Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 400 zł w promocji Konta Jakże Osobistego od Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł gotówki + 6 800 punktów o wartości 100 zł w Bezcennych Chwilach

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

Nagroda za aktywności: za zapewnianie przez 12 miesięcy wpływów po min. 1500 zł miesięcznie, min. 3 płatności kartą miesięcznie i logowanie się do aplikacji

Nagroda za produkt kredytowy: za wykonanie czynności uprawniających do nagrody za aktywności + posiadanie aktywnego produktu kredytowego

Nagroda w Bezcennych Chwilach: za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach oraz wykonanie min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 10 zł w ciągu 30 dni

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku.

Do kiedy promocja?

Do 28 lutego 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jak Wam się podoba zmiana w wyglądzie oddziałów Alior Banku? Oczywiście nie wszystkie już tak wyglądają jak na zdjęciu, ale powiem szczere, że zapowiada się mała rewolucja, która bardzo mi się podoba.

Podoba mi się również noworoczna promocja Konta Jakże Osobiste – można w niej zyskać łącznie do 400 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 28 lutego 2021 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz założyć Konto Jakże Osobiste w promocji jeśli 🗓 w ostatnich 2 latach przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś w Alior Banku ROR-u, rachunku walutowego, Karty Kibica lub konta w dawnym T-mobile Usługi Bankowe.

Z promocji nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego lub konta w kantorze walutowym Alior Banku.

Natomiast jeśli będziesz chciał skorzystać z promocji na punkty w Bezcennych Chwilach to możesz wziąć w niej udział pod warunkiem, że nie miałeś zarejestrowanej żadnej karty Alior Banku w Bezcennych Chwilach 🗓 przed 28 września 2020 roku. Karty innych banków w Bezcennych Chwilach nie wykluczają z promocji.

Nie chcę płacić za konto

Bardzo słusznie, jesteśmy tu żeby zarabiać, a nie tracić na opłatach, których można łatwo uniknąć.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat:

 • konto masz bezwarunkowo darmowe;
 • karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 22 listopada 2023

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

3 kroki do odebrania nagrody

W tej promocji możesz zdobyć 3 nagrody za 3 różne aktywności:

1. Do 120 zł za aktywności na koncie – przez max. 12 miesięcy możesz otrzymywać po 10 zł miesięcznie zwrotu na konto za wykonanie określonych aktywności (o których za chwilę opowiem szerzej).

2. Do 180 zł za posiadanie produktu kredytowego – przez max. 12 miesięcy możesz otrzymywać po 15 zł zwrotu co miesiąc w zamian za posiadanie produkty kredytowego (na przykład limitu w koncie czy karty kredytowej).

3. 6 800 punktów w programie Bezcenne Chwile – wymienne na nagrody o wartości 100 zł

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą

🗓 Do 28 lutego 2021 roku 🔎 z dedykowanego linku złóż wniosek konto wraz z kartą do konta. Następnie 🗓 w ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę. Zrobisz to za pomocą kuriera, wideoweryfikacji lub przelewu z innego banku.

#Krok 2 – zgarniaj nagrody

⭐️  Nagrody za aktywności

Aby przez kolejne 12 miesięcy otrzymywać po 10 zł miesięcznie zwrotów musisz 🗓 co miesiąc (zaczynając od kolejnego miesiąca po założeniu konta):

 • 🔎 zapewniać wpływy po min. 1500 zł miesięcznie oraz;
 • 🔎 zapłacić min. 3 razy kartą do konta w każdym z miesięcy oraz;
 • 🔎 co miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej.

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz jakiegoś warunku to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody. Ale nie wyklucza to Ciebie z możliwości uzyskania nagród w kolejnych miesiącach.

Zwroty będą trafiać na Twoje konto 🗓 do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Czyli na przykład za warunki spełnione w styczniu nagrodę otrzymasz do końca lutego. Pamiętaj, że musisz mieć w tym czasie otwarte konto i kartę.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływem jest tylko przelew. Wpływ nie musi być jednorazowy (ale może, szczególnie że 1500 zł przelane jednorazowo zwalnia Cię z opłaty za konto). Mogą to być przelewy zarówno z Twoich rachunków w innych bankach, jak i z rachunków innych osób w Alior Banku.

Nie liczą się:

– przelewy z rachunków w Alior Banku których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem;

– przelewy z rachunków firmowych w Alior Banku których jesteś właścicielem lub osobą powiązaną kapitałowo lub organizacyjnie;

– przelewy z rachunków prowadzonych przez biuro maklerskie Aliora;

– wpłaty gotówki.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 3 razy, na dowolne kwoty. Mogą to być zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

⭐️  Nagrody za produkt kredytowy

Jako produkt kredytowy bank ma na myśli kartę kredytową, pożyczkę lub limit w koncie. Za posiadanie produktu kredytowego możesz otrzymywać przez 12 miesięcy zwroty po 15 zł miesięcznie – łącznie maksymalnie 180 zł. Liczą się również wcześniej zawarte umowy (na przykład od lat masz w Alior Banku kartę kredytową ale nie masz konta osobistego). Nie liczą się natomiast na przykład zakupy na raty.

Aby otrzymać zwrot:

 • musisz równocześnie spełnić warunki do otrzymania zwrotu 10 zł za aktywności;
 • zadłużenie nie może mieć statusu przeterminowanego;
 • posiadanie produktu kredytowego badane jest ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego;
 • jeśli masz kartę kredytową to w ciągu miesiąca (kalendarzowego) na jej rachunku musisz mieć rozliczoną min. 1 transakcję.

Czy to się opłaca? Limit lub karta do promocji.

Udzielenie limitu w rachunku to koszt 2% min. 75 zł na rok. Przy czym musisz pamiętać, by wypowiedzieć go przed zakończeniem 11-tego miesiąca, ponieważ wtedy limit Ci się odnowi i zostanie pobrana kolejna opłata.

Najtańsza karta kredytowa kosztuje miesięcznie 10 zł (chyba że wydasz nią min. 600 zł w każdym okresie rozliczeniowym).

⭐️  Punkty w Bezcennych Chwilach

Promocja z punktami powitalnymi potrwa 🗓 do 25 marca lub do wyczerpania limitu 3263 nagród. Na 7 dni przed planowanym wyczerpaniem limitu bank ma poinformować o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Aby otrzymać 6800 punków, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł nie mogłeś mieć zarejestrowanej żadnej karty Alior Banku w Bezcennych Chwilach 🗓 przed 1 stycznia 2021 roku.

1.🔎 Zarejestruj się w Bezcennych Chwilach. Zrobisz to po zalogowaniu się do bankowości internetowej Alior Banku. Podczas rejestracji do programu 🔎 wyraź zgody marketingowe.

Pamiętaj – zarejestruj się przez bankowość, nie ze strony Bezcenne Chwile.

2. 🗓 W ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia rejestracji karty 🔎 zapłać nią 5 razy na łączną kwotę min. 10 zł.

Punkty otrzymasz na konto w Bezcennych Chwilach 🗓 w ciągu 25 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji. Są ważne 2 miesiące, po tym terminie przepadają.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Po prostu zapłać kartą min. 5 razy w sklepach stacjonarnych lub przez Internet w ten sposób, by wydać łącznie min. 10 zł.

Do promocji nie policzą się:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Podsumowanie

Myślę że promocję Alior Banku można zakwalifikować do kategorii „długodystansowiec”. Nie otrzymujesz tutaj całej nagrody w krótkim czasie, tylko comiesięczne zwroty na konto. Jeśli ktoś wiąże z Alior Bankiem długoterminowe plany (na przykład kredyt hipoteczny) to uważam, że jest to promocja dla niego.

komentarzy 6

 1. Tomasz pisze:
  Najwyraźniej Aliorowi brakuje klientów
  Cienka ta promocja zeby 12 miesięcy się wiązać
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, też mieliśmy nadzieję że po nowym roku wypuszczą coś extra, ale na razie chyba nie ma co liczyć na to.
 2. Karka pisze:
  Nie powinno być 400zł tyko 325zł skoro min. trzeba wydać 75zł za limit na koncie …
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W tej promocji w najlepszej sytuacji są osoby, które mają na przykład kredyt czy kartę kredytową, ale nie mają konta – wtedy nie muszą do promocji zakładać żadnego produktu kredytowego.
 3. Piotr pisze:
  Witam, a jak zamknąć całkowicie konto w Alior banku wraz ze wszystkimi danymi osobowymi? Macie na stronie wytłumaczone tylko jak zamknąć jeden z rachunków.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja sugeruję na infolinii – można to zrobić przez bankowość ale w przeszłości bywało tak, że konto zostało zamknięte a umowa ramowa zostawała aktywna. Najlepiej zadzwonić i złożyć dyspozycję zamknięcia konta, karty, bankowości internetowej, wypowiedzenie umowy ramowej o prowadzenie rachunku i cofnąć wszystkie udzielone zgody.

Napisz komentarz