Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do zgarnięcia do 400 zł w promocjach Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł gotówki + 6 800 punktów o wartości 100 zł w Bezcennych Chwilach

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

Nagroda za aktywności: za zapewnianie przez 12 miesięcy wpływów po min. 1500 zł miesięcznie, min. 3 płatności kartą miesięcznie i logowanie się do aplikacji

Nagroda za produkt kredytowy: za wykonanie czynności uprawniających do nagrody za akatywności + posiadanie aktywnego produktu kredytowego

Nagroda w Bezcennych Chwilach: za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach oraz wykonanie min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 10 zł w ciągu 30 dni

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła nowa promocja od Alior Banku. Chociaż, można powiedzieć że nie jest to jedna promocja, ale zbiór aż trzech promocji połączonych w jedno. Do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce + 100 zł na zakupy w programie Bezcenne Chwile.

Promocja potrwa 🗓 do 31 grudnia 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które 🗓 w ostatnich 2 latach od momentu złożenia wniosku w promocji nie miały w Alior Banku ROR-u, rachunku walutowego, Karty Kibica lub konta w dawnym T-mobile Usługi Bankowe.

Z promocji nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego lub konta w kantorze walutowym Alior Banku.

Natomiast jeśli będziesz chciał skorzystać z promocji na punkty w Bezcennych Chwilach to możesz wziąć w niej udział pod warunkiem, że nie miałeś zarejestrowanej żadnej karty Alior Banku w Bezcennych Chwilach 🗓 przed 28 września 2020 roku. Karty innych banków w Bezcennych Chwilach nie wykluczają z promocji.

Jak mieć konto za darmo

Prześledzimy teraz kroki, jakie trzeba podjąć, by mieć za darmo konto w promocji. A tym kontem jest Konto Jakże Osobiste.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat nie musisz spełniać żadnych warunków, aby konto było bezpłatne. Aby nie płacić za kartę do konta wydaj nią min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli jednak masz więcej niż 26 lat to musisz spełniać dwa warunki:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 22 listopada 2023

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Zgarniam nagrody – instrukcja

Ze wstępu zapewne pamiętasz że ta promocja to tak naprawdę 3 połączone promocje. W każdej z nich możesz zgarnąć inne nagrody. Spójrzmy jak to dokładnie wygląda, i co najważniejsze, ile nagrody możesz za co otrzymać.

1. Do 120 zł za aktywności na koncie – przez max. 12 miesięcy możesz otrzymywać po 10 zł miesięcznie zwrotu na konto za wykonanie określonych aktywności (o których za chwilę opowiem szerzej).

2. Do 180 zł za posiadanie produktu kredytowego – przez max. 12 miesięcy możesz otrzymywać po 15 zł zwrotu co miesiąc w zamian za posiadanie produkty kredytowego (na przykład limitu w koncie czy karty kredytowej).

3. 6 800 punktów w programie Bezcenne Chwile – wymienne na nagrody o wartości 100 zł.

Skoro już wiesz, ile i za co możesz otrzymać przejdźmy do szczegółów, czyli co musisz robić krok po kroku by otrzymać nagrody.

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą

🗓 Do 31 grudnia 2020 roku 🔎 z dedykowanego linku załóż konto wraz z kartą do konta. Następnie 🗓 w ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę. Zrobisz to za pomocą kuriera, wideoweryfikacji lub przelewu z innego banku.

#Krok 2 – zgarniaj nagrody

⭐️  Nagrody za aktywności

Aby przez kolejne 12 miesięcy otrzymywać po 10 zł miesięcznie zwrotów musisz 🗓 co miesiąc (zaczynając od kolejnego miesiąca po założeniu konta):

 • 🔎 zapewniać wpływy po min. 1500 zł miesięcznie oraz;
 • 🔎 zapłacić min. 3 razy kartą do konta w każdym z miesięcy oraz;
 • 🔎 co miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej.

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz jakiegoś warunku to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody. Ale nie wyklucza to Ciebie z możliwości uzyskania nagród w kolejnych miesiącach.

Zwroty będą trafiać na Twoje konto 🗓 do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Czyli na przykład za warunki spełnione w styczniu nagrodę otrzymasz do końca lutego. Pamiętaj, że musisz mieć w tym czasie otwarte konto i kartę.

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływem jest tylko przelew. Wpływ nie musi być jednorazowy (ale może, szczególnie że 1500 zł przelane jednorazowo zwalnia Cię z opłaty za konto). Mogą to być przelewy zarówno z Twoich rachunków w innych bankach, jak i z rachunków innych osób w Alior Banku.

Nie liczą się:

– przelewy z rachunków w Alior Banku których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem;

– przelewy z rachunków firmowych w Alior Banku których jesteś właścicielem lub osobą powiązaną kapitałowo lub organizacyjnie;

– przelewy z rachunków prowadzonych przez biuro maklerskie Aliora;

– wpłaty gotówki.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 3 razy, na dowolne kwoty. Mogą to być zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

⭐️  Nagrody za produkt kredytowy

Nikogo nie zachęcamy do niepotrzebnego zadłużania się. Tę premię najłatwiej będzie uzyskać osobom, które mają już w Alior Banku jakiś produkt kredytowy (nie liczą się zakupy na raty udzielane przez Alior). Może to być pożyczka, karta kredytowa. Liczy się również limit odnawialny w koncie – ale jeśli go masz obecnie oznacza to, że posiadasz również konto wiec nie łapiesz się do promocji.

Ważne jest to, że aby otrzymać zwrot po 15 zł miesięcznie musisz równocześnie spełnić warunki do otrzymania zwrotu 10 zł za aktywności. Zadłużenie nie może mieć statusu przeterminowanego – czyli trzeba wszystko spłacać w terminie.

Jeśli masz kartę kredytową to dochodzi jeszcze jeden element – musisz nią wykonać min. 1 płatność w miesiącu.

⭐️  Punkty w Bezcennych Chwilach

Punkty o wartości 100 zł będą z pewnością najłatwiejszą nagrodą do zdobycia w tej promocji. Pamiętaj jednak o dodatkowym warunku do tej promocji – aby otrzymać nagrodę, nie mogłeś mieć zarejestrowanej żadnej karty Alior Banku w Bezcennych Chwilach 🗓 przed 28 września 2020 roku. W tej promocji jest również limit nagród – otrzyma je pierwsze 7179 osób, które spełnią warunki.

Na początek 🔎 zarejestruj się w Bezcennych Chwilach. Zrobisz to po zalogowaniu się do bankowości internetowej Alior Banku. Możesz zarejestrować więcej kart, ale tylko jedna będzie objęta promocją. Pamiętaj – zarejestruj się przez bankowość, nie ze strony Bezcenne Chwile.

Podczas rejestrowania się do programu 🔎 wyraź minimum jedną z poniższych zgód marketingowych:

 • „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specialsi/lub
 • „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

Od momentu rejestracji karty 🗓 masz 30 dni kalendarzowych na 🔎 wykonanie minimum 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 10 zł. Punkty otrzymasz na konto w Bezcennych Chwilach 🗓 w ciągu 15 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Po prostu zapłać kartą min. 5 razy w sklepach stacjonarnych lub przez Internet w ten sposób, by wydać łącznie min. 10 zł.

Do promocji nie policzą się:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Podsumowanie

Jeśli ktoś z Was nie ma konta w Alior Banku, ale chciałby z tym bankiem związać się na dłużej to warto to zrobić w promocji. Dodatkowa kasa zawsze się przyda 🙂

komentarzy 8

 1. TOMASZ pisze:
  Nie interesują mnie długofalowe związki z bankiem wyciskam kasę i odchodzę z banku chyba że ma naprawdę dobre warunki tutaj tego brak
 2. Andrzej pisze:
  Zbędny komentarz, który zupełnie nic nie wnosi. Jak masz informację gdzie można szybko i łatwo zgarnąć kasę to miłoby było gdybyś podzielił się informacją.
 3. Tomasz pisze:
  Kiedyś w banku Millennium była taka okazja przy karcie kredytowej ze można byli wychwycić 960 zł w ciągu kilku miesięcy w połączeniu dwóch ofert retencyjnych jedna po drugiej
 4. Bogusia pisze:
  Skupmy się na ofertach- okazjach, które są aktualnie dostępne w bankach, a nie piszmy tu o okazjach, o których na chwile obecną można tylko i wyłącznie pomarzyć. Jak macie aktualnie jakieś super fajne propozycje to podzielcie się nimi?
 5. Michał - Moniaki pisze:
  Takie kwoty jak wspomina Tomasz już raczej nie wrócą, ale cały czas szukamy dla was najlepszych promocji!
 6. Andrzej pisze:
  Niech się w d… pocałują z TAKĄ promocją! Co miesiąc muszę wykonać 3 płatności KARTĄ, a nie np. Blikiem. Dadzą mi 10 zł/m-c, ale za kartę pobiorą 5 zł, jeśli nie wykonam płatności na kwotę 300 zł. Mam się BUJAĆ z kontem przez rok, przez rok przelewać po 1500 zł i zarobić w sumie jedynie 5 zł/m-c, bo kredyt mnie nie interesuje, a w Bezcennych Chwilach w praktyce nagrodę 100 zł mogę wydać na doładowanie telefonu (inne nagrody mnie nie interesują).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej niestety nie od nas zależą warunki promocji. Opisujemy to, co banki same wymyślą. Może za jakiś czas będzie lepsza promocja z jednorazowym bonusem na przykład, ale tego nie wiemy – najczęściej dowiadujemy się o warunkach w dzień startu promocji.
  • Michał - Moniaki pisze:
   Nooo ta promocja to spore wyzwanie. Z tego, co pamiętam to w poprzednich edycjach było trochę łatwiej – zobaczymy, co będzie w kolejnych.

Napisz komentarz