyli od wystawienia wyciągu) czekasz 3 dni robocze;
 • po 3 dniach możesz zlecić w bankowości zwrot 20 zł na rachunek karty kredytowej;
 • zwrot będzie zaksięgowany maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu, kiedy to zleciłeś.

I już! Pamiętaj, że zlecenie zwrotu jest możliwe przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania – nie przegap tego, bo przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Podsumowanie

Przy obecnych cenach paliwa ta promocja może się okazać bardzo popularna. W końcu kto ma samochód musi tankować – nie da się tego uniknąć (niestety). A wydatki na paliwo to zazwyczaj spora część domowego budżetu. Tak więc – jeśli masz auto, jeśli masz stację BP po drodze, jeśli chcesz zaoszczędzić na paliwie – nie masz się co wahać. Ta karta jest dla Ciebie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz